Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fucu!

Segíts hogy hol tudom megnézni újra mert sajnos csak a 3. negyed felétöl láttam.

Kérdés:

Csak nekem tünt fel ebben a rövid időszakban amit láttam hogy mennyire gyengusz volt a futás elenei d-nk???
Ezt így csak első blikkre mondom, de majd újra nézem az egészet ás akkor lehet hogy máskép fogom gondolni.

csak sikerült megnéznem a meccset.
Rosszabbra számítottam az eredménykövető visszaolvasása alapján

petey: nem kell mindent elhinni amit a Raiders kommentátor mond 😛 minimum háromszor keverte össze Marshall-t (31) Petersonnal (21). PP ellen volt három elkapás összesen a meccsen a többit Marshall szívta be (szarul játszott, szívatták rendesen)

cattatack: Bartel jó volt? ugyanazt a meccset néztük? szódával elment. Hall jobban játszott az uccsó 2:28-ban. Skelton és Kolb átlagos volt. Kolbnál még nem igazán érezte a támadófal a ritmust. Volt futás is, az eddigiekhez képest teljesen normális szinten. (mondjuk a goal line szituért nagy kár, de hülye volt a playhívás is)

Akik tetszettek:
- A.J. Jefferson. volt két nagyobb hibája, de legalább 3 passzt le is ütött.
- Stewart Bradley. ST-ben és a backup-ok ellen is odarakta magát. a csapat egyetlen sack-jét érte el a félidő vége előtt.
- Stephen Williams. TD elkapás és DPI kiharcolás.

Egy teljesen átlagos első előszezon meccs volt két hét együttedzés után. Lesz jobbFucu
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ugyan annyit, de a tavalyi teljesítményhez viszonyítva ez egy ilyen meccs volt.Fucu
Nem rád értettem,hanem összességében.
Persze a preseason győzelem szart sem ér.
De csodák nem történnek.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ugyan annyit, de a tavalyi teljesítményhez viszonyítva ez egy ilyen meccs volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy teljesen átlagos első előszezon meccs volt két hét együttedzés után. Lesz jobbFucu
Imádom amikor ezt mondják.
Mostmár csak az a kérdés,hogy az ellenfél mennyit gyakorolt együtt? 😉

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
csak sikerült megnéznem a meccset.
Rosszabbra számítottam az eredménykövető visszaolvasása alapján

petey: nem kell mindent elhinni amit a Raiders kommentátor mond 😛 minimum háromszor keverte össze Marshall-t (31) Petersonnal (21). PP ellen volt három elkapás összesen a meccsen a többit Marshall szívta be (szarul játszott, szívatták rendesen)

cattatack: Bartel jó volt? ugyanazt a meccset néztük? szódával elment. Hall jobban játszott az uccsó 2:28-ban. Skelton és Kolb átlagos volt. Kolbnál még nem igazán érezte a támadófal a ritmust. Volt futás is, az eddigiekhez képest teljesen normális szinten. (mondjuk a goal line szituért nagy kár, de hülye volt a playhívás is)

Akik tetszettek:
- A.J. Jefferson. volt két nagyobb hibája, de legalább 3 passzt le is ütött.
- Stewart Bradley. ST-ben és a backup-ok ellen is odarakta magát. a csapat egyetlen sack-jét érte el a félidő vége előtt.
- Stephen Williams. TD elkapás és DPI kiharcolás.

Egy teljesen átlagos első előszezon meccs volt két hét együttedzés után. Lesz jobb



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Kolbot nem nagyon láttam (stream hiány), Skelton elment, Bartel jó volt, viszont Hall nagyon tetszett! Annyira átlátja a pályát, hogy öröm nézni.
A OL-nak voltak problémái, sok előrelépést nem látok a múlt évhez képest, bár a kezdőket nem sokáig láthattuk.
Fitz még mindig jó. Pinokkió beszopott egy fumble-t (lehet kicsit az agyára ment a WR2).
Beanie szar volt. Ha idén nem, akkor jövőre nem lesz elsőszámú. Williams állat volt ahogy LSH is.
A secondary szintén szopóágon volt. PP két akkorát benézett, hogy jajj.
Ware is homály, intézett is egy TD-t.
Várom a következőt...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Előszezonért én fel nem kelek (bár gyakorlatilag felkeltem, mert 4:35-kor csörög az óra hétköznaponként 😊), szóval nem láttam a találkozót. Ha felteszik TYT-re akkor leszedem, addig csak az összefoglaló és a kinti újságírók alapján tudok véleményt formálni. (plusz az a 15 perc amit ébredés után, melóba menetel előtt néztem a meccsből)

Kolb 2 dive-ot kapott. az első szar volt, a fal is közrejátszott. Kolb azt mondta a támadó falnak, hogy ha nem tudja megfogni lökje csak meg az embert mert akkor fellép a zsebben és nyer egy kis időt. Az összefoglalóból is láthattuk, hogy futni is tud Kolbász ez azért remek hír 😊
Beanie goal line-nál bulls*t munkát végzett, ő is tudja (le is nyilatkozta, csak más szavakkal 😊)
Stephen Williams TD-ját láttam, az szép munka volt, ahogy Skelton dobása is (előtte meg Steph Will kiharcolt egy DPI-t az is kellett 3&11-nél). Remélem idén az alapszakaszra is átmenti a jó játékot.
Pass rush nem nagyon volt ismételten, se a kezdőktől se a cseréktől. Annak viszont örülök, hogy Beadley összegyűjtött egy sack-et. Jó lesz ő középen csak maradjon egészséges.
Ha már egészség: Todd Heap volt az egyetlen aki sérülést szedett össze, a bal hüvelykujja, de azt mondta, hogy ha ez egy alapszakasz meccs akkor simán tovább játszik vele. Nem lesz gond belőle az alapszakasz kezdetére.
Rashad Johnson-t úgy megszívatták az első D# playben ahogy csak kell, 40+ yardos DPI. Ne legyen szokása. Meg ahogy olvastam PP is benyalt pár dolgot.
Jókat olvastam Anthony Sherman-ről is.
Bartel megerősítette a harmadik helyét, mert ő sem hibázott ahogy Hall sem.
Ez van ezért van az alapszakasz. Meg amúgy is a kezdők jó része csak egy hete dolgozik együtt a többiek is csak két hete, szóval fejlődni fognak.

Spory: Spach tényleg csak 4. az én olvasatomban. elkapó TE-nek ott van Heap és a harmadik körben draftolt Housler. blokkolónak: Jeff King és Spach. Mondjuk én nagyon sajnálnám Jim Dray-t ő is jó blokkoló és annyira nem rossz elkapó.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Skelton jó, Bartel meglepően jól játszott. Hall ténykedését nem láttam sajnos, mert a negyedik negyed elején bealudtam 😀
ST-n meg a D-n látszott, hogy nem maximumon pörögtek; na majd Rádzsörsz ellen 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Kolb futott egyet, dobott két labdát Fitznek és csókolom. illetve adott pár handoffot Beaninek.

Viszont PP-t rendesen beetette a Raiders 2/3-ik Offense.

Az igazi értékmérő a Packs ellen lesz.

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
😂 juhéjjj !!! nyertünk!!! 24-18
legalább jó szájízzel kezdődik az előszezon... 😉
kár hogy csak a 3. negyedben csatlakoztam és nem láttam Kolb és Skelton ténykedését, de legalább láttam egy Bartel és egy Hall TD-is 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Nem kérdezek mert telefossák 😀
Csak tippelek.

Sima győzelem kb 2 td különbséggel, persze a mi javunkra...
Hú ez az optimizmus fog holnap reggel a sírba vinni 😀silent7939
Fucuval (és a többiekkel) egyetértve, a végeredmény lényegtelen, fontos az, hogy ki mit mutat. Leginkább Kolbász érdekel természetesen. Nameg remélem, Peterson megmutatja, hogy van jövő DRC nélkül. És persze a TE játék (Spach tényleg csak a 4. helyért küzd??!! - akkor ez ígéretesnek tűnik 😊 )
Ja, és a védelem, azt se felejtsük. Sajnos nem tudom nézni a meccset (majd max. "felvételről"), ezért nagyon remélem, hogy lesz (és most Fucura nézek) egy összefoglaló a topicban 😉

Jó (~reménykeltő) játékot várok! 😊
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Lehet tudni,hogy mennyit lesz fent Kolbi?A dobásai mellett arra is érdemes lesz figyelni,hogy miként mozog a fal mögött(mennyire bírja majd a nyomást ha lesz rajta).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hajnali 4-től lesz magyar idő szerint, linkek meg majd eredménykövető topicban. Én Kolb lecseréléséig biztosan leszek, utána meglássuk PP mennyire érdekel 😛
több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Lehet, hogy kezdetleges a kérdés, de lehet majd látni a meccset a neten? Illetve ha igen, akkor hol és mikor?

Előre is köszi....
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😀
nem tippelek, nincs értelme.

5 dolog amire érdemes figyelni a meccsen (kent somers írás t fordítva, kiegészítve)

1: Kolb: lesznek rossz dobásai, lehet rozsdás lesz. de legalább "éles" meccsen játszhat új csapatában, és egy új rendszerben. Azt kell nézni milyen döntéseket hoz.

2. Futójáték: Beanie a kezdő futó, de Williams ott van a nyomában rendesen. Egyikük sem fog sok labdát kapni az első csapattal, de az újonc valószínűleg többet.

3. Patrick Peterson: nem kezdp, de a második vonallal elég időt fog a pályán tölteni.

4. Pass Rush: Schofield és Acho mit tud mutatni élesben.

5: DeMarco Sampson: a hírek szerint nagyon jól futja a route-okat és mindent megfog az edzéseken. Vajon az előszezonban képes lesz ezt a teljesítményt folytatni?

+1 (ezek már sajátok 😊): Quan Sturdivan elé jött Bradley és ott van mellette Reggie Walker akikkel meg kell küzdenie az 53-ba kerülésért. Jim Dray is nehéz helyzetben van, mivel Heap, King és Hpusler helye biztosnak tűnik. Így Stephen Spach-al kell megküzdenie a 4. TE posztért (és még így sem biztos, hogy bekerül az 53-ba. David Carter úgy tűnik az NT posztot fogja betölteni miután Dan Williams levonul a kezdőkkel együtt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem kérdezek mert telefossák 😀
Csak tippelek.

