Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
csak így belelovaljátok magatokat aztán meg jön az anyázás, ha nem kerülünk be. legyen 8-8 és akkor nagyon boldog leszek, de ha 7-9 lesz akkor is örülni fogok



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Nem láttam a meccset és a stat sem árul el sokat. Az összefoglaló alapján csak a szerencsén múlott, hogy nyertünk.
Milyen volt a csapat? Az hogy 13-at kaptunk az a defenset dícséri, viszont az offense nem erőltette meg magát!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Ne számolgassatok😀 fölöslegessilent7939
miért is ne, így izgalmasabb! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ne számolgassatok😀 fölösleges
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Igazából minden eredmény úgy alakult, ahogy nekünk jó a PO szempontjából.Leon78
a szűk keresztmetszet a most vasárnapi 49ers lesz... az esélytelenek nyugalmával lehet majd nézni a meccset... :rolleyes:
ha mákunk lesz, megint, akkor tán megcsíphetjük...
a playoffstatus.com honlap szerint az alábbi két meccsnek is emigyen kéne még alakulnia a legjobb kilátások érdekében...:
Best Case Scenario:
Vikings beats Lions
Panthers beats Falcons

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Igazából minden eredmény úgy alakult, ahogy nekünk jó a PO szempontjából. Sajnos az az érzésem, hogy a jövőhéten minden eldől, de ha netán nyernénk, akkor még bármi lehetne. Most lehet csak sajnálni az egy két pontokkal elvesztett meccseket. + 2 győzelemmel a csoport elsőségért játszanánk vasárnap 😊 Sebaj majd jövőre. 😊
A védelem szuper volt, és az offens is jól hajtott, grat a csapatnak....

Mi a véleményetek, a Bengalst és a Clevlendet el lehet kapni?Leon78
Browns jön hozzánk, ha a Boyst elkaptuk, akkor szerintem a barnákat kötelező lenne. A Bengalshoz mi megyünk, de ezzel a D-vel meg egy jó napot kifogó Kolbbal szerintem lehet keresnivalónk.
több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Igazából minden eredmény úgy alakult, ahogy nekünk jó a PO szempontjából. Sajnos az az érzésem, hogy a jövőhéten minden eldől, de ha netán nyernénk, akkor még bármi lehetne. Most lehet csak sajnálni az egy két pontokkal elvesztett meccseket. + 2 győzelemmel a csoport elsőségért játszanánk vasárnap 😊 Sebaj majd jövőre. 😊
A védelem szuper volt, és az offens is jól hajtott, grat a csapatnak....

Mi a véleményetek, a Bengalst és a Clevlendet el lehet kapni?
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
juteszembe: 34% 😉
és már ott is vagyunk az üldözőbolyban 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
1-6-tal kezdtünk, az utóbbi 5 meccs mérlege 4-1
Kolb a második félidőben meglepően jó volt, jól mozgott ki és a passzai is betaláltak. Az első félidő viszont nulla volt, egyedül a D tartott minket meccsben.csongi
namár megvan a tavalyi mérleg, innentől örömjáték 😀

szokatlan volt ez a második félidős feltámadás, de nekem teccet 😀
Kolb egészen belejött a végére, lelkesnek is tűnt: 16/25, 247 YDS, 1 TD, három hosszú drájvot is vezetett: 12-74 (FG), 6-79 (TD), 5-80 (OT-TD 😉 )
Roberts nagyon ott volt a szeren: 6 REC, 111 YDS
és LSH a KIRÁLY! :cool:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
1-6-tal kezdtünk, az utóbbi 5 meccs mérlege 4-1

A D miért nem játszott így az első meccs óta? 😊 Jó, tudom a választ, csak bosszantó, hogy csak most kezdtek harapni...

Kolb a második félidőben meglepően jó volt, jól mozgott ki és a passzai is betaláltak. Az első félidő viszont nulla volt, egyedül a D tartott minket meccsben.
Jövő héten sajnos megint Niners, ami valószínűleg bukó lesz, de sokkal szorosabb meccs lesz szerintem, mint ami volt Friscoban. Pláne, hogy ők már PO-ban vannak, talán annyira már nem fognak hajtani 😊
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Grat nagyon jó kis védelmetek van 😊 És a második félidőre az O is megtáltosodott,szép munka volt!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az első meccs amit nem nézek meg ebben a szezonban. Kíváncsi vagyok mi lesz a vége. 😀silent7939
bánhatod 😊
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
nyeeeertüüüünk!!!!! elsemhiszem!!!! óóóóriási végjáték, megint!!!!
még mindig Cards meccset nézni a legjobb!!! 😂

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az első meccs amit nem nézek meg ebben a szezonban. Kíváncsi vagyok mi lesz a vége. 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

