Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Meglepődnék, ha a 21-et gyakran a szátokra vennétek – negatívan perszeWyatt
Pedig mögötte is kb. 80% hype, 20 % teljesítmény volt egyetemen. Szóval vannak ott még kérdőjelek.gsn
Végre még valaki különvéleményen van 😉Helmut Zimmer
bezzeg ha a Hawksban játszana! 😛

inkább Kolbra figyeljünk hogy mit villant..

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Bevallom, én se vagyok nagyon elájulva PPtől. Elég sok meccsét láttam tavalyról főleg, még a GM draft kapcsán, mert Chad Jonest figyeltem. Számomra idén a #1 corner Jimmy Smith volt, de látom a potenciált PPben is.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Meglepődnék, ha a 21-et gyakran a szátokra vennétek – negatívan perszeWyatt
Pedig mögötte is kb. 80% hype, 20 % teljesítmény volt egyetemen. Szóval vannak ott még kérdőjelek.gsn
Végre még valaki különvéleményen van 😉Helmut Zimmer
Nem különvélemény, csak óvatosság. Túl sokan, túl biztos játékosnak hiszik Petersont, majd bebizonyítja, hogy az-e. Ne iktassuk addig Hall of Famebe, amíg nem játszott az NFL-ben. Több elemző már szinte megtette akkor, mikor elkelt a drafton, illetve a felvezetőkben, akkora sztárolást kapott.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meglátjuk, majd legfeljebb tévedek. Előfordult már, fog is, de szerintem jó lesz 😊

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Meglepődnék, ha a 21-et gyakran a szátokra vennétek – negatívan perszeWyatt
Pedig mögötte is kb. 80% hype, 20 % teljesítmény volt egyetemen. Szóval vannak ott még kérdőjelek.gsn
Végre még valaki különvéleményen van 😉
több mint 12 éve
gsn 3 548
Meglepődnék, ha a 21-et gyakran a szátokra vennétek – negatívan perszeWyatt
Pedig mögötte is kb. 80% hype, 20 % teljesítmény volt egyetemen. Szóval vannak ott még kérdőjelek.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meglepődnék, ha a 21-et gyakran a szátokra vennétek – negatívan persze

több mint 12 éve
catattack 3 520
Csak hogy tudjuk, hogy kit kell szidni:
PP: No 21
Hamza Abdullah: No 23
Max Komar: No 10
Stephen Williams: 18
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fuck
több mint 12 éve
catattack 3 520
... és Adamsnek is megreccsent a térde!
Wilson sérülésének mértéke csak hétfőn derül ki!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Peterson azt csiripelte hogy imádkozzanak érte. szóval lehet Season ending injury...

Matt Ware-t máris újraszerződtettétek.

több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Initial reports from Arizona Cardinals camp suggest Pro Bowl strong safety Adrian Wilson suffered a significant injury.

The team will not know anything definitive until receiving results from an MRI.

The injury, suffered during practice Saturday, appeared to affect Wilson's upper arm. The fact that Arizona plans to re-sign safety Matt Ware suggests Arizona is bracing for bad news.

Wilson has been vowing to bounce back from a down 2010 season in which he played through an abdominal injury that affected his ability to change directions.

Arizona's secondary was already in transition after the Cardinals traded cornerback Dominique Rodgers-Cromartie to Philadelphia. Patrick Peterson's addition through the draft should offset Rodgers-Cromartie's departure. Losing Wilson would deprive the team of a respected leader and a player who, at his best, was a danger to quarterbacks and a physical force near the line of scrimmage in particular.briareos
azigen... remélem nem olyan súlyos mint amilyennek az írás vázolja. mikorra várható eredmény?
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Initial reports from Arizona Cardinals camp suggest Pro Bowl strong safety Adrian Wilson suffered a significant injury.

The team will not know anything definitive until receiving results from an MRI.

The injury, suffered during practice Saturday, appeared to affect Wilson's upper arm. The fact that Arizona plans to re-sign safety Matt Ware suggests Arizona is bracing for bad news.

Wilson has been vowing to bounce back from a down 2010 season in which he played through an abdominal injury that affected his ability to change directions.

