Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Ha jól emlékszem Bartel játszott egy két meccset tavaly, de nem emlékszem arra, hogy maradandót alkotott volna.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Nem volt béna Kolb, csak semmi olyat nem mutatott MÉG amiért kasszát ürített érte a Cards. Viszont a tavalyi év után nincs miről beszélni. Ég és Föld.
Pass rush és Secondary még mindig nem látható nagyon.petey
Amint lesz a támadófalnak normális (legalább ligaátlag) jobb oldala, az is csodákat fog tenni.DoM
csak már évek óta ez megy

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem volt béna Kolb, csak semmi olyat nem mutatott MÉG amiért kasszát ürített érte a Cards. Viszont a tavalyi év után nincs miről beszélni. Ég és Föld.
Pass rush és Secondary még mindig nem látható nagyon.petey
Amint lesz a támadófalnak normális (legalább ligaátlag) jobb oldala, az is csodákat fog tenni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny

2. köd Andy Dalton (.direkt nem jövök Kisemberrel...Favreval.....)Helmut Zimmer
Kisebb a garancia arra, hogy egy második körös QB beváljon, mint egy már kipróbált, ebben biztosan egyetértünk. Példa ezer van ilyenre is, olyanra is.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Deny

2. köd Andy Dalton (.direkt nem jövök Kisemberrel...Favreval.....)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem érzem benne a tüzet és a magabiztosságot. Sokba került ez az átlag teljesítmény. Igen lehet hogy zavar az ára de ennyiért szerintem klasszisokkal többet kellene mutatni.
Biztos csak a meccs hatása alatt voltam. 😊 Sorry a negatív kritikáért... mellesleg a védlemmel semmi bajom nincs... annyit írtam hogy hozták a megszokottat.
Fucu: Kolb-ot divat lett szidni, mert sokba került a csapatnak, meg amúgy is, elüldözte korábban McNabb-et Phillyből, most DRC-t a Cards vesztette el miatta, ráadásul nem is nyerte meg azt a meccset, ahol jó sokan gyengék voltak még.
silent7939-től kérdezném, konkrétan melyik játékok voltak azok, amiket Bartel hozott volna és Kolb elbaszott (más minden klappolt, csak Kevin volt béna, ilyet keress!)?Deny
silent7939
Tőle sose fogod látni, hogy leordítja a falát, az elkapóit, ő nem olyan. Ellenben nem is idegeskedi túl a dolgot. Mindegyiknek van előnye, hátránya. De ha kap időt, egyre jobb lesz, ez biztos. Ne felejtsd el azt sem, neki nem most kell ezzel a Cards-szal világot váltania, hanem pár év múlva, amikor már erősen rájátszásba kell mennie a csapattal. Lehet átlag QB (szerintem nem az, de ez persze szubjektív), de a liga nagyobbik része ugyanúgy átlag vagy gyengébb. Aki meg jobb, azt nem adják oda, még magasabb áron sem.

De egyébként az egész Kolb-ára dolog képlékeny nekem. Kezdő QB-t kaptatok egy második körös pickért, ami lehet magas is, de ha beválik, simán megérte, mert alapesetben ennél előrébb szoktak ilyet húzni csapatok. Nem újonc, nem kell padon tanulnia NFL-t. Szerintem nem is ezzel van a gond, hanem, hogy Kolb ellen még ment DRC is. Fájó veszteség, de a piacon nektek Kolb kellett, meg kellett fizetni, ez volt Eagles vágya, kapjon CB-t. Egy olyan CB-t, aki szerintem túlértékelt kissé a 2009-es teljesítménye miatt, amikor közel 10 labdát szerzett. De ezt megint idő dönti el, mennyire volt okos dolog őt elengedni és bízni PP-ben helyette (tudom, ketten együtt jobbak lettek volna). De ha PP bevállik (és szerintem ebben a topicban nincs ember, aki ezt kétségbe vonná), és még Kolb is mindig fogja hozni az átlagnál kicsit jobb szintet, akkor senki nem fogja ezt később elővenni.

