Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521


Fitz meg Heap, Phil Mickelsonnal bomlottak az ASU meccsen. 😊szaba
bomlottak?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126


Fitz meg Heap, Phil Mickelsonnal bomlottak az ASU meccsen. 😊
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Hát sok sikert nektek vasárnapra! A blitz dömpingre én is kíváncsi leszek... A falakon fog múlni mindkét csapatnál minden szerintem...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hehe pont most olvastam el Urban cikkeit én is 😊

Valószínűleg Bartel lesz a backu ezen a héten (ami nem azt jelenti, hogy végig a szezonban)
Jim Dray biztosan nem fog játszani, Adams és Skelton kérdéses. Előbbi nagyobb gond lenne, ha inaktív lenne vasárnap

Blitz meg lesz dögivel, csak érjenek is oda OgliCam-hez és ismertessék meg párszor a rendkívül jól gondozott pázsittal 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Wilson játszani fog! Fasza.

Még egy érdekesség, hogy a Panthers új HC-jét (Ron Rivera) annak idején a Cards is interjúztatta 2007-ben, amikor új HC kellett, de aztán végül Whiz kapta az állást.
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
lenne ez a meccs is olyan jó mint a tegnapi Saints- Packers. hú de hiányzott már ez a szervezetemnek. vasárnap folytatás. Go Cards. Kolb the Man!
több mint 12 éve
catattack 3 520
Arról nem is beszélve, hogy vasárnap Derek Anderson ismét köztünk lesz. Legalábbis ugyanabban a stadionban, merthogy ő Newton backupja 😀csongi
-Ha játszik, akkor megoldja nekünk a meccset!
-Arra a blitz dömpingre én is kíváncsi leszek! 😂
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Arról nem is beszélve, hogy vasárnap Derek Anderson ismét köztünk lesz. Legalábbis ugyanabban a stadionban, merthogy ő Newton backupja 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Na hogy kicsit felébresszem a topikot. Kinek mi a tippje az első meccsre? Szoros vagy sima meccsre számítotok?
Én egy sima győzelmet szeretnék látni az első meccsen. Remélem nem fogok csalódni 😊fremen
nem írok semmit, mert akkor mit írok majd a harmadsorban 😊

Horton védelmére leszek kíváncsi meg a playhívásaira. Azt ígérte a bemutatkozó sajtótájékoztatóján, hogy az első play-ben már ordas nagy blitzet fog küldeni az ellenre 😊Fucu
Carolina oké hogy Cam Newton, meg rookie meg pontatlan, de fut mint a nyúl. Plusz a múltban azért a 2 RB(Williams, Stewart) lealázta a védelmeteket. Porter és Haggans mint 2 villámgyors passrusher? A Panthers OL azért nem ANNYIRA rossz 😊
Ott van Shockey és Olsen is Newtonnak, Stephanie Smith is elég ha megvillan egyszer a meccsen. HÁt Horton ezt nem tudom minek mondta, legfeljebb fel tudnak készülni ellene. Lesz egy rookie DB, Newtonnak meg MArshall felé kell dobni egy ingyen PI-ért 😉 , Wilson meg valszeg out lesz(bár nem biztos)

És egy jó elemzés: http://www.youtube.com/watch?v=O3R4ob_jffw
Amiért tietek az előny az Kolb, és az Offense. Carolina D nem fogja tudni tartani lépést Fitz/Heap/Beanievel ha az OL jó napot fog ki. Szerintem egy szoros, talán csúnya meccsen Cards győzelem +7 ponttal.
/Bár tavaly is szenvedtetek Bradford ellen, ő is rookie volt/

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na hogy kicsit felébresszem a topikot. Kinek mi a tippje az első meccsre? Szoros vagy sima meccsre számítotok?
Én egy sima győzelmet szeretnék látni az első meccsen. Remélem nem fogok csalódni 😊fremen
nem írok semmit, mert akkor mit írok majd a harmadsorban 😊

Horton védelmére leszek kíváncsi meg a playhívásaira. Azt ígérte a bemutatkozó sajtótájékoztatóján, hogy az első play-ben már ordas nagy blitzet fog küldeni az ellenre 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hmm... Sturdivantnak nagyobb jövőt jósoltam, gondolom próbáljátok PSbe rakni?tenorx
nem, mivel már ott is van 😛

Neki hatványozottan nem tett jót a lockout, de remélem jövőre alkotni fog valamit



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Hmm... Sturdivantnak nagyobb jövőt jósoltam, gondolom próbáljátok PSbe rakni?
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
Na hogy kicsit felébresszem a topikot. Kinek mi a tippje az első meccsre? Szoros vagy sima meccsre számítotok?
Én egy sima győzelmet szeretnék látni az első meccsen. Remélem nem fogok csalódni 😊
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ronald Talley, Quan Sturdivant, Stephen Spach cut. Chester Taylor, Butler and Lindsey meg jön.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Tartom (hogy fair legyen 3:1-hez 😉 )
Alapszakasz után PM-ben lerendezzük (ugye forint? 😀 )diverdoc
Háh, figyelek ám :cool:
a hivatalos Cards forumon már elkönyvelt mindenki egy 12-4-es szezont Kolb miatt, meg hogy Beanie ProBowl preseason alapján. Na arra az oldalra sose menjetek. Max röhögni.

