Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
At the moment, looks like Lamar Holmes is first option as starting RT for #Falcons. But Falcons could draft another tackle.

Azé 4. körnél ne korábban ha kérhetem 😊empty taxi
C - Konz, RT - Holmes
háááááátdeadmike
Sztem Konz marad RG és Hawley lesz a C, legalább is Reynoldsot nem szeretném a kezdőben látni.empty taxi
Ez az idei offseason eddig nekem egy baszott nagy csalódás. A védelem kuka és már a támadófal is. Értem én, hogy kéne még Ryannek három új autó, de ha eltörik a gerincét, akkor mire megy velük??deadmike
de most komolyan... ne játsszuk már folyton azt, hogy bármit csinál a FO mi elégetlenkedünk. mik vagyunk, Lions fanok?

hagy kérdezzem meg: kell a cap, kit vágtál volna ki? a falban Clabo azért pótolható, nyilván Dimmyék jobban vágják a szituációt. ha bíznak ennyire jó Lamarban, hogy vele neki mernek menni a szezonnak, akkor legyen. vele kapcsolatban annyi a concern, hogy mennyire tud egészséges maradni. tavaly egy buta TC sérülés miatt kiülte a szezon nagy részét ha jól emlékszem. így elég nyilvánvaló, hogy jönni fog a drafton is egy OT prospect, de ha Clabo volt az ára annak, hogy ők beférjenek, akkor ez nálam win szituáció.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
At the moment, looks like Lamar Holmes is first option as starting RT for #Falcons. But Falcons could draft another tackle.

Azé 4. körnél ne korábban ha kérhetem 😊empty taxi
C - Konz, RT - Holmes
háááááátdeadmike
Sztem Konz marad RG és Hawley lesz a C, legalább is Reynoldsot nem szeretném a kezdőben látni.empty taxi
Ez az idei offseason eddig nekem egy baszott nagy csalódás. A védelem kuka és már a támadófal is. Értem én, hogy kéne még Ryannek három új autó, de ha eltörik a gerincét, akkor mire megy velük??
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
At the moment, looks like Lamar Holmes is first option as starting RT for #Falcons. But Falcons could draft another tackle.

Azé 4. körnél ne korábban ha kérhetem 😊empty taxi
C - Konz, RT - Holmes
háááááátdeadmike
Sztem Konz marad RG és Hawley lesz a C, legalább is Reynoldsot nem szeretném a kezdőben látni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Ezek hülyék. Így is kibaszott "jó" volt a falunk futásnál, most mit akarnak?
Így lehet húzni egy RT-t is.
Esetleg nem az van, hogy jun. 1. után visszaszerződtetik?zsozso79
Addig nem marad bent. Nem adok neki 1-2 hetet és új csapatnál lesz, még a draft előtt.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
At the moment, looks like Lamar Holmes is first option as starting RT for #Falcons. But Falcons could draft another tackle.

Azé 4. körnél ne korábban ha kérhetem 😊empty taxi
C - Konz, RT - Holmes
háááááát
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Ezek hülyék. Így is kibaszott "jó" volt a falunk futásnál, most mit akarnak?
Így lehet húzni egy RT-t is.
Esetleg nem az van, hogy jun. 1. után visszaszerződtetik?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
At the moment, looks like Lamar Holmes is first option as starting RT for #Falcons. But Falcons could draft another tackle.

Azé 4. körnél ne korábban ha kérhetem 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Várható volt, hogy lesz egy "vezéráldozat".
Ez a lépés pedig tökéletesen példázza, hogy Ryan kurvára nem akar új szerződést már idén, ezért voltunk kénytelen ezt meglépni.
Ezzel nagyjából be fogunk férni a sapka alá draft után is, bár necces lesz. Én még számítok egy-két ilyesmi húzásra.deadmike
Az NFL.com szakértői szerint viszont ez pont annak a jele, hogy csinálják a helyet Ryan szerződésének... amit én nem is értek. Még a mostani 12 millánál is többet vinne el a capből? Meg a nagy büdös lóf@szt!
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Várható volt, hogy lesz egy "vezéráldozat".
Ez a lépés pedig tökéletesen példázza, hogy Ryan kurvára nem akar új szerződést már idén, ezért voltunk kénytelen ezt meglépni.
Ezzel nagyjából be fogunk férni a sapka alá draft után is, bár necces lesz. Én még számítok egy-két ilyesmi húzásra.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Falcons are releasing OT Tyson Clabo today and going to list it as a post-June 1 cut for salary-cap purposes.
Erről magyaráz Yasinskas is, állítólag a júni 1 utáni cutként 4,5 misi szabadul fel:  espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/46521/falcons-clearing-cap-room


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Az bazdmeg 😮

Remélem ez azt jelenti h Holmes elég jó már ahhoz h jövőre kezdő RT lehessen.empty taxi
Hát vagy csak az ő 5 millájából hozunk még valakit.Kenny
5 milla az majdnem a dead money (4,65), összvisz 1,4-et spóroltunk ez kb. arra elég h az újoncok szerződése beférjen a cap alá,empty taxi
Nem is tudom miért irtam azt amit.a DM-et akartam irni😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az bazdmeg 😮

Remélem ez azt jelenti h Holmes elég jó már ahhoz h jövőre kezdő RT lehessen.empty taxi
Hát vagy csak az ő 5 millájából hozunk még valakit.Kenny
5 milla az majdnem a dead money (4,65), összvisz 1,4-et spóroltunk ez kb. arra elég h az újoncok szerződése beférjen a cap alá,


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
miafasz

T-ben amúgy is szarul álltunk, most végképp.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Az bazdmeg 😮

Remélem ez azt jelenti h Holmes elég jó már ahhoz h jövőre kezdő RT lehessen.empty taxi
Hát vagy csak az ő 5 millájából hozunk még valakit.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az bazdmeg 😮

Remélem ez azt jelenti h Holmes elég jó már ahhoz h jövőre kezdő RT lehessen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
"
Falcons released RT Tyson Clabo.
Apr 4 - 9:30 AM
Source: Adam Caplan on Twitter "

Na, csináljuk a cap space-t valakinek.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Az új játékosaink mezszáma és néhány változás:
Osi #90
SJ #39
Banks #53
Shillinger #29 (korábban #39)
Franks #24 (korábban #29)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
most látom a Banks igazolást. ha bejön, akkor ez kurvanagy húzás volt a FO részéről szinte ingyen.shawnka
ha megéri az 53-as szűkítést akkor abból tuti film is fog készülni. 😊 lehet elég tehetsége, hogy megélje a szűkítést?Buga
hogyne! 2002-ben az egyik top ILB prospect volt, abba az iskolába ment volna, amelyikbe csak akar. a héten 4.7 alatt futotta a 40 yardot. ütközni meg még jobban szeret, mint rohanni 😊 pozitívum, hogy tud is.shawnka
Negatívum, hogy a játék alapjait kell neki megtanítani majd.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Osi a 90-es számot választotta.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tank Carradine DE (Mock Draft):
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130403/nfl-mock-draft-4/?sct=hp_t11_a2&eref=sihp
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
most látom a Banks igazolást. ha bejön, akkor ez kurvanagy húzás volt a FO részéről szinte ingyen.shawnka
ha megéri az 53-as szűkítést akkor abból tuti film is fog készülni. 😊 lehet elég tehetsége, hogy megélje a szűkítést?Buga
hogyne! 2002-ben az egyik top ILB prospect volt, abba az iskolába ment volna, amelyikbe csak akar. a héten 4.7 alatt futotta a 40 yardot. ütközni meg még jobban szeret, mint rohanni 😊 pozitívum, hogy tud is.shawnka
akkor nekünk idő előtt elkezdődött a draft 😊
a 4.7 az elég jó idő, szerencsére van még idő formába hozni.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
most látom a Banks igazolást. ha bejön, akkor ez kurvanagy húzás volt a FO részéről szinte ingyen.shawnka
ha megéri az 53-as szűkítést akkor abból tuti film is fog készülni. 😊 lehet elég tehetsége, hogy megélje a szűkítést?Buga
hogyne! 2002-ben az egyik top ILB prospect volt, abba az iskolába ment volna, amelyikbe csak akar. a héten 4.7 alatt futotta a 40 yardot. ütközni meg még jobban szeret, mint rohanni 😊 pozitívum, hogy tud is.
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
úgy nézem #53-as lesz 😊

több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
és ha még sikeret is ér el velünk....oscar gyanús..😊


több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
most látom a Banks igazolást. ha bejön, akkor ez kurvanagy húzás volt a FO részéről szinte ingyen.shawnka
ha megéri az 53-as szűkítést akkor abból tuti film is fog készülni. 😊 lehet elég tehetsége, hogy megélje a szűkítést?