Arizona's secondary was already in transition after the Cardinals traded cornerback Dominique Rodgers-Cromartie to Philadelphia. Patrick Peterson's addition through the draft should offset Rodgers-Cromartie's departure. Losing Wilson would deprive the team of a respected leader and a player who, at his best, was a danger to quarterbacks and a physical force near the line of scrimmage in particular.

több mint 12 éve
catattack 3 520
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
catattack 3 520
Jó volt megnézegetni a képeket, nem is tudtam, hogy mindkét Skelton tesó nálunk van már.
Ja és Bartelt (QB) mikor és honnan kukáztuk? 😊 Nem a Redskinsnél volt ő korábban?csongi
Tavaly jött, amikor Anderson sziporkázott, Hall meg kiütötte magát!
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Traininc camp fotókbionic
Jó volt megnézegetni a képeket, nem is tudtam, hogy mindkét Skelton tesó nálunk van már.
Ja és Bartelt (QB) mikor és honnan kukáztuk? 😊 Nem a Redskinsnél volt ő korábban?
több mint 12 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Traininc camp fotók
több mint 12 éve
catattack 3 520
The Arizona Cardinals are interested in Matt Roth.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk azért egy Fitz-PP összecsapás eléggé csemege jellegű 😊 Az tuti, hogy így mindketten szépen fejlődnek majd 😊

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Meglepő, hogy Larryt keresi 😀tenorx
mondok meglepőt is, elég mobilisnek tűnik 😀 Vick-hatás 😊 (amúgy ez se meglepi, tavaly is hasonlóan játszott több meccsen)
Pedig elvileg folyamatosan pressure alatt van, a védőfal rendre elverte eddig támadófalat. (Kezdő O-Line ma: Keith, Hadnot, Sendlein, Colledge, Levi Brown.

Más TC-hírecske, Stew Bradley csere ILB-ként kezdte edzést.
Andre Roberts is jól tolja ma, Darren Urban beatwriter szerint akár második számú elkapó is lehet belőle Larry párjaként.Deny
Még a végén Kolbi rám - ránk cáfol, gyorsan beilleszkedik és hozni fogja amit elvárnak tőle. Úgy legyen 😊silent7939
En ekezem, ahol csak tudom, de mivel szeretem a Cardinalst, remelem osszekapja magat es nem lesz igazam.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Meglepő, hogy Larryt keresi 😀tenorx
mondok meglepőt is, elég mobilisnek tűnik 😀 Vick-hatás 😊 (amúgy ez se meglepi, tavaly is hasonlóan játszott több meccsen)
Pedig elvileg folyamatosan pressure alatt van, a védőfal rendre elverte eddig támadófalat. (Kezdő O-Line ma: Keith, Hadnot, Sendlein, Colledge, Levi Brown.

Más TC-hírecske, Stew Bradley csere ILB-ként kezdte edzést.
Andre Roberts is jól tolja ma, Darren Urban beatwriter szerint akár második számú elkapó is lehet belőle Larry párjaként.Deny
Még a végén Kolbi rám - ránk cáfol, gyorsan beilleszkedik és hozni fogja amit elvárnak tőle. Úgy legyen 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meglepő, hogy Larryt keresi 😀tenorx
mondok meglepőt is, elég mobilisnek tűnik 😀 Vick-hatás 😊 (amúgy ez se meglepi, tavaly is hasonlóan játszott több meccsen)
Pedig elvileg folyamatosan pressure alatt van, a védőfal rendre elverte eddig támadófalat. (Kezdő O-Line ma: Keith, Hadnot, Sendlein, Colledge, Levi Brown.

Más TC-hírecske, Stew Bradley csere ILB-ként kezdte edzést.
Andre Roberts is jól tolja ma, Darren Urban beatwriter szerint akár második számú elkapó is lehet belőle Larry párjaként.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Meglepő, hogy Larryt keresi 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kolb edz! 4-es, egyelőre név nélküli mezben. http://yfrog.com/h8nhazbj
Sőt, első TD passzát is megdobta, az end zone jobb sarkában húzta le Larry egy kézzel a passzát (előtte PP-et verte meg)
De egyébként is legtöbbször Larryt keresi egyelőre
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én nem érzem ennyire gyengének a védelmet, ezt mire alapozod?

Ilyen védelemmel sztem 6-7 győzelem is bravúr.szaba
silent7939
te mire alapozod a 11-5, 10-6-ot? 😊petey
Hmmm...
A 11-5 álom , a 10-6 optimizmus, a 9-7 számomra lehet reális 😀 valahol az uccsóban lesz az igazság.
Abban biztos vagyok hogy nem lesz negatív a szezon... érzema vizeletemen 😀 de ezt néhány honap mulva mekövetem ha nem így lesz