A vicc az hogy innen bárki lehet első/tökutolsó, nincs recept. 😊petey
Egyértelmű. Tavaly is a PS alapján hogy hypolta mindenki a Ninerst, aztán mi lett a vége...
De azért legalább egy 8-8-ban most már én is bízom 😊csongi
Najó, a 12-4 megaLOL. Szvsz is bárki odaérhet csoportból, de optimistább vagyok, mint a draft után 😊

diverdoc: a 3:1-hez korrekt😊 (ööö... ez ugye nem minősül tiltott szerencsejátéknak 😉 😊 )
Kemény magyar konvertibilis forintban értendő. Legkésőbb 2012. január 2-án térjünk rá vissza PM-ben 😀
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért egy ezrest felteszek a Cards NFC West csempiön-re 😉 "Spory
Tartom (hogy fair legyen 3:1-hez 😉 )
Alapszakasz után PM-ben lerendezzük (ugye forint? 😀 )diverdoc
Háh, figyelek ám :cool:
a hivatalos Cards forumon már elkönyvelt mindenki egy 12-4-es szezont Kolb miatt, meg hogy Beanie ProBowl preseason alapján. Na arra az oldalra sose menjetek. Max röhögni.

A vicc az hogy innen bárki lehet első/tökutolsó, nincs recept. 😊petey
Egyértelmű. Tavaly is a PS alapján hogy hypolta mindenki a Ninerst, aztán mi lett a vége...
De azért legalább egy 8-8-ban most már én is bízom 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Azért egy ezrest felteszek a Cards NFC West csempiön-re 😉 "Spory
Tartom (hogy fair legyen 3:1-hez 😉 )
Alapszakasz után PM-ben lerendezzük (ugye forint? 😀 )diverdoc
Háh, figyelek ám :cool:
a hivatalos Cards forumon már elkönyvelt mindenki egy 12-4-es szezont Kolb miatt, meg hogy Beanie ProBowl preseason alapján. Na arra az oldalra sose menjetek. Max röhögni.

A vicc az hogy innen bárki lehet első/tökutolsó, nincs recept. 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Chester Taylor is Cardinals-játékos lesz.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Cards claimelte Korey Lindsey, CB-t.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azért egy ezrest felteszek a Cards NFC West csempiön-re 😉 "Spory
Tartom (hogy fair legyen 3:1-hez 😉 )
Alapszakasz után PM-ben lerendezzük (ugye forint? 😀 )


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
semennyi esélyt nem látok. Bartel jól játszott a cserékkel és cserék ellen. semmit nem jelent



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
Sziasztok!

Most regisztráltam a fórumra, eddig csak olvastam az infokat/hsz-ket. Nem olyan túl régóta követem az NFL-t a 2009-es SB volt az első meccsem azóta Cards szurkolónak mondom magam. Remélem idén sikerül egy pozitív mérleget összehoznia a fiuknak. Nem tudom láttátok-e de a sport tv fb oldalán lehet szavazni, hogy melyik meccset adják Redskins-Giants vagy Cards-Panthers. Aki még nem tette meg szavazzon!fremen
Csak nem olvastad a Dűnét? 😀

És hogy ontopic maradjak: Kolb for president!tenorx
A kedvenc könyvem a Dűne 😊

A cut-ról én nem nagyon tudok nyilatkozni annyira nem ismerem még játékosokat, viszont az utolsó meccset elnézve szerintetek mennyi esélye van egy újabb olyan esetnek mint amikor Warnert idehoztuk, hogy az "öreg" tanítómester kiszorítja az eredetileg első számú QB-t? Persze tudom egy pre-season meccs nem sokat jelent de azért Bartel nem volt rossz sőt.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
cut-okról vélemény:
- Graham kicsit meglepő, de sajnos várható volt amikor leszerződtették Zastudil-t. Csongi: Graham tavaly már nem volt annyira fasza, rövidebbek voltak a rúgások és kevés volt a hang time is. Az volt a szerencséje, hogy félpályát átlépve megállt a támadás (még FG távolság előtt) így könnyebb volt 10 yard körélre rúgnia a labdát.
- Matt Ware is meglepő, de ez azt jelenti, hogy Wilson gyógyulása nagyon jól alakul. És az is lehet, hogy valakit behúzunk a kidobottak közül.
- Will Davis sajnos távozik, de a tavaly előtti térdsérülése után nem tudott visszatérni.
- Spach-ot azért tartották meg, mert Dray sérülése nem tudni milyen komoly. Ha gyorsan felépül Spach repül.
- meglep Sturdivant maradása, de lehet nem akarták PS-re rakni mert valaki elvitte volna.
- kevés a CB és a S jelenleg, ide jonni fog ember, ahogyan RB-be is.

az is érdekes, hogy Ben Claxton elküldésével nincs igazi backup C. Hadnot tud centert játszani, ezért merték ezt meghúzni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Úgy tűnik a schedule szereti a fiatal/újonc QB-kat ellenünk játszatni az első meccsen, ugyanis most Cam Newton fog bemutatkozni, tavaly meg Bradford volt így 😊 Remélem most is szereznek a védőink 3 INT-t 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Zastudil (vagy ki) tényleg jobb lenne mint Graham, aki tavaly is pl. a top5 punter között volt? nem értem...csongi
Eddig, ahogy nézem az olyan dolgok jöttek be,amit nem értettünk. hátha ezis 😊