Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Ez továbbra is full értelmetlenba számomra.... + legalább ha grimes nem jön vissza ( nem fog) akkor sikeresen csináltunk magunknak még egy needet... 😕peach
Értem én,hogy görcsösen próbálják pótolni Abrahamat,de lehetett volna okosabban is csinálni.Igy viszont rookie cb lesz ebből.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ez továbbra is full értelmetlenba számomra.... + legalább ha grimes nem jön vissza ( nem fog) akkor sikeresen csináltunk magunknak még egy needet... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Osit akarjuk:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000152957/article/osi-umenyiora-reportedly-on-atlanta-falcons-wish-listSugar611
hétfőn legkésőbb alá is ír  wp.me/p14QSB-7TE8

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.thefalcoholic.com/2013/3/23/4138702/atlanta-falcons-mock-draft-roundup
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Osit akarjuk:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/i89866ko33fzdr7sbptc
Osi Umenyiora reportedly on Atlanta Falcons' wish list
Since parting ways with John Abraham, the Atlanta Falcons have been on the lookout for a pass rusher, and they reportedly have their sights set on free-agent defensive end Osi Umenyiora.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
#21 😕 sonka őszinte részvétem . Legalább szimpatikus csapatba ment...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Az a gyanúm, hogy ez Grimes visszatérését fogja jelenteni, bár inkább McClain jönne vissza. Hosszú lesz ez a maradék 34 nap a draftig és azt hiszem még pár ex-Falconsos fog találni új csapatot, miközben nem jön senki.
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
szar minden.shawnka
? Lemaradtam...Gyurma Pappa
Owens -> Browns...

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
most komolyan mi a fasz??? nem lesz D????????????

Gyurma, Chris Owens--> Cleveland Browns
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
szar minden.shawnka
? Lemaradtam...

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
szar minden.shawnka
Pont most akartam irni,nagyonnemörülünk 😕Kenny
hopp :/ marad még CB-nk?! 😕

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
szar minden.shawnka
Pont most akartam irni,nagyonnemörülünk 😕

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
szar minden.
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
én nem állok hozzá negatívan, de hülyeség lenne ilyesmire alapozni a jövőt vagy akár csak a jövő évet(bárcsak bejönne). Most viszont nagy önbizalomra nem ad okot a védelem jelenlegi helyzete 😊
de ez nagyon gyorsan változhat egy jó első két körrel a drafton.
én inkább valami olyasmiben bízom, mint 2009-ben Moore vagy a tavalyi Koncz húzásnál, ők nagy szerencsével lecsúsztak