Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
most látom a Banks igazolást. ha bejön, akkor ez kurvanagy húzás volt a FO részéről szinte ingyen.
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Bocs ha úgy tünt mintha fel kaptam volna a vízet szívesen olvasom mindenki véleményét csak nem szeretem ha a másikat megszólják érte ennyi xD még egyszer bocsi
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Brian "ártatlanul ültem 5 évet böriben" Banks aláírt csapatunkhoz.deadmike
Hmm,fogalmam sincs hogy kicsoda,mit lehet tudni róla azon kivül hogy börtönben ült?Kenny
a moszkva téren zsarolt és fenyegetett meg embereket.... jah nem, az ogly g 😂peach
jókötésű LB, aki legutoljára érdemi focit a középsuliban játszott, ott sztár volt. USC-hez ment volna, csak jött a balhé, öt évet ült ártatlanul. A most 26 éves játékos tavaly az UFL-ben "focizott", csak ugye megszűnt a "liga". Pár NFL training campet megjárt már, de tavaly még nem volt formában. Amióta megszűnt az UFL, folyamatosan dolgozott, erősödött. Úgy tűnik kap egy esélyt tőlünk. A 90 fős keretbe simán elfér, a kérdés, hogy az 53-ba befér-e majd.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Brian "ártatlanul ültem 5 évet böriben" Banks aláírt csapatunkhoz.deadmike
Hmm,fogalmam sincs hogy kicsoda,mit lehet tudni róla azon kivül hogy börtönben ült?Kenny
a moszkva téren zsarolt és fenyegetett meg embereket.... jah nem, az ogly g 😂peach

aha,akkor biztos ő lesz az.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Brian "ártatlanul ültem 5 évet böriben" Banks aláírt csapatunkhoz.deadmike
Hmm,fogalmam sincs hogy kicsoda,mit lehet tudni róla azon kivül hogy börtönben ült?Kenny
a moszkva téren zsarolt és fenyegetett meg embereket.... jah nem, az ogly g 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Brian "ártatlanul ültem 5 évet böriben" Banks aláírt csapatunkhoz.deadmike
Hmm,fogalmam sincs hogy kicsoda,mit lehet tudni róla azon kivül hogy börtönben ült?

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Brian "ártatlanul ültem 5 évet böriben" Banks aláírt csapatunkhoz.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Azt hiszem igyekszem viszonylag objektív lenni, nem csak itt, a saját topikunkban, és minden egyéb topikban is. Azért külön elnézést kérek, hogy a tipikus szurkolói túlzott lelkesedéseket lendületből ütöm le, ha megnézitek a saját "házunkban" is hűtöm sokszor a kedélyeket, de ezt tudjuk be a jellemhibának 😊

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Azért elég érdekes fordulatott vett most ez a topik. Elöször is valamelyik meccsen pont azt elemezték hogy JJ jó üzlet volt mert azokon a pickeken amiket elcseréltünk érte nem éppen a legjobb játékosok lettek behuzva amúgy meg olyan kérdéssel kár foglalkozni hogy mi lett volna ha..... Azt hogy mit fogunk huzzni meg majd meg tudjuk amikor oda kerülünk , és nem tudom mért akadtok ki azon hogy kinek mi a véleménye nem is az atlantának szurkoltok akkor meg mit izgat benneteket?GoFalconsGo
Gyurma már szinte "hazajár" ide,szóval tényleg nem kellene felkapni a vizet.Én speciel kiváncsi vagyok a véleményére bizonyos kérdésekben.Kenny
+1 😊
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Azért elég érdekes fordulatott vett most ez a topik. Elöször is valamelyik meccsen pont azt elemezték hogy JJ jó üzlet volt mert azokon a pickeken amiket elcseréltünk érte nem éppen a legjobb játékosok lettek behuzva amúgy meg olyan kérdéssel kár foglalkozni hogy mi lett volna ha..... Azt hogy mit fogunk huzzni meg majd meg tudjuk amikor oda kerülünk , és nem tudom mért akadtok ki azon hogy kinek mi a véleménye nem is az atlantának szurkoltok akkor meg mit izgat benneteket?GoFalconsGo
Gyurma már szinte "hazajár" ide,szóval tényleg nem kellene felkapni a vizet.Én speciel kiváncsi vagyok a véleményére bizonyos kérdésekben.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Szerintem egy normális hangnemű vitán nem kell felkapni a vizet, szerintem nem is akadt ki senki, csak boncolgattunk egy kérdést néhány szempontból. Engem pl. minden csapat érdekel, Gyurma meg gondolom a rivalizálás miatt szentel nektek kiemelt figyelmet.somoskovig
Engem az NFC-ből majd minden csapat érdekel, de a N-nak szentelek egész kevés figyelmet, tavalyig az E-et sem figyeltem.

