Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
Akármennyire szeretem Gonzot,de elég nagy homálynak érzem ezt az újraszerződtetést,mind anyagilag mind csapatfejlődés szempontból.Remélem nem nekem lesz igazam.Kenny
Itt nem ez a gond, a támadó sor nem lett gyengébb a tavalyihoz képest, talán egy hajszállal erősebb is Jackson érkeztével. Ha Gonzo közel olyan hasznos tud lenni, mint az előző szezonban akkor teljesen megérte az újraszerződtetés és ugye láttuk, hogy nem nagyon tud öregedni, képes egy-egy szezonra korát meghazudtolva felpörögni. Szóval én nem sajnálom rá a pénzt. A csapat ezen részének nem kell hatalmas fejlődés.
A probléma a védelem, ami hiába volt tavaly is néha kiugróan jó egy-egy meccs erejéig, azért a playoffban sikerült nekik leolvasztani egy 20, majd 17-0-ás előnyt... Ott a támadók felrakták ezeket a pontokat, rajtuk nem múlt és ha a védők nem hozzák őket olyan helyzetbe ahol már nem mi vezetünk és kapkodni kell a pontért, akkor SB résztvevők lettünk volna... Verhetetlen védelem nincs, de a mienk jelen állás szerint csak gyengül és gyengül a tavalyihoz képest...

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Akármennyire szeretem Gonzot,de elég nagy homálynak érzem ezt az újraszerződtetést,mind anyagilag mind csapatfejlődés szempontból.Remélem nem nekem lesz igazam.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Tavaly baker helyett LT-t játszott, egész jól méghozzá. RT nem volt emlékeom szerint...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Érdeklődnék, hogy nálatok Svitek játszott e a jobb oldalon és ha igen jól ment e neki?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Ezért írtam, hogy nem vagyok benne biztos, hogy a visszavonulás esetén más szabály érvényes-e. Ezek szerint nem. 😊 Köszi a pontosítást.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Így van, az 1.75M a jövő évi sapit mindenképp terheli, az alapfizetése az, ami nem lesz neki kifizetve, ha visszavonul.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
1: lesz ami lesz, de jelenleg gonzonak 2 éves szerződése van!!!
2: walker mikor miért kihez ment el? Ez egy tapló szar hìr 😕peach
1. Helyesbítés: Gonzonak azért van két éves szerződése, hogy az idei évet kevésbé (1,75 millával) terhelje a szerződése. A jövő év pedig felmondható (voidable) a játékos részéről, amivel fog is élni, ha visszavonul, így elméletben a jövő évi sapkát nem fogja terhelni (bár ebben nem vagyok 100 százalékig biztos). deadmike
Ezt furcsállanám. Ha ki van neki fizetve 7 millió dollár, akkor annak összességében jelentkeznie kell a sapkában. Ha idén kevesebb lesz ebből a sapiban elkönyvelve (a következő évre hivatkozva), a maradékot nem lehet eltüntetni a következő évből, akkor sem, ha azt az évet lemondja.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Jogos. 😀 hát akkor remélem SJ-vel be indul a futó játék és mindenkinél több pontot szerzünk 😀GoFalconsGo
ühüm, és szépen idegenben 36 szerzett ponttal ki is lehet pottyanni WC körben... nem kellemes...Gyurma Pappa
az lehet xD de fő az optimizmus 😀 nekünk menni fogGoFalconsGo
a kiesés tuti menni fog, lassan már kezdünk hozzászokni 😀
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
1: lesz ami lesz, de jelenleg gonzonak 2 éves szerződése van!!!
2: walker mikor miért kihez ment el? Ez egy tapló szar hìr 😕peach
1. Helyesbítés: Gonzonak azért van két éves szerződése, hogy az idei évet kevésbé (1,75 millával) terhelje a szerződése. A jövő év pedig felmondható (voidable) a játékos részéről, amivel fog is élni, ha visszavonul, így elméletben a jövő évi sapkát nem fogja terhelni (bár ebben nem vagyok 100 százalékig biztos). Szóval ez technikai megoldás, nem fog még egy évet maradni, ebben biztos vagyok.  www.spotrac.com/nfl/atlanta-falcons/tony-gonzalez/
2. Egyetértek, ahogy már korábban is kifejtettem.
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Jogos. 😀 hát akkor remélem SJ-vel be indul a futó játék és mindenkinél több pontot szerzünk 😀GoFalconsGo
ühüm, és szépen idegenben 36 szerzett ponttal ki is lehet pottyanni WC körben... nem kellemes...Gyurma Pappa
az lehet xD de fő az optimizmus 😀 nekünk menni fog
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
1: lesz ami lesz, de jelenleg gonzonak 2 éves szerződése van!!!
