Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megnézném a leendő ellenfelünket tétmeccsen. Nem tudna valaki egy olyan összefoglalót adni amin nem Newton hype megy? Lehet hogy én vagyok béna, de másikat nem találtam....apeszos
Mondjuk impozáns teljesítményt mutatott, az vitathatatlan (sajnos) de jön még nagyobb nyomás is majd rá... azt meglátjuk akkor mi lesz...

.cc végződésű oldalon most kint van:
NFL - Washington Redskins vs. New York Giants
NFL - Arizona Cardinals vs. Carolina Panthers
és még sok más is... nem összefoglaló, de meccs

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megnézném a leendő ellenfelünket tétmeccsen. Nem tudna valaki egy olyan összefoglalót adni amin nem Newton hype megy? Lehet hogy én vagyok béna, de másikat nem találtam....
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a 2 rookie DE elég rendesen abuzálta a Brownt is 😊 De hogy Whiz miért nem küldi el még...mondjuk csak nekünk jó 😛petey
nevezd meg a két rookie DE-t 😛
Charles Johnson volt az egyik és Greg Hardy a másik egyik sem újonc 😛) aki megverte egyszer-egyszer Levi-t, de utána nem volt akkora szarFucu
Fua 😀 bár ő inkább DT, Hardy meg ja, másodéves, mea culpa :cool:petey
Charles Johnson volt aki csinált sack-et Leviről
Fua DT, tudom Stanfordi volt 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kolb ellenünk ne kezdjen 😊 Ma lenyilatkozta, hogy imádja az Eaglest még mindig, és ha nem a Cards lesz a bajnok, akkor nyerjünk mi 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
a 2 rookie DE elég rendesen abuzálta a Brownt is 😊 De hogy Whiz miért nem küldi el még...mondjuk csak nekünk jó 😛petey
nevezd meg a két rookie DE-t 😛
Charles Johnson volt az egyik és Greg Hardy a másik egyik sem újonc 😛) aki megverte egyszer-egyszer Levi-t, de utána nem volt akkora szarFucu
Fua 😀 bár ő inkább DT, Hardy meg ja, másodéves, mea culpa :cool:

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a 2 rookie DE elég rendesen abuzálta a Brownt is 😊 De hogy Whiz miért nem küldi el még...mondjuk csak nekünk jó 😛petey
nevezd meg a két rookie DE-t 😛
Charles Johnson volt az egyik és Greg Hardy a másik egyik sem újonc 😛) aki megverte egyszer-egyszer Levi-t, de utána nem volt akkora szar



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
a 2 rookie DE elég rendesen abuzálta a Brownt is 😊 De hogy Whiz miért nem küldi el még...mondjuk csak nekünk jó 😛

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Vandkender kolléga elégedetlenkedett twitteren miért PP csinálja a punt visszahordásokat. Hát ezért, kéremszépen 😀
Fucu
Megtiszteltetés, hogy megemlítettél, bár furcsa, hogy a többinél nem példálóztál velem, mert meccs alatt én mindent szidtam. 😀 Az elemzéssel teljes mértékben egyetértek. Bár ez szerintem nem meglepő. Nagyon izgatottam várom az elkövetkező meccseket. Bár én realistább vagyok, és még kevésnek látom ezt a teljesítmény egy normál szezon eléréséhez. A lényeg, hogy alakul. Csak ne ez legyen az első és utolsó win.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ej de pozitív vagy megint Fucu, én a meccs alatt csúnyábbakat mondtam a D-re meg az O-linera 😊
Viszont annak én is nagyon örülök hogy végre megoldódni látszik a QB kérdés. Kolbi jó, és ha kiesne, Bartel se rossz csere.
Doucet meg állat lesz Fitz mellett, pléne hogy King meg Heap pluszban lekötik a védelmet, így több terük lesz garázdálkodni. Kivéve Fitzet, akin mindig minden körülmények között minimum 2 ember van 😊

Beanie fumbli utólag visszanézve tényleg nem kizárólag az ő sara volt, Kolbász is benne volt. Ketten hozták össze...csongi
jo a meccs alatt néha csak fogtam a fejem 😊
Viszont tegnap délután megnéztem ismétlésben a meccset és igyekeztem a D-line és az O-Line munkáját figyelni. Ezért írtam azt amit 😊
Levi Brownon is cska két sack múlott, se fase start, se holding 😂

Azért King-től ne várjuk a csodát mert ő blokkolo TE, de most nem figyeltek rá annyira a védők és ezt megfigyelték az edzők ezért volt az a TD elkapása.