Ja, és Bartel sem biztos, hogy önbizalmat és tüzet hozott volna. Márpedig te ezt mondod, vele nyertetek volna, tehát valamiben több, mint Kevin. És ezt írtad Kolb legnagyobb hibájának tegnap.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Kolb nagyon drága volt! De inkább vegyetek használható megoldást drágán, mint használhatatlant akármennyiért is, lásd TJax.
Előre kell tekinteni. Whiz játékost fog faragni belőle!
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem érzem benne a tüzet és a magabiztosságot. Sokba került ez az átlag teljesítmény. Igen lehet hogy zavar az ára de ennyiért szerintem klasszisokkal többet kellene mutatni.
Biztos csak a meccs hatása alatt voltam. 😊 Sorry a negatív kritikáért... mellesleg a védlemmel semmi bajom nincs... annyit írtam hogy hozták a megszokottat.
Fucu: Kolb-ot divat lett szidni, mert sokba került a csapatnak, meg amúgy is, elüldözte korábban McNabb-et Phillyből, most DRC-t a Cards vesztette el miatta, ráadásul nem is nyerte meg azt a meccset, ahol jó sokan gyengék voltak még.
silent7939-től kérdezném, konkrétan melyik játékok voltak azok, amiket Bartel hozott volna és Kolb elbaszott (más minden klappolt, csak Kevin volt béna, ilyet keress!)?Deny
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Nem volt béna Kolb, csak semmi olyat nem mutatott MÉG amiért kasszát ürített érte a Cards. Viszont a tavalyi év után nincs miről beszélni. Ég és Föld.
Pass rush és Secondary még mindig nem látható nagyon.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu: Kolb-ot divat lett szidni, mert sokba került a csapatnak, meg amúgy is, elüldözte korábban McNabb-et Phillyből, most DRC-t a Cards vesztette el miatta, ráadásul nem is nyerte meg azt a meccset, ahol jó sokan gyengék voltak még.
silent7939-től kérdezném, konkrétan melyik játékok voltak azok, amiket Bartel hozott volna és Kolb elbaszott (más minden klappolt, csak Kevin volt béna, ilyet keress!)?Deny
jah igen azt ki is hagytam. Bartel egy jo backup, de NEM nyerte volna meg a meccset. Az hogy az előszezonban a cserék ellen jo volt semmit nem jelent egy alapszakasz mérkőzésen.

én se örultem Kolbnak ennek hangot is adtam, pont a túl sok ellenérték miatt, de engem kezd meggyőzni. még nem igazi vezére az offense-nek de látom benne a potenciált. Nem istenkirály, nem megmentő, de egy olyan irányíto aki oda tuja dobni a labdát Fitz-nek. Oké az első negyedben homály volt (mint az egész offense), de utána belelendult.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fucu: Kolb-ot divat lett szidni, mert sokba került a csapatnak, meg amúgy is, elüldözte korábban McNabb-et Phillyből, most DRC-t a Cards vesztette el miatta, ráadásul nem is nyerte meg azt a meccset, ahol jó sokan gyengék voltak még.
silent7939-től kérdezném, konkrétan melyik játékok voltak azok, amiket Bartel hozott volna és Kolb elbaszott (más minden klappolt, csak Kevin volt béna, ilyet keress!)?
több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
A hívások alatt azt értettem, hogy futtatni kellett volna az órát , és olyan játékokat hívni a végén, amivel lenyeltük volna a lasztit. Ez nem Kolb hibája.Leon78
Megpróbáltuk de rohadtul nem ment, mert ők is tudták, hogy ezt akarjuk így ráálltak a futásra

Mondjuk Stuckey fumbleját elég jól viseltem, nyomtam a egy facepalm-ot majd elkapcsoltam a Phins meccsre 😊Fucu
Sajnos néha mint kés a vajon, néha meg egyet előre kettőt hátra volt a módi. Ha úgy vesszük akkor szerencsénk sem volt, bár + kilencről illett volna nyerni. Kicsit hasonlított a tavalyi Vikings meccsre. Jól játszottunk, meg minden, csak nem nyertünk. 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A hívások alatt azt értettem, hogy futtatni kellett volna az órát , és olyan játékokat hívni a végén, amivel lenyeltük volna a lasztit. Ez nem Kolb hibája.Leon78
Megpróbáltuk de rohadtul nem ment, mert ők is tudták, hogy ezt akarjuk így ráálltak a futásra

Mondjuk Stuckey fumbleját elég jól viseltem, nyomtam a egy facepalm-ot majd elkapcsoltam a Phins meccsre 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
ugyanazt a meccset láttuk?

Fájo vereség és igen szar így kikapni, hogy ott volt a lehetőség a győzelemre.
Azt úgy néz ki mindenki elfeljti, hogy az Offense geci szar volt az első félidőben. Konkrétan az első negyedben 6 (HAT!) táamdo playt játszott a csapat két 3&out. csoda hogy a védők szarok voltak? elfáradtak teljesen. Futás nem ment és Kolb is bénázott, valamint a támadofal nem tartott rendesen (sehogyan).
Második félidőben megindult a futás és Kolb is jobban célzott, a playhívás is fasza volt. A védelem még mindig fáradt volt. Az sem tett jot, hogy nem játszott Washington, hiányzott nagyon. Sőt az sem tett jot, hogy Kiesett Lenon egy időre (ott kezdett el Helu fickándozni, megjegyzem).

cattatack:
PP miért szar? újonc wazze fogadjuk már el, hogy nincs jobb opcio nála!!
Beanie miért szar?? Nem volt helye futni wazze

Leon: Kolb miért szar? láttad a TD passzt amit Fitznek adott? és azt hogy utána akkorát kapott, hogy én itthon felordítottam?!

