NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
2. Svitek a Patshez távozott, ha jól tudom
Az erősorrend pedig amcsi mánia, mutat valamit, de úgysem ez a lényeg. Arról nem is beszélve, hogy a sérülés faktorral meg soha nem lehet számolni. Majd a 10. héten már lehet számolgatni, hogy ki mit tudhat. Lutri az egész. Nem az ellenfeleket kell nézni, hanem azt, hogy a mi csapatunk milyen. Az offense fasza, a védelem fosti, de ha jól draftolunk, pánikra nincs ok. Nehéz lesz, minden évben nehéz. Az elsődleges cél az, hogy idén megtörjük az NFC South győztesének átkát (egymást követő években még soha nem nyerte meg ugyanaz a csapat a csoportot).
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Igazad van Peach, csak azóta a Jets , a Dolphins is erősödött, a Saints, packers, Pats, 49ers négyesről már ne is beszéljünk!
Velünk kapcsolatban pedig sajna eddig csak az jut eszembe, hogy nincs Abraham, Robinson, Greims, Clabo, Swittek, Owens....soroljam még?
És jött helyettük 2- azaz - kettő ember! Ez így sz.r!
Lehet pozitívabban hozzá állni, csak sajna a tények a relativitás talaján tartanak.
A drafton ezek alapján kellene minimum 2 CB, 1 DE, 1 OLB, 1 OT, és még a TE, WR, ...-zsozso79
1: jets na ne vicceljünk már. nincs futójáték, nincs passzjáték, qb meg sancho 😂 😀 dolphinstól sem vok elájulva, jól építkeznek de kel még nekik szvsz 1-2 év + tannehill 2. éves lesz mint tudjuk. saints sztem összesen paytonnal erősödött, wr corp nincs. velük jelenleg kb. egálban vagyunk. packers szopó, new england meg nemtom, gronk és hernandez is műtét után jön, kérdés milyenek lesznek a 4. héten.... jelenleg ezektől a csapatoktól nem vagyok beszarva 😊
2. svitekről nemtudom h elment volna, de lehet én vagyok lemaradva
3. az a 2 érkező az 3, gonzo, osi, jackson. ha ez jól sül el no para, ha szarok lesznek nincs miről beszélni... + elfelejted a tavalyi konz draftot + holmes is jó lesz sztem. a hiba forrásnak most reynoldsot gondolom az O falból.
4. olb + de nem kell egyszerre, elég az egyik attól függően h mi lesz az alap felállás 😉

de továbbra is nagy egyetértésben vagyok sonkával, várjuk meg a draftot meg a szeptembert. 😉

szerk: segítek kicsit, sonka az idei menetrendek erősségét másolta be 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
BYE weekre 4-1-gyel kéne menni legrosszabb esetben.Az utolsó 4meccsből 3 elég gyilkos.Kenny
Aranyos. A 3-2 is kiváló eredmény lenne. Azért ez a Saints nem a tavalyi Saints lesz, és ha csak 2008 óta nézzük, akkor is 7-3 az állás a Saints javára, és abból is egy kihagyott FG-s OT győzelem volt csak a Superdome-ban. A tavalyi ratyi évben is tudtunk nyerni otthon. De ezt már 1000-szer leírtam, csak gondoltam érdemes ismételni.

A Patriots ellen soha nem könnyű, a másik három nyerhetőnek tűnik. Mondjuk csak úgy mondom, hogy a Rams tavaly oda-vissza verte 9erst, 2010-ben meg a Saints home fieldjét vették el, egy 2-14-es szezonjuk 6 hetében.Gyurma Pappa
Tudom és igazad is van,de na kincstári optimizmus😊 Elég nagy boost lenne ha első körben vernénk titeket,az a siker olyan lökést adna a csapatnak ami a BYE -ig is kitarthat.
De még messze van még,először legyünk túl egy sikeresnek nevezhető drafton.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Igen shawnka értem, csak ezeket a tavalyi számok+ a holtszezon alapján állították össze.
Szerinted ez mennyire valósághű?zsozso79
április 19-én? a leginkább.

az, hogy ezek a csapatok erősödtek, mi pedig gyengültünk, az mennyire valósághű? a draft után nyilván sokkal tisztább lesz már a kép, de jelenleg felesleges ilyenekkel spekulálni, mert még mindig nem a jövő évi kereteket látjuk magunk előtt. főleg a mi esetünkben, hiszen az idei csapat úgy néz ki, hogy igen nagy mértékben szeretne az újoncbörzéről építkezni.

barack kollégám mondta jól. papíron ez igencsak erős, de a tavalyi is az volt. legalábbis az idény kezdete előtt mindenképpen.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
A drafton ezek alapján kellene minimum 2 CB, 1 DE, 1 OLB, 1 OT, és még a TE, WR, ...-zsozso79
..RB

több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Igen shawnka értem, csak ezeket a tavalyi számok+ a holtszezon alapján állították össze.
Szerinted ez mennyire valósághű?
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Igazad van Peach, csak azóta a Jets , a Dolphins is erősödött, a Saints, packers, Pats, 49ers négyesről már ne is beszéljünk!
Velünk kapcsolatban pedig sajna eddig csak az jut eszembe, hogy nincs Abraham, Robinson, Greims, Clabo, Swittek, Owens....soroljam még?
És jött helyettük 2- azaz - kettő ember! Ez így sz.r!
Lehet pozitívabban hozzá állni, csak sajna a tények a relativitás talaján tartanak.
A drafton ezek alapján kellene minimum 2 CB, 1 DE, 1 OLB, 1 OT, és még a TE, WR, ...-
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Ez volt
Szerintem a legerősebb sorsolás lesz a miénk az évben.zsozso79
Toughest 2013 strength of schedules: Carolina (.543), Detroit (.539), NO (.539), St. Louis (.539), Baltimore (.535). Easiest: Denver (.430)shawnka
Ez volt tavaly, de ismétlem : tavaly! Ezek a számok tudod mire valók, hogy kirakják őket az ablakba, mert megnézném, hogy a Saints, Ravens , Broncos mikor lesz ilyen gyenge!
Tavaly is azt mondta mindenki, hogy persze a Falcons bejutott a rájátszásba, mert milyen gyenge csapatokkal játszott.
Hát azért én sem a Saintsot, sem a Giantst, ..... nem tartom gyengének.
Persze a számok, tudom. Lehet velük okoskodni!zsozso79
nem bántásból, de érted azt, amit írtam?
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
zsozso b+ mi nem a jaxonville vagyunk. ok, hogy valszeg erősebbek lesznek az ellfenfelek de mi sem vagyunk gyengék... és még sehol a draft. több pozitív hozzáállást ha kérhetem... 😊
Na erre írtam korábban, hogy ez az SB Run dolog nem túl életszerű idén. Pláne a holtszezonbeli történések okán.
Örüljünk, ha egyáltalán a rájátszás meglesz egy wildcard helyen. Azért a Saints idén tuti jobb lesz mint tavaly + a Panthers is jó lesz szerintem és hát a Bucs se volt szar már tavaly sem. A többi ellenfelünkről ne is beszéljek.
Azért megnézném, hogy hogyan hozták össze ezt a sorsolást így /a kezük szakadna le/.
Szerintem a legerősebb sorsolás lesz a miénk az évben.zsozso79
zsozso b+ mi nem a jaxonville vagyunk. ok, hogy valszeg erősebbek lesznek az ellfenfelek de mi sem vagyunk gyengék... és még sehol a draft. több pozitív hozzáállást ha kérhetem... 😊

(megjegyzem tavaly is szezon előtt nehéznek tűnt a schedule, aztán kiderült h csomó csapat gyengébb mint várták, szóval relatíve könnyű menetrend lett belőle )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)


Ez úgy szar ahogy megszületett, decemberben menni Buffaloba meg GB-be parádés lesz...
RGIII is a szezon végére már vszínűleg OK lesz...empty taxi
nah a szezon első fele faszányos, egy 4-1 körüli kezdés benne van. aztán a 9. héttől jön a pokol.. az elsőre kik*rt nehéznek tűnik... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Ez volt
Szerintem a legerősebb sorsolás lesz a miénk az évben.zsozso79
Toughest 2013 strength of schedules: Carolina (.543), Detroit (.539), NO (.539), St. Louis (.539), Baltimore (.535). Easiest: Denver (.430)shawnka
Ez volt tavaly, de ismétlem : tavaly! Ezek a számok tudod mire valók, hogy kirakják őket az ablakba, mert megnézném, hogy a Saints, Ravens , Broncos mikor lesz ilyen gyenge!
Tavaly is azt mondta mindenki, hogy persze a Falcons bejutott a rájátszásba, mert milyen gyenge csapatokkal játszott.
Hát azért én sem a Saintsot, sem a Giantst, ..... nem tartom gyengének.
Persze a számok, tudom. Lehet velük okoskodni!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Szerintem a legerősebb sorsolás lesz a miénk az évben.zsozso79
Toughest 2013 strength of schedules: Carolina (.543), Detroit (.539), NO (.539), St. Louis (.539), Baltimore (.535). Easiest: Denver (.430)
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Na erre írtam korábban, hogy ez az SB Run dolog nem túl életszerű idén. Pláne a holtszezonbeli történések okán.
Örüljünk, ha egyáltalán a rájátszás meglesz egy wildcard helyen. Azért a Saints idén tuti jobb lesz mint tavaly + a Panthers is jó lesz szerintem és hát a Bucs se volt szar már tavaly sem. A többi ellenfelünkről ne is beszéljek.
Azért megnézném, hogy hogyan hozták össze ezt a sorsolást így /a kezük szakadna le/.
Szerintem a legerősebb sorsolás lesz a miénk az évben.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Mondjuk csak úgy mondom, hogy a Rams tavaly oda-vissza verte 9erstGyurma Pappa
Az egyik döntetlen lett.vassadi
Igazad van 😊

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Mondjuk csak úgy mondom, hogy a Rams tavaly oda-vissza verte 9erstGyurma Pappa
Az egyik döntetlen lett.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Én nem véletlenül tippeltem 3-2 mérleget az első öt meccsre. 😊 Kifejtetted helyettem. 😀deadmike
Tudom, nem is neked válaszoltam 😉

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Már a Denver fórumba is beírtam, de elnézve az első pár hetes schedulet, idén kb minden héten a Broncos lesz a Sport TV képernyőjén... csak remélni tudom, hogy nem lesz igazam. Mondjuk részemről a vízözön, úgyis online nézem a meccseket és azt, amelyiket akarom (vagy mindet: RedZone rulez 😀 )
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
BYE weekre 4-1-gyel kéne menni legrosszabb esetben.Az utolsó 4meccsből 3 elég gyilkos.Kenny
Aranyos. A 3-2 is kiváló eredmény lenne. Azért ez a Saints nem a tavalyi Saints lesz, és ha csak 2008 óta nézzük, akkor is 7-3 az állás a Saints javára, és abból is egy kihagyott FG-s OT győzelem volt csak a Superdome-ban. A tavalyi ratyi évben is tudtunk nyerni otthon. De ezt már 1000-szer leírtam, csak gondoltam érdemes ismételni.

A Patriots ellen soha nem könnyű, a másik három nyerhetőnek tűnik. Mondjuk csak úgy mondom, hogy a Rams tavaly oda-vissza verte 9erst, 2010-ben meg a Saints home fieldjét vették el, egy 2-14-es szezonjuk 6 hetében.Gyurma Pappa
Én nem véletlenül tippeltem 3-2 mérleget az első öt meccsre. 😊 Kifejtetted helyettem. 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
BYE weekre 4-1-gyel kéne menni legrosszabb esetben.Az utolsó 4meccsből 3 elég gyilkos.Kenny
Aranyos. A 3-2 is kiváló eredmény lenne. Azért ez a Saints nem a tavalyi Saints lesz, és ha csak 2008 óta nézzük, akkor is 7-3 az állás a Saints javára, és abból is egy kihagyott FG-s OT győzelem volt csak a Superdome-ban. A tavalyi ratyi évben is tudtunk nyerni otthon. De ezt már 1000-szer leírtam, csak gondoltam érdemes ismételni.

A Patriots ellen soha nem könnyű, a másik három nyerhetőnek tűnik. Mondjuk csak úgy mondom, hogy a Rams tavaly oda-vissza verte 9erst, 2010-ben meg a Saints home fieldjét vették el, egy 2-14-es szezonjuk 6 hetében.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Remek hír: Moore-t letartóztatták tettlegességért. Ez az első rendőrségi ügye, magyar idő szerint ma koraeste lesz a meghallgatása.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lgfqqs9su3xcelx7mlv2
Falcons' William Moore arrested on battery charge
Atlanta Falcons safety William Moore was arrested Thursday and charged with simple battery, according to The Atlanta Journal-Constitution.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
50 fahrenheit (10 celsius) fok alatt behúzzák a tetőt torontóban, és az elmúlt 40 évben az esetek 90 százalékában hidegebb volt, tehát behúzták a tetőt. Green Bay-ben december 8-án (amikor játszunk) az elmúlt 40 évben átlagosan 25 fahrenheit (-4 celsius) fok volt.
Az első három meccsből a realitás azt mondatja velem, hogy 3-2 lesz a mérleg. A szezon vége tényleg nagyon véres lesz. A karácsonyi 4000+ mérföldes utazgatás SF-be azért kemény lesz.
5 primetime meccs, lehet kelni hajnalban 😀 5 fosti munkanap.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ez úgy szar ahogy megszületett, decemberben menni Buffaloba
empty taxi
Torontoban lesz a meccsetek, ott meg azt hiszem be szokták húzni a tetőt.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!


Ez úgy szar ahogy megszületett, decemberben menni Buffaloba meg GB-be parádés lesz...
RGIII is a szezon végére már vszínűleg OK lesz...empty taxi
BYE weekre 4-1-gyel kéne menni legrosszabb esetben.Az utolsó 4meccsből 3 elég gyilkos.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout


Ez úgy szar ahogy megszületett, decemberben menni Buffaloba meg GB-be parádés lesz...
RGIII is a szezon végére már vszínűleg OK lesz...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
2 MNF, 2 SNF, 1 TNF meccset játszunk idén. első meccs egyből Saints idegenben 😀 húdejó 😊 New Englandbe 4. héten megyünk, ott megússzuk a hideget. Green Bayben már nem annyira, 14. hét 😕Buga
Na akkor talán idén többet látjuk őket mint eddig 😀GoFalconsGo
eddig is megnézted a 16 meccset, nem?shawnka
😒" nem sajnos nem sikerült mindet megnéznem bocs érte 😒"