NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Nem tudom mi a franc van, rengeteg a sérültünk, ráadásul olyanok akik kezdők lennének, vagy majdnem.
A többi csapatnál is ilyen tragikus a helyzet, vagy csak mi vagyunk ilyen iszonyatosan szerencsések?
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Faszom...szegény Toler :/

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
akkor így szinte biztos h PP és Marshall lesz a kezdő CB páros? azért én Jeffersonban nem hiszekbraxa88
szerintem meg Jefferson és Marshall és kb három meccs után PP kiszorítja Marshall-t. Azért három előszezon meccs alapján (tudom, kurva kevés) nem szar Jefferson, voltak szép megmozdulásai és nem szopatták halálra. Valamit nagyon megláttak benne az edzők. meglássuk



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
akkor így szinte biztos h PP és Marshall lesz a kezdő CB páros? azért én Jeffersonban nem hiszek
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A szombati meccs FB potya td királyát nem rakták még ki??? Pedig megérdemelné basszus.

megvolt a szortírozás a csapatnál
Greg Toler és Ryan Williams ment az IR-re
Max Komar és Tommy Irvin (safety) waive/injured listára lettek rakva
és akik még távoztak a mai nap során:
Charles Ali, Curtis Gatewood, Daiveun Curry-Chapman, Duke Lemmens, Eric Mensik Jason Speredon. (nincs meglepetés)

Komar kiválásával, eggyel csökkent az utolsó két helyért történő küzdelemben részt vevők listája.

most van a csapat a 80-as limitnél. Jövő hétvégén jön a nagy cut hullámFucu
silent7939
csütörtökön meccs van és Beanie valamint LSH minimális szerepet fognak kapni a maradék egy RB Alfonso SMith meg hamstring sérüléssel küszködik. szóval hiába balfaszkodott Powell játszani fog az utols előszezon meccsen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A szombati meccs FB potya td királyát nem rakták még ki??? Pedig megérdemelné basszus.

megvolt a szortírozás a csapatnál
Greg Toler és Ryan Williams ment az IR-re
Max Komar és Tommy Irvin (safety) waive/injured listára lettek rakva
és akik még távoztak a mai nap során:
Charles Ali, Curtis Gatewood, Daiveun Curry-Chapman, Duke Lemmens, Eric Mensik Jason Speredon. (nincs meglepetés)

Komar kiválásával, eggyel csökkent az utolsó két helyért történő küzdelemben részt vevők listája.

most van a csapat a 80-as limitnél. Jövő hétvégén jön a nagy cut hullámFucu
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
megvolt a szortírozás a csapatnál
Greg Toler és Ryan Williams ment az IR-re
Max Komar és Tommy Irvin (safety) waive/injured listára lettek rakva
és akik még távoztak a mai nap során:
Charles Ali, Curtis Gatewood, Daiveun Curry-Chapman, Duke Lemmens, Eric Mensik Jason Speredon. (nincs meglepetés)

Komar kiválásával, eggyel csökkent az utolsó két helyért történő küzdelemben részt vevők listája.

most van a csapat a 80-as limitnél. Jövő hétvégén jön a nagy cut hullám



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a jó büdös pi..ba!! Toler-nek elszakadt az ACL a bal térdében --> műtét, IR, majd jövőre ugyanekkor ugyanitt...

most már annyira nem is tetszik a CB sor :/Fucu
Pedig ő jó fantasy opció volt 😕szaba
jónak mondod



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
a jó büdös pi..ba!! Toler-nek elszakadt az ACL a bal térdében --> műtét, IR, majd jövőre ugyanekkor ugyanitt...

most már annyira nem is tetszik a CB sor :/Fucu
Pedig ő jó fantasy opció volt 😕
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a jó büdös pi..ba!! Toler-nek elszakadt az ACL a bal térdében --> műtét, IR, majd jövőre ugyanekkor ugyanitt...

most már annyira nem is tetszik a CB sor :/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Heap hogy teljesít nálatok?Collapo
jó lesz 😊 sokat fog segíteni Kolb-nak, hogy van egy remek elkapó TE.
összeszedett egy kisebb hüvelykujj sérülést, de week 1-re rendben leszFucu
Stabil célpont, jó keze van és már megtanult blokkolni is... na azért nem az a fő erőssége... jó hallani,
hogy nálatok is úgy néz ki, hogy be fog válni...Collapo
blokkolásra ott lesz Jeff King azért lett idehozva, Heap szintű elkapó TE évtizedek óta nem volt a Cards-ban 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jó egy ilyen kis kitekintés, mert elsősorban az ember ugye a "saját" csapatát figyeli, ezért szeretem, ha hozzáértők elmondják, hogy a többieknél mi történt.
Szabad érdeklődni a te Cards-os fogadalmadról, vagy az nem publikus? 😊Spory
azért jó képben lenni valamennyire a csoport többi csapatával is, ismerd meg ellenfeledet alapon 😊
Publikus: azt fogadom meg, hogy ha 10 győzelmet szerez a Cards akkor csináltatok egy Cards tetkót 😊 Fucu
De ha nem, akkor egy egész hátas Volek montázst kérünk.szaba
igen, esélyes



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Heap hogy teljesít nálatok?Collapo
jó lesz 😊 sokat fog segíteni Kolb-nak, hogy van egy remek elkapó TE.
összeszedett egy kisebb hüvelykujj sérülést, de week 1-re rendben leszFucu
Stabil célpont, jó keze van és már megtanult blokkolni is... na azért nem az a fő erőssége... jó hallani,
hogy nálatok is úgy néz ki, hogy be fog válni...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
én kicsit más dolgot fogok megfogadni a Cards-al kapcsolatban idén 😊

