Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Hűha de nagy a csend.

Fucu!

Köszi az infót, de sajna nem lehet regisztrálni csak ha valaki kihal az oldalról 😊silent7939
Hali. Ha jól gondolom, mit ajánlott Fucu, akkor szólok, hogy ma, vagy holnap elvileg lesz egy rövid sign up időszak (egy cimborám most jelezte, de részleteket nem tudok). Sz'al nézegesd az oldalt, hátha mázlid lesz 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
Nem lenne gond ezzel a fizetéssel, ha lenne mögötte teljesítmény...catattack
És nincs?Delonso_
Csak vicces próbálok lenni.
2018? Akkor talán megtérülne egy Fitz mez...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem lenne gond ezzel a fizetéssel, ha lenne mögötte teljesítmény...catattack
És nincs?
több mint 12 éve
catattack 3 520
Nem lenne gond ezzel a fizetéssel, ha lenne mögötte teljesítmény...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hivatalos nincs de a fenti számokat annyival javítanám ki, hogy 47 miska a garantált. Mondjuk úgyis lehív jó pár bónuszt szóval simán rohadt sokat fog keresni.
Minden centet megérdemel, aki mást mond az... 😊

Volt 14 milla a cap alatt, nagyon jó helyre költöttük el 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
fitz mi pénzt kap atyaégbriareos
Ráadásul 8 év alatt csak lesz 1 QB-ja. 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egészségére.
Mondjuk ha valakitől, tőle nem sajnálom.
Ritka intelligens szimpatikus gyerek és iszonyat nagy játékos.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
8 év, 120 millió $, 50 ebből garantált.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
fitz mi pénzt kap atyaég

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szegény Ryan 😕 nagyon bírtam Virgina Techben, sztem idén a legjobb RB prospect volt Ingram mögött.
Visszaüt Hightower eltradelése is...braxa88
pont azért merték meghúzni Timmy elcserélését, mert nagyon bíztak Williams-ben, ez van, szívás
lehet az eddigi PS huszár Alfonso Smith kap egy esélyt az 53-ban, de ebben annyira nem hiszek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szegény Ryan 😕 nagyon bírtam Virgina Techben, sztem idén a legjobb RB prospect volt Ingram mögött.
Visszaüt Hightower eltradelése is...

Fitz meg nem ember 😀
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Hát igen. Nem volt rossz meccs. Kolbnak még szoknia kell a pályát a tavalyi pad után. O line-t újra kell meszelni, de lehet egyszerűbb lenne felépíteni egy újat. Mindenki érzi, hogy Levi Brown azt se tudja mi a dolga. Bartelt csere QB-nak. Hatalmas arc, és viszonylag pontos (legalábbis Skeltonnál pontosabb). Nem nagyon értettem a play hívásokat részünkről, és nem értettem, hogy miért kellett a passzok 90%-nak Fitznek mennie. Elhiszem, hogy "nincsenek" elkapóink, de ez nem jelenti azt hogy nem kell a többiek felé is játszani. Roberts szerintem tökéletes 2. számú. Doucet se rossz a szememben. Rövid playeknél biztos alternatív célpontot nyújtanak. LSH-t hagynám returnernek, persze csak akkor, ha érkezik felmentő Williams helyére.
Szegény srácot sajnálom, én is nagyon bíztam benne. És így elkezdi egy karriert, hogy akár a végét is jelentheti ez, nem kívánok senkinek.
A deffel még mindig semmi bajom. Persze a 2. vagy 3. Packers drive olyan durva volt, hogy nem tudom mihez hasonlítani. Na ott tényleg olyan volt mintha nem lett volna a pályán tőlünk senki. Az a baj, hogy nem támaszkodhatunk folyton csak Dockettre és Campbellre. Ekkora feladatot ketten nem tudnak ellátni.

ja és még valami. A folytonos Fly-okat hanyagolni kéne, főleg úgy, hogy az meg csak Fitz felé ment, aki hiába egy Isten, a nagyon pontatlan labdákat ő se érheti el. Az elkapása meg az év elkapása volt. ^^


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Először is, szurkoljunk Williams-nek, hogy ne legyen carrier ending a sérülés. sajnos benne van. Pont elmentem aludni félidő környékén, még jó, hogy nem láttam tuti agyhugykövet kaptam volna. Valaki biztos fog érkezni. Már lferöppent Maroney, LenDale White neve is. (cseréljünk Toby Gerhart-ért 😀)

petey leírt nagyjából mindent ami említésre méltó.
Kolb nem volt rossz. Amikor már magamban azt kezdtem mondani, hogy nocsak lehet van igazi QB-nk, akkor jött a 12 yardos sack-je, ami az ő hibája mert már rég el kellett volna dobni a labdát a fenébe.
Beanie jó volt, egy olyan blitz pickupot vettem észre ami nagyon nem sikerült, jött is a nyomás Kolb-ra.
Levi Brown a régi, két false start és egy holding (amit nem kért a Packs)
Andre Roberts biztosan marad a 2. WR, elég jól játszott, kétszer is szép tisztán volt amikor jött a labda.

