Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Game Day! 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/05/A_Hall_of_Fame_merkozes/Fucu
Kár hogy ilyen későn lesz 😊

Hogy lesznek idén a meccseink magyar idő szerint?silent7939
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/04/18/A_2012-es_menetrend/Dexxter Tailor
thx 😊
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Game Day! 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/05/A_Hall_of_Fame_merkozes/Fucu
Kár hogy ilyen későn lesz 😊

Hogy lesznek idén a meccseink magyar idő szerint?silent7939
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/04/18/A_2012-es_menetrend/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/05/A_Hall_of_Fame_merkozes/Fucu
Kár hogy ilyen későn lesz 😊

Hogy lesznek idén a meccseink magyar idő szerint?silent7939
pár nap múlva írok majd egy blogbejegyzést róla 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Game Day! 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/05/A_Hall_of_Fame_merkozes/Fucu
Kár hogy ilyen későn lesz 😊

Hogy lesznek idén a meccseink magyar idő szerint?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/05/A_Hall_of_Fame_merkozes/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
köszönöm a segítséget
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A mai meccset lehet valahol nézni?Leon78
az espn america élőben adja majd, amit holnap délben és kedden 15:00-kor ismételnek)
Személy szerint le fogom tölteni, mert se élőben, se az ismétlést nem tudom nézni.Fucu
Még egy talán idióta kérdés, de honnan tudod letölteni a meccseket, és az összefoglalókat?
Leon78
A meccseket legtöbbször a ten yard torrents oldalról, de most nincs nyílt regisztráció.
Az összefoglalókat az nfl.com-on nézem, de tavaly fent voltak a Cards honlapján is (és idén valószínűleg a mi blogunkon is 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
A mai meccset lehet valahol nézni?Leon78
az espn america élőben adja majd, amit holnap délben és kedden 15:00-kor ismételnek)
Személy szerint le fogom tölteni, mert se élőben, se az ismétlést nem tudom nézni.Fucu
Még egy talán idióta kérdés, de honnan tudod letölteni a meccseket, és az összefoglalókat?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A mai meccset lehet valahol nézni?Leon78
az espn america élőben adja majd, amit holnap délben és kedden 15:00-kor ismételnek)
Személy szerint le fogom tölteni, mert se élőben, se az ismétlést nem tudom nézni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
A mai meccset lehet valahol nézni?
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Valamire nagyon spórolunk és remélem Daryl Washington vagy LSH hosszútávú szerződésére. Tegnap Todd Heap és Stewart Bradley is fizetés csökkentést kapott.
Heap idei 2,15 milliós fizuját 1,15-re csökkentették. Arról, hogy Stewart fizuja mennyit csökkent, még nem olvastam.Fucu
Nem is tudom mi lenne a védelemmel, ha Washington nem lenne benne 😊
Nem tudom jól látom e, de a Cardinalsnal elég nagy százalékban maradnak draftolt játékosok hosszú távra. Érdekes, hogy kevés az eredmény, mégis szeretnek itt játszani a srácok.. 😊 Ez a többi csapatra is jellemző, vagy vannak olyanok akik inkább az FA-at részesítik előnyben?
Leon78
ez nagyon nem volt így a Cardinalsnál. Whiz ideérkeztével elkezdte az olyan játékosok megszerzését/draftolását, akik jól játszanak hasznára vannak a csapatnak és megvan bennük a potenciál hogy hosszú távon Cards mezben játszanak.
Akik itt voltak még Whiz előtt is ők már valószínűleg Cardinals játékosként fejezik be a pályafutásukat (Larry, Wilson, Dockett).
Ellenpéldák is voltak Dansby, Antrel Rolle is mondjuk.
Jó a hozzáállás és van elképzelés mit akar a csapat és ez valamilyen szintű biztonságérzetet ad az ideérkező játékosoknak is.Fucu
Dansby-t nagyon sajnáltam, jó játékosnak tartom, és úgy érzem mióta elment nem hozza ugyanazt a szintet, mint nálunk...
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Channing Tatum (színész, Coach Carter, Step Up) volt az edzőtáborban tegnap, mivel jó barátja Kerry Rhodes 30. szülinapját ünnepelte.

