Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én utálok jósolgatni, nem is teszem, csak egy szoros és jó meccset várok. Utoljára 2007-ben fordult elő, hogy az első két meccset nyertük. Abban az évben viszont ellenetek is nyertünk a 7. héten 21-19-re. Valami hasonlót várok most is.apeszos
juj, azt hiszem az a meccs megvan valahol dvd-n és valami nagy bakival kaptunk ki, de lehet keverem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én utálok jósolgatni, nem is teszem, csak egy szoros és jó meccset várok. Utoljára 2007-ben fordult elő, hogy az első két meccset nyertük. Abban az évben viszont ellenetek is nyertünk a 7. héten 21-19-re. Valami hasonlót várok most is.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
átragadt az optimizmus srácok? 😊
szerintem szorosabb lesz, mondjuk egy TD különbség, de ez bármelyik csapat javára attól függ melyik milyen napot fog ki



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Ha nyerünk, akkor asszem olyan startot produkálunk, amelyről álmodni sem mertünk 😊Leon78
ha mi nyerünk akkor meg fordítva lesz igaz 😊
tetszik a topik optimizmusa, irigylésre méltó (semmi irónia, tényleg így gondolom)
szerintem 21-6 lesz 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Ha nyerünk, akkor asszem olyan startot produkálunk, amelyről álmodni sem mertünk 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Ha Rexy a "jó" arcát mutatja akkor szerintem nem kétség a Skins győzelem. THT tuti élete meccsét fogja nyomni :cool:

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én még optimistább leszek. Sima meccset várok Cards sikerrel.
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
népszerű játékos meze nem menő, az igazi a ritkaság, mint pl. egy Adrian Wilson mez 😊
Fucu
Fitz mezemet Levi Brown mezre cserélném! Akár ráfizetéssel is! Menő akarok lenni 😀csongi
Akkor én egy Feely mezet kérek 😛 Vagy egy Sendleint 😀 Én 2 éve rendeltem egy Arrington mezt 6000-ért, na olyan szerintem csak nekem van Magyarföldön 😀

Amúgy nagyon kíváncsi vagyok, hogy a hétvégi Clash of the QBs' meccsen ki fog diadalmaskodni, természetesen Cards győzelmet várok, de nagyon nem lesz könnyű dolgunk, Kolbász simán dob egy pick6et Hallnak. A másik meg, hogy Hightower mit fog nyomatni a volt "szeretett" csapata ellen... Tippem: 31-24 Washington győzelem.Dexxter Tailor
Optimista leszek 27- 24 ide egy nagyon szoros utolsó pillanatban eldőlő meccsen 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
népszerű játékos meze nem menő, az igazi a ritkaság, mint pl. egy Adrian Wilson mez 😊

Cardinalis: ha tudsz angolul akkor holnap tudok linket küldeni egy jó oldalról és olcsóbb mint ha itthon vennéd (rendelnéd meg tőluk) meg, még szállítási költséggel együtt is.Fucu
Vajon rajtam kívül van-e bárkinek Kolb meze? 😀 Még ha Eagles-ben van, akkor is, ez a ritkaság 😀
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 303 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
népszerű játékos meze nem menő, az igazi a ritkaság, mint pl. egy Adrian Wilson mez 😊
Fucu
Fitz mezemet Levi Brown mezre cserélném! Akár ráfizetéssel is! Menő akarok lenni 😀csongi
Akkor én egy Feely mezet kérek 😛 Vagy egy Sendleint 😀 Én 2 éve rendeltem egy Arrington mezt 6000-ért, na olyan szerintem csak nekem van Magyarföldön 😀

