Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
BYE weekre 4-1-gyel kéne menni legrosszabb esetben.Az utolsó 4meccsből 3 elég gyilkos.Kenny
Aranyos. A 3-2 is kiváló eredmény lenne. Azért ez a Saints nem a tavalyi Saints lesz, és ha csak 2008 óta nézzük, akkor is 7-3 az állás a Saints javára, és abból is egy kihagyott FG-s OT győzelem volt csak a Superdome-ban. A tavalyi ratyi évben is tudtunk nyerni otthon. De ezt már 1000-szer leírtam, csak gondoltam érdemes ismételni.

A Patriots ellen soha nem könnyű, a másik három nyerhetőnek tűnik. Mondjuk csak úgy mondom, hogy a Rams tavaly oda-vissza verte 9erst, 2010-ben meg a Saints home fieldjét vették el, egy 2-14-es szezonjuk 6 hetében.Gyurma Pappa
Tudom és igazad is van,de na kincstári optimizmus😊 Elég nagy boost lenne ha első körben vernénk titeket,az a siker olyan lökést adna a csapatnak ami a BYE -ig is kitarthat.
De még messze van még,először legyünk túl egy sikeresnek nevezhető drafton.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Igen shawnka értem, csak ezeket a tavalyi számok+ a holtszezon alapján állították össze.
Szerinted ez mennyire valósághű?zsozso79
április 19-én? a leginkább.

az, hogy ezek a csapatok erősödtek, mi pedig gyengültünk, az mennyire valósághű? a draft után nyilván sokkal tisztább lesz már a kép, de jelenleg felesleges ilyenekkel spekulálni, mert még mindig nem a jövő évi kereteket látjuk magunk előtt. főleg a mi esetünkben, hiszen az idei csapat úgy néz ki, hogy igen nagy mértékben szeretne az újoncbörzéről építkezni.

barack kollégám mondta jól. papíron ez igencsak erős, de a tavalyi is az volt. legalábbis az idény kezdete előtt mindenképpen.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
A drafton ezek alapján kellene minimum 2 CB, 1 DE, 1 OLB, 1 OT, és még a TE, WR, ...-zsozso79
..RB

több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Igen shawnka értem, csak ezeket a tavalyi számok+ a holtszezon alapján állították össze.
Szerinted ez mennyire valósághű?
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Igazad van Peach, csak azóta a Jets , a Dolphins is erősödött, a Saints, packers, Pats, 49ers négyesről már ne is beszéljünk!
Velünk kapcsolatban pedig sajna eddig csak az jut eszembe, hogy nincs Abraham, Robinson, Greims, Clabo, Swittek, Owens....soroljam még?
És jött helyettük 2- azaz - kettő ember! Ez így sz.r!
Lehet pozitívabban hozzá állni, csak sajna a tények a relativitás talaján tartanak.
A drafton ezek alapján kellene minimum 2 CB, 1 DE, 1 OLB, 1 OT, és még a TE, WR, ...-
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ez volt
Szerintem a legerősebb sorsolás lesz a miénk az évben.zsozso79
Toughest 2013 strength of schedules: Carolina (.543), Detroit (.539), NO (.539), St. Louis (.539), Baltimore (.535). Easiest: Denver (.430)shawnka
Ez volt tavaly, de ismétlem : tavaly! Ezek a számok tudod mire valók, hogy kirakják őket az ablakba, mert megnézném, hogy a Saints, Ravens , Broncos mikor lesz ilyen gyenge!
Tavaly is azt mondta mindenki, hogy persze a Falcons bejutott a rájátszásba, mert milyen gyenge csapatokkal játszott.
Hát azért én sem a Saintsot, sem a Giantst, ..... nem tartom gyengének.
Persze a számok, tudom. Lehet velük okoskodni!zsozso79
nem bántásból, de érted azt, amit írtam?
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
zsozso b+ mi nem a jaxonville vagyunk. ok, hogy valszeg erősebbek lesznek az ellfenfelek de mi sem vagyunk gyengék... és még sehol a draft. több pozitív hozzáállást ha kérhetem... 😊
Na erre írtam korábban, hogy ez az SB Run dolog nem túl életszerű idén. Pláne a holtszezonbeli történések okán.
Örüljünk, ha egyáltalán a rájátszás meglesz egy wildcard helyen. Azért a Saints idén tuti jobb lesz mint tavaly + a Panthers is jó lesz szerintem és hát a Bucs se volt szar már tavaly sem. A többi ellenfelünkről ne is beszéljek.
Azért megnézném, hogy hogyan hozták össze ezt a sorsolást így /a kezük szakadna le/.
Szerintem a legerősebb sorsolás lesz a miénk az évben.zsozso79
zsozso b+ mi nem a jaxonville vagyunk. ok, hogy valszeg erősebbek lesznek az ellfenfelek de mi sem vagyunk gyengék... és még sehol a draft. több pozitív hozzáállást ha kérhetem... 😊

(megjegyzem tavaly is szezon előtt nehéznek tűnt a schedule, aztán kiderült h csomó csapat gyengébb mint várták, szóval relatíve könnyű menetrend lett belőle )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)


Ez úgy szar ahogy megszületett, decemberben menni Buffaloba meg GB-be parádés lesz...
RGIII is a szezon végére már vszínűleg OK lesz...empty taxi
nah a szezon első fele faszányos, egy 4-1 körüli kezdés benne van. aztán a 9. héttől jön a pokol.. az elsőre kik*rt nehéznek tűnik... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Ez volt
Szerintem a legerősebb sorsolás lesz a miénk az évben.zsozso79
Toughest 2013 strength of schedules: Carolina (.543), Detroit (.539), NO (.539), St. Louis (.539), Baltimore (.535). Easiest: Denver (.430)shawnka
Ez volt tavaly, de ismétlem : tavaly! Ezek a számok tudod mire valók, hogy kirakják őket az ablakba, mert megnézném, hogy a Saints, Ravens , Broncos mikor lesz ilyen gyenge!
Tavaly is azt mondta mindenki, hogy persze a Falcons bejutott a rájátszásba, mert milyen gyenge csapatokkal játszott.
Hát azért én sem a Saintsot, sem a Giantst, ..... nem tartom gyengének.
Persze a számok, tudom. Lehet velük okoskodni!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Szerintem a legerősebb sorsolás lesz a miénk az évben.zsozso79
Toughest 2013 strength of schedules: Carolina (.543), Detroit (.539), NO (.539), St. Louis (.539), Baltimore (.535). Easiest: Denver (.430)
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Na erre írtam korábban, hogy ez az SB Run dolog nem túl életszerű idén. Pláne a holtszezonbeli történések okán.
Örüljünk, ha egyáltalán a rájátszás meglesz egy wildcard helyen. Azért a Saints idén tuti jobb lesz mint tavaly + a Panthers is jó lesz szerintem és hát a Bucs se volt szar már tavaly sem. A többi ellenfelünkről ne is beszéljek.
Azért megnézném, hogy hogyan hozták össze ezt a sorsolást így /a kezük szakadna le/.
Szerintem a legerősebb sorsolás lesz a miénk az évben.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Mondjuk csak úgy mondom, hogy a Rams tavaly oda-vissza verte 9erstGyurma Pappa
Az egyik döntetlen lett.vassadi
Igazad van 😊

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Mondjuk csak úgy mondom, hogy a Rams tavaly oda-vissza verte 9erstGyurma Pappa
Az egyik döntetlen lett.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Én nem véletlenül tippeltem 3-2 mérleget az első öt meccsre. 😊 Kifejtetted helyettem. 😀deadmike
Tudom, nem is neked válaszoltam 😉

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Már a Denver fórumba is beírtam, de elnézve az első pár hetes schedulet, idén kb minden héten a Broncos lesz a Sport TV képernyőjén... csak remélni tudom, hogy nem lesz igazam. Mondjuk részemről a vízözön, úgyis online nézem a meccseket és azt, amelyiket akarom (vagy mindet: RedZone rulez 😀 )
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
BYE weekre 4-1-gyel kéne menni legrosszabb esetben.Az utolsó 4meccsből 3 elég gyilkos.Kenny
Aranyos. A 3-2 is kiváló eredmény lenne. Azért ez a Saints nem a tavalyi Saints lesz, és ha csak 2008 óta nézzük, akkor is 7-3 az állás a Saints javára, és abból is egy kihagyott FG-s OT győzelem volt csak a Superdome-ban. A tavalyi ratyi évben is tudtunk nyerni otthon. De ezt már 1000-szer leírtam, csak gondoltam érdemes ismételni.

A Patriots ellen soha nem könnyű, a másik három nyerhetőnek tűnik. Mondjuk csak úgy mondom, hogy a Rams tavaly oda-vissza verte 9erst, 2010-ben meg a Saints home fieldjét vették el, egy 2-14-es szezonjuk 6 hetében.Gyurma Pappa
Én nem véletlenül tippeltem 3-2 mérleget az első öt meccsre. 😊 Kifejtetted helyettem. 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
BYE weekre 4-1-gyel kéne menni legrosszabb esetben.Az utolsó 4meccsből 3 elég gyilkos.Kenny
Aranyos. A 3-2 is kiváló eredmény lenne. Azért ez a Saints nem a tavalyi Saints lesz, és ha csak 2008 óta nézzük, akkor is 7-3 az állás a Saints javára, és abból is egy kihagyott FG-s OT győzelem volt csak a Superdome-ban. A tavalyi ratyi évben is tudtunk nyerni otthon. De ezt már 1000-szer leírtam, csak gondoltam érdemes ismételni.

A Patriots ellen soha nem könnyű, a másik három nyerhetőnek tűnik. Mondjuk csak úgy mondom, hogy a Rams tavaly oda-vissza verte 9erst, 2010-ben meg a Saints home fieldjét vették el, egy 2-14-es szezonjuk 6 hetében.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Remek hír: Moore-t letartóztatták tettlegességért. Ez az első rendőrségi ügye, magyar idő szerint ma koraeste lesz a meghallgatása.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lgfqqs9su3xcelx7mlv2
Falcons' William Moore arrested on battery charge
Atlanta Falcons safety William Moore was arrested Thursday and charged with simple battery, according to The Atlanta Journal-Constitution.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
50 fahrenheit (10 celsius) fok alatt behúzzák a tetőt torontóban, és az elmúlt 40 évben az esetek 90 százalékában hidegebb volt, tehát behúzták a tetőt. Green Bay-ben december 8-án (amikor játszunk) az elmúlt 40 évben átlagosan 25 fahrenheit (-4 celsius) fok volt.
Az első három meccsből a realitás azt mondatja velem, hogy 3-2 lesz a mérleg. A szezon vége tényleg nagyon véres lesz. A karácsonyi 4000+ mérföldes utazgatás SF-be azért kemény lesz.
5 primetime meccs, lehet kelni hajnalban 😀 5 fosti munkanap.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ez úgy szar ahogy megszületett, decemberben menni Buffaloba
empty taxi
Torontoban lesz a meccsetek, ott meg azt hiszem be szokták húzni a tetőt.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!


Ez úgy szar ahogy megszületett, decemberben menni Buffaloba meg GB-be parádés lesz...
RGIII is a szezon végére már vszínűleg OK lesz...empty taxi
BYE weekre 4-1-gyel kéne menni legrosszabb esetben.Az utolsó 4meccsből 3 elég gyilkos.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember


Ez úgy szar ahogy megszületett, decemberben menni Buffaloba meg GB-be parádés lesz...
RGIII is a szezon végére már vszínűleg OK lesz...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
2 MNF, 2 SNF, 1 TNF meccset játszunk idén. első meccs egyből Saints idegenben 😀 húdejó 😊 New Englandbe 4. héten megyünk, ott megússzuk a hideget. Green Bayben már nem annyira, 14. hét 😕Buga
Na akkor talán idén többet látjuk őket mint eddig 😀GoFalconsGo
eddig is megnézted a 16 meccset, nem?shawnka
😒" nem sajnos nem sikerült mindet megnéznem bocs érte 😒"
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
2 MNF, 2 SNF, 1 TNF meccset játszunk idén. első meccs egyből Saints idegenben 😀 húdejó 😊 New Englandbe 4. héten megyünk, ott megússzuk a hideget. Green Bayben már nem annyira, 14. hét 😕Buga
Na akkor talán idén többet látjuk őket mint eddig 😀GoFalconsGo
eddig is megnézted a 16 meccset, nem?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 MNF, 2 SNF, 1 TNF meccset játszunk idén. első meccs egyből Saints idegenben 😀 húdejó 😊 New Englandbe 4. héten megyünk, ott megússzuk a hideget. Green Bayben már nem annyira, 14. hét 😕Buga
Karácsonyra virradóra meg mentek a 49ershez. Szóval ha nyertek a jézuska tényleg kicsit korábban fog jönni. 😊