Nem spórolnánk semmit ha most kiraknán és akkor még Whozék is beismernék, hogy mekkora blama volt az idecserélése. Ez nem fog megtörténni.Fucu
Igazából arra céloztam, hogy a szerződéséből még hátra lévő évek alatt mennyit lehetne spórolni..... Nagyon sokban van, és nagyon keveset mutat....
Bár ne legyen igazam és cáfoljon rám a szezon során...😊Leon78
Még márciusban kérdeztem meg gsn-t, hogy mennyit spórolnánk ha még a 7 milliós bónusz kifizetése előtt kiraknánk Kolbot. Azt írta, hogy nem lenne nagy különbség aközött amennyit spórolnánk rajta. És szerintem ez elvi kérdés is Whiznél. Úgy gondolja Kolb a megoldás QB poszton és ezt be is akarja bizonyítani. De nem minden áron. Ha tényleg nagyon szar lesz, akkor repülni fog.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Valamire nagyon spórolunk és remélem Daryl Washington vagy LSH hosszútávú szerződésére. Tegnap Todd Heap és Stewart Bradley is fizetés csökkentést kapott.
Heap idei 2,15 milliós fizuját 1,15-re csökkentették. Arról, hogy Stewart fizuja mennyit csökkent, még nem olvastam.Fucu
Nem is tudom mi lenne a védelemmel, ha Washington nem lenne benne 😊
Nem tudom jól látom e, de a Cardinalsnal elég nagy százalékban maradnak draftolt játékosok hosszú távra. Érdekes, hogy kevés az eredmény, mégis szeretnek itt játszani a srácok.. 😊 Ez a többi csapatra is jellemző, vagy vannak olyanok akik inkább az FA-at részesítik előnyben?
Leon78
ez nagyon nem volt így a Cardinalsnál. Whiz ideérkeztével elkezdte az olyan játékosok megszerzését/draftolását, akik jól játszanak hasznára vannak a csapatnak és megvan bennük a potenciál hogy hosszú távon Cards mezben játszanak.
Akik itt voltak még Whiz előtt is ők már valószínűleg Cardinals játékosként fejezik be a pályafutásukat (Larry, Wilson, Dockett).
Ellenpéldák is voltak Dansby, Antrel Rolle is mondjuk.
Jó a hozzáállás és van elképzelés mit akar a csapat és ez valamilyen szintű biztonságérzetet ad az ideérkező játékosoknak is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Valamire nagyon spórolunk és remélem Daryl Washington vagy LSH hosszútávú szerződésére. Tegnap Todd Heap és Stewart Bradley is fizetés csökkentést kapott.
Heap idei 2,15 milliós fizuját 1,15-re csökkentették. Arról, hogy Stewart fizuja mennyit csökkent, még nem olvastam.Fucu
Nem is tudom mi lenne a védelemmel, ha Washington nem lenne benne 😊
Nem tudom jól látom e, de a Cardinalsnal elég nagy százalékban maradnak draftolt játékosok hosszú távra. Érdekes, hogy kevés az eredmény, mégis szeretnek itt játszani a srácok.. 😊 Ez a többi csapatra is jellemző, vagy vannak olyanok akik inkább az FA-at részesítik előnyben?
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Channing Tatum (színész, Coach Carter, Step Up) volt az edzőtáborban tegnap, mivel jó barátja Kerry Rhodes 30. szülinapját ünnepelte.

Nem spórolnánk semmit ha most kiraknán és akkor még Whozék is beismernék, hogy mekkora blama volt az idecserélése. Ez nem fog megtörténni.Fucu
Igazából arra céloztam, hogy a szerződéséből még hátra lévő évek alatt mennyit lehetne spórolni..... Nagyon sokban van, és nagyon keveset mutat....
Bár ne legyen igazam és cáfoljon rám a szezon során...😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Valamire nagyon spórolunk és remélem Daryl Washington vagy LSH hosszútávú szerződésére. Tegnap Todd Heap és Stewart Bradley is fizetés csökkentést kapott.
Heap idei 2,15 milliós fizuját 1,15-re csökkentették. Arról, hogy Stewart fizuja mennyit csökkent, még nem olvastam.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Channing Tatum (színész, Coach Carter, Step Up) volt az edzőtáborban tegnap, mivel jó barátja Kerry Rhodes 30. szülinapját ünnepelte.