Kezdi kibaszni a biztosítékot ez a sok szapulás. pedig nekunk nem sok okunk van rá. Nézzétek meg a Seattle-t, az ő szurkoloiknak van igazán szapulni a csapatot.

Béke veletek.Fucu
Bocs ha félreérthetően fogalmaztam. Szerintem Kolb nem volt rossz, sőt helyenként volt jó védekezés és támadás is, az igazán nagy baj szerintem az volt, hogy vagy mindenki egyszerre bénázott, vagy mibdenki egyszerre volt jó, Igazából az én véleményem szerint senki nem volt elég kiegyensúlyozott a meccs folyamán.
A hívások alatt azt értettem, hogy futtatni kellett volna az órát , és olyan játékokat hívni a végén, amivel lenyeltük volna a lasztit. Ez nem Kolb hibája.

Szóval alapvetően nem voltunk rosszak, de jobb lenne 2-0-al állni. Sebaj remélem lenyomjuk a seahawks-t.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ugyanazt a meccset láttuk?

Fájo vereség és igen szar így kikapni, hogy ott volt a lehetőség a győzelemre.
Azt úgy néz ki mindenki elfeljti, hogy az Offense geci szar volt az első félidőben. Konkrétan az első negyedben 6 (HAT!) táamdo playt játszott a csapat két 3&out. csoda hogy a védők szarok voltak? elfáradtak teljesen. Futás nem ment és Kolb is bénázott, valamint a támadofal nem tartott rendesen (sehogyan).
Második félidőben megindult a futás és Kolb is jobban célzott, a playhívás is fasza volt. A védelem még mindig fáradt volt. Az sem tett jot, hogy nem játszott Washington, hiányzott nagyon. Sőt az sem tett jot, hogy Kiesett Lenon egy időre (ott kezdett el Helu fickándozni, megjegyzem).

cattatack:
PP miért szar? újonc wazze fogadjuk már el, hogy nincs jobb opcio nála!!
Beanie miért szar?? Nem volt helye futni wazze

Leon: Kolb miért szar? láttad a TD passzt amit Fitznek adott? és azt hogy utána akkorát kapott, hogy én itthon felordítottam?!

Kezdi kibaszni a biztosítékot ez a sok szapulás. pedig nekunk nem sok okunk van rá. Nézzétek meg a Seattle-t, az ő szurkoloiknak van igazán szapulni a csapatot.

Béke veletek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Most kicsi törülök hogy tegnap nem ment a fórum 😊
Lehiggadtam.
Szép sorban:

D:
Hozták a megszokott játékot... a sec javult, bár Grossman hosszú átadásánál ismét zónáztak és nagyon jól látszott hogy egy cb nem volt a közelben..viszont 2 késve de megérkezett... homály és kulcs játék volt.
Futás ellen fosok vagyunk de ezt megszoktam.
Alapvetően nincs velük bajom 😊

O:

Hát mit mondjak, kezd beigazolódni a félelmem.
Kolb egy sztárnak beharangozott túlértékelt átlag QB. Lehet hogy megköveztek de Bartel hozta volna a meccset.
A play hívások annyira átlátszóak és konzervatívak voltak hogy az már fájt.
Volt 1 drive ami kicsit trükkösebbre volt híva és meg is látszott az eredményen.
Konkrétan a 4 elkapónál választott középső futó játékra gondolok.

ST:

Nem hozta a Panthers elleni nívót de nem lehet mindig ultra jól tolni szerintem. Bár nem értem miért nem PP volt a visszahordó.

Büntik: 100 yard büntetést hogy a picsába lehet összeszedni???

Nem értem miért mi kaptunk PF-et a Timmys akciónál?