2: walker mikor miért kihez ment el? Ez egy tapló szar hìr 😕peach
Vance Walker Defensive Lineman Team: Oakland Raiders
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
1: lesz ami lesz, de jelenleg gonzonak 2 éves szerződése van!!!
2: walker mikor miért kihez ment el? Ez egy tapló szar hìr 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/clzy8whlaetasfolotgg
NFL Power Rankings: 49ers claim No. 1 amid free agency frenzy
Anquan Boldin changed teams since our last Power Rankings. In related news, there's a new No. 1 in Elliot Harrison's NFL pecking order -- and much more movement amid the free agency frenzy.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Jogos. 😀 hát akkor remélem SJ-vel be indul a futó játék és mindenkinél több pontot szerzünk 😀GoFalconsGo
ühüm, és szépen idegenben 36 szerzett ponttal ki is lehet pottyanni WC körben... nem kellemes...

több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Jogos. 😀 hát akkor remélem SJ-vel be indul a futó játék és mindenkinél több pontot szerzünk 😀
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Friss számítások szerint jelenleg, ha a top51 fizetést nézzük (ami a liga szabálya) 5,88 millióval vagyunk a sapka alatt.
 www.ajc.com/weblogs/atlanta-falcons/2013/mar/18/jackson-will-count-2916-million-toward-2013-salary/deadmike
És ez mennyire jó nekünk? Telik belőle NT-re vagy CB-re? Vagy hiányzó poszt valamelyikére?GoFalconsGo
Ez érdemi mozgásteret továbbra sem biztosít. Az újoncok aláírása után derül ki, hogy mennyi marad a sapi alatt és ha olyan a helyzet, talán lehet egy veteránt hozni, akiért nem kapkodtak korábban, de még játszani akar (mondjuk egy Harrison-féle játékosra kell gondolni). Még egy opció van: ha látszik, hogy nem sikerült betömködni a lukakat, jöhet Ryan új szerződése (és ezzel lehet nyerni pár millát idénre), de kétlem, hogy ő bele fog menni, inkább kivár a következő szezon végéig. Szóval rózsásnak nem nevezném a helyzetet.deadmike
Értem. Hát mondjuk Harrisonsban még lehet egy utolso tartalék. Ha esetleg leigazolnánk. Akkor a drafton kelk izgulni hogy a hiány posztokra a legjobb még elérhetőt huzzuk vagy inkább érdemesebb olyan játékost akiben sok a potenciál de nem feltétlen a legjobb?GoFalconsGo
Pozíciótól független BPA (legjobb elérhető játékos) draftolás stratégiája tuti nem fog működni idén. Gyanítom, hogy minden főbb posztra megvan a top10, akiket hoznánk és úgy fognak rangsorolni. Mindenképpen instant kezdők kellenének a csapatba, nem pedig potenciálra fogunk menni, legalábbis nem az első 4 körben sztem. Viszont ismerve Dimitroffék múltját, nem biztos, hogy mondjuk az első öt választásunkból mind az öt be fog válni, sőt. Az nagyon nagy csoda lenne, ha mindegyik körben egy csodagyereket tudnánk húzni. Viszont a lényeg, a vezetőség fejébe úgyse látunk bele, szóval fene tudja mi lesz a drafton. Egy dologban azonban biztos vagyok: sérülések nélkül az offense még mindig messze felül fogja múlni a defense teljesítményét. Az egész védelemnek új sémát kell megtanulnia, úgyhogy ebből a szempontból ez átmeneti év lesz, ami viszont nem passzol a Gonzo-féle "Super Bowl run" elméletbe.