Nem spórolnánk semmit ha most kiraknán és akkor még Whozék is beismernék, hogy mekkora blama volt az idecserélése. Ez nem fog megtörténni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
catattack 3 520
Egyébként ha szezon közben, vagy után elküldenék a csapattól, akkor tudnánk e spórolni rajta, és ha igen akkor mennyit?Leon78
7/29/2011: Signed a six-year, $65 million contract. The deal contains $12 million guaranteed, including a $10 million signing bonus and Kolb's first-year base salary. Annual $500,000 workout bonuses are available throughout the contract's life. 2012: $1 million (+ $7 million option bonus due 3/17), 2013: $9 million (+ $2 million roster bonus due in March), 2014-2016: $10 million, 2017: Free Agent
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Aha... értem.
Köszönöm az összefoglalót 😊
Szerintem ez egy faszság... már bocs hogy ezt mondom.... de az hogy nem fejlődünk tavajhoz képest az eleve egy BullShit 😊 Meglátjuk mi lesz, bár én mint örök pesszimista azt mondom hogy igen is van fejlődés. Lehet hogy nem lesz meg a csoport elsőség de én bízom benne.... nem lesz több ilyen szezonja a 49-ers nek mint tavaj ahol sokminden összejött... bocs Petey 😊silent7939
semmi gond, szerintem sem nyerünk 13-at, pláne ilyen TO mutatóval, de 10-12 W simán lehet. ami a lényeg hogy minden kezdő megvan és egészséges a csapat. szóval nincs para. de mi az a sokminden ami összejött? 😊

ja, és nem bagyok nyelvtannáci, de a tavaLY az legyen tavaLY 😛
petey
😊 Alexsilent7939
hja 😊 csórikám végre kapott 1 azaz egy darab olyan edzőt aki tudja hogy kell QB-t fejleszteni. nem hiába volt 4 comeback win vele, azt nem nevezném véletlennek.

ti is fejlődtetek, de nem elrettentő méretben, persze ezt így szezon előtt nem lehet kimondani hogy nem, viszont a cikk jogos kérdéseket boncolgat..petey
Persze persze teljesen jogos.... comeback win mutatónk nekünk sem volt rossz 😊 A QB harc nem tesz jót szerintem a csapatnak ezekkel az indulókkal, de Kolbásznak meg lesz adva még 1 esély mert sokba került, ahhoz hogy padra kerüljön le kell ütni, vagy nagyon le kell szerepelnie.
Szerintem a csoport 2 csapatánál egyértelmű erősödés látszik csak mindkettőnél az irányító a gyenge pont azaz mi és a hox.
Szerintem ha Flynn beválik a Hox-nak akkor retteghetünk mindketten 😊 Én személy szerint nem várok sokat Kolb-tól, Skelton meg Skelton. Ha le tudná vetkőzni az hullámvölgyeket és olyan produkciókat mutatna konstans mint a meccsek utolsó negyedeiben akkor minden gondunk megoldódna... de attól félek ez csak álom.
Viszont a Rams-ről nem sok szart tudok... kicsit nagy a csend körülöttük na meg nem is követem őket. Hogy állnak szerintetek?silent7939
Én is azt mondom, hogy a védelemtől a tavalyi szezonvégi forma az alap elvárás. Márpedig ha olyan kevés kapott ponttal megtudjuk úszni a meccseinket, akkor a támadóktól egy erős közepes is elég lehet a győzelmekhez. Személy szerint én jobban bízom Skeltonban. Nem olyan anyámasszony katonája, mint Kolb, sokkal bevállalósabb, ami egy idő után ha magabiztosabb lesz, akkor jó kis irányítóvá teheti. Még egy két alibi sérülés, és repülhet Kolb 😊
Egyébként ha szezon közben, vagy után elküldenék a csapattól, akkor tudnánk e spórolni rajta, és ha igen akkor mennyit?
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Aha... értem.
Köszönöm az összefoglalót 😊
Szerintem ez egy faszság... már bocs hogy ezt mondom.... de az hogy nem fejlődünk tavajhoz képest az eleve egy BullShit 😊 Meglátjuk mi lesz, bár én mint örök pesszimista azt mondom hogy igen is van fejlődés. Lehet hogy nem lesz meg a csoport elsőség de én bízom benne.... nem lesz több ilyen szezonja a 49-ers nek mint tavaj ahol sokminden összejött... bocs Petey 😊silent7939
semmi gond, szerintem sem nyerünk 13-at, pláne ilyen TO mutatóval, de 10-12 W simán lehet. ami a lényeg hogy minden kezdő megvan és egészséges a csapat. szóval nincs para. de mi az a sokminden ami összejött? 😊

ja, és nem bagyok nyelvtannáci, de a tavaLY az legyen tavaLY 😛
petey
😊 Alexsilent7939
hja 😊 csórikám végre kapott 1 azaz egy darab olyan edzőt aki tudja hogy kell QB-t fejleszteni. nem hiába volt 4 comeback win vele, azt nem nevezném véletlennek.

ti is fejlődtetek, de nem elrettentő méretben, persze ezt így szezon előtt nem lehet kimondani hogy nem, viszont a cikk jogos kérdéseket boncolgat..petey
Persze persze teljesen jogos.... comeback win mutatónk nekünk sem volt rossz 😊 A QB harc nem tesz jót szerintem a csapatnak ezekkel az indulókkal, de Kolbásznak meg lesz adva még 1 esély mert sokba került, ahhoz hogy padra kerüljön le kell ütni, vagy nagyon le kell szerepelnie.
Szerintem a csoport 2 csapatánál egyértelmű erősödés látszik csak mindkettőnél az irányító a gyenge pont azaz mi és a hox.
Szerintem ha Flynn beválik a Hox-nak akkor retteghetünk mindketten 😊 Én személy szerint nem várok sokat Kolb-tól, Skelton meg Skelton. Ha le tudná vetkőzni az hullámvölgyeket és olyan produkciókat mutatna konstans mint a meccsek utolsó negyedeiben akkor minden gondunk megoldódna... de attól félek ez csak álom.
Viszont a Rams-ről nem sok szart tudok... kicsit nagy a csend körülöttük na meg nem is követem őket. Hogy állnak szerintetek?
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Aha... értem.
Köszönöm az összefoglalót 😊
Szerintem ez egy faszság... már bocs hogy ezt mondom.... de az hogy nem fejlődünk tavajhoz képest az eleve egy BullShit 😊 Meglátjuk mi lesz, bár én mint örök pesszimista azt mondom hogy igen is van fejlődés. Lehet hogy nem lesz meg a csoport elsőség de én bízom benne.... nem lesz több ilyen szezonja a 49-ers nek mint tavaj ahol sokminden összejött... bocs Petey 😊silent7939
semmi gond, szerintem sem nyerünk 13-at, pláne ilyen TO mutatóval, de 10-12 W simán lehet. ami a lényeg hogy minden kezdő megvan és egészséges a csapat. szóval nincs para. de mi az a sokminden ami összejött? 😊

ja, és nem bagyok nyelvtannáci, de a tavaLY az legyen tavaLY 😛
petey
😊 Alexsilent7939
hja 😊 csórikám végre kapott 1 azaz egy darab olyan edzőt aki tudja hogy kell QB-t fejleszteni. nem hiába volt 4 comeback win vele, azt nem nevezném véletlennek.

ti is fejlődtetek, de nem elrettentő méretben, persze ezt így szezon előtt nem lehet kimondani hogy nem, viszont a cikk jogos kérdéseket boncolgat..