Amúgy Marshall roughing the passer buntetése rohadtul nem volt az, de hát a bírokat is lefizette Cam apja



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ej de pozitív vagy megint Fucu, én a meccs alatt csúnyábbakat mondtam a D-re meg az O-linera 😊
Viszont annak én is nagyon örülök hogy végre megoldódni látszik a QB kérdés. Kolbi jó, és ha kiesne, Bartel se rossz csere.
Doucet meg állat lesz Fitz mellett, pléne hogy King meg Heap pluszban lekötik a védelmet, így több terük lesz garázdálkodni. Kivéve Fitzet, akin mindig minden körülmények között minimum 2 ember van 😊

Beanie fumbli utólag visszanézve tényleg nem kizárólag az ő sara volt, Kolbász is benne volt. Ketten hozták össze...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sima mi?
Azért benne volt az OT rendesen, de az látszik hogy ha nem lazítanak és van nyomás akkor a D nagyon kemény is tud lenni.
Az OL-al van bajom rendesen... az hogy rendszeresen összeroppant a zseb az szerintem elég gáz... mellesleg valaki szólhatott volna Kolb-nak hogy ne csak jobbra mozogjon ki rendszeresen.
Lerágtam a körmöm... rég izgultam ennyire meccs alatt.
Összességében tetszett de szerintem volt fejmosás rendesen az öltözőben.silent7939
Nyugi! ott volt a smiley 😊
Lazítanak? szerinted emberileg lehetséges folyamatosan úgy pörögni? Képtelenség
A két OLB-től (bárkik is legyenek ők) kell a nagyobb nyomás
OL gáz volt néha, de öruljunk hogy Kolb ki tud mozogni, az utobbi években ez nem volt annyira szokás 😊 Lehet zsebből kimozgos playeket hívni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
mellesleg valaki szólhatott volna Kolb-nak hogy ne csak jobbra mozogjon ki rendszeresen.silent7939
Pedig arra fog az esetek 90%-ban legalább, mivel jobbkezes QB ritkán megy ki balra, egyszerűen sokkal nehézkesebb úgy mozogni és elkapót is találni. Meg ő amúgy is arra ment szinte minden esetben, amióta tavaly Matthews elleni sérülésnél arra felé menekült és lett agyrázkodása.
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sima mi?
Azért benne volt az OT rendesen, de az látszik hogy ha nem lazítanak és van nyomás akkor a D nagyon kemény is tud lenni.
Az OL-al van bajom rendesen... az hogy rendszeresen összeroppant a zseb az szerintem elég gáz... mellesleg valaki szólhatott volna Kolb-nak hogy ne csak jobbra mozogjon ki rendszeresen.
Lerágtam a körmöm... rég izgultam ennyire meccs alatt.
Összességében tetszett de szerintem volt fejmosás rendesen az öltözőben.