Pass rush volt. Néztem is nagyot. Dockett és Campbell is begyűjtött egy-egy sack-et. (Calais az újonc Sherrod-ot verte meg elég csúnyácskán)
Joey Porter olyat védekezett amin nagyon meglepődtem, a TE-t fogta és elütötte a labdát.
PP újonc hibákat követ el, de valamiből tanulnia kell. Morcos is volt a rá dobott td miatt

Nagyjából a félidőig néztem, de le kell töltenem mert ezt a Bartel sok yard td, int dolgot nem értem ezt látnom kell 😊

Jah és Fitz egy Isten! 😊
http://www.nfl.com/videos/nfl-preseason/09000d5d82196a0c/Fitzgerald-s-one-handed-snag

szerk: ami kimaradt, azok az idegesítő zászlók. felesleges fegyelmezetlen fejben eldőlő hibák. ezek az őrületbe kergetnek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Cardinals coach Ken Whisenhunt revealed after Friday night's preseason game that Ryan Williams "probably" has a torn patellar tendon.
It's a season-ending and potentially career-threatening injury depending on Williams' recovery process. The good news is that Williams is still just 21 years old, and the injury is occurring now as opposed to November. He'll have a better chance to be healthy by the start of 2012 training camp. The bad news is that Williams will need major knee surgery and his rookie season in the NFL will be a washout.

Nincs mit elmondani a meccsről. Volt 2 nem rossz drive, Levi Brown bust és nem tudom Grimm/Whiz mit lát benne. PP rookie.
1 FG-t Fitznek köszönhettek 😀 hihetetlen elkapást csinált. Viszont a GB végigvitt egy olyan TD drive-ot az első offensével mintha a pályán sem lettetek volna. A 3rd stringereket már nem néztem.

több mint 12 éve
catattack 3 520
Fasza! Épp tőle vártam a megváltást...

Ha valaki látta a meccset írja már meg a tapasztalatokat!
Az összefoglalót biztos Cards fan vágta, mert csupa szépet láttam. Sack, Fitz... 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ryan Wiliams has a ruptured patella tendon. He is out for the year.

csóró.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mutatott játékért nem cards meccset néz az ember 😀 😛Helmut Zimmer
Hanem Bills meccset! 😊ulpianus
Így van ! A szerencseszámunk a 9!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Mutatott játékért nem cards meccset néz az ember 😀 😛Helmut Zimmer
Hanem Bills meccset! 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mutatott játékért nem cards meccset néz az ember 😀 😛
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Valami előszezon Game Day van, vagy micsoda!

Sajtfejűek ellen idegenben. Fasza kis légkör, jó kis teszt a csapatnak.
Most okosabbak leszünk kicsivel, hogy:
- a négy nagyjából hasonló szinten lévő CB (Toler, Jefferson, Marshall és PP) mit kezdenek a Packers elkapóival.
- tényleg Acho jobban teljesít, mint Schofield?
- lesz egyáltalán valamikor pass rush?
- Beanie és Ryan Williams hogyan tudja felvenni a blitz-eket (ez érvényes a támadófalra is)
- Fitz-en kívül van-e még olyan WR aki megbízhatóan tud teljesíteni.

éjjel kettőkor kezd a meccs, lehetséges hogy megnézem.
Az eredmény most sem lényeges, csak a mutatott játék.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nagy a csend mert lusta voltam írni, más meg nem teszi 😊

Semmi érdekes nincs, edzenek a srácok. Tegnap előtt volt egy esti edzés (az egyetlen idén) amin POrter kapott egy szabadnapot. A várakozásokkal ellentétben viszont nem Schofield volt a kezdő a helyén hanem Acho. Whiz azt mondta ki akarta próbálni a másik oldalon hogyan teljesít az újonc.
Kolb bevallotta, hogy néha még akadozik ebben a rendszerben, de a szezon kezdetre rendben lesz. A terv szerint az van, hogy egy negyedet játszik a Packers ellen, de lehet a másodikat is ő kezd majd, ez majd a meccs alakulásától függ.

Lutui Lott update-en van. minden edzés előtt külön kis kondíciós edzés van számára. Ez van pufi ezt kell szeretni.

Úgy nagyjából ennyi.

(silent: sejtettem, hogy ez lesz, sorry hogy nem tudtam segíteni)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hűha de nagy a csend.

Fucu!

Köszi az infót, de sajna nem lehet regisztrálni csak ha valaki kihal az oldalról 😊
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
köszi 😊

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
egyébként tudható már hogy ki lesz a másik corner PP mellett, vagy csak a preseason végére dől el?adam8
még az se biztos, hogy PP kezdő lesz az első héten. Jelenleg a Toler- Jefferson a kezdő páros, mögöttük PP, Marshall és a sérült Adams, valamint Marshay Green (aki idén is a PS-t fogja erősíteni, szerintem)
Whiz-nek nem szokása az újoncokat a mély vízbe dobni (kivéve Levi Brown, aki annó sérülés miatt került ea kezdőbe, és Daryl Washington, aki Dansby távoztával a legjobb opció volt) csak ha igazán kiérdemlik az edzésen és az előszezonban nyújtott teljesítményük alapján.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
egyébként tudható már hogy ki lesz a másik corner PP mellett, vagy csak a preseason végére dől el?