Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jobb lesz. Kolb az egyik legjobb irányító.
több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Sziasztok !!!

Érdekelne mindenki véleménye. Miként látjátok a draft illetve az igazolások milyen hatással lesznek a csapatra. Jobb lesz a banda, mint az előző szezonban? Van e még a kívánságlistátokon valaki, aki esetleg hasznára lehet a csapatnak.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
kíváncsi vagyok, hogy a pletykák szerint Braylon Edwards idejön-e?petey
A pletykák szerint igen. De hogy valóban idejön-e, na az itt a kérdés 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
kíváncsi vagyok, hogy a pletykák szerint Braylon Edwards idejön-e?

több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hightowerért szerintem sem kár, azon kívül hogy magabiztosan hozta a fumble-öket, nagyon nem csinált mást. Oké, a Saints elleni TD futása rögtön az első playből azért ott volt 😊 Bassz, az is már 1.5 éve volt...

Beanie, LSH, meg az újak jók lesznek, ha lesz egy normálisabb fal, akkor lesz talán egy kis futójáték is.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Kész vagyok az idei offseason-től. szerintem évtizedek óta nem volt ilyen aktív a Cards

Tim Hightower el lett cserélve Washingtonba, Vonnie Holliday-ért és egy jövő évi hatodik körös draftjogért (lehet a pick még nem pontos). Sajnálom Timmy-t, de várható volt, hogy valaki távozikFucu
Kellett nektek még 1 DE?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na emberek én leléptem egy hétre nyaralni. Valakit megkérnék, hogy szolgáltassa a TC-ből a híreket helyettem mert itt egyszerűbb lesz majd visszaolvasnom
ajánlott olvasmány: Daren Urban, Kent Somers, arizonasports.com
előre is kösz! 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Lutui megbukott a fizikális felmérőn a Bengalsban.tenorx
Erről a Torrente egyik jelenete jut eszembe!
-Mondd azt hogy az anyád egy kurva, várj ezt ne mondd, ezt már úgyis mindenki tudja! 😀
Szóval 4 hozzászólással ezelőtt írta Fucu mester!catattack
Jah igazad van, már egy kicsit fáradt vagyok. Kihagytam az is-t a mondatodból, és azt hittem még örülsz neki, hogy megszabadultatok.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Lutui megbukott a fizikális felmérőn a Bengalsban.tenorx
Erről a Torrente egyik jelenete jut eszembe!
-Mondd azt hogy az anyád egy kurva, várj ezt ne mondd, ezt már úgyis mindenki tudja! 😀
Szóval 4 hozzászólással ezelőtt írta Fucu mester!

PP megérkezett!
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Camp-Unfiltered--Peterson-Reports/7b333f21-ebf5-4b24-8704-2a51d52e1cde
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Lutui megbukott a fizikális felmérőn a Bengalsban.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Most tényleg úgy csinálja a Cards, mint a nagyok! 😂
Eszméletlen!
Hightower elég szar volt tavaly, annyira nem kár érte. A Redskinsbe jó lesz. Sőt LSH-n kívül elég szar volt mindenki. Remélem Beanie is összekapja magát!
Nem is hittem igazán, hogy Lutui-tól ilyen könnyen megszabadulunk. 😂 Igazi zsoldos!
Ben Patrick bekopogtat a Giantshez? Hát sok babér nem terem ma a Cardsban egy TE-nek...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kész vagyok az idei offseason-től. szerintem évtizedek óta nem volt ilyen aktív a Cards

Tim Hightower el lett cserélve Washingtonba, Vonnie Holliday-ért és egy jövő évi hatodik körös draftjogért (lehet a pick még nem pontos). Sajnálom Timmy-t, de várható volt, hogy valaki távozik



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
most már értem 😊

Úgy néz ki Lutui visszatér hozzánk. Hogyan lehetséges? Megbukott a Bengals felmérőn, így nem érvényes a szerződése. Valószínűleg 1 évre visszatér. Ez 😂