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Aha... értem.
Köszönöm az összefoglalót 😊
Szerintem ez egy faszság... már bocs hogy ezt mondom.... de az hogy nem fejlődünk tavajhoz képest az eleve egy BullShit 😊 Meglátjuk mi lesz, bár én mint örök pesszimista azt mondom hogy igen is van fejlődés. Lehet hogy nem lesz meg a csoport elsőség de én bízom benne.... nem lesz több ilyen szezonja a 49-ers nek mint tavaj ahol sokminden összejött... bocs Petey 😊silent7939
semmi gond, szerintem sem nyerünk 13-at, pláne ilyen TO mutatóval, de 10-12 W simán lehet. ami a lényeg hogy minden kezdő megvan és egészséges a csapat. szóval nincs para. de mi az a sokminden ami összejött? 😊

ja, és nem bagyok nyelvtannáci, de a tavaLY az legyen tavaLY 😛
petey
😊 Alex
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Aha... értem.
Köszönöm az összefoglalót 😊
Szerintem ez egy faszság... már bocs hogy ezt mondom.... de az hogy nem fejlődünk tavajhoz képest az eleve egy BullShit 😊 Meglátjuk mi lesz, bár én mint örök pesszimista azt mondom hogy igen is van fejlődés. Lehet hogy nem lesz meg a csoport elsőség de én bízom benne.... nem lesz több ilyen szezonja a 49-ers nek mint tavaj ahol sokminden összejött... bocs Petey 😊silent7939
semmi gond, szerintem sem nyerünk 13-at, pláne ilyen TO mutatóval, de 10-12 W simán lehet. ami a lényeg hogy minden kezdő megvan és egészséges a csapat. szóval nincs para. de mi az a sokminden ami összejött? 😊

ja, és nem bagyok nyelvtannáci, de a tavaLY az legyen tavaLY 😛

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 www.profootballfocus.com/blog/2012/07/30/32-teams-in-32-days-arizona-cardinals/tenorx
Ezt valaki lefordíthatná 😊silent7939
majd Fucu megteszi 😊 a lényeg ez: Last year the 49ers made the NFC West their division, and nothing the Cardinals have done this year suggests they are in a position to change that.petey
nem fogom 😊
Tömören
5 dolog ami miatt bizakodhatunk
1: Larry igaz nem tudott olyan számokat produkálni mint Calvin Johnson, de 1400 yard mégis összejött két elég kiegyensúlyozatlan irányítóval.
2: Calais Campbell Justin Smith után a legjobb 3-4-es DE volt tavaly és Darnell Dockettel és Dan Williams-szel kiegészülve egy nagyon jó kis D-Line-t alkothatnak majd.
3: Itt egy kis Joey Porter szapulás, hogy mennyire nem játszott sehogy amikor idekerült.
4: Patrick Peterson ajnározás, hogy mennyire jó visszahordó, de a végén megemlíti amit mi is tudunk, hogy még kell fejlődnie cornerként is hogy az 1/5-ös választását megérdemeltnek tekintsük.
5: Leírja, hogy Levi Brown az elmúlt évek legrosszabb passzblokkoló tackleje volt (nem meglepő kijelentés). Azonban a tavalyi év második felében gyökeres javulás volt látható tőle. Ez lehet azért is volt mert új szerződésért játszott, de ha optimisták akarunk lenni akkor benőtt a feje lágya és egy megbízható teljesítményt fog nyújtani a következő szezonban.

5 dolog ami miatt aggódhatunk
1: A Kolb vs Skelton kérdés. Egyikük sem jó és nem volt véletlen, hogy Manninget le akartuk szerződtetni.
2: Hol van a pass rush a szélről? Acho, Schofield és Haggans akik eddig valamit mutattak 3-4-es OLB-ként.
3: Adam Snyder. A tavalyi év legrosszabb RG-je volt az oldal statisztikái szerint.
4: Ki fogja levenni a terhet Larry-ről? Leírja, hogy általában az újonc elkapók nem egyből válnak be és a B terv Andre Roberts és Early Doucet. Viszont ők tavaly elég hullámzóan teljesítettek.
5: Tudunk olyan csapattá válni aki futtatják a labdát? Van Williams és Wells, de mindketten sérülésből, mi több műtétből térnek vissza. Mindig az volt az elképzelés, hogy hatékony futás, de ez eddig nem igazán jött össze és emiatt mindig az irányítóra nehezedett a tehet, hogy alkosson valamit és mióta nem Kurt Warner az a személy nem is igazán mennek a dolgok a több elkapós szituációk során.