(örülök, hogy tetszett)Fucu
Jó egy ilyen kis kitekintés, mert elsősorban az ember ugye a "saját" csapatát figyeli, ezért szeretem, ha hozzáértők elmondják, hogy a többieknél mi történt.
Szabad érdeklődni a te Cards-os fogadalmadról, vagy az nem publikus? 😊Spory
azért jó képben lenni valamennyire a csoport többi csapatával is, ismerd meg ellenfeledet alapon 😊
Publikus: azt fogadom meg, hogy ha 10 győzelmet szerez a Cards akkor csináltatok egy Cards tetkót 😊 Fucu
De ha nem, akkor egy egész hátas Volek montázst kérünk.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu!
Láttam az összefoglalódat a főoldalon. 2X kommenteltem, de a főoldal nem szeret 😕
Ezért bekopizom ide 😊
"(Valamiért lemaradt a vége (azaz egy betű kivételével minden.)
Szóval, csak annyit írtam, hogy "Köszi az összefoglalót Fucu! Azért egy ezrest felteszek a Cards NFC West csempiön-re 😉 "Spory
én kicsit más dolgot fogok megfogadni a Cards-al kapcsolatban idén 😊

(örülök, hogy tetszett)Fucu
Jó egy ilyen kis kitekintés, mert elsősorban az ember ugye a "saját" csapatát figyeli, ezért szeretem, ha hozzáértők elmondják, hogy a többieknél mi történt.
Szabad érdeklődni a te Cards-os fogadalmadról, vagy az nem publikus? 😊Spory
azért jó képben lenni valamennyire a csoport többi csapatával is, ismerd meg ellenfeledet alapon 😊
Publikus: azt fogadom meg, hogy ha 10 győzelmet szerez a Cards akkor csináltatok egy Cards tetkót 😊 (no, nem egész hátasat vagy ilyesmi, csak egy kicsit a bokámra)
de esélyes, hogy pénz is teszek rájuk 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Heap hogy teljesít nálatok?Collapo
jó lesz 😊 sokat fog segíteni Kolb-nak, hogy van egy remek elkapó TE.
összeszedett egy kisebb hüvelykujj sérülést, de week 1-re rendben lesz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Heap hogy teljesít nálatok?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Fucu!
Láttam az összefoglalódat a főoldalon. 2X kommenteltem, de a főoldal nem szeret 😕
Ezért bekopizom ide 😊
"(Valamiért lemaradt a vége (azaz egy betű kivételével minden.)
Szóval, csak annyit írtam, hogy "Köszi az összefoglalót Fucu! Azért egy ezrest felteszek a Cards NFC West csempiön-re 😉 "Spory
én kicsit más dolgot fogok megfogadni a Cards-al kapcsolatban idén 😊

(örülök, hogy tetszett)Fucu
Jó egy ilyen kis kitekintés, mert elsősorban az ember ugye a "saját" csapatát figyeli, ezért szeretem, ha hozzáértők elmondják, hogy a többieknél mi történt.
Szabad érdeklődni a te Cards-os fogadalmadról, vagy az nem publikus? 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu!
Láttam az összefoglalódat a főoldalon. 2X kommenteltem, de a főoldal nem szeret 😕
Ezért bekopizom ide 😊
"(Valamiért lemaradt a vége (azaz egy betű kivételével minden.)
Szóval, csak annyit írtam, hogy "Köszi az összefoglalót Fucu! Azért egy ezrest felteszek a Cards NFC West csempiön-re 😉 "Spory
én kicsit más dolgot fogok megfogadni a Cards-al kapcsolatban idén 😊

(örülök, hogy tetszett)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Fucu!
Láttam az összefoglalódat a főoldalon. 2X kommenteltem, de a főoldal nem szeret 😕
Ezért bekopizom ide 😊
"(Valamiért lemaradt a vége (azaz egy betű kivételével minden.)
Szóval, csak annyit írtam, hogy "Köszi az összefoglalót Fucu! Azért egy ezrest felteszek a Cards NFC West csempiön-re 😉 "
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Kíváncsi leszek ezek után, ki marad majd a rosteren.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nos voltak azért jó dolgok is. 😊
pl. Kolb Fitz-nek adott 80 yardos TD-je vagy PP pick six-e esetleg Roberts end around td futása (persze ezekből csak az utolsót láttam mert az első negyedben nem volt stream 😊)

a twitter alapján a rookie NT David Carter elég jól játszott a kezdőkkel az első negyedben.
Toler térsérülést szedett össze, reméljük nem komoly
Az O-Line átlagos (ami nálunk nagyon jó 😊) teljesítményt nyújtott, voltak jó futásai Beanie-nek és ideje Kolb-nak (általában). Bartel tényleg rendben van mint backup csak úgy mint LSH

A védelemnél nagyon hiányzik a pass rush egy ilyen nagyon passzoló csapat simán szét szívatja őket ha nincs nyomás az irányítón.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mikor lesz a derbi?

Ja mellékesen Tim megint futott egy TD-t a Washingtonban. Lehet, hogy kár volt elküldeni a srácot.Leon78
hajnali négykor kezd a meccs

Timmy elég jól mozog a Skins-ben, de késő bánat eb gondolat. a franc se tudta előre hogy Ryan Williams kidől az egész szezonra

Silent: az eredménykövetőben valaki biztos berak majd egy linket 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
ha lesz link akkor dobja be valaki
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Látom Fucu, kezd megjönni az eszed. Kolb jó irányító, de neki kegyetlenül kell idő éles meccsen, nem az egy negyed alatt csodát hozok. És igen, kezdetben biztosan hullámzó teljesítményt fog hozni, de idővel senki nem fogja szidni. Este fél szemmel én lesem Kevint.