Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Gratulálok! Tegnap megérdemelten nyertetek.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
én azért nyomattam volna egy 2 pontost az utolsó TDnk után, az FG különbséghez, de ilyen jó Dvel végül is az sem kellett 😉 de így meg majd szívbajt kaptam az utolsó SF drive alatt... 😛

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Ilyen nincs, és én persze elmentem aludni 19-7-nél. De ha ez kell a győzelemhez, akkor legközelebb is megteszem 😊
Most már tényleg nem elérhetetlen a 8-8. Vajon ez elég lesz-e egy wildcard helyhez? 😊csongi
most már 50% esélyünk van a POra, ha hozzuk az uccsó 3 meccsünket! az már valami! sőt, nemsemmi 😀
http://www.playoffstatus.com/nfl/cardinalswhatif.html

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ilyen nincs, és én persze elmentem aludni 19-7-nél. De ha ez kell a győzelemhez, akkor legközelebb is megteszem 😊
Most már tényleg nem elérhetetlen a 8-8. Vajon ez elég lesz-e egy wildcard helyhez? 😊
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓRIÁSI WWWWWWWW!!! 😂
YESSSSSSSSS!!! 😂
hamár a közvetítés alatt is bemutatták, küzdjünk csak tovább ilyen szépen! 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
gratulálok, még most is álmodom hogy Skelton megvert minket 3 TD passzal(na jó, inkább Larry) 😊

iszonyat módon jól játszott a védelem. sajnos nem sikerült a 3 éves sweep, jövőre újra kezdjük 😉petey
KÖÖÖÖSZIIII, nektek pedig sok sikert a rájátszásban! mi még küzdünk érte... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
gratulálok, még most is álmodom hogy Skelton megvert minket 3 TD passzal(na jó, inkább Larry) 😊

iszonyat módon jól játszott a védelem. sajnos nem sikerült a 3 éves sweep, jövőre újra kezdjük 😉

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
hagyjuk már 😀 majd talán jövőre

bizony nem áll túl jól a PO-szénánk... a sólymok és az oroszlánok is nyerésre állnak... 😐Cardinalis
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
bizony nem áll túl jól a PO-szénánk... a sólymok és az oroszlánok is nyerésre állnak... 😐

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A Panthers is egész jó abban hogyan kell elbukni egy sima meccset 1 negyed alatt 😀
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
jól nyomjátok 😀
reméljük nem csak a full screen hd lesz minőség, hanem a játékunk is minőségi lesz 😉
és perszehogy nyerünk! 😀 hisz ez lesz a mi Super Bowl-unk 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Join-nál regisztrálsz és ha az megvan akkor dob a csomagválasztós szekcióra. 3 hónap 27 6 hónap 50 dodósilent7939
Pedig nekem rögtön az első ablaknál, ahol bekéri a nevet, emailcímet, jelszót, hiányolja a membership type-ot. Azaz ki kéne választanom, de nem tudom, mert nekem nincs ott semmi.
Na mindegy, akkor marad az ingyenes 😊
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Join-nál regisztrálsz és ha az megvan akkor dob a csomagválasztós szekcióra. 3 hónap 27 6 hónap 50 dodó
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
pedig műxik... Fucu is ezen tolja... kb 20 perce fizettem

http://mystreams.tv/go/silent7939
nekem ez a honlap elég gagyinak tűnik, a Join-nál meg elő sem jön a Membership Type menü sem Chrome, sem IE9 alatt...csongi
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
http://mystreams.tv/go/silent7939
nekem ez a honlap elég gagyinak tűnik, a Join-nál meg elő sem jön a Membership Type menü sem Chrome, sem IE9 alatt...
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
wow... pop-upban 2 is megy simán 😀 kánaán van
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
már most imádom... full screen hd minőség és nem szaggat 😀... ááááá kész orgazmus 😀
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
remélem nem titkos 😀
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
http://mystreams.tv/go/
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Na csak nem bírtam ki 😀 Fizettem egy stream-et mert unom a szaggatást és a szar minőséget.
Köszi FUCUsilent7939
én is, én is! linket plíz 😊
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na csak nem bírtam ki 😀 Fizettem egy stream-et mert unom a szaggatást és a szar minőséget.
Köszi FUCU
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha Kolb tényleg a múlt heti második félidei magabiztos(abb) formáját hozza, akkor szerintem is minden lehet. De a W-hez az is kell(ene) még, hogy a védelem élete meccsét játssza 😊csongi
a redzoneban mostanában elég kakin játszik a 49ers. no labdát nem adnak el (kivéve az első meccsünkön Alex pickje), de FG-on tarthatjuk őket. Ezért kéne haladni is a labdával Kolbászéknak és legalább ugyanennyire megközelíteni a Frisco endzonet



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ha Kolb tényleg a múlt heti második félidei magabiztos(abb) formáját hozza, akkor szerintem is minden lehet. De a W-hez az is kell(ene) még, hogy a védelem élete meccsét játssza 😊
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Úgy legyen. Bár én még mindig azt mondom sima vereség lesz és ne legyen igazam de Kolb gázos lesz.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day!! 😊

Niners, otthon, meglássuk 😊

- Nem szabad eladni a labdát.
- Beanienek és Fitznek is meglehet az idei 1000 yard, mondjuk előbbire sokkal kevesebb esélyt látok mint utóbbira. mond a kettő az O-Linetől függ nagyban 😊
- a védelem hetek óta jó, ezt kell folytatni. Láttuk, hogy a 49ers támadói is elbizonytalaníthatók (Long 2 sack múlt héten), rá kell pakolni a nyomást Alexre.
- Nem mellesleg megfogni Gore-t 😊
- Kolb múlt htei második félideje tetszett azt a formáját kellene hoznia.

Legutóbb azt írtam sima vereség (a második félidőben be is jött), most azt mondom szoros lesz és hozhatjuk a meccset.

Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter