Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
catattack 3 520
Matt Ware is meglep kissé...
Főleg, hogy soknak érzem a TE frontot. Jövőre Spach tuti repül...
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Azért mondhatni papírforma szerint alakult a cut. Graham a meglepő, a többire számíthattunk. Én mondjuk Powellnek adtam volna még esélyt.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Zastudil (vagy ki) tényleg jobb lenne mint Graham, aki tavaly is pl. a top5 punter között volt? nem értem...
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Itt vannak a cutok: http://www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/A-Cut-To-53/81c35f5e-ca27-4165-b439-420c409296e4

Grahamet sajnálom (mint ex-hurricanes punter 😀), szerintem elég jó volt. Maui’a-t is bírtam; az meg nem szar, hogy 5 TE + 9 LB van a keretben 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
azé az uccsó meccsen leginkább a zs csapat játszott, szóval nem hinném Kolbnak ennyi ideje lesz. Mondjuk karolájna tuti W lesz, ebben egyetértünk

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem láttam a meccset csak az összefoglalót néztem meg.
A D-Line pass rush-ával eddig sem volt gond, mert a Dockett-Campbell páros elég jók ebben, csak az OLB-k hatékonysága a nem megfelelő.

Bartel tényleg jónak tűnik, én sem gondoltam volna hogy megragad a csapatnál és tessék 😊
Holnap magyar idő szerint este/éjjel lesz az 53-ra szűkítés valószínűleg, kíváncsian várom



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Láttam a meccset.
Hát mit mondjak, Bartel iszonyat magabiztosan és precizen irányította a csapatot. Számomra az év meglepetésembere.
Már csak azért kell imádkoznunk hogy Kolbi minimum ilyen jó legyen, mert ha ismét Warner effektus lesz a csapatnál akkor Kolbi Matty sorsára jut.
Ja és ne legyen szükségünk Brody ra mert iszonyat gáz volt amit művelt a pályán.

Fucu nem tudom láttad-e már, de mintha megjelentek volna a Passrush jelei a d-line on... persze nem vitték tulzásba de már ez is bíztató.

Powelt megkövetem a multkori fb után... nagyon jókat futott.

A másik meglepetés Stuckey volt a wr-ek közül... nagyon stabil és magabiztos volt egész meccsen. Lehet hogy nem jól írtam a nevét... előre is bocs.

A hajnali 4-es kelés után kicsit fáradt vagyok 😊
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jaja, Bartel jól tolta 😀 LSH is remélhetőleg tartja a formáját, és nem nagyon akar majd lesérülni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Bartel 4 kezdő QB 😀

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
zsíííír!!! nyertünk 😀
így azért több önbizalommal kezdhetik a srácok a szezont, 50%-os eredményrátával zárva a preszízönt, örülnék, ha ez az 50% kitartana a szezon végéig is... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Sziasztok!

Most regisztráltam a fórumra, eddig csak olvastam az infokat/hsz-ket. Nem olyan túl régóta követem az NFL-t a 2009-es SB volt az első meccsem azóta Cards szurkolónak mondom magam. Remélem idén sikerül egy pozitív mérleget összehoznia a fiuknak. Nem tudom láttátok-e de a sport tv fb oldalán lehet szavazni, hogy melyik meccset adják Redskins-Giants vagy Cards-Panthers. Aki még nem tette meg szavazzon!fremen
Csak nem olvastad a Dűnét? 😀

És hogy ontopic maradjak: Kolb for president!
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Sziasztok! Beköszönök, végigolvastam többször amiket írtatok, de nem szóltam mert ennyire azért nem vagyok tájékozott.
"fremen"-t én is köszöntöm közöttünk, én vagyok az öreg tyúk a fedélzeten, szerintem a Bowl.hu korelnöke is kb én vagyok - az öregebbek kihaltak😊😊😊
Remélem Larryt köszöntöttétek szülinapján én remekül elszórakoztam egész nyáron olvasva a twitteren írt dolgait meg a rajongói oldalán is. Még Kurt Warnert is olvasom már csak a gyerkőcei miatt is.
Fél szívem sajnos Viking lett Ponder miatt, ha Cards-Vikes meccs lesz mindkét kezemen rágom a körmöm.
Jó szórakozást mindenkinek az idényben, amit nem bírok nézni azt a ti beszámolóitok alapján követem!


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Üdv fremen!
remélem aktív tagja leszel családias közösségünknek
kijött a 2011-es Cardinals Media Guide hát nem kevés, 438 oldal azt hiszem, viszont rohadt sok minden benne van, akinek van ideje és tud angolul annak ajánlom

Nem mellesleg, ma Game Day! 😊

Whiz szerint a kezdők kicsit többet fognak a pályán tölteni a kezdők, mint az megszokott. Ez 1-2 drive lesz. Hiába a félelem a sérülésektől, de muszáj együtt lenniük éles helyzetben is.
Viszont pár roster hely ezen a meccsen fog eldőlni.
- FB: nagyon szoros a versen Richard Sherman és Reagen Maui'a között. Mind a ketten jól teljesítettek a TC-ben és az előszezon meccseken is. Azonban Sherman-re egy ötödik koros draft cetlit "pazaroltak" el szóval ő az esélyes az 53-ba kerülésre.
- ILB: Reggie Walker és Quint Sturdivant. Walker van szerintem előnyben ,mert több ideje van a Cards-nál. De, mivel új a védekező koordinátor ezért neki is tanulnia kell. Ez a hátránya Sturdivant-nak. Újonc és nem volt meg a teljes offseason. esélyes, hogy Practice Squad-ra rakja a csapat, de félő, hogy valaki elviszi onnan.
- CB: Fred Bennett és Marshay Green. Green szerencsétlen módon nagyon benne volt a Chargers győztes TD-jában, meg az előtte lévő valamelyik hosszú passzban is. Bennett viszont csak a héten írt alá a csapathoz. Nem meghatározó játékosok, de akkor is érdekes ez a párharc is.
- DE: A kezdő hármas megvan és a cserék is valószínűleg. a nagy kérdés befér-e az 53-ba Kenny Iwebema, aki térdműtét után próbál meg visszatérni. Előnye, hogy nagyon hasznos a special team-ben.

azt hiszem ennyi, ha kihagytam valamit akkor egészítsetek ki 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Hűha de nagy a csend.

