Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tehát akkor mi is lesz Kolbival?
Megeszik KW-ék amit főztek?
Viszont akkor melyik QB fog menni? Szerintem nincs nagy különbség közöttük. Viszont nagy luxus 3 elitcsere irányítóval felállni. Skeltonnal milyen szerződésünk van? Ő szerintem tuti menni fog ha nincs lekötve. Bartel lehet hogy beáll a sorba... végülis Kolbi elég sérülékeny ahhoz hogy szerepet kaphasson és egy nem rossz szereplés után tovább álljon.
Kolb egy hatalmas nagy melléfogás volt, sajnos, és ami bosszant az az ára. Sebaj, talán majd jövőre beváltja a hozzáfűzött reményeket.

Fucu azért hiába mondod hogy Skelton nem lett volna jobb választás mint Kevin. A számok magukért beszélnek. Kolbi 2-6 Johnny 5-2.

És most ha belegondolok a szezon eleji 1-6-ba akkor kicsit megvillan a PO reménye, hogy mi lett volna HA!silent7939
Egyik QB sem fog menni
Skeltonnak 2013-as szezon végén jár le a szerződése
Kolbnak 2016 végéig van szerződése
Bartel korlátozott szabadügynök (RFA) lesz. neki szerintem adnak egy alacsony tendert amit el fog fogadni.

Én nem írnám le Kolb-ot. Nem volt offseason nehéz úgy produkálni. Az edzőtáborban nagyon kíváncsi leszek rá. Ugyanez igaz Skeltonra, igaz ez neki már a második éve volt ebben a rendszerben, de neki is hiányzott a gyakorlás az edzőkkel.

A számok ebben az esetben semmit nem érnek. Nézd meg, hogy játszott a védelem a szezon első felében és az utolsóban. Ég és föld. Ez nem azt jelenti, hogy nem volt benne Kolb rendesen, de sokkal jobb helyzetbe hozták Skeltont a mérkőzések végén, mivel a szar első félidőket jobban megfogták.

A mi lett volna ha-kon nem érdemes rágódni. szurkoljunk a 8-8-ért, mert az egy nagyon szép teljesítmény lenne. Szezon elején kiegyeztem volna vele.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tehát akkor mi is lesz Kolbival?
Megeszik KW-ék amit főztek?
Viszont akkor melyik QB fog menni? Szerintem nincs nagy különbség közöttük. Viszont nagy luxus 3 elitcsere irányítóval felállni. Skeltonnal milyen szerződésünk van? Ő szerintem tuti menni fog ha nincs lekötve. Bartel lehet hogy beáll a sorba... végülis Kolbi elég sérülékeny ahhoz hogy szerepet kaphasson és egy nem rossz szereplés után tovább álljon.
Kolb egy hatalmas nagy melléfogás volt, sajnos, és ami bosszant az az ára. Sebaj, talán majd jövőre beváltja a hozzáfűzött reményeket.

Fucu azért hiába mondod hogy Skelton nem lett volna jobb választás mint Kevin. A számok magukért beszélnek. Kolbi 2-6 Johnny 5-2.

És most ha belegondolok a szezon eleji 1-6-ba akkor kicsit megvillan a PO reménye, hogy mi lett volna HA!

Mind1 nem morgok, de az tuti hogy Én vagyok az országban a legnagyobb anti Kolb fan 😀

Tudjátok nagyon jól minek kellett. A tavalyi szar QB teljesítmény után kellett egy elméletileg biztosabb kezdő. Hát nem jött be, Skeltonnak is csak a 4. negyedek a zseniálisak (erős Defense segítséggel természetesen). Ismét érdekes offseason lesz. Jelenleg Skelton is van olyan "jó" mint Kolb. Egy teljes offseasonnal és kevesebb sérüléssel jobb teljesítményt nyújt majd. Az O-Line-on kell turbózni, de azon már évek óta kellene.

Beanienek pedig gratula az 1000 yardhoz megküzdött érte rendesen.Fucu
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tudjátok nagyon jól minek kellett. A tavalyi szar QB teljesítmény után kellett egy elméletileg biztosabb kezdő. Hát nem jött be, Skeltonnak is csak a 4. negyedek a zseniálisak (erős Defense segítséggel természetesen). Ismét érdekes offseason lesz. Jelenleg Skelton is van olyan "jó" mint Kolb. Egy teljes offseasonnal és kevesebb sérüléssel jobb teljesítményt nyújt majd. Az O-Line-on kell turbózni, de azon már évek óta kellene.