Amúgy nagyon kíváncsi vagyok, hogy a hétvégi Clash of the QBs' meccsen ki fog diadalmaskodni, természetesen Cards győzelmet várok, de nagyon nem lesz könnyű dolgunk, Kolbász simán dob egy pick6et Hallnak. A másik meg, hogy Hightower mit fog nyomatni a volt "szeretett" csapata ellen... Tippem: 31-24 Washington győzelem.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
népszerű játékos meze nem menő, az igazi a ritkaság, mint pl. egy Adrian Wilson mez 😊
Fucu
Fitz mezemet Levi Brown mezre cserélném! Akár ráfizetéssel is! Menő akarok lenni 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Adom Fucu, nekem is Farrior mezem van 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
népszerű játékos meze nem menő, az igazi a ritkaság, mint pl. egy Adrian Wilson mez 😊

Cardinalis: ha tudsz angolul akkor holnap tudok linket küldeni egy jó oldalról és olcsóbb mint ha itthon vennéd (rendelnéd meg tőluk) meg, még szállítási költséggel együtt is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
köszi, jó ötlet 😀 és lőn, 9900-ért is van egy csak kár, hogy nem Budapesten, hanem Szombathelyen... de azért írok az eladónak.Cardinalis
Zsír, lesz még egy Fitz mezes figura Mo-n. Nekem tegnap érkezett meg, ma már interjút adtam benne. 😀

UI.: Cards mezben szép az élet.Vadkender
Nekem is van Fitz mezem, csak egy a bökkenő, hogy XXL-es (USA méret szerint "csak" L-es. Ott ekkorák az emberek...). Ajándékba kaptam, és csak ez az egy méret volt, így ezt vették meg 😊
Kb hálózsáknak jó 😀csongi
Szurkolni otthon tökéletes. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Vaterán emlékeim szerint van 12 körül egy Larry mez, nézz rá.Deny
köszi, jó ötlet 😀 és lőn, 9900-ért is van egy csak kár, hogy nem Budapesten, hanem Szombathelyen... de azért írok az eladónak.Cardinalis
Zsír, lesz még egy Fitz mezes figura Mo-n. Nekem tegnap érkezett meg, ma már interjút adtam benne. 😀

UI.: Cards mezben szép az élet.Vadkender
Nekem is van Fitz mezem, csak egy a bökkenő, hogy XXL-es (USA méret szerint "csak" L-es. Ott ekkorák az emberek...). Ajándékba kaptam, és csak ez az egy méret volt, így ezt vették meg 😊
Kb hálózsáknak jó 😀
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
hamár Fitzünk még 8 évig boldogít minket, gondoltam veszek már egy 11-es mezt 😀
szerintetek honnan tudnék beszerezni egyet 13.000HUF alatt?
jelenleg ennyiért tudnának hozatni egy autentikusat az UsaSportFan-ok...
állítólag a boltban is volt egy nekik, de a múlt héten elvitték... melyikőtök volt az az elvetemült? 😉Cardinalis
Vaterán emlékeim szerint van 12 körül egy Larry mez, nézz rá.Deny
köszi, jó ötlet 😀 és lőn, 9900-ért is van egy csak kár, hogy nem Budapesten, hanem Szombathelyen... de azért írok az eladónak.Cardinalis
Zsír, lesz még egy Fitz mezes figura Mo-n. Nekem tegnap érkezett meg, ma már interjút adtam benne. 😀

UI.: Cards mezben szép az élet.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
hamár Fitzünk még 8 évig boldogít minket, gondoltam veszek már egy 11-es mezt 😀
szerintetek honnan tudnék beszerezni egyet 13.000HUF alatt?
jelenleg ennyiért tudnának hozatni egy autentikusat az UsaSportFan-ok...
állítólag a boltban is volt egy nekik, de a múlt héten elvitték... melyikőtök volt az az elvetemült? 😉Cardinalis
Vaterán emlékeim szerint van 12 körül egy Larry mez, nézz rá.Deny
köszi, jó ötlet 😀 és lőn, 9900-ért is van egy csak kár, hogy nem Budapesten, hanem Szombathelyen... de azért írok az eladónak.

