Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én nem érzem ennyire gyengének a védelmet, ezt mire alapozod?

Ilyen védelemmel sztem 6-7 győzelem is bravúr.szaba
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nasszondja, lesz ellenfél az AFC North (ott kettő ellen egészen underdogok vagytok, de talán még az egy sikerért is nagyon meg kell küzdeni), NFC East (Phily most elég erősnek tűnik, Giants se lesz vacak szerintem és jó eséllyel a Dallas sem fut még egy ilyen ótvar szezont, mégha capgondok is vannak/voltak), a Carolina és a Minnesota sem lesz sétagalopp azért, és akkor még arról sem volt szó, hogy lenullázzátok a csoportot. Egy 11–5 nekem már több mint optimista megközelítés, de itt egy 9–7 is elég lehet, szal nem is kell elérni

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sólymok sasok egy kutya...r 😊 bár a hawk mint olyan, az sólyom, karvaly, héja, a sas az Philiben fészkel. Ja és a falcon is sólyom.

De igazábol mind1, értsük jól 😀 😀 😀

Ezt jól elintézted! Telemocskolták a topicot! 😛
A múlt szezonból kiindulva a PO teljesen reális lehet, de én már elégedett leszek, ha brutál támadásokat és még brutálabb védekezéseket fogok látni. Ha mellé még a meccseket is be tudjuk húzni, akkor az hab a tortán.
Most komolyan... Te mit vársz?catattack
PO-t mindenféle képpen. Szerintem ennél alacsonyabb teljesítmény nem elfogadható.
Bár a Rams elég szépen erősített idén, Friscoval nem számolok, a solymokat meg fekete lónak érzem minden évben.

Bárki bármit mond, szerintem esélyesek vagyunk a PO-ra, egy 11-5 nek nagyon örülnék, de a 10-6 sem volna rosz.silent7939
Azok a sólymok inkább halászsasok nem? 😊

Örülök hogy ennyire optimisták vagytok, én már azzal elégedett lennék, ha megint tudnánk egy pozitív szezont produkálni. Az a vicces, hogy a mi csoportunkban ez kb a csoportgyőzelemmel egyenértékű 😀
Úgyhogy én már egy 9-7-tel is elégedett leszek. Az 5-11 után már ez is fejlődés lenne...csongi
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ilyen védelemmel sztem 6-7 győzelem is bravúr.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Na akkor egy gyors közvélemény kutatás!!!

Ki mit vár az idei szezonra???

Várom a tippeket 😊silent7939
Ezt jól elintézted! Telemocskolták a topicot! 😛
A múlt szezonból kiindulva a PO teljesen reális lehet, de én már elégedett leszek, ha brutál támadásokat és még brutálabb védekezéseket fogok látni. Ha mellé még a meccseket is be tudjuk húzni, akkor az hab a tortán.
Most komolyan... Te mit vársz?catattack
PO-t mindenféle képpen. Szerintem ennél alacsonyabb teljesítmény nem elfogadható.
Bár a Rams elég szépen erősített idén, Friscoval nem számolok, a solymokat meg fekete lónak érzem minden évben.

Bárki bármit mond, szerintem esélyesek vagyunk a PO-ra, egy 11-5 nek nagyon örülnék, de a 10-6 sem volna rosz.silent7939
Azok a sólymok inkább halászsasok nem? 😊

Örülök hogy ennyire optimisták vagytok, én már azzal elégedett lennék, ha megint tudnánk egy pozitív szezont produkálni. Az a vicces, hogy a mi csoportunkban ez kb a csoportgyőzelemmel egyenértékű 😀
Úgyhogy én már egy 9-7-tel is elégedett leszek. Az 5-11 után már ez is fejlődés lenne...
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na akkor egy gyors közvélemény kutatás!!!

Ki mit vár az idei szezonra???

