NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Devin Hester who?Zsoca
😂 Ezek szerint PatPete is 3. számú WRként végzi.szaba
az Ed Reed who nyilvn még erős lenne. 😊
btw most a punt return TD rekordot állította be?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Devin Hester who?Zsoca
😂 Ezek szerint PatPete is 3. számú WRként végzi.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Devin Hester who?

több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én is bízok Skeltonban, meg a győzelemben is, azért a Rams D nem éppen egy 49ers D... 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én is 😀

Az előző produkció szánalmas volt a támadóktól, most javíthatnak.
Én még bízom Skeltonban.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day!!

Idegenben, Rams, 7-es meccs, mindeni nézze 😊

Másodszor találkozunk egy hónapon belül. Izgalmas lett az első összecsapás.

Ami kell:
- Skelton jobb játéka. Nem kell 300 yardot passzolnia, de ne adja el egynél többször a labdát.
- Beanie térdétől függően futtatni a labdát, de azért a többi futóval is lehetne futni.
- Larry-t megtalálni többször és megoldani ha ketten őrzik.
- Bridges fogja meg Chris Long-ot
- A védelem limitálja Steven Jackson-t, és használjuk ki, hogy egy nagyon tapasztalatlan LT játszik. Előre Acho és Schofield hibára kell kéásztetni Bradfordot.
- Petersonnak nem kéne büntetést összeszednie, ez már egy jel lenne a javulásra.

Győzelmet várok
Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
még mindig van 10% esélyünk a Wildcard-ra, ha behúzzuk a maradék 6 meccset... :/
http://www.playoffstatus.com/nfl/cardinalswhatif.htmlCardinalis
nőttek az esélyeink! 15% 😉
kikapott a Lions...

ami vasárnapi meccsünket illeti, hát kíváncsi vagyok hogy birkózunk meg a kosokkal... de azért remélem valahogy csak-csak nyerünk! 😀
bocsi, nem tudtam kihagyni, annnnyira ide illik 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
rövid hírek

Dan Williamst IR-re tettük, helyét az 53-ban a PS-ből felhozott Ronald Talley foglalja el.Még nem tudni, hogy David Carter vagy Nick Eason lesz-e a kezdő NT Williams helyett. Szerintem Carter kapja meg, de erős rotációban lesznek.

további roster mozgás a Practice Squadban történt. Talley helyére jött Ricky Lumpkin, aki NT. Távozott a Skelton tesó, helyére egy LB, Brandon Williams jött.

Whiz azt mondta, ha Kolb nem tud játszani vasárnap akkor ismét Skelton lesz a kezdő, a mult heti teljesítmény ellenére.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
jaés jóhír, hogy Bartel kolléga is végig tud vezetni egy korrekt TD drájvot: L.Fitzgerald 23 yd. pass from R.Bartel (J.Feely kick is good) Drive: 6 plays, 84 yards in 2:36Cardinalis
juteszembe, karizmatikus srác ez a Bartel, iszonyat erővel dobálta a bombákat, szuperszonikus sebességgel átrepült Rogers kezei között és szerintem Fitz kezéből is ezért pattant ki először, de aztán ügyesen levadászta a lepattanót 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
A PO témát meg felejtsétek már el! Már az első meccsek alatt kiderült, hogy mire képes a csapat. Ennyi.
Lionst befogni, meg ilyen okosságokat felejtsétek el. 😀catattack
PO felejtős, téma a jövő évi autó fejlesztése 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szerintem teljesen jò az a kép hüen tükröz a mutatott teljesìtményt. Tök ugyan ezt csinàltam én is amikor tàmadtunk. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Whiz mögött a facepalm-ot nyomò John Lott. Korrekt 😊Fucu
Ezen sírni kellene!
Nem láttam ezt a meccset sem, mert gyerekcsőszbe voltam az utóbbi 2 7végén.
Majd a Rams-en törlesztünk. 😀
A PO témát meg felejtsétek már el! Már az első meccsek alatt kiderült, hogy mire képes a csapat. Ennyi.
Lionst befogni, meg ilyen okosságokat felejtsétek el. 😀
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
😊petey
itt mi a poén?csongi
Whiz mögött a facepalm-ot nyomò John Lott. Korrekt 😊Fucu
Látom a képet, de nem hiszem hogy ilyeneket bele kéne magyarázni ebbe. Lehet hogy éppen vakarta a fejét, vagy fejfájás gyötörte vagy mittomén 😊 Persze az is lehet, hogy éppen abba gondolt bele, hogy mit is keres itt, és miért nem inkább az ürgék párzási szokásait tanulmányozza a pampákon. Még az is felemelőbb érzés ennél. 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
😊petey
itt mi a poén?csongi
Whiz mögött a facepalm-ot nyomò John Lott. Korrekt 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Legnagyobb topik, Vadkender is elkezdett állatkodni, zseniális alkotások születnek itt. 😀

több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
😊petey
itt mi a poén?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 900 — Csodabogár


😊

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
9,037 Fitz breaks 9000 career yards. Second youngest fastest in NFL history 28 yrs 81 days.Moss No.1 All-time 27 yrs 310 days.Jerry Rice 29.