A szóhasználatért meg hatalmas pacsi 😉Gyurma Pappa
Ha most politikus lennék, akkor tuti azt mondanám, hogy tudatos volt, de igazából csak így jött ki. 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Szerintem egy normális hangnemű vitán nem kell felkapni a vizet, szerintem nem is akadt ki senki, csak boncolgattunk egy kérdést néhány szempontból. Engem pl. minden csapat érdekel, Gyurma meg gondolom a rivalizálás miatt szentel nektek kiemelt figyelmet.somoskovig
Engem az NFC-ből majd minden csapat érdekel, de a N-nak szentelek egész kevés figyelmet, tavalyig az E-et sem figyeltem.

A szóhasználatért meg hatalmas pacsi 😉

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha szigorúan azt nézzük h kiket választott ki azokért a pickekért a Cleveland mi jöttünk ki jobban a buliból, de persze lehet h Dimmy ezekkel a pickekkel is hozta volna a 2.-3. körben jó védőket draftolok (Willy Mo, DeCoud, Lofton, Peters) image-ét és előrébb lennénk, polemizálhatunk rajta, de eldönteni szvsz nehéz lenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Szerintem egy normális hangnemű vitán nem kell felkapni a vizet, szerintem nem is akadt ki senki, csak boncolgattunk egy kérdést néhány szempontból. Engem pl. minden csapat érdekel, Gyurma meg gondolom a rivalizálás miatt szentel nektek kiemelt figyelmet.

több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Azért elég érdekes fordulatott vett most ez a topik. Elöször is valamelyik meccsen pont azt elemezték hogy JJ jó üzlet volt mert azokon a pickeken amiket elcseréltünk érte nem éppen a legjobb játékosok lettek behuzva amúgy meg olyan kérdéssel kár foglalkozni hogy mi lett volna ha..... Azt hogy mit fogunk huzzni meg majd meg tudjuk amikor oda kerülünk , és nem tudom mért akadtok ki azon hogy kinek mi a véleménye nem is az atlantának szurkoltok akkor meg mit izgat benneteket?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Julio-t szerintem se keverjük bele, mert ő minden pénzt megér!!Sugar611
Ezzel sokat tudnék vitatkozni. Gonzo és White utáni űrt sokkal olcsóbban is be lehetett volna tömni, de valahogy úgy tűnik, nem hiszi el a csapatvezetés Ryanről, hogy képes 2-nél több célpontra figyelni egyszerre.
Most azt ide sem veszem, hogy nem egy vasember, és mire fogtok menni, ha egyszer 2-3 meccsnél többre dől ki.

Mindegy, maradjunk annyiban, hogy Eifert nem ér annyit, közel sem, mint JJ.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Rodgers-->Favre?
Kenny
És hova tradeltek fel érte, ha megkérdezhetem? Az, hogy az előző évben a csoportot simán nyerő Packersnek nem volt nagyobb needje (és persze ahogy az illik a következő évben toronymagasan csoport utolsók lettek), nem azt jelenti, hogy nektek nincs. Nagyobb baromságot nem is tudok elképzelni, mint hogy 2.-3. kör feladjatok egy akármilyen TE-ért, amikor gyakorlatilag még félkésznek sem nevezhető a D. Eifert pedig tényleg jó, de nem is mérhető JJ-hez. Azt is tegyük hozzá, hogy szerintem JJ sem ért annyit, amit áldoztatok érte.Gyurma Pappa
Ezt a párhuzamot arra irtam,hogy egy frissen drafolt játékos 1-2 évig a poszt egyik legjobbjától tanult és látjuk mi lett belőle.
Az meg hogy megérte-e a JJ-ért hozott áldozat,abszolút igen.Levette a terhet White válláról amitől ő is felszabadultabban tud játszani.Nem kérdés hogy megérte-e.Mutatkozik az eredményekben is.(jójó tudom, PO győzelem...). Én Eifert párti vagyok nagyon,lehet már túlzottan is.Kenny
Julio-t szerintem se keverjük bele, mert ő minden pénzt megér!!Sugar611
Azért az egy érdekes játék lenne, hogy mi segít többet a csapatnak.

A kék sarokban Julio Jones.

A piros sarokban mondjuk az alábbi draft pickek, amit adtatok Julio-ért, és a játékosok, akik ott érkezhettek volna.

2011/1/27 Jabal Sheard DE vagy Akeem Ayers LB
2011/2/27 Torrey Smith WR
2011/4/27 Richard Sherman CB
2012/1. kör Doug Martin RB
2012/4. kör bármilyen random DL

Érdekes kérdés, hogy melyik kombinációval lenne nagyobb esélye a Super Bowl megnyerésének. Persze, tudom, hogy túlzó minden pickre kiválogatni az adott draft adott picknél később elkelt legjobb játékosait, de egy kis játéknak megteszi.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Gyurma azért a JJ tradet két év után még nem lehet megìtélni, majd 2-3 év múlva fog kiderülni. Egyelőre úgy néz ki h megérte, ha sérülések nem hátráltatják megatroni szintekre is eljuthat. Roddy meg gonzo mellett űr számokat nem fog hozni, de nem is kell...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Rodgers-->Favre?
Kenny
És hova tradeltek fel érte, ha megkérdezhetem? Az, hogy az előző évben a csoportot simán nyerő Packersnek nem volt nagyobb needje (és persze ahogy az illik a következő évben toronymagasan csoport utolsók lettek), nem azt jelenti, hogy nektek nincs. Nagyobb baromságot nem is tudok elképzelni, mint hogy 2.-3. kör feladjatok egy akármilyen TE-ért, amikor gyakorlatilag még félkésznek sem nevezhető a D. Eifert pedig tényleg jó, de nem is mérhető JJ-hez. Azt is tegyük hozzá, hogy szerintem JJ sem ért annyit, amit áldoztatok érte.Gyurma Pappa
Ezt a párhuzamot arra irtam,hogy egy frissen drafolt játékos 1-2 évig a poszt egyik legjobbjától tanult és látjuk mi lett belőle.
Az meg hogy megérte-e a JJ-ért hozott áldozat,abszolút igen.Levette a terhet White válláról amitől ő is felszabadultabban tud játszani.Nem kérdés hogy megérte-e.Mutatkozik az eredményekben is.(jójó tudom, PO győzelem...). Én Eifert párti vagyok nagyon,lehet már túlzottan is.Kenny
Julio-t szerintem se keverjük bele, mert ő minden pénzt megér!!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Rodgers-->Favre?
Kenny
És hova tradeltek fel érte, ha megkérdezhetem? Az, hogy az előző évben a csoportot simán nyerő Packersnek nem volt nagyobb needje (és persze ahogy az illik a következő évben toronymagasan csoport utolsók lettek), nem azt jelenti, hogy nektek nincs. Nagyobb baromságot nem is tudok elképzelni, mint hogy 2.-3. kör feladjatok egy akármilyen TE-ért, amikor gyakorlatilag még félkésznek sem nevezhető a D. Eifert pedig tényleg jó, de nem is mérhető JJ-hez. Azt is tegyük hozzá, hogy szerintem JJ sem ért annyit, amit áldoztatok érte.Gyurma Pappa
Ezt a párhuzamot arra irtam,hogy egy frissen drafolt játékos 1-2 évig a poszt egyik legjobbjától tanult és látjuk mi lett belőle.
Az meg hogy megérte-e a JJ-ért hozott áldozat,abszolút igen.Levette a terhet White válláról amitől ő is felszabadultabban tud játszani.Nem kérdés hogy megérte-e.Mutatkozik az eredményekben is.(jójó tudom, PO győzelem...). Én Eifert párti vagyok nagyon,lehet már túlzottan is.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Rodgers-->Favre?
Kenny
És hova tradeltek fel érte, ha megkérdezhetem? Az, hogy az előző évben a csoportot simán nyerő Packersnek nem volt nagyobb needje (és persze ahogy az illik a következő évben toronymagasan csoport utolsók lettek), nem azt jelenti, hogy nektek nincs. Nagyobb baromságot nem is tudok elképzelni, mint hogy 2.-3. kör feladjatok egy akármilyen TE-ért, amikor gyakorlatilag még félkésznek sem nevezhető a D. Eifert pedig tényleg jó, de nem is mérhető JJ-hez. Azt is tegyük hozzá, hogy szerintem JJ sem ért annyit, amit áldoztatok érte.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Minden évben van 1-2 olyan TE prospect, akit a draft előtt felszopnak a csillagos égig, köszönhetően főleg annak, hogy azért az elmúlt években "kicsit" bevált néhány elkapó TE.

De egyébként ha kicsit körülnéz az ember, akkor már annyira nem egyértelmű a helyzet.

2012. Fleener volt a "highflier", 2/1 lett, szart se csinált.
2011. Kyle Rudolph is lecsúszott a 2. kör közepéig, mint 1. választott TE, ő mondjuk elfogadható.
2010. a tipikus példaév, Gresham volt a sztár, be is húzták 1/21-re, Gronkowski 2. kör, Jimmy Graham 3. kör, Hernandez és Pitta 4. kör. Ebből az 5-ből tuti nem Greshamet választanám a csapatomba.
2009. Pettigrew 1/20, Jared Cook 3/25, Brandon Myers 6. kör, Pettigrew nem rossz, de nem akkora difference maker, mint várták szerintem

Vagyis az elmúlt időszak 1. helyen húzott TE-jei azért messze nem adtak hozzá annyit a csapatukhoz, mint amit egy top picktől elvár az ember, és nincs nagy különbség köztük és a később húzott TE-ek között.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Egy SB runra készülő csapatnak (lsd. SJ, Osi, Gonzo) eszméletlen baromság egy olyan posztra húzni 1. körben (pláne ha még fel is tradelnek érte) ahol megvan a köv. évi PB kaliberű kezdője, pláne egy olyan ementáli front7-nel és vékony CB-sorral mint ami itt van.
Szerintem.empty taxi
Minden szavaddal egyetértek,de mégis ellent mondok magamnak,hogy ilyen ember nem szabad "veszni" hagyni,pláne hogy 2 évig Gonzótól tanulhat.Kenny
A te logikád szerint a Patsnek, a Saintsnek vagy Green Baynek fel kellett volna tradelnie Luckért, hadd tanuljon a nagy név mögött.Gyurma Pappa
Rodgers-->Favre?
De tökmindegy igazából,nekem ez a véleményem,majd meglátjuk,hogy ők hogy döntenek.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
szerintem is az idei drafton csak a D-t kellene erősíteni, mélyíteni. és jövőre valahogy megpróbálni megszerezni Austin Seferian-Jenkins-t!
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A 11 draft pick a 2013-as szezonban összesen közel 7,5 milliót vinne el a sapkából. Ez úgy jön ki, hogy az Empty által belinkelt adatokból: Vettem a 2013-as capet + az aláírási bónusz átlagát a négy évre. Ez azt jelenti, hogy kurvára nem férnék el a sapka alatt. DE, a top 51-t kell nézni, az lesz a következő számítás, csak az kicsit több időt igényel. 😊