Sima győzelem 😀

Offense:
Kolb: fasza, végre van irányítonk, aki észreveszi az ures embert meg nem dobja tíz méterrel túl Larry-t, jah és ki tud mozogni a zsebből, mert azért bedőlt sokszor a fal.
Beanie: A fumble-t Kolb felvállalta, azt mondta rossz helyre ment a labda. Igaz, kicsit Wells mögé. Azonban Beanie kezéről pattant le a labda. Kegyezhetunk egy egálban.
Larry: folyamatosan ketten voltak rajta, amikor nem akkor volt elkapása.
Doucet: na ilyen amikor egészséges 😊
King: csak szerintem gáz a hosszú újjú cucc rajta? egyébként nyerő volt 😊
O-Line: Colledge rohadt nagy fogás szép blokkokat adott főleg az első félidőben, abbol voltak a nagy beanie futások. Többiek futottak még kategoria. Lesz ez még jobb is, remélem. (miota tolunk Zone Blockingot? 😊)

Defense:
D-Line: állatok rajtuk nem múlik semmi. Mindenki fasza volt még a backupok is
OLB: a pass rush vajon miii? (ezt képzeljétek el Pain hangján 😊)
ILB: Lenon vezér, Washington állat, rohadt gyors mindenkihez odaér. Amolyan szegény ember Patrick Willis-e, kisebb utőerővel 😊 Remélem nem komoly a vádlisérulés nagy gond lenne ha hiányozna a Skins ellen.
Secondary: hát igen. itt azért Horton is benne van, mert tisztán látszodott, hogy amikor a cornerek (és a safety-k) embert fogtak, jobban elbizonytalanodott Cam és nem merte eldobni és odaért a pass rush agy sack vagy pressure formjában. Amikor zonáztak simán jottek a hosszú passzok-elkapások. Smith első TD-jánál Wilsonnak kellett olna besegítenie Rhodes-nak nem tette. Smith második TD-jánál ott volt PP, de 1: Smith egy kurva jo elkapo, 2: nagyon fasza kis labda volt Cam-től.

Vandkender kolléga elégedetlenkedett twitteren miért PP csinálja a punt visszahordásokat. Hát ezért, kéremszépen 😀
Feely kihagyottjánál nem tudom mi volt a gond, de nagyon mellé ment, szerintem ilyet nem látunk idén még egyet.

Támadokkal elégedett vagyok, a védelembe kellene a pass rush.
1-0 ez a lényegFucu
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Na most adtunk egy Kolbot, és van egy Vickünk. Ezelőtt a meccs előtt még röhögtem rajtatok, erre Kolbász csak összehozott egy szép meccset. Ha kitart egész évben, akkor szépet húztatok!Desert Eagle .5o
Nálunk is volt szép meccse 😊 ,de jó látni,hogy megy neki.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Na most adtunk egy Kolbot, és van egy Vickünk. Ezelőtt a meccs előtt még röhögtem rajtatok, erre Kolbász csak összehozott egy szép meccset. Ha kitart egész évben, akkor szépet húztatok!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sima győzelem 😀

Offense:
Kolb: fasza, végre van irányítonk, aki észreveszi az ures embert meg nem dobja tíz méterrel túl Larry-t, jah és ki tud mozogni a zsebből, mert azért bedőlt sokszor a fal.
Beanie: A fumble-t Kolb felvállalta, azt mondta rossz helyre ment a labda. Igaz, kicsit Wells mögé. Azonban Beanie kezéről pattant le a labda. Kegyezhetunk egy egálban.
Larry: folyamatosan ketten voltak rajta, amikor nem akkor volt elkapása.
Doucet: na ilyen amikor egészséges 😊
King: csak szerintem gáz a hosszú újjú cucc rajta? egyébként nyerő volt 😊
O-Line: Colledge rohadt nagy fogás szép blokkokat adott főleg az első félidőben, abbol voltak a nagy beanie futások. Többiek futottak még kategoria. Lesz ez még jobb is, remélem. (miota tolunk Zone Blockingot? 😊)