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Friss számítások szerint jelenleg, ha a top51 fizetést nézzük (ami a liga szabálya) 5,88 millióval vagyunk a sapka alatt.
 www.ajc.com/weblogs/atlanta-falcons/2013/mar/18/jackson-will-count-2916-million-toward-2013-salary/deadmike
És ez mennyire jó nekünk? Telik belőle NT-re vagy CB-re? Vagy hiányzó poszt valamelyikére?GoFalconsGo
Ez érdemi mozgásteret továbbra sem biztosít. Az újoncok aláírása után derül ki, hogy mennyi marad a sapi alatt és ha olyan a helyzet, talán lehet egy veteránt hozni, akiért nem kapkodtak korábban, de még játszani akar (mondjuk egy Harrison-féle játékosra kell gondolni). Még egy opció van: ha látszik, hogy nem sikerült betömködni a lukakat, jöhet Ryan új szerződése (és ezzel lehet nyerni pár millát idénre), de kétlem, hogy ő bele fog menni, inkább kivár a következő szezon végéig. Szóval rózsásnak nem nevezném a helyzetet.deadmike
Értem. Hát mondjuk Harrisonsban még lehet egy utolso tartalék. Ha esetleg leigazolnánk. Akkor a drafton kelk izgulni hogy a hiány posztokra a legjobb még elérhetőt huzzuk vagy inkább érdemesebb olyan játékost akiben sok a potenciál de nem feltétlen a legjobb?
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Friss számítások szerint jelenleg, ha a top51 fizetést nézzük (ami a liga szabálya) 5,88 millióval vagyunk a sapka alatt.
 www.ajc.com/weblogs/atlanta-falcons/2013/mar/18/jackson-will-count-2916-million-toward-2013-salary/deadmike
És ez mennyire jó nekünk? Telik belőle NT-re vagy CB-re? Vagy hiányzó poszt valamelyikére?GoFalconsGo
Ez érdemi mozgásteret továbbra sem biztosít. Az újoncok aláírása után derül ki, hogy mennyi marad a sapi alatt és ha olyan a helyzet, talán lehet egy veteránt hozni, akiért nem kapkodtak korábban, de még játszani akar (mondjuk egy Harrison-féle játékosra kell gondolni). Még egy opció van: ha látszik, hogy nem sikerült betömködni a lukakat, jöhet Ryan új szerződése (és ezzel lehet nyerni pár millát idénre), de kétlem, hogy ő bele fog menni, inkább kivár a következő szezon végéig. Szóval rózsásnak nem nevezném a helyzetet.
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Friss számítások szerint jelenleg, ha a top51 fizetést nézzük (ami a liga szabálya) 5,88 millióval vagyunk a sapka alatt.
 www.ajc.com/weblogs/atlanta-falcons/2013/mar/18/jackson-will-count-2916-million-toward-2013-salary/deadmike
És ez mennyire jó nekünk? Telik belőle NT-re vagy CB-re? Vagy hiányzó poszt valamelyikére?
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Friss számítások szerint jelenleg, ha a top51 fizetést nézzük (ami a liga szabálya) 5,88 millióval vagyunk a sapka alatt.
 www.ajc.com/weblogs/atlanta-falcons/2013/mar/18/jackson-will-count-2916-million-toward-2013-salary/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
nehezen értem meg a 7. körös kompenzációs pick értelmétGyurma Pappa
Kb. arra szokták ellőni a csapatok hogyha van vmi olyan UDFA akiben komolyabb potenciált látnak azért ne kelljen versenyezni, ill. ha vki vmi sérülés/character issue miatt csúszik itt már lényegében kockázatmentes befektetés.empty taxi
Ja, oké, csak ha már kompenzálnak, akkor miért nem kompenzálnak 5. körrel, annak értelme.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Azért egy 3. köröst megért volna talán Lofton, fene a pofájukat. És akkor az eredeti 3. köröset be lehetett volna vonni valami jó kis pick csere-berébe.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
nehezen értem meg a 7. körös kompenzációs pick értelmétGyurma Pappa
Kb. arra szokták ellőni a csapatok hogyha van vmi olyan UDFA akiben komolyabb potenciált látnak azért ne kelljen versenyezni, ill. ha vki vmi sérülés/character issue miatt csúszik itt már lényegében kockázatmentes befektetés.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
nehezen értem meg a 7. körös kompenzációs pick értelmét

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
4 kompenzációs picket kaptunk. így állunk most:
First round: No. 30
Second round: No. 60
Third round: No. 92
Fourth round: No. 127
Fourth round: No. 133
Fifth round: No. 163
Sixth round: No. 198
Seventh round: No. 236
Seventh round: No. 243
Seventh round: No. 244
Seventh round: No. 249