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
hamár Fitzünk még 8 évig boldogít minket, gondoltam veszek már egy 11-es mezt 😀
szerintetek honnan tudnék beszerezni egyet 13.000HUF alatt?
jelenleg ennyiért tudnának hozatni egy autentikusat az UsaSportFan-ok...
állítólag a boltban is volt egy nekik, de a múlt héten elvitték... melyikőtök volt az az elvetemült? 😉Cardinalis
Vaterán emlékeim szerint van 12 körül egy Larry mez, nézz rá.
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Nem is Kolb a kérdés hanem a védelem. Ha továbbra is így engedik a yardokat, Kolb nem Warner hogy felrakjon 28+ pontot.
Meglátjuk hogy muzsikál később. Most jön egy remek alkalom a Skins ellen.petey
Igen, nekünk is...apeszos
hát remélem izgalmas meccs lesz... :rolleyes:
sajnos a Giants meccset nem láttam... de ha összevetem Fucu és Tomeee Heti körkép-írását, akkor nagy légicsata várható... és a fő kérdés szerintem, hogy a mindkét oldalon gyengécskén muzsikáló secondary közül most melyik fog jobban muzsikálni 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
hamár Fitzünk még 8 évig boldogít minket, gondoltam veszek már egy 11-es mezt 😀
szerintetek honnan tudnék beszerezni egyet 13.000HUF alatt?
jelenleg ennyiért tudnának hozatni egy autentikusat az UsaSportFan-ok...
állítólag a boltban is volt egy nekik, de a múlt héten elvitték... melyikőtök volt az az elvetemült? 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
...Ha a futójáték elkezdeni tényleg rendesen, hosszú távon működni itt, akkor Kolb vígan ellesz, Larry is simán ezer fölé megy, mindenki happy lesz, ebben a csoportban meg ez bőven akár PO-t is érhet.Deny
a Próféta szóljon belőled! 😉
jaja, én is happy leszek 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Köszi, nem akartam az egész meccset letölteni, de úgy látom nincs más választásom... 😊 A mi meccsünk már hétfőn reggel megvolt... 😀apeszos
a miénk is fent volt hétfő hajnali 5-kor a TYT-n 😊Fucu
Bocs, hogy ilyen későn, de: a TYT-re nem tudok belépni, nem fogadja el az accom. Kértem másikat, küldtek, de az sem jó. Írtam nekik, válaszra még nem méltattak. Itt tartok jelenleg is.

Nem is Kolb a kérdés hanem a védelem. Ha továbbra is így engedik a yardokat, Kolb nem Warner hogy felrakjon 28+ pontot.
Meglátjuk hogy muzsikál később. Most jön egy remek alkalom a Skins ellen.petey
Igen, nekünk is...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintetek nem lett volna jobb John Skeltont betenni kezdő irányítónak? Így nem kellett volna megszerezni Kevin Kolbot! Van egy olyan érzésem, hogy később Kolb sokat fog majd hibázni!Béczkó
röviden: nem
hosszabban: majd délután, de addig a többiek is leírják a véleményüket, valamint jön Deny, aki szakértője Kolb-nak 😊Fucu
Nincs mit szakérteni, te röviden elmondtad már. 😀 Kolb egy meccse alatt megmutatta újra, milyen, ha van irányító. Ha a futójáték elkezdeni tényleg rendesen, hosszú távon működni itt, akkor Kolb vígan ellesz, Larry is simán ezer fölé megy, mindenki happy lesz, ebben a csoportban meg ez bőven akár PO-t is érhet.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Nem is Kolb a kérdés hanem a védelem. Ha továbbra is így engedik a yardokat, Kolb nem Warner hogy felrakjon 28+ pontot.
Meglátjuk hogy muzsikál később. Most jön egy remek alkalom a Skins ellen.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Szerintetek nem lett volna jobb John Skeltont betenni kezdő irányítónak? Így nem kellett volna megszerezni Kevin Kolbot! Van egy olyan érzésem, hogy később Kolb sokat fog majd hibázni!Béczkó
QB kérdésben csak cél van, ár nincs. A cél szerezni egy franchise irányítót. A többi nem számít. Ha a FO úgy érzi megvan, akkor rá kell menni. Nyilván ez nem igaz így, de érthető.


Állat vagyok, ami enni kér...