Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ez nem érdekes ez hülyeség. nem fogjuk kirakni mert sokat adtunk érte.

Ismét egy sima győzelem 😊
1999 óta nem volt négy győzelmünk sorozatban
Whiz 43. győzelme volt ez amivel a franchise legsikeresebb edzőjévé lépett elő
idén háromból három hosszabbításos győzelmet szereztünk.
7-7-el állunk amit senki nem gondolt volna az 1-6-os kezdés után.

Cardiac Cards!! 😊Fucu
9-7tel akár a PO is meglehet.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez nem érdekes ez hülyeség. nem fogjuk kirakni mert sokat adtunk érte.

Ismét egy sima győzelem 😊
1999 óta nem volt négy győzelmünk sorozatban
Whiz 43. győzelme volt ez amivel a franchise legsikeresebb edzőjévé lépett elő
idén háromból három hosszabbításos győzelmet szereztünk.
7-7-el állunk amit senki nem gondolt volna az 1-6-os kezdés után.

Cardiac Cards!! 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hm... érdekes.

Kolb lehet cut lesz hamar.

Cards owe QB Kolb $7M roster bonus in March, could decline

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825268fb/article/cardinals-owe-qb-kolb-7-million-roster-bonus-next-season?module=HP11_headline_stackpetey
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Kolb lehet cut lesz hamar.

Cards owe QB Kolb $7M roster bonus in March, could decline

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825268fb/article/cardinals-owe-qb-kolb-7-million-roster-bonus-next-season?module=HP11_headline_stack

több mint 12 éve
catattack 3 520
és bárkit meg tudunk verni 😉
bizony jó lenne nyerni 😀 remélem a niners verés után nem szált nagyon a fejükbe a dicsőség :cool: és nem könnyelműsködjük el ezt a meccset... :rolleyes:Cardinalis
A mocskos kezdés után szerintem Niners verés ide vagy oda, nem fogunk nagy mellénnyel játszani!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Persze nem szabad elbízni magunkat, mert bárkitől ki tudunk kapni. De ezt illene nyerni.Fucu
és bárkit meg tudunk verni 😉
bizony jó lenne nyerni 😀 remélem a niners verés után nem szált nagyon a fejükbe a dicsőség :cool: és nem könnyelműsködjük el ezt a meccset... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

Brown, otthon, hozni kéne

- Skelton kezd, ha lehet nemkéne várni a második félidőig a normális játékkal. Labdát tartani és nem az ellenfél védőinek adni.
- Beanie 57 yardra van az 1000-től, meglepődnék (sérülés nélkül) ha nem sikerülne neki elérnie. Ráadásul Ohio-i a srác és gyerekkorában arról álmodott, hogy a Brownsban (vagy a Bengalsban, de ezt majd jövő héten ellövöm még egyszer 😊) játszik majd.
- kíváncsi leszek a védelem tudja-e folytatni remek játékát.
- Horton azt mondta pénteken hogy madden 12-vel készültek fel Hillis ellen. Hát jót röhögtem 😀 (viccelt 😉)
- senki nem gondolta volna az 1-6 után, hogy most a 7-7-ért játszunk majd.
- Seneca Wallace kezd náluk, nem lesz Watson és Marecic sem. Cribbs is sérüléssel küzködik.

Persze nem szabad elbízni magunkat, mert bárkitől ki tudunk kapni. De ezt illene nyerni.

Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Raiders, Chargers, Packers.
ha 3-ból 3-at nyerünk, akkor rajtuk múlik a sorsunk. 😊
sőt, a Packers-en kétszer is, mert játszanak a Macikkal is 😛
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
(na ezért voltak teljesen feleslegesek a vereség sorozat közben jött pletykák, hogy szezon végén kirúgnánk. a franchise történetének egyik legsikeresebb edzője)Fucu
Ez komolytalan lett volna. Ugyanígy nem értem Haley menesztését sem a KC-től az első nem igazán sikeres szezonja után...
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Én szóltam.szaba
köszönjük Emese 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
- Whiz kapta meg a meccslabdát vasárnap, mivel ez volt neki a 42-ik győzelme Cardinals HC-ként ezzel beérte Don Coryell-t és ha nyerünk a Browns ellen akkor meg is előzi. (na ezért voltak teljesen feleslegesek a vereség sorozat közben jött pletykák, hogy szezon végén kirúgnánk. a franchise történetének egyik legsikeresebb edzője)Fucu
a csellendzstrükk miatt is megérdemelte volna 😉
ja és perszehogy nyerünk a Browns ellen! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Wallace kezd -> végetek van.szaba
ez egy vicc ugye?! csak egy mosoly jel hiányzik a végéről 😀
Cardinalis
Nevess csak nyugodtan, de Wallace tebow-i képességek birtokában van. Én szóltam.
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Wallace kezd -> végetek van.szaba
ez egy vicc ugye?! csak egy mosoly jel hiányzik a végéről 😀
azért a 3db Career vs ARI meccse alatt csak sikerült ellenünk 2 TD-t összehoznia a 2 INT-je mellett... 😉
http://sports.yahoo.com/nfl/players/6446

