Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Üdv Srácok!
Már kb.: 10 éve Falcons drukker vagyok-még a Vick,Dunn..-időkből, de némi lustaság meg idő hiány miatt csak most regisztráltam.Remélem nem bánja meg senki. A lényeg: szerintem Osit vérfrissítésnek hozták, bár én ennek ellenére rohadtul sajnálom John papát. Megnéztem néhány mecset amelyken az első négy CB jelölt játszott, hát én nem értem ezt a Milliner gyereket miért sztárolják annyira. Nekem Banks és Rohdes sokkal jobban tetszett és remélem valamelyiket elhozzuk. Mind a kettő erőszakos, jó a kezük és nem hibáznak annyit mint Milliner. A GM helyében én a jövő évi 1. kört + még valamit megpróbálnám el tradelni egy idei 1. körért és elhoznám Eifertet, meg valamelyik CB-t. A 2. és 3. körben meg hoznék egy NT-t megy egy OLB-t.Szerintem ezzel a választással megoldódna a jövő évi első körünk is, plusz Gonzo mellet edződhetne egy évet Eifert és ez szerintem többet érne mindennél a számára. Ja igen és kövezzetek meg érte, de én megpróbálnám megtartani Grimes-t. De ez csak az én véleményem.zsozso79
Grimes tuti nem jön vissza, mert 6,2 milla volt a sapka alatt a tegnapi állás szerint. Ebből Osi sztem le fog venni úgy 2 millát. Úgyhogy nem marad hely. Már Osi érkezésén is erősen elcsodálkoztam, hiszen a vezetőség is azt nyilatkozta, hogy nem fog jönni senki. Amúgy meg Grimes a sérülékenységével nem éppen életbiztosítás, főleg nem sok pénzért. Tavaly 10+ millát fizettünk neki 1 meccsért lényegében. Ezek után kétlem, hogy visszahoznák.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Mivel sb runra készülünk sztem needre fog menni az első 2 pick szal cb és nt. Te van.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Üdv Srácok!
Már kb.: 10 éve Falcons drukker vagyok-még a Vick,Dunn..-időkből, de némi lustaság meg idő hiány miatt csak most regisztráltam.Remélem nem bánja meg senki. A lényeg: szerintem Osit vérfrissítésnek hozták, bár én ennek ellenére rohadtul sajnálom John papát. Megnéztem néhány mecset amelyken az első négy CB jelölt játszott, hát én nem értem ezt a Milliner gyereket miért sztárolják annyira. Nekem Banks és Rohdes sokkal jobban tetszett és remélem valamelyiket elhozzuk. Mind a kettő erőszakos, jó a kezük és nem hibáznak annyit mint Milliner. A GM helyében én a jövő évi 1. kört + még valamit megpróbálnám el tradelni egy idei 1. körért és elhoznám Eifertet, meg valamelyik CB-t. A 2. és 3. körben meg hoznék egy NT-t megy egy OLB-t.Szerintem ezzel a választással megoldódna a jövő évi első körünk is, plusz Gonzo mellet edződhetne egy évet Eifert és ez szerintem többet érne mindennél a számára. Ja igen és kövezzetek meg érte, de én megpróbálnám megtartani Grimes-t. De ez csak az én véleményem.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nem tudom, hogy miért vagytok ilyen negatívak Osi érkezésével kapcsolatban. szerintem a vezetőség (GM, edzők) kurvára érti a dolgát, és ha nem látnának potenciált benne akkor nem erőltették volna!! egy volt new york-i már bevált nálunk... 😊

Tyrann Mathieu-t én nagyon imádom, kurva jó lenne, ha jönne. de az NFL.com-on azt írták, hogy valószínűleg második körös lesz...

Grimes lehet, hogy delfin lesz, pont e miatt szerintem első körben CB-t fogunk húzni. pedig lehet, hogy tényleg nem kéne kihagyni az idei TE felhozatalt!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Összességében tehát két opciót látok most a 30. pickre: Ertz/Eifert vagy egy kezdő CB (Trufant?).deadmike
Egy NT is benne van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Osi leigazolása komolyan átírhatja a draft boardot nálunk. Ezzel a lépéssel úgy gondolom lehetőség nyílik Ertz/Eifert megszerzésére az első körben. Kivált akkor, ha a 3. körben bepróbálnánk Mathieu-t. Mit szóltok hozzá?
Bár a vezetőség nem szereti a balhés játékosokat, viszont ezt a kockázatot a 2. napon már érdemes lehet bevállalni. KR/PR pozíció amúgy is probléma évek óta, ő megoldhatná, plusz slot CB, szóval lenne értelme. Kíváncsi vagyok, mennyire tökös a brigád.
Összességében tehát két opciót látok most a 30. pickre: Ertz/Eifert vagy egy kezdő CB (Trufant?).
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/316254068353925123

Nem az a kérdés, hogy jön-e Osi, hanem az, hogy mennyiért. Nem vagyok boldog a hírtől. Túl sok hasznát nem fogjuk venni. Nem azért rítt, mert 3-4-ben nem tud mit kezdeni? Nálunk is ez lesz most. Nem értemdeadmike
Azért nem rítt, nálunk végig 4-3-ban játszhatott. Az kérdés h 3-4-ben mit tud kezdeni. Amúgy jó játékos, amikor pályára került, akkor nálunk hozta magát (legalábbis én így látom). Pechje h Tuck és JPP előtte volt a depth charton. De pass rushban simán volt olyan jó a végén is mint Tuck.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Lehet Osi motiválni jött, tudja mutogatni, milyen a gyűrű 😊

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
Osi 2 évre aláìrt. hú de örülünk... 😊

több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
A védelem a Clemsontól tanul. Az edzői stáb sokat egyeztetett a Clemson edzői karával, hogy minél több információt szerezzenek a read-option-ről. Okos húzás.
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/26/falcons-head-to-clemson-to-learn-some-read-option/deadmike
Remélhetöleg be is fog vállni 😀
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A védelem a Clemsontól tanul. Az edzői stáb sokat egyeztetett a Clemson edzői karával, hogy minél több információt szerezzenek a read-option-ről. Okos húzás.
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/26/falcons-head-to-clemson-to-learn-some-read-option/
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Jöjjön vissza Grimes,ha nem jön akkor draftoljunk oda.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 twitter.com/AdamSchefter/status/316254068353925123

Nem az a kérdés, hogy jön-e Osi, hanem az, hogy mennyiért. Nem vagyok boldog a hírtől. Túl sok hasznát nem fogjuk venni. Nem azért rítt, mert 3-4-ben nem tud mit kezdeni? Nálunk is ez lesz most. Nem értemdeadmike
A Giants 4-3-at védekezik.
McClain NFL.com szerint UFA, KFFL szerint RFA, az ESPN, a spotrac és az over the cap szerint van szerződése.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
 twitter.com/AdamSchefter/status/316254068353925123

Nem az a kérdés, hogy jön-e Osi, hanem az, hogy mennyiért. Nem vagyok boldog a hírtől. Túl sok hasznát nem fogjuk venni. Nem azért rítt, mert 3-4-ben nem tud mit kezdeni? Nálunk is ez lesz most. Nem értem
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Pici pézé jöhetne....samuel is jó volt, aso sem felejtett el játszani szvsz.peach
Zónázni sose tudott.empty taxi
nem kell... de az már nagyon érdekelne, hogy mi van McClain ügyben most mi a helyzet?Buga
Szerződés alatt van, ő 2014-ben lesz RFA.empty taxi
az NFL.com szerint McClain FA, a Spotrac szerint valóban van szerződése.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Pici pézé jöhetne....samuel is jó volt, aso sem felejtett el játszani szvsz.peach
Zónázni sose tudott.empty taxi
nem kell... de az már nagyon érdekelne, hogy mi van McClain ügyben most mi a helyzet?Buga
Szerződés alatt van, ő 2014-ben lesz RFA.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
Pici pézé jöhetne....samuel is jó volt, aso sem felejtett el játszani szvsz.peach
Zónázni sose tudott.empty taxi
nem kell... de az már nagyon érdekelne, hogy mi van McClain ügyben most mi a helyzet?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Pici pézé jöhetne....samuel is jó volt, aso sem felejtett el játszani szvsz.peach
Zónázni sose tudott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Pici pézé jöhetne....samuel is jó volt, aso sem felejtett el játszani szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Asamugha-ról mi a véleményetek?GoFalconsGo
Jó lesz New Orleansban vagy San Franciscoban

több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Asamugha-ról mi a véleményetek?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
#Falcons GM Thomas DIMITROFF told the AJC that the Osi Umenyiora negotiations are "fluid" and "ongoing."


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Dumervil a Ravensben, ez asszem megoldódott.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Owens nem ST játékos volt?armando83
Nem csak az, olykor a védelemben is pályára került.empty taxi
Mit lehet tőle várni?Alkalmas lehet Haden mögött a 2. CB posztra,vagy inkább többnyire ST?armando83
nálunk csak az első két évében kapott játékidőt a szélen, amúgy nickelt játszott. a San Jose State egyetemen ha jól emlékszem pick leader volt. a potenciál megvan benne a poszthoz, szerintem versenyben lesz érte 😊shawnka
Szuper!

Nézegettem a statjait,videókat róla,nem tűnik elveszett playa-nak,kíváncsi leszek rá nagyon!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Owens nem ST játékos volt?armando83
Nem csak az, olykor a védelemben is pályára került.empty taxi
Mit lehet tőle várni?Alkalmas lehet Haden mögött a 2. CB posztra,vagy inkább többnyire ST?armando83
nálunk csak az első két évében kapott játékidőt a szélen, amúgy nickelt játszott. a San Jose State egyetemen ha jól emlékszem pick leader volt. a potenciál megvan benne a poszthoz, szerintem versenyben lesz érte 😊