És persze már le van írva a csapat, hogy nem sokat fejlődött tavalyhoz képest és a 49ersnek nem leszünk ellenfél a csoportgyőzelemben folytatott harcban.Fucu
Aha... értem.
Köszönöm az összefoglalót 😊
Szerintem ez egy faszság... már bocs hogy ezt mondom.... de az hogy nem fejlődünk tavajhoz képest az eleve egy BullShit 😊 Meglátjuk mi lesz, bár én mint örök pesszimista azt mondom hogy igen is van fejlődés. Lehet hogy nem lesz meg a csoport elsőség de én bízom benne.... nem lesz több ilyen szezonja a 49-ers nek mint tavaj ahol sokminden összejött... bocs Petey 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 www.profootballfocus.com/blog/2012/07/30/32-teams-in-32-days-arizona-cardinals/tenorx
Ezt valaki lefordíthatná 😊silent7939
majd Fucu megteszi 😊 a lényeg ez: Last year the 49ers made the NFC West their division, and nothing the Cardinals have done this year suggests they are in a position to change that.petey
nem fogom 😊
Tömören
5 dolog ami miatt bizakodhatunk
1: Larry igaz nem tudott olyan számokat produkálni mint Calvin Johnson, de 1400 yard mégis összejött két elég kiegyensúlyozatlan irányítóval.
2: Calais Campbell Justin Smith után a legjobb 3-4-es DE volt tavaly és Darnell Dockettel és Dan Williams-szel kiegészülve egy nagyon jó kis D-Line-t alkothatnak majd.
3: Itt egy kis Joey Porter szapulás, hogy mennyire nem játszott sehogy amikor idekerült.
4: Patrick Peterson ajnározás, hogy mennyire jó visszahordó, de a végén megemlíti amit mi is tudunk, hogy még kell fejlődnie cornerként is hogy az 1/5-ös választását megérdemeltnek tekintsük.
5: Leírja, hogy Levi Brown az elmúlt évek legrosszabb passzblokkoló tackleje volt (nem meglepő kijelentés). Azonban a tavalyi év második felében gyökeres javulás volt látható tőle. Ez lehet azért is volt mert új szerződésért játszott, de ha optimisták akarunk lenni akkor benőtt a feje lágya és egy megbízható teljesítményt fog nyújtani a következő szezonban.

5 dolog ami miatt aggódhatunk
1: A Kolb vs Skelton kérdés. Egyikük sem jó és nem volt véletlen, hogy Manninget le akartuk szerződtetni.
2: Hol van a pass rush a szélről? Acho, Schofield és Haggans akik eddig valamit mutattak 3-4-es OLB-ként.
3: Adam Snyder. A tavalyi év legrosszabb RG-je volt az oldal statisztikái szerint.
4: Ki fogja levenni a terhet Larry-ről? Leírja, hogy általában az újonc elkapók nem egyből válnak be és a B terv Andre Roberts és Early Doucet. Viszont ők tavaly elég hullámzóan teljesítettek.
5: Tudunk olyan csapattá válni aki futtatják a labdát? Van Williams és Wells, de mindketten sérülésből, mi több műtétből térnek vissza. Mindig az volt az elképzelés, hogy hatékony futás, de ez eddig nem igazán jött össze és emiatt mindig az irányítóra nehezedett a tehet, hogy alkosson valamit és mióta nem Kurt Warner az a személy nem is igazán mennek a dolgok a több elkapós szituációk során.

És persze már le van írva a csapat, hogy nem sokat fejlődött tavalyhoz képest és a 49ersnek nem leszünk ellenfél a csoportgyőzelemben folytatott harcban.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter