Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Valljuk ne, régen clabo top T volt rin blockban, a tavalyi futójátékunkat meg ismerjük... már nem is fiatal, szal sztem innen fúj a szél...bìzom dimmyben meg az edzőkben h ìgy minden szempontból jobb lesz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Azért TD-nek elég sok mindent köszönhetünk. Bízom benne, csak nem látom a koncepciót jelenleg. És kezdem unni ezt a licitháborút az irányítók között.deadmike
Pedig most lesz csak izgalmas 😀
Anno soknak tűnt a Brees-nek kifizetett lové, aztán pár hónap és nem lesz az 5 legjobban fizetett QB között.atapapa
Ja, lassan Brees szerződését újra kell tárgyalni, nem a cap space miatt, hanem mert még Ryan is többet fog kapni 😀 Aranyos ez így. Tegyük hozzá, hogy a mostani licitálás az új Manning és Brees szerződéssel kezdődött, szóval ha úgy nézzük az egész Tom Condon hibája. Szóval mindig van kit hibáztatni, ez a lényeg. 😊

Szerintem ott kezdődik a gond, hogy TD koncepciója (nagy sztárok nélkül, jó, stabil, de nem egy-egy területen kiváló csapatépítés) hosszútávon fenntartható, de nem teszi örök SB contenderré a csapatot, csak mindig ott lesz a jók között. Igenis kellenek nagy kaliberű egyének játékosok, kellenek Gonzok, és nem lehet a problémákat kiöregedőben lévő emberekkel megoldani, akik legalább olcsóak. Látom a rendszert, és elismerem, hogy borzasztóan jól igazítható be a cap alá így a csapat, sőt azt is, hogy hosszú távon ez nagyon jó.

De Dimitroff jó döntései is azok voltak, amikor merész volt. Most beszélünk a JJ dealről, ami szerintetek (és sok szakértő szerint is) egy jó deal volt, de ne menjünk messzebb, Gonzo igazolása vagy idén Baker megtartása (szerintem ő nem ér ennyit, illetve egy év kiváló, és több jónak mondható év után nem ér ennyi), mind-mind tökös move-ok voltak. De alapvetően, ezek kilógnak a koncepcióból, ami a megbízható, stabil középszerre épül, amiből összeállva jó végeredmény lesz.

Én a Saintsnél is többször mondtam már ezt, hogy inkább áldozzunk sokat egy-egy "vissza nem térő" ajánlatra, de persze nálunk egészen más a helyzet, hiszen Brees kifelé megy, Ryan meg befelé az NFL karrierjében, NOLA-ban csak az aratás járható út szvsz.

több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Kiváncsi vagyok mit találhatak ki ebben a kuszaságban . Igazi káosz most minden főleg a védelem de Nolen ról azt tartják hogy zseni és a zseni át láttja a káoszt xD . Szóval SB run lesz vagy 1/1 jövőre xDGoFalconsGo
ha nagyon szemét lennék, akkor ezt a hozzászólást betenném az aláírásodba.shawnka
De nem vagy az 😉
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Kiváncsi vagyok mit találhatak ki ebben a kuszaságban . Igazi káosz most minden főleg a védelem de Nolen ról azt tartják hogy zseni és a zseni át láttja a káoszt xD . Szóval SB run lesz vagy 1/1 jövőre xDGoFalconsGo
ha nagyon szemét lennék, akkor ezt a hozzászólást betenném az aláírásodba.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Kiváncsi vagyok mit találhatak ki ebben a kuszaságban . Igazi káosz most minden főleg a védelem de Nolen ról azt tartják hogy zseni és a zseni át láttja a káoszt xD . Szóval SB run lesz vagy 1/1 jövőre xDGoFalconsGo
én is remélem hogy nolen kitalál valamit xD

több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Kiváncsi vagyok mit találhatak ki ebben a kuszaságban . Igazi káosz most minden főleg a védelem de Nolen ról azt tartják hogy zseni és a zseni át láttja a káoszt xD . Szóval SB run lesz vagy 1/1 jövőre xD
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Várható volt,hogyha itt tartják Gonzót akkor kuka lesz a védelem.Én bízom bennük,hogy összeraknak egy ütőképes védelmet,van még idejük bőven rá.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Azért TD-nek elég sok mindent köszönhetünk. Bízom benne, csak nem látom a koncepciót jelenleg. És kezdem unni ezt a licitháborút az irányítók között.deadmike
Pedig most lesz csak izgalmas 😀
Anno soknak tűnt a Brees-nek kifizetett lové, aztán pár hónap és nem lesz az 5 legjobban fizetett QB között.

több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
At the moment, looks like Lamar Holmes is first option as starting RT for #Falcons. But Falcons could draft another tackle.

Azé 4. körnél ne korábban ha kérhetem 😊empty taxi
C - Konz, RT - Holmes
háááááátdeadmike
Sztem Konz marad RG és Hawley lesz a C, legalább is Reynoldsot nem szeretném a kezdőben látni.empty taxi
Ez az idei offseason eddig nekem egy baszott nagy csalódás. A védelem kuka és már a támadófal is. Értem én, hogy kéne még Ryannek három új autó, de ha eltörik a gerincét, akkor mire megy velük??deadmike
de most komolyan... ne játsszuk már folyton azt, hogy bármit csinál a FO mi elégetlenkedünk. mik vagyunk, Lions fanok?

hagy kérdezzem meg: kell a cap, kit vágtál volna ki? a falban Clabo azért pótolható, nyilván Dimmyék jobban vágják a szituációt. ha bíznak ennyire jó Lamarban, hogy vele neki mernek menni a szezonnak, akkor legyen. vele kapcsolatban annyi a concern, hogy mennyire tud egészséges maradni. tavaly egy buta TC sérülés miatt kiülte a szezon nagy részét ha jól emlékszem. így elég nyilvánvaló, hogy jönni fog a drafton is egy OT prospect, de ha Clabo volt az ára annak, hogy ők beférjenek, akkor ez nálam win szituáció.shawnka
Emptyvel értek most egyet. Én ezt az egész SB run dolgot nem tartom értelmesnek. Valahogy nem áll össze a koncepció. Beragadtunk a jó a csapat de nem eléggé, úgyhogy egy-két fontos darab kell; van egy nagy sztárunk és nyerjen már SB-t; nincs védelem, de nincs cap se, ezért draftról építkezünk szituációba.
Ezt a kuszaságot látom most.deadmike
Egyet kell értenem!
Mindent beáldoznak Gonzóért meg a z állítólagos SB runért. Sajnos jelenleg sokkal jobb csaptok vannak tőlünk.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Én a GM-ben csalódtam eddig, elsősorban Dimitroffban! Ő régen nem volt ijen , kicsit be lehetne keményíteni, mert Ryan eddig sem volt egy top 5 QB, ezek után meg ahogy siettetik, úgy fogja dobálni a pickeket. Szép kilátások!
Ebből nem lesz SB az már tuti! Bár remélem csak én vagyok negatív.zsozso79
Azért TD-nek elég sok mindent köszönhetünk. Bízom benne, csak nem látom a koncepciót jelenleg. És kezdem unni ezt a licitháborút az irányítók között.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
At the moment, looks like Lamar Holmes is first option as starting RT for #Falcons. But Falcons could draft another tackle.

Azé 4. körnél ne korábban ha kérhetem 😊empty taxi
C - Konz, RT - Holmes
háááááátdeadmike
Sztem Konz marad RG és Hawley lesz a C, legalább is Reynoldsot nem szeretném a kezdőben látni.empty taxi
Ez az idei offseason eddig nekem egy baszott nagy csalódás. A védelem kuka és már a támadófal is. Értem én, hogy kéne még Ryannek három új autó, de ha eltörik a gerincét, akkor mire megy velük??deadmike
de most komolyan... ne játsszuk már folyton azt, hogy bármit csinál a FO mi elégetlenkedünk. mik vagyunk, Lions fanok?

hagy kérdezzem meg: kell a cap, kit vágtál volna ki? a falban Clabo azért pótolható, nyilván Dimmyék jobban vágják a szituációt. ha bíznak ennyire jó Lamarban, hogy vele neki mernek menni a szezonnak, akkor legyen. vele kapcsolatban annyi a concern, hogy mennyire tud egészséges maradni. tavaly egy buta TC sérülés miatt kiülte a szezon nagy részét ha jól emlékszem. így elég nyilvánvaló, hogy jönni fog a drafton is egy OT prospect, de ha Clabo volt az ára annak, hogy ők beférjenek, akkor ez nálam win szituáció.shawnka
Emptyvel értek most egyet. Én ezt az egész SB run dolgot nem tartom értelmesnek. Valahogy nem áll össze a koncepció. Beragadtunk a jó a csapat de nem eléggé, úgyhogy egy-két fontos darab kell; van egy nagy sztárunk és nyerjen már SB-t; nincs védelem, de nincs cap se, ezért draftról építkezünk szituációba.
Ezt a kuszaságot látom most.
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Én a GM-ben csalódtam eddig, elsősorban Dimitroffban! Ő régen nem volt ijen , kicsit be lehetne keményíteni, mert Ryan eddig sem volt egy top 5 QB, ezek után meg ahogy siettetik, úgy fogja dobálni a pickeket. Szép kilátások!
Ebből nem lesz SB az már tuti! Bár remélem csak én vagyok negatív.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
At the moment, looks like Lamar Holmes is first option as starting RT for #Falcons. But Falcons could draft another tackle.

Azé 4. körnél ne korábban ha kérhetem 😊empty taxi
C - Konz, RT - Holmes
háááááátdeadmike
Sztem Konz marad RG és Hawley lesz a C, legalább is Reynoldsot nem szeretném a kezdőben látni.empty taxi
Ez az idei offseason eddig nekem egy baszott nagy csalódás. A védelem kuka és már a támadófal is. Értem én, hogy kéne még Ryannek három új autó, de ha eltörik a gerincét, akkor mire megy velük??deadmike
Ezért mondtam h nem biztos h SJ-be kéne ölni a lóvét bármennyire is kedvelem, RB-t a draftról logikusabb lett volna szerezni és ink védőket kellett volna FA-n intézni sztem, ill. ha Gonzo visszavonul akk is felszabadul egy rakat lóvé és akk pl. egy szót sem szólnék egy 1. körös TE picknél, sokkal okosabban is lehetett volna menedzselni a capet szvsz, persze ha fut SJ 1500 yardot és Osi meg szerez 13 sacket akk minden zsír, de vhogy ebben jelenleg nem hiszek,


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
At the moment, looks like Lamar Holmes is first option as starting RT for #Falcons. But Falcons could draft another tackle.

Azé 4. körnél ne korábban ha kérhetem 😊empty taxi
C - Konz, RT - Holmes
háááááátdeadmike
Sztem Konz marad RG és Hawley lesz a C, legalább is Reynoldsot nem szeretném a kezdőben látni.empty taxi
Ez az idei offseason eddig nekem egy baszott nagy csalódás. A védelem kuka és már a támadófal is. Értem én, hogy kéne még Ryannek három új autó, de ha eltörik a gerincét, akkor mire megy velük??deadmike
de most komolyan... ne játsszuk már folyton azt, hogy bármit csinál a FO mi elégetlenkedünk. mik vagyunk, Lions fanok?

hagy kérdezzem meg: kell a cap, kit vágtál volna ki? a falban Clabo azért pótolható, nyilván Dimmyék jobban vágják a szituációt. ha bíznak ennyire jó Lamarban, hogy vele neki mernek menni a szezonnak, akkor legyen. vele kapcsolatban annyi a concern, hogy mennyire tud egészséges maradni. tavaly egy buta TC sérülés miatt kiülte a szezon nagy részét ha jól emlékszem. így elég nyilvánvaló, hogy jönni fog a drafton is egy OT prospect, de ha Clabo volt az ára annak, hogy ők beférjenek, akkor ez nálam win szituáció.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
At the moment, looks like Lamar Holmes is first option as starting RT for #Falcons. But Falcons could draft another tackle.

Azé 4. körnél ne korábban ha kérhetem 😊empty taxi
C - Konz, RT - Holmes
háááááátdeadmike
Sztem Konz marad RG és Hawley lesz a C, legalább is Reynoldsot nem szeretném a kezdőben látni.empty taxi
Ez az idei offseason eddig nekem egy baszott nagy csalódás. A védelem kuka és már a támadófal is. Értem én, hogy kéne még Ryannek három új autó, de ha eltörik a gerincét, akkor mire megy velük??
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
At the moment, looks like Lamar Holmes is first option as starting RT for #Falcons. But Falcons could draft another tackle.

Azé 4. körnél ne korábban ha kérhetem 😊empty taxi
C - Konz, RT - Holmes
háááááátdeadmike
Sztem Konz marad RG és Hawley lesz a C, legalább is Reynoldsot nem szeretném a kezdőben látni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Ezek hülyék. Így is kibaszott "jó" volt a falunk futásnál, most mit akarnak?
Így lehet húzni egy RT-t is.
Esetleg nem az van, hogy jun. 1. után visszaszerződtetik?zsozso79
Addig nem marad bent. Nem adok neki 1-2 hetet és új csapatnál lesz, még a draft előtt.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
At the moment, looks like Lamar Holmes is first option as starting RT for #Falcons. But Falcons could draft another tackle.

Azé 4. körnél ne korábban ha kérhetem 😊empty taxi
C - Konz, RT - Holmes
háááááát
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Ezek hülyék. Így is kibaszott "jó" volt a falunk futásnál, most mit akarnak?
Így lehet húzni egy RT-t is.
Esetleg nem az van, hogy jun. 1. után visszaszerződtetik?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
At the moment, looks like Lamar Holmes is first option as starting RT for #Falcons. But Falcons could draft another tackle.

Azé 4. körnél ne korábban ha kérhetem 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Várható volt, hogy lesz egy "vezéráldozat".
Ez a lépés pedig tökéletesen példázza, hogy Ryan kurvára nem akar új szerződést már idén, ezért voltunk kénytelen ezt meglépni.
Ezzel nagyjából be fogunk férni a sapka alá draft után is, bár necces lesz. Én még számítok egy-két ilyesmi húzásra.deadmike
Az NFL.com szakértői szerint viszont ez pont annak a jele, hogy csinálják a helyet Ryan szerződésének... amit én nem is értek. Még a mostani 12 millánál is többet vinne el a capből? Meg a nagy büdös lóf@szt!
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Várható volt, hogy lesz egy "vezéráldozat".
Ez a lépés pedig tökéletesen példázza, hogy Ryan kurvára nem akar új szerződést már idén, ezért voltunk kénytelen ezt meglépni.
Ezzel nagyjából be fogunk férni a sapka alá draft után is, bár necces lesz. Én még számítok egy-két ilyesmi húzásra.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Falcons are releasing OT Tyson Clabo today and going to list it as a post-June 1 cut for salary-cap purposes.
Erről magyaráz Yasinskas is, állítólag a júni 1 utáni cutként 4,5 misi szabadul fel:  espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/46521/falcons-clearing-cap-room


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Az bazdmeg 😮

Remélem ez azt jelenti h Holmes elég jó már ahhoz h jövőre kezdő RT lehessen.empty taxi
Hát vagy csak az ő 5 millájából hozunk még valakit.Kenny
5 milla az majdnem a dead money (4,65), összvisz 1,4-et spóroltunk ez kb. arra elég h az újoncok szerződése beférjen a cap alá,empty taxi
Nem is tudom miért irtam azt amit.a DM-et akartam irni😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Az bazdmeg 😮

Remélem ez azt jelenti h Holmes elég jó már ahhoz h jövőre kezdő RT lehessen.empty taxi
Hát vagy csak az ő 5 millájából hozunk még valakit.Kenny
5 milla az majdnem a dead money (4,65), összvisz 1,4-et spóroltunk ez kb. arra elég h az újoncok szerződése beférjen a cap alá,


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...