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Kolbicseknek szülinapja volt vagy csak szimplán nyert a lottón? Wiz rendet vág a koponyájában, mert ez már kivánságműsor-számba megy.sutianap
ezt most annyira nem értem 😊Fucu
Wiz: figyejj egy rakat áldozatot hoztuk érted, hogy ott legyél, nem kell faszagyereknek lenned, bevállalnod, hiper-akármit csinálnod, légy stabil, a valagad alá vágom ezt a nehány aranyembert, s ők majd megoldják, érted Kolbicsek, semmi extra.... majd ők megoldják, vedd úgy hogy szülinapi ajándék!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Todd Heap's Arizona contract is a two-year deal ranging between $5 million and $6 million.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kolbicseknek szülinapja volt vagy csak szimplán nyert a lottón? Wiz rendet vág a koponyájában, mert ez már kivánságműsor-számba megy.sutianap
ezt most annyira nem értem 😊

Azt kell mondjam elégedett vagyok. Kolbász megkapja a támogatást rendesen, ha szar lesz nem foghatja, hogy nincs kinek dobáln



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Kolbicseknek szülinapja volt vagy csak szimplán nyert a lottón? Wiz rendet vág a koponyájában, mert ez már kivánságműsor-számba megy.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
catattack 3 520
Yes-yes, Heap in da hauz. azt hiszem ennyi, részemről elég az FA igazolűsokbólFucu
Akkor mán' dobálni is kell rá! 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
szép


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Yes-yes, Heap in da hauz. azt hiszem ennyi, részemről elég az FA igazolűsokból



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ravens TE Todd Heap reached agreement with the Arizona Cardinals on a two-year deal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
catattack 3 520
Schofield ba.meg! 😂
LSH még mindig vadul szalad! 😀
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Csongi: Breaston korlátlan szabadügynök volt, Haley-ék gyorsan léptek és elfogadta a pénzt, Whiz-ék meg el voltak foglalva a Kolb cserével. Szerintem is Roberts lesz a kezdő, Doucet slot-ban jobban teljesített tavaly amikor egészséges volt

PP szerződésének is örülök, hogy megvan mehet a többiekkel edzeniFucu
Haley építgeti a Kansas City Cardinalst 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
bizony és Ryan Williams is utazik arizónába, igaz még nincs szerződése, de hamarosan lesz az is és akkor gyorsan tud csatlakozni a többiekhez

első napról videó szösszenet (Larry a végén mintha az én gondolataimat mondaná)
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Cardinals-Daily---First-Practice/dc33cf91-5c1c-4699-bfe6-6e9473d938db

túl sok az új arc a csapatban így mindenkinek felragasztották a nevét a helmet elejére (igen, még Larry-nek is vagy DOckettnek 😊)

Schofield sérója büntet, twitteren elnevezték Scho-Hawk-nak, jól mutat Ray Horton mellett 😊
http://twitpic.com/show/full/5ynewt

szerk: Joey Porter beszélt a fizetés csökkentéséről és úgy tűnik 34 évesen megkomolyodott 😊
" Pályafutásom elején mérges lettem volna emiatt. Ha öt sack-et értél el előző évben, nem nagyon fizetnének neke 5.7 milliót a következőben. Elég okosnak kell lenni hogy ezt megértse valaki. Tudtam, hogy ezt fogják kérni tőlem. Ez az én döntésem volt (mivel vissza is utasíthatta volna ezt a kérést, de akkor elküldjük). Ha jobban játszok múlt szezonban nem kértek volna ilyet."
Viszont POrter bele ment a fizucsökkentésbe mert szeret ezzel a csapattal lenni, tudja már a sémákat és úgy érzi idén nagyon jó irányba haladnak a dolgok. (plusz itt még versenyben van a kezdő posztért O'Brien Schofield-el.)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Floyd Womack on board!