Várom a tippeket 😊silent7939
Ezt jól elintézted! Telemocskolták a topicot! 😛
A múlt szezonból kiindulva a PO teljesen reális lehet, de én már elégedett leszek, ha brutál támadásokat és még brutálabb védekezéseket fogok látni. Ha mellé még a meccseket is be tudjuk húzni, akkor az hab a tortán.
Most komolyan... Te mit vársz?catattack
PO-t mindenféle képpen. Szerintem ennél alacsonyabb teljesítmény nem elfogadható.
Bár a Rams elég szépen erősített idén, Friscoval nem számolok, a solymokat meg fekete lónak érzem minden évben.

Bárki bármit mond, szerintem esélyesek vagyunk a PO-ra, egy 11-5 nek nagyon örülnék, de a 10-6 sem volna rosz.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Na akkor egy gyors közvélemény kutatás!!!

Ki mit vár az idei szezonra???

Várom a tippeket 😊silent7939
Ezt jól elintézted! Telemocskolták a topicot! 😛
A múlt szezonból kiindulva a PO teljesen reális lehet, de én már elégedett leszek, ha brutál támadásokat és még brutálabb védekezéseket fogok látni. Ha mellé még a meccseket is be tudjuk húzni, akkor az hab a tortán.
Most komolyan... Te mit vársz?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Idény végén vezetőedző cserét! 😀Helmut Zimmer
Fitzet SD-ba. 😊 😀 Magas labda volt.szaba
Mint hanyadik számú elkapó? 😀Helmut Zimmer
Slotba beférne 😀 😀 Amúgy AJ-t én abban a pillanatban koronáznám császárrá. De VJ marad sztem, ha most nem balhézik idén.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Idény végén vezetőedző cserét! 😀Helmut Zimmer
Fitzet SD-ba. 😊 😀 Magas labda volt.szaba
Mint hanyadik számú elkapó? 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Idény végén vezetőedző cserét! 😀Helmut Zimmer
Fitzet SD-ba. 😊 😀 Magas labda volt.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Idény végén vezetőedző cserét! 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
SB...MVP: Kolbi

|
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na akkor egy gyors közvélemény kutatás!!!

Ki mit vár az idei szezonra???

Várom a tippeket 😊
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Dockett: I'm excited my son wants to play football and he loves it already! He's 5 and play w/ kids who are 7. I'm gonna create a damn MONSTER! 😂

Cards! Braylon nincs nálunk (még).catattack
tudom, csak kimaradt a feltételes mód 😀
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Remélem rám cáfol, de engem nem nyugtat meg a blogbejegyzésed és a látott kisvideók. Nem akarok vészmadár lenni, de ez az év sem a SB döntőről fog szólni... sajnos.
De hogy mondjak valami jót is, bizakodóbb vagyok mint az előző szezonkezdetkor voltam.
Kolbi ide vagy oda, nálam Skelton a favorit 😊 ezért meg ne kövezzetek 😀😀😀


Jobb lesz. Kolb az egyik legjobb irányító.Deny
..és ha mégsem, akkor körbepakolják célpontokkal! 😀
Bírom Kolbit fasza gyerek! 😂catattack
Én tényleg nem iróniából mondom, szerintem Magyarország egyetlen Kevin Kolb meze az enyém. Game managernek tökéletes, illetve azért ő pár kezdő meccse alatt kétszer lett a hét támadó játékosa az NFC-ben.
Amúgy, aki még nem ismerné Kevint, illetve NFL-ben bemutatott teljesítményét, annak itt egy kb. máricusban írt magyar, de nagyon hosszú elemzés róla, tőlem:
http://philly.blog.hu/2011/02/01/kevin_kolb_helyzete_1_resz
http://philly.blog.hu/2011/02/01/kevin_kolb_helyzete_2_reszDeny
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Dockett: I'm excited my son wants to play football and he loves it already! He's 5 and play w/ kids who are 7. I'm gonna create a damn MONSTER! 😂

Cards! Braylon nincs nálunk (még).catattack
meglep hogy semmi 9ers fika nincs benne 😛

több mint 12 éve
catattack 3 520
-Whiz pörgeti a fiatalokat, akik rengeteget hibáznak.
-Kolb egyenlőre nem edz. Épp installálják a playbookot.
-Dan Williams lesz a kezdő NT. Más nagyon szóba sem jöhet, mert Watson a Giantsben, Branch a Seattleben, Robinson pedig már nem mai gyerek. Dan mögé a meglévő játékosok (David Carter, Ricky Lumpkin, Nick Eason, Vonnie Holliday)
közül terveznek beállítani. Amennyiben a pre meccseken ez nem jön össze, akkor FA után néznek.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Dockett: I'm excited my son wants to play football and he loves it already! He's 5 and play w/ kids who are 7. I'm gonna create a damn MONSTER! 😂

Cards! Braylon nincs nálunk (még).
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
sokkal jobbnak tűnik a csapat int volt tavaly. Heapnak ki@szott jó kis keze van, Kolbnak csak el kell találnia, az egyik kedvenc TE-m. egyébként, erősíteni kéne még mindenképp a falon, egy játékos legalább kell, Braylon pedig jobb int Breaston, ha megtanulja a playeket Kolnak tényleg nem lesz nehéz dolga (főleg ha fal is lesz előtte). a defenseben a secondary még mindig kurva erős. PP lesz olyan jó mint DRC volt szóval gond egy szál se. linebacker sor jobbnak tűnik int tavaly volt, főleg így Achoval, másikon oldalodn Schofield/Porter (ó ha jobb formában lenne...). középen, Bradley, Washington, Lenon.. védőfal ismét pipa.... hát... egy OLB-t és egy OL-t ég el tudnék nézegetni... talán ez ne lesz negatív szezon. de Luckért sem mi megyünk.. 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
😂
Csak rúkik...
Lesznek még páran mire elérik a keretet...
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Cards cut cornerback Tae Evans, running back William Powell, and guard Greg Niland.catattack
na akkor most már azt is megtudtuk, hogy eddig voltak ilyen nevű játékosaink is 😀
több mint 12 éve
catattack 3 520
Muszáj beraknom, annyira tetszik! RB-k akcióban...
http://prod.www.cardinals.clubs.nfl.com/photos-videos/videos/Camp-Unfiltered--RB-Gauntlet/2dfc4ede-4348-468e-a71f-e9133f5d0f34
több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Remélem igazad lesz, és igazi vezéregyéniséggé növi ki magát. Ahhoz képest, hogy milyen pesszimista voltam néhány napja, most egész kellemes a hangulatom a csapattal kapcsolatban.
Bár sajnálom DRC-t meg Timet ,de szerintem erősödött a csapat, és ha ez volt az ára akkor legyen....
Remélem azért még fér a sapka alá néhány jó kis játékos. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jobb lesz. Kolb az egyik legjobb irányító.Deny
..és ha mégsem, akkor körbepakolják célpontokkal! 😀
Bírom Kolbit fasza gyerek! 😂catattack
Én tényleg nem iróniából mondom, szerintem Magyarország egyetlen Kevin Kolb meze az enyém. Game managernek tökéletes, illetve azért ő pár kezdő meccse alatt kétszer lett a hét támadó játékosa az NFC-ben.
Amúgy, aki még nem ismerné Kevint, illetve NFL-ben bemutatott teljesítményét, annak itt egy kb. máricusban írt magyar, de nagyon hosszú elemzés róla, tőlem:
http://philly.blog.hu/2011/02/01/kevin_kolb_helyzete_1_resz
http://philly.blog.hu/2011/02/01/kevin_kolb_helyzete_2_resz
több mint 12 éve
catattack 3 520
Jobb lesz. Kolb az egyik legjobb irányító.Deny
..és ha mégsem, akkor körbepakolják célpontokkal! 😀
Bírom Kolbit fasza gyerek! 😂

Ennél már csak jobb lehet!