Cowboys, otthon, hozható

- Kevin Kolb visszatér, hajrá-hajrá, kíváncsi leszek. Ha ugyanazt a totyorgós, nem lépek fel a zsebbe, csak az elsőszámú elkapómat nézem és rohadt pontatlan vagyok játékát hozza akkor szívás van.
- Beanietől ne várjon senki megint 200 yardot, örüljünbk ha meglesz neki a 100.
- Egy név: DeMarcus Warte. a csávó egy szörny, nagy szarban leszünk ha nem tudjuk legalább egy sacken tartani.
- A védelem fejlődött az elmúlt hetekben, de nem játszottak jó támadóalakulatok ellen. A Dalls jó. Romo a halott playekből is képes 30 yardos first downt hozni, de persze el is tudja adni a labdát rendesen. Utóbbira kell ráerőltetni.
- Kíváncsi leszek rúgnak-e puntot PP felé 😊
- Tavaly karácsony napján játszottunk főműsoridőben akkor majdnem elkúrtunk egy 18 pontos előnyt, de védül is 10 mp-el a vége előtt Feely bevágta a győztes FG-t. valami hasonmlóra számítok most is, izgalmas szoros összecsapásra.

Nyerhetünk, tehát nyerjünk!
Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Látva Skelton utolsó két meccsét? Kíváncsi vagyok Kolbászra, hogy tudja-e ugyanazt a szintet hozni mint Johnny.
Fucu
hát remélem jobb szintet hoz, mint Skelton az utolsó két meccsén... szegény Johnnyt mostanság megtámadta valami kórság, az INTitisz...
Ha kap Beanie-től és a faltól futójátékot akkor szerintem nyerhetünkFucu
ez a beszéd! nyerjünk! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Még nem tudom eldönteni hogy ez jó hír-e vagy rossz... de egyelőre a rossz felé hajlok

igen-igen, itt inkább a Kolb-húzásra céloztam... :rolleyes:
tényleg, tudtok valamit róla, ő játszik majd vasárnap a kovbojok ellen?Cardinalis
Tegnap teljes értékű edzésmunkát végzett a kezdőkkel. Ma meglátják mennyire érzi a lábát szarnak, ha ma is menni fog a teljes akkor biztos, hogy kezdeni fogFucu
silent7939
Látva Skelton utolsó két meccsét? Kíváncsi vagyok Kolbászra, hogy tudja-e ugyanazt a szintet hozni mint Johnny.
Ha kap Beanie-től és a faltól futójátékot akkor szerintem nyerhetünk (ne 200 yardra gondoljatok Wellstől, mondjuk 100-120 körül).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Még nem tudom eldönteni hogy ez jó hír-e vagy rossz... de egyelőre a rossz felé hajlok

Acho sem volt melléfogás, okok hogy PP de ne feledkezzünk meg a másik beválni látszó rukinkrol sem.silent7939
igen-igen, itt inkább a Kolb-húzásra céloztam... :rolleyes:
tényleg, tudtok valamit róla, ő játszik majd vasárnap a kovbojok ellen?Cardinalis
Tegnap teljes értékű edzésmunkát végzett a kezdőkkel. Ma meglátják mennyire érzi a lábát szarnak, ha ma is menni fog a teljes akkor biztos, hogy kezdeni fogFucu
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Acho sem volt melléfogás, okok hogy PP de ne feledkezzünk meg a másik beválni látszó rukinkrol sem.silent7939
igen-igen, itt inkább a Kolb-húzásra céloztam... :rolleyes:
tényleg, tudtok valamit róla, ő játszik majd vasárnap a kovbojok ellen?Cardinalis
Tegnap teljes értékű edzésmunkát végzett a kezdőkkel. Ma meglátják mennyire érzi a lábát szarnak, ha ma is menni fog a teljes akkor biztos, hogy kezdeni fog



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
tényleg, tudtok valamit róla, ő játszik majd vasárnap a kovbojok ellen?Cardinalis
juteszembe, duplán aktuális 😂
Kovbojok - Télapó:
http://www.youtube.com/watch?v=BX8M09NBZ3g

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Acho sem volt melléfogás, okok hogy PP de ne feledkezzünk meg a másik beválni látszó rukinkrol sem.silent7939
igen-igen, itt inkább a Kolb-húzásra céloztam... :rolleyes:
tényleg, tudtok valamit róla, ő játszik majd vasárnap a kovbojok ellen?

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Acho sem volt melléfogás, okok hogy PP de ne feledkezzünk meg a másik beválni látszó rukinkrol sem.

Patrick Peterson ---> NFC Special Teams Player of the Month.
taps. végül is csak két meccset nyert meg nekünk 😀Fucu
TAPS-TAPS-TAPS!!! :cool:
legalább PP jó húzásnak bizonyult...Cardinalis
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Patrick Peterson ---> NFC Special Teams Player of the Month.
taps. végül is csak két meccset nyert meg nekünk 😀Fucu
TAPS-TAPS-TAPS!!! :cool:
legalább PP jó húzásnak bizonyult...

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
addig sem rak be fotóboltolt képeket 😉petey
ide nem, de nyitottam erre egy új topicot 😉
és lőőőn, közkívánatra!!! 😂 ahol lehet le-építkezni 😉
BOWL.HU fórum » Egyéb témák és grafikák » gagyi gra-fikák
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=398189#p398189Cardinalis

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Cardinalis arra az esetre is kiszámol valamit...catattack
nem én számolom, csak a neten véletlenül mindig belebotlok ezekbe a számításokba...

THIS IS THE WAY