Fucu!

Köszi az infót, de sajna nem lehet regisztrálni csak ha valaki kihal az oldalról 😊silent7939
Hali!

Ment PM 😊
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Mindenki mozgósítsa az ismerőseit a facebookon. Cardinals meccset akarok nézni vasárnap este 😊Leon78
Mozgósítás megvolt, de sajnos Csonginak igaza van "picit" több Giants és Skins szurkoló van ki hazánkban...
több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Mindenki mozgósítsa az ismerőseit a facebookon. Cardinals meccset akarok nézni vasárnap este 😊
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Üdv köztünk...

Én bevállalok egy morci madarat ha playoff lesz idén
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valamiért ettől a lehetőségtől nem tartok 😀

több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sziasztok!

Most regisztráltam a fórumra, eddig csak olvastam az infokat/hsz-ket. Nem olyan túl régóta követem az NFL-t a 2009-es SB volt az első meccsem azóta Cards szurkolónak mondom magam. Remélem idén sikerül egy pozitív mérleget összehoznia a fiuknak. Nem tudom láttátok-e de a sport tv fb oldalán lehet szavazni, hogy melyik meccset adják Redskins-Giants vagy Cards-Panthers. Aki még nem tette meg szavazzon!fremen
Szintén SB óta Cards szurker 😊
Toler sérülése nagyon kellett, fasza lesz megint a D, érzem... Fucu: azért a 10 győzelemtől szerintem messze leszünk, mondjuk megnéznélek egy cardsos tetkóban 😀 Ha viszont 16-0-val megyünk a playoffba, akkor egész alakos Kolb tetkót a hátra 😉


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Sziasztok!

Most regisztráltam a fórumra, eddig csak olvastam az infokat/hsz-ket. Nem olyan túl régóta követem az NFL-t a 2009-es SB volt az első meccsem azóta Cards szurkolónak mondom magam. Remélem idén sikerül egy pozitív mérleget összehoznia a fiuknak. Nem tudom láttátok-e de a sport tv fb oldalán lehet szavazni, hogy melyik meccset adják Redskins-Giants vagy Cards-Panthers. Aki még nem tette meg szavazzon!fremen
Welcome on board! 😊
Köszi, hogy szóltál, egyelőre úgy tűnik, marad a stream 😕 Persze péntek délig még van idő...Spory
Az a helyzet, hogy sokkal több otthon a Giants meg talán a Skins szurkoló is, mint Cards, Panthers, szóval kár reménykedni...
Pláne ha egy Patriots meccs lenne a szavazás másik opciója 😀
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Sziasztok!

Most regisztráltam a fórumra, eddig csak olvastam az infokat/hsz-ket. Nem olyan túl régóta követem az NFL-t a 2009-es SB volt az első meccsem azóta Cards szurkolónak mondom magam. Remélem idén sikerül egy pozitív mérleget összehoznia a fiuknak. Nem tudom láttátok-e de a sport tv fb oldalán lehet szavazni, hogy melyik meccset adják Redskins-Giants vagy Cards-Panthers. Aki még nem tette meg szavazzon!fremen
Welcome on board! 😊
Köszi, hogy szóltál, egyelőre úgy tűnik, marad a stream 😕 Persze péntek délig még van idő...
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
Most regisztráltam a fórumra, eddig csak olvastam az infokat/hsz-ket. Nem olyan túl régóta követem az NFL-t a 2009-es SB volt az első meccsem azóta Cards szurkolónak mondom magam. Remélem idén sikerül egy pozitív mérleget összehoznia a fiuknak. Nem tudom láttátok-e de a sport tv fb oldalán lehet szavazni, hogy melyik meccset adják Redskins-Giants vagy Cards-Panthers. Aki még nem tette meg szavazzon!fremen
Üdv a fedélzeten! 😊
szinténzenész, én is a 2009-es SB óta 😀
kösz az infót! szavaztam, eddig 42-58%-os hátrányban vagyunk, de még van esély a fordításra, HAJRÁ! 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
Sziasztok!

Most regisztráltam a fórumra, eddig csak olvastam az infokat/hsz-ket. Nem olyan túl régóta követem az NFL-t a 2009-es SB volt az első meccsem azóta Cards szurkolónak mondom magam. Remélem idén sikerül egy pozitív mérleget összehoznia a fiuknak. Nem tudom láttátok-e de a sport tv fb oldalán lehet szavazni, hogy melyik meccset adják Redskins-Giants vagy Cards-Panthers. Aki még nem tette meg szavazzon!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a Bengals által frissen kidobott Fred Bennett érkezett mélyíteni a CB sort és ezért Brandon Sharpe távozott



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
a jó büdös pi..ba!! Toler-nek elszakadt az ACL a bal térdében --> műtét, IR, majd jövőre ugyanekkor ugyanitt...

most már annyira nem is tetszik a CB sor :/Fucu
Nabazz, pedig nem is oly régen (a draft után) még azt néztem, milyen szép kis CB csapat jött össze, most meg se DRC, se Toler. fákk 😕
(Bár a GB tavaly nem volt rossz, amikor a fél kezdősor sérült volt 😉 .)