Beanienek pedig gratula az 1000 yardhoz megküzdött érte rendesen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ezt már én is soxor feltettem ezt a kérdést 😀

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Idén már többször volt szerencsénk amikor OT-ban tudtunk nyerni, szóval várható volt egy pech már. Azonban egyetlen kérdésem van minek kellett nekünk Kolb? Remélem jövőre nem lesz kérdéses a PO egy-két jó draft kéne és egész jól kezd összeállni a csapat. Azért a 8-8 legyen meg jövő héten!

GO CARDS!fremen
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Idén már többször volt szerencsénk amikor OT-ban tudtunk nyerni, szóval várható volt egy pech már. Azonban egyetlen kérdésem van minek kellett nekünk Kolb? Remélem jövőre nem lesz kérdéses a PO egy-két jó draft kéne és egész jól kezd összeállni a csapat. Azért a 8-8 legyen meg jövő héten!

GO CARDS!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Szasztok!
Boldog Karit! habár egy W-vel lett volna igazán boldog... 😕
sajna nem láttam a meccset (épp halászlevet szürcsölgettem 😉 ), de lehet, hogy nem is baj, csak utólag olvasom, hogy megint zéró első félidő és fordításgyanús végjáték... viszont most ez nem jött... bizony, addig jár a korsó a kútra ugyebár, amíg el nem törik... még mindig nagyon hullámzó a teljesítményünk... namajd jövőre 😉
ez van... a 8-8 még meglehet 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Igazad van, gyalázat volt a játék és nem érdemeltük volna meg.
Egy dologra nem találom a választ Fucu! Hol van ez a támadósor a meccs első felében, rendszeresen?
Olyan szinten szétgyalázták a falat rendszeresen mintha ott sem lett volna. Így nem csoda hogy Johnny összefosta magát egy idő után. Amint elkezdték megvédeni jöttek a szép játékok.

OT-ket kell draftolnunk mert nem visszük sokra a következő szezonban sem.

Erre mind nem lett volna szükség ha három negyeden keresztül nem balfaszkodik a támadósor. Karácsonyi csoda lett volna ha nyerünk. Doucet meg mennybe ment volna. Ez van. Nem (csak) ezen ment el a meccs. Szerencsére csak keveset láttam belőle, de az is elég volt.
Nem érdemeltünk győzelmet a meccs egészét nézve. Jövő héten nagy harc lesz a 8-8-ért.Fucu
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Erre mind nem lett volna szükség ha három negyeden keresztül nem balfaszkodik a támadósor. Karácsonyi csoda lett volna ha nyerünk. Doucet meg mennybe ment volna. Ez van. Nem (csak) ezen ment el a meccs. Szerencsére csak keveset láttam belőle, de az is elég volt.
Nem érdemeltünk győzelmet a meccs egészét nézve. Jövő héten nagy harc lesz a 8-8-ért.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Elég demoralizáló lett a vége. Sajnálom Doucetet, mert előfordul, de pont a legrosszabbkor. Murphy-törvénye.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem csak szerinted kezd skelton, hanem whisenhunt szerint is.Mikey
persze mert rádumáltam 😀
(csak röviden futottam át a híreket a napokban és még kérdéses volt az utolsó információm)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
nem csak szerinted kezd skelton, hanem whisenhunt szerint is.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

Bengals, idegenben, hidegben, keleten. Hagyjuk 😊

- Skelton kezd szerintem. Bengals cornerek zavarba hozhatók, ha John kap időt a faltól.
- Ahogy gabtsi kolléga is írta a PP-Green párharc nagyon jónak ígérkezik.
- Beanienek most már meg kell hogy legyen az 1000 yard.
- A védelemnek pörögnie kell majd és meccsben tartani a támadókat, mert biztos, hogy megint lassan fognak kezdeni.

Sok másról nincs mit írni. Nem várok győzelmet. Nem a mi terepünk a hideg, de persze reménykedek egy meglepetésben.

Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
PunBB bbcode test
Boldog Karácsony Kívánok Mindenkinek!
Este találokozunk! 😀
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
most nézem mit csinál Skelton is mostanában. Tebow who?