Sima győzelem kb 2 td különbséggel, persze a mi javunkra...
Hú ez az optimizmus fog holnap reggel a sírba vinni 😀silent7939
számít hogy nyertek-e? 😊petey
Már hogy ne számítana? Ha a csapat nem nyer, akkor az nem számít. De ha nyer, akkor az nagyon is számít! Pre season jövendölések 1.1


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Nem kérdezek mert telefossák 😀
Csak tippelek.

Sima győzelem kb 2 td különbséggel, persze a mi javunkra...
Hú ez az optimizmus fog holnap reggel a sírba vinni 😀silent7939
számít hogy nyertek-e? 😊

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Nem kérdezek mert telefossák 😀
Csak tippelek.

Sima győzelem kb 2 td különbséggel, persze a mi javunkra...
Hú ez az optimizmus fog holnap reggel a sírba vinni 😀silent7939
Szerintem meg Jano most berúgja azt a field goalt 😀
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem kérdezek mert telefossák 😀
Csak tippelek.

Sima győzelem kb 2 td különbséggel, persze a mi javunkra...
Hú ez az optimizmus fog holnap reggel a sírba vinni 😀
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Nem valami reményteli kezdés....: Wilson helyett Rashad Johnson, meg "Abdullah is jó cserének" (Fucu, nyilván kevesebb meccset láttam, de Abdullahtól nem emlékszem jó megmozdulásra) :/
CB-ben pedig DRC-Toler helyett Toler és Jefferson, aki "állítólag jó lesz."
És akkor Kolb, mint fekete ló... De legalább Anderson már nincs velünk 😀 .
Persze töretlen optimizmussal várom a szezont, annyi minden változott, hogy akár jó is lehet :cool: 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
Legyen igazad. Főleg a cornerektől tartok és attól, hogy Wilson sokáig gyógyul.
...és attól, hogy Dan-nel nincs megelégedve az edző bácsi sem.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az első hivatalos Depht Chart:
http://prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/docs/2011Darren/DepthChartOakland.pdfFucu
Számomra a secondary is necces...catattack
Nem annyira. Rhodes OK. Wilson kiesése érzékeny lesz, de az edzők bíznak Rashad Johnson-ban (majdnem egész offseasonban Wilsonnal edzett együtt, aki tanítgatta rendesn). Matt Ware jó kis csere és azért Abdullah is jó cserének
CB: Nincs sátdán corner, de ehhez hozzászoktunk szerintem. Toler ok, Jefferson állítólag jó lesz, az edzők szerint. Richard Marshall is rendben lesz és ugye ott van PP. Adams sérülése után vissza fog térni. Ez egy olyan közepes, de mély poszt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Az első hivatalos Depht Chart:
http://prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/docs/2011Darren/DepthChartOakland.pdfFucu
Számomra a secondary is necces...
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az első hivatalos Depht Chart:
http://prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/docs/2011Darren/DepthChartOakland.pdfFucu
Hm... nem tűnik rossznak... bár hamarosan kiderül.
Annak örülök hogy Skelton a second qb.silent7939
Kent Somers szerint 11 poszton van nyílt csata
http://www.azcentral.com/members/Blog/KentSomers/137111

szerintem az NT nagyon karcsú. Dan Williams (aki túlsúlyosan és formán kívül érkezett a TC-be) mögött nincs mélység. A draftolt David Carter inkább DE, mint NT

szerintem természetes, hogy Skelton a 2nd QB. a harmadik már neccesebb, mivel Bartel úgy hírlik nagyon faszán teljesít, így nagyon esélyes a a Max Hall cut.

Whiz azt nyilatkozta nemrég, hogy Kolb több időt fog a pályán tölteni a Raiders ellen, mint az megszokott az első előszezon meccseken.Fucu
Valahol érhető hogy több időt lesz fent.
Szoknia kell a környezetet élesben is, gondolom ez az oka.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az első hivatalos Depht Chart:
http://prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/docs/2011Darren/DepthChartOakland.pdfFucu
Hm... nem tűnik rossznak... bár hamarosan kiderül.
Annak örülök hogy Skelton a second qb.silent7939
Kent Somers szerint 11 poszton van nyílt csata
http://www.azcentral.com/members/Blog/KentSomers/137111

szerintem az NT nagyon karcsú. Dan Williams (aki túlsúlyosan és formán kívül érkezett a TC-be) mögött nincs mélység. A draftolt David Carter inkább DE, mint NT

szerintem természetes, hogy Skelton a 2nd QB. a harmadik már neccesebb, mivel Bartel úgy hírlik nagyon faszán teljesít, így nagyon esélyes a a Max Hall cut.

Whiz azt nyilatkozta nemrég, hogy Kolb több időt fog a pályán tölteni a Raiders ellen, mint az megszokott az első előszezon meccseken.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter