Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Brian Banks:
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130409/brian-banks-atlanta-falcons/?sct=hp_t11_a3&eref=sihp
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Sztem még nincs hivatalos álláspont. Ugye év végén arról volt szó h átállunk, aztán nemrég meg arról szóltak a hìrek h mégse inkább vmi hibridd D lesz.. a magam részéről utòbbinak örülnék jobban, akkor talán a DT poszt nem olyan ordas nagy need, csak depth kellene, ellenben egy 3-4es noseal.

Werner faja volna de én sem hinném h leesik hozzánk. Akkor már nagyon talán jarvis jones. Mondjuk annak örülnék nyìlván a legjobban ha az egyik rookienk aki a Dbe jön szólna akkorát mint anno matthews v JPP pl. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
mit szólnátok Bjoern Wernerhez az első körben??Sugar611
Én bírom Wernert, örülnék neki.
Más kérdés h szvsz nem fog bennmaradni 1/30-ra és ő sokkal ink 4-3 DE mint 3-4 OLB.empty taxi
az nfl.com-os mockban olvastam. de most maradunk 4-3ban, nem?? vagy csak 1 évre??
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
mit szólnátok Bjoern Wernerhez az első körben??Sugar611
Én bírom Wernert, örülnék neki.
Más kérdés h szvsz nem fog bennmaradni 1/30-ra és ő sokkal ink 4-3 DE mint 3-4 OLB.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
mit szólnátok Bjoern Wernerhez az első körben??
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
Bővült a DeCoud-család 😊

empty taxi
nem aggódik kicsit? mert ahogy nézegettem a képeket ez a gyerek csuma fehér 😀 viccet félre gratula nekik 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Azon gondolkodtam h érdekes h egy év alatt mennyit változik különböző tényezők miatt egy-egy játékos megìtélése. Tavaly bőszen kampányoltam h hozzuk el osit new yorkból. Most meg h jött mégsem vertem a seggem a földhöz örömömben. Remélm rám cáfol és nagyot domborìt majd... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Zeke Mottát is megnéztük, OK h nincs csere safety, de a védelemben több poszton is a kezdőben is vannak problémák. Az utóbbi években rendre egy kezdő tapasztalattal rendelkező veteránt hoztunk 1. számú csere S-nek, lehet idén ezen változtatni akar Dimmy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Bővült a DeCoud-család 😊



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
 www.thefalcoholic.com/2013/4/7/4193956/john-abraham-could-return


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/04/07/artatlanul_ult_5_evet_most_profi_lehet/Kenny
Szánalmasak az ilyen nők csak a pénz miatt tönkre tette egy ember életét. Én vissza fizettettem volna vele mindent az tuti de fel tud idegesíteni az ilyen
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/04/07/artatlanul_ult_5_evet_most_profi_lehet/

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Nem hivatalos DC:  www.ajc.com/weblogs/atlanta-falcons/2013/apr/05/depth-chart-holmes-projected-start-rt/empty taxi
Fox Sports South thinks Mike Johnson "could be the favorite" to start at right tackle for the Falcons this season.6atos
Eddig mindenki Holmes-t mondta meg D. Orlando Ledbetter azért eléggé insider újságíró. Persze ez a kérdés gyaníthatóan majd a TC-ben dől el 😊

Új vizitálók:
- 2 RB Johnathan Franklin és Stepfan Taylor
- 1 TE Gavin Escobar
- 2 DE Datone Jones és Cornelius Washington
- 2 CB Leon McFaddem és Jamar Taylor
- 2 C Brian Schwenke és Dalton Freeman, róla nincs ismertető itt az oldalon, így mellékelek egy angol anyagot róla, 7. kör-UDFA kaliberű arc jelenleg.

Kell depth az OL-be ezért nézegetjük a C-ket, bár Schwenke lehet kezdeni jönne és akk Hawley lenne az 1. számú interior OL csere, a CB egyértelmű need, a másik 3-nál (pass rusher, futó, tight end) meg ugye veteránok vannak a DC élén, kell az utánpótlás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Nem hivatalos DC:  www.ajc.com/weblogs/atlanta-falcons/2013/apr/05/depth-chart-holmes-projected-start-rt/empty taxi
Fox Sports South thinks Mike Johnson "could be the favorite" to start at right tackle for the Falcons this season.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
The New Orleans Times-Picayune expects the Saints to "ponder" free agent John Abraham.
The Saints were one of the first teams connected to Abraham shortly after his release from the Falcons, and a source told beat writer Larry Holder the team would consider signing the 35-year-old once the market cooled. We're at that stage. The Saints finished tied for 25th in sacks last season with 30.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Nem hivatalos DC:  www.ajc.com/weblogs/atlanta-falcons/2013/apr/05/depth-chart-holmes-projected-start-rt/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
beszél a jövő évi draft pickünkről is Austin Seferian-Jenkins-ről!! 😊Sugar611
de ha tényleg olyan kurvajó, mint ahogy állítjátok, akkor úgyse fog lecsúszni az első kör végéig.kaszo
A TE azért koránt sem premier poszt, utoljára Gresham volt 1. körös (2010 1/21) és az utóbbi 10 évben TOP20-ban csak Pettigrew (2009 1/20), Vernon Davis (2006 1/6) és Kellen Winslow (2004 1/6) kelt el.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
beszél a jövő évi draft pickünkről is Austin Seferian-Jenkins-ről!! 😊Sugar611
de ha tényleg olyan kurvajó, mint ahogy állítjátok, akkor úgyse fog lecsúszni az első kör végéig.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Falcons' 2013 preseason schedule: Aug. 8 vs Cincy; Week 2 at Baltimore; Week 3 at Tennessee; Aug. 29 vs. Jacksonvilleshawnka
Jól olvastam, hogy az első meccset adni fogja az ESPN?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
 www.thefalcoholic.com/2013/4/5/4182772/chronicling-thomas-dimitroffs-missteps

Utóbbi hetek legjobb írása az oldalon.Abszolút van benne igazság.Kenny
Le tudná nekem valaki ezt fordítani érthetően? Sajnos a Google fordít egy kalap sz.r.
Köszi!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Amikor középső körös draftpickek miatt cinkelnek egy GM-et az nálam azt jelzi h nagyon jó munkát végez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
 www.thefalcoholic.com/2013/4/5/4182772/chronicling-thomas-dimitroffs-missteps

Utóbbi hetek legjobb írása az oldalon.Abszolút van benne igazság.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
- itt egy cikk Desmond Trufant-ról. elég jó! beszél a jövő évi draft pickünkről is Austin Seferian-Jenkins-ről!! 😊
 nfl.si.com/2013/04/04/desmond-trufant-set-to-follow-in-brothers-footsteps/?sct=uk_t12_a2

- viziten járt nálunk Cornelius Washington
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Indulnak az agymenések (1/30 Fluker)
 www.cbssports.com/nfl/draft/blog/rob-rang/22007622/2013-nfl-draft-clabos-release-creates-big-need-for-facons

Clabo tényleg jó run blockban, de ami miatt nagyon visszaesett a futójátékunk szvsz (Burner korosodása mellett) az Dahl elengedése. Btw TC pass blockban TOP3 RT nálamempty taxi
DJ Fluker:
 espn.go.com/video/clip?id=9117429
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Falcons' 2013 preseason schedule: Aug. 8 vs Cincy; Week 2 at Baltimore; Week 3 at Tennessee; Aug. 29 vs. Jacksonville