Mindegy nem hergelem fel magam megint... Ezt mi veszítettük el, nem a Skins nyerte meg... bár le a kalappal előttük mert nagyon higgadtan és kreatívan játszottak végig.
több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Nem hittem a szememnek hogy a jó francba lehet így kikapni, ennél bosszantóbb nincs is. Hol szuperül mozgott mind a védelem, mind a támadó alakzat, hol meg csak szerencsétlenkedett mindenki, aki a pálya felé járt. Igazából a hívások sem voltak jók, le kellett volna nyelni a labdát, és csak egy támadást engedni a meccs végén, és nem megadni az esélyt a fordításra.
Ez a meccs idézte a tavalyi hülyeségeinket.....
több mint 12 éve
catattack 3 520
Nem tudnám megmondani, hogy hányszor fogtam a fejemet!
-PP dísznek van a pályán. Tök homály a gyerek.
-Sack? Bele kell durranni Grossman arcába, nem előtte ugrálni és legyezni.
-Az offense bambasága azt a kort idézte, amikor még Anderson volt a vezér.
Ha valami még beugrik, akkor beírom, bár próbálom jó mélyre ásni!
-Beanie meg szar. 😀
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
De nagyon jó meccset láthattunk, elismerésem a Cards secondary formajavulásának ilyen jó slant elleni védekezést nagyon rég láttam, amit produkáltak.
Helut nem sikerült megfogni, szerintem ez volt a kulcs, de nagyon jó meccs volt!!!sapka
Megmondom mi volt a kulcs. Várj, izé... fogalmam nincs 😊
Tényleg nem tudom, hogyan kúrtuk el a végét, de valahogy már félidőnél éreztem, hogy szoros meccsen L lesz a vége, és nem W. Talán a sok bünti tett be nekünk, ha jól emlékszem volt két hosszú DPI-nk is, azok nagyon fájtak.
Az O is, meg a D is hol ász volt, hol meg homály. Megint 400+ yardot engedtünk (ebből pont Hightower futott sokat, hogy akadt volna össze a lába... 😊), viszont a red zone védekezésünk ismét elit volt. Blokkolt FG tetszett 😊
Kolb is parádés lasztikat adott (lásd Fitz TD-jét pl.), Beanie is futott szépen, viszont sokszor meg teljesen ötlettelennek látszott az egész...

Én azt mondom, hogy ez egy teljesen vállalható vereség, ennél kisebb pontkülönbséggel ki se lehet kapni 😊 Ahogy a Panthers is, úgy a Skins is sokkal erősebb idén, mint tavaly, szóval benne volt, hogy kikapunk most.

Jövő héten megyünk Seattlebe, ahol megint jöhet a W. De vigyázni kell, mert ők otthon nagyon veszélyesek, és most két durva vereség után tuti bizonyítani akarnak majd.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
De nagyon jó meccset láthattunk, elismerésem a Cards secondary formajavulásának ilyen jó slant elleni védekezést nagyon rég láttam, amit produkáltak.
Helut nem sikerült megfogni, szerintem ez volt a kulcs, de nagyon jó meccs volt!!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
népszerű játékos meze nem menő, az igazi a ritkaság, mint pl. egy Adrian Wilson mez 😊
Cardinalis: ha tudsz angolul akkor holnap tudok linket küldeni egy jó oldalról és olcsóbb mint ha itthon vennéd (rendelnéd meg tőluk) meg, még szállítási költséggel együtt is.Fucu
kár, hogy nem menő, pedig ebben akartam csajozni... 😉 😀
köszi Fucu, mindenképpen érdekelne a link, az igazat megvallva nem bírtam megállni és beleugrottam a vaterás szombathelyi mezbe 10rugóért (rendes volt az eladó, a postaköltséget átvállalta...), remélem meg is fog érkezni... :rolleyes:
ha okt.15-én láttok egy Fitz mezes ürgét szurkolni "BIG 4" budapesti fordulóján, akkor az nagy valószínűséggel én leszek 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Ezt a fos meccset bazmeg! Szar volt mindenki...catattack
azért ne feledkezzünk meg Fitz két említésre méltó rekordbeállításáról:
"It put Fitzgerald over 100 yards for the game (he finished with 133 yards on seven catches) for the 27th times in his Cardinals career, tying Anquan Boldin’s franchise record.
It was also Fitzgerald’s 66th career TD reception, tying Roy Green’s franchise record."

egyébként pedig FÁÁÁKKK!!! :mad: hogy lehet így elb@szni a végét 21-13ról?!?! hát így... :/

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
catattack 3 520
Ezt a fos meccset bazmeg! Szar volt mindenki...
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Én utálok jósolgatni, nem is teszem, csak egy szoros és jó meccset várok. Utoljára 2007-ben fordult elő, hogy az első két meccset nyertük. Abban az évben viszont ellenetek is nyertünk a 7. héten 21-19-re. Valami hasonlót várok most is.apeszos
juj, azt hiszem az a meccs megvan valahol dvd-n és valami nagy bakival kaptunk ki, de lehet keveremFucu
Nekem kihagyott FG jutott eszembe elsőre.
Utána néztem (:07) 1-N.Rackers 55 yard field goal is No Good, Wide Left, Center-48-N.Hodel, Holder-5-M.Barr
Szerintem 55-röl kihagyni nem olyan óriási baki 😛

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem nincs sajnos. Volt valami sikertelen 2 pontos kísérlet, meg onside kick a végén.... Azért az ilyesmiket kihagynám... 😀