Defense:
D-Line: állatok rajtuk nem múlik semmi. Mindenki fasza volt még a backupok is
OLB: a pass rush vajon miii? (ezt képzeljétek el Pain hangján 😊)
ILB: Lenon vezér, Washington állat, rohadt gyors mindenkihez odaér. Amolyan szegény ember Patrick Willis-e, kisebb utőerővel 😊 Remélem nem komoly a vádlisérulés nagy gond lenne ha hiányozna a Skins ellen.
Secondary: hát igen. itt azért Horton is benne van, mert tisztán látszodott, hogy amikor a cornerek (és a safety-k) embert fogtak, jobban elbizonytalanodott Cam és nem merte eldobni és odaért a pass rush agy sack vagy pressure formjában. Amikor zonáztak simán jottek a hosszú passzok-elkapások. Smith első TD-jánál Wilsonnak kellett olna besegítenie Rhodes-nak nem tette. Smith második TD-jánál ott volt PP, de 1: Smith egy kurva jo elkapo, 2: nagyon fasza kis labda volt Cam-től.

Vandkender kolléga elégedetlenkedett twitteren miért PP csinálja a punt visszahordásokat. Hát ezért, kéremszépen 😀
Feely kihagyottjánál nem tudom mi volt a gond, de nagyon mellé ment, szerintem ilyet nem látunk idén még egyet.

Támadokkal elégedett vagyok, a védelembe kellene a pass rush.
1-0 ez a lényeg



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kolb 130-as QB rating azért odabasz 😀 Látszik, hatással van rá még mindig, amikor a mezét viselem 😀
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
rezgett a lécpetey
hát ez a kiegyensúlyozatlan, hibákkal tarkított játék szerintem kevés lesz a giants-et verő rézbőrűek ellen... :rolleyes:
érdekes, hogy pont a gyengécskén játszó Peterson lett a mérleg nyelve, azzal a szép visszahordással, de kicsit azért megállt bennem az ütő, amikor túl hamar elkezdett örömködni a célterület előtt és belassított... :o
hozzáteszem, ha Feely nem hibázott volna 36ról, akkor nem kellett volna lerágnom a körmömet a meccs végén... :/Cardinalis
Azért a Panthers is sokkal jobb volt, mint amire a tavalyi teljesítményük alapján számítani lehetett. Idén sokkal jobban meg fogják izzasztani az ellenfeleiket, szóval annyira nem gáz, hogy csak épphogy sikerült behúzni a W-t. Szerintem 😊
Azért persze elkeserítő mennyire impotens tud lenni a secondarynk, meg úgy általában a D...

Kolbi viszont nem volt rossz, sőt. Matty-t vagy DA-t messze felülmúlja, úgyhogy ha lenne előtte egy jobb fal, az O-val semmi gond nem lenne. WR-ek eddig is jók voltak, és most már két nagyon jó TE-nk is van. Beanie meg megint jól fut, csak a kurva fumblitiszből gyógyulna már meg...
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
rezgett a lécpetey
hát ez a kiegyensúlyozatlan, hibákkal tarkított játék szerintem kevés lesz a giants-et verő rézbőrűek ellen... :rolleyes:
érdekes, hogy pont a gyengécskén játszó Peterson lett a mérleg nyelve, azzal a szép visszahordással, de kicsit azért megállt bennem az ütő, amikor túl hamar elkezdett örömködni a célterület előtt és belassított... :o
hozzáteszem, ha Feely nem hibázott volna 36ról, akkor nem kellett volna lerágnom a körmömet a meccs végén... :/

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
hát a tippem fele bejött a győzelem megvan de nagyon nem volt sima de a lényeg a W lesz ez még jobb is 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
rezgett a léc

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
nyögvenyelősen, de azért csak-csak meglett!!! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mi nyerünk 😀 😛JUNIOR46
mi is pont ezt mondjuk 😀
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Mi nyerünk 😀 😛

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
catattack 3 520
GAME DAY!!! 😊

- pass rush. Porter és Haggans nem biztos, hogy sokat oda fog érni Cam-hez ezért a fiatalokra kell figyelni. plusz Washingtonra és Bradley-re (én szóltam 😊), mert szerintem ők is blitzelni fognak sokat.
Fucu
Már várom a két OLB kiváltását. Vagy legalábbis remélem, hogy egyre több lehetőséget kapnak. Schofield simán kezdhetne, Achot pedig megnézném élesben! 😀