Bazinagy grat Larrynek! Kedvenc.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bartel abszolút nem suta... a végén eröltették vele a nagy játékokat. Így nehéz kibontakozni... én simán adnék neki is egy meccset.
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
és a Fitz-TDeksön a Best of NFL-week11 képek között:


és az új szerelem gyümölcse: 1th TD született 😀


jaés jóhír, hogy Bartel kolléga is végig tud vezetni egy korrekt TD drájvot: L.Fitzgerald 23 yd. pass from R.Bartel (J.Feely kick is good) Drive: 6 plays, 84 yards in 2:36

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
Néztem a meccset, és mivel sosem nevettem még ilyen jól Cardinals L-en, így 2 képregényt is kedvem volt összedobni.Vadkender
engem is elkapott a képregényláz 😉
Larry Fitzgerald eposz 71. fejezete 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
Még áll 😀 diverdoc
na mixeltem nektek egy kellemeset, mert megérdemlitek 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
Már néhány meccsel hamarabb meghalt a remény.csongi
a remény már meghalt, de a matematikai esély még nem 😉
még mindig van 10% esélyünk a Wildcard-ra, ha behúzzuk a maradék 6 meccset... :/
http://www.playoffstatus.com/nfl/cardinalswhatif.html

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Cardinalis, inkább ilyen lesz 😛petey
SF pedig ilyen 😛
Cardinalis
Még áll 😀
http://maps.google.hu/maps?hl=hu&q=golden+gate+bridge+google+maps&gbv=2&gs_upl=1453l11343l0l11843l30l30l0l21l0l0l219l1547l1.5.3l9l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1920&bih=1003&wrapid=tlif132188931988611&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x8085869066237e6d:0x35e8431ea6d60951,Golden+Gate+Bridge,+San+Francisco,+CA,+USA&gl=hu&ei=-W3KTuGwIozKsga1keGBBw&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1&ved=0CBwQ8gEwAA


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
na most halt meg a remény a POra... 😕Cardinalis
Már néhány meccsel hamarabb meghalt a remény.

Ez a meccs tényleg az elmúlt évek legszarabbja volt. És ez köszönhető a rettenetes offense-nek. A rettenetes még pozitív szó rájuk. Lélektelen, nulla szánalom, amit produkáltak. Most látszik hogy egy elit defense ellen mit ér Skelton. Meg az O-line. Igaz, az utolsó negyednél már elmentem alkudni, de gondolom Bartel sem váltotta meg a világot.
A QB poszt továbbra is reménytelen, bár ha abból indulunk ki, hogy a Ninersnél is csak most, a 7. szezonjában táltosodott meg Alex, akkor még bizakodhatunk 😊

Peteyvel ellentétben én a D-t nem írnám le, az hogy a statjaik szarok, köszönhető a gyenge O-nak. Ha 60-ból 45 percig nekik kell a pályán lenni, nyilván nem tudják végig azt nyújtani, amit egyébként tudnak.
A köv. drafton ezeket kellene hozni: OL, OL, OL, OL, OL. Kb ebben a sorrendben. Csak kár hogy egy tehetséges, de rookie fallal sem mennénk egyelőre sokra...
A többi poszton én nem látok most akkora needet, ha Toler, Rhodes visszajönnek, a secondary is jó lesz megint. PP meg jövőre már talán kinövi a rookie hülyeségeit, és állat lesz.csongi
Csongi, már megint a szívemből szóltál. Amit felvetettél, azon már én is töprengtem, nevesítve: ha hozunk is egy csomó k#>v@ jó OL-t a draftról, azzal mit érünk? Egyrészt rookie-k, másrészt, amennyire tapasztaltam Whiz csak akkor dobja be a mélyvízbe az újoncokat, ha nagy a sz@r. (Persze erre lehet azt mondani, hogy most nagy a sz@r.) 😊
Vagy az FA-ról (+ draftról) az egyik szezonról a másikra elképzelhető lenne egy jó fal összerakása?
(Ráadásul, amennyire láttam ált a drafton mi a BPA-t alkalmazzuk, így lehet, hogy hozunk RB-t, WR-t stb.... 😀 )