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Wallace kezd -> végetek van.szaba
magam alá csináltam ilyedtemben



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
rövid hírek:
- Kolb szerdán nagyon limitált edzést végzett. nem tudni mi lesz vasárnap, de nagy az esély arra, hogy Skleton kezdjen.
- Érdekesség, hogy Larry pályafutása során először fog a Browns ellen játszani. Az ezt megelőző összecsapást (még 2007-ben) sérülés miatt kellett kihagynia.
- Kerry Rhodes két hónap után újra teljes edzésmunkát végzett. Nem tudni mennyi lehetőséget fog kapni vasárnap, de így még nagyobb a merítési lehetőség a secondary-ben.
- Whiz kapta meg a meccslabdát vasárnap, mivel ez volt neki a 42-ik győzelme Cardinals HC-ként ezzel beérte Don Coryell-t és ha nyerünk a Browns ellen akkor meg is előzi. (na ezért voltak teljesen feleslegesek a vereség sorozat közben jött pletykák, hogy szezon végén kirúgnánk. a franchise történetének egyik legsikeresebb edzője)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Wallace kezd -> végetek van.
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Wiz megcsellendzselte az előző playben az elkapás helyét. de a zászlót a sanp után kicsivel dobta be, így elvileg nem lehetett volna challenge. de nem működött a replay berendezés sem. így ezt bebuktuk, innen már elindultunk lefelé a lejtőn.petey
Félreértettem. Azt hittem az elkapás tényét cselendzselte... Azt nem láttam, mikor dobta Whiz a zászlót, de tény, hogy a sípszó a snap után történt. Mindenesetre "érdekes" szitu volt. Nektek pech, nekünk mák.Spory
Van egy olyan érzésem, hogy Whiz sejtett valamit 😊
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Apropó, látom Haley repült a KC-ből. Nem hozzuk vissza OC-nek?? 😀Spory
Azért az elég meglepő, hogy miután Haley megnyerte nekik a csoportot tavaly, most egy gyengébb szereplés után egyből lapátra teszik...
Tényleg jó lenne visszahozni OC-nek 😊 Bár nem hiszem, hogy HC után megelégedne megint egy OC állással.
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Wiz megcsellendzselte az előző playben az elkapás helyét. de a zászlót a sanp után kicsivel dobta be, így elvileg nem lehetett volna challenge. de nem működött a replay berendezés sem. így ezt bebuktuk, innen már elindultunk lefelé a lejtőn.petey
Félreértettem. Azt hittem az elkapás tényét cselendzselte... Azt nem láttam, mikor dobta Whiz a zászlót, de tény, hogy a sípszó a snap után történt. Mindenesetre "érdekes" szitu volt. Nektek pech, nekünk mák.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Hihetetlen ember? ez a Fitzgerald. 😊 Legjobb WR, mondhat nekem bárki bármit.szaba
Szerintem nem ember...

Ja és még hyper intelligens is....Delonso_
+1 😀

(Azt jól értettem az összefoglalóból, hogy nálunk is - mint a GB meccsen - a fake field goalnál technika hiba miatt nem tudták visszanézni a játékot??!?! Vicc! Mi indenesetre nagyon nyertünk rajta.)Spory
Wiz megcsellendzselte az előző playben az elkapás helyét. de a zászlót a sanp után kicsivel dobta be, így elvileg nem lehetett volna challenge. de nem működött a replay berendezés sem. így ezt bebuktuk, innen már elindultunk lefelé a lejtőn.

több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Apropó, látom Haley repült a KC-ből. Nem hozzuk vissza OC-nek?? 😀
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Hihetetlen ember? ez a Fitzgerald. 😊 Legjobb WR, mondhat nekem bárki bármit.szaba
Szerintem nem ember...

Ja és még hyper intelligens is....Delonso_
+1 😀

(Azt jól értettem az összefoglalóból, hogy nálunk is - mint a GB meccsen - a fake field goalnál technika hiba miatt nem tudták visszanézni a játékot??!?! Vicc! Mi indenesetre nagyon nyertünk rajta.)
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Hihetetlen ember ez a Fitzgerald. 😊 Legjobb WR, mondhat nekem bárki bármit.szaba
+1 😀

"Sure, Larry Fitzgerald had his 30th career 100-yard game Sunday and crossed the 1,000-yard plateau for a franchise record-setting sixth season, a six-catch-for-149-yards performance that boosted the Cards in their 21-19 win over San Francisco."

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hihetetlen ember? ez a Fitzgerald. 😊 Legjobb WR, mondhat nekem bárki bármit.szaba
Szerintem nem ember...

Ja és még hyper intelligens is....
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hihetetlen ember ez a Fitzgerald. 😊 Legjobb WR, mondhat nekem bárki bármit.