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
és a győztes góóóóól!!!! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
megint szívbajos meccs volt, de meeeegvan a W!!!! 😀
ami a POt illeti, a matematikai esély még tovább él 😉 de hiába nyerjük az uccsó két meccsünket, a riválisainknak sorban vesztenie kéne... :rolleyes:
a 8-8 most már kötelező! hiszen ezt szerettük volna a szezon elején is 😀
a 9-7 csak hab lenne a tortán 😉
a Hoxot még le kéne nyomni, csakhogy jól kezdődjön a jövőév 😉
mindenesetre egész jó kis szezon kerekedett ebből az évből és még nincs is vége 😉 van spiritusz a csapatban, lelkesek, a küzdőszellem rendben van, a D és az ST már ott van a szeren, az Onál is már dereng a fény az alagút végén 😀
ja és a Mikulás is Cardinals Fan! 😂

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
catattack 3 520
Én egy Skelton sackig bírtam és aludtam! Ez már több szerencse, mint amennyi egy szezonba jár egy csapatnak.
Bár tavaly meg a f.sz másik végén voltunk! 😂
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 267 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Playoffról szerintem ne is álmodjunk, most jön a két legnehezebb meccs... Majd jövőre, addigra talán megtanuljuk, hogyan kell az első félidőben játszani.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ez nem érdekes ez hülyeség. nem fogjuk kirakni mert sokat adtunk érte.

Ismét egy sima győzelem 😊
1999 óta nem volt négy győzelmünk sorozatban
Whiz 43. győzelme volt ez amivel a franchise legsikeresebb edzőjévé lépett elő
idén háromból három hosszabbításos győzelmet szereztünk.
7-7-el állunk amit senki nem gondolt volna az 1-6-os kezdés után.

Cardiac Cards!! 😊Fucu
9-7tel akár a PO is meglehet.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez nem érdekes ez hülyeség. nem fogjuk kirakni mert sokat adtunk érte.

Ismét egy sima győzelem 😊
1999 óta nem volt négy győzelmünk sorozatban
Whiz 43. győzelme volt ez amivel a franchise legsikeresebb edzőjévé lépett elő
idén háromból három hosszabbításos győzelmet szereztünk.
7-7-el állunk amit senki nem gondolt volna az 1-6-os kezdés után.

Cardiac Cards!! 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hm... érdekes.

Kolb lehet cut lesz hamar.

Cards owe QB Kolb $7M roster bonus in March, could decline

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825268fb/article/cardinals-owe-qb-kolb-7-million-roster-bonus-next-season?module=HP11_headline_stackpetey
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 829 — Csodabogár
Kolb lehet cut lesz hamar.

Cards owe QB Kolb $7M roster bonus in March, could decline

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825268fb/article/cardinals-owe-qb-kolb-7-million-roster-bonus-next-season?module=HP11_headline_stack

több mint 12 éve
catattack 3 520
és bárkit meg tudunk verni 😉
bizony jó lenne nyerni 😀 remélem a niners verés után nem szált nagyon a fejükbe a dicsőség :cool: és nem könnyelműsködjük el ezt a meccset... :rolleyes:Cardinalis
A mocskos kezdés után szerintem Niners verés ide vagy oda, nem fogunk nagy mellénnyel játszani!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Persze nem szabad elbízni magunkat, mert bárkitől ki tudunk kapni. De ezt illene nyerni.Fucu
és bárkit meg tudunk verni 😉
bizony jó lenne nyerni 😀 remélem a niners verés után nem szált nagyon a fejükbe a dicsőség :cool: és nem könnyelműsködjük el ezt a meccset... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

Brown, otthon, hozni kéne

- Skelton kezd, ha lehet nemkéne várni a második félidőig a normális játékkal. Labdát tartani és nem az ellenfél védőinek adni.
- Beanie 57 yardra van az 1000-től, meglepődnék (sérülés nélkül) ha nem sikerülne neki elérnie. Ráadásul Ohio-i a srác és gyerekkorában arról álmodott, hogy a Brownsban (vagy a Bengalsban, de ezt majd jövő héten ellövöm még egyszer 😊) játszik majd.
- kíváncsi leszek a védelem tudja-e folytatni remek játékát.
- Horton azt mondta pénteken hogy madden 12-vel készültek fel Hillis ellen. Hát jót röhögtem 😀 (viccelt 😉)
- senki nem gondolta volna az 1-6 után, hogy most a 7-7-ért játszunk majd.
- Seneca Wallace kezd náluk, nem lesz Watson és Marecic sem. Cribbs is sérüléssel küzködik.

Persze nem szabad elbízni magunkat, mert bárkitől ki tudunk kapni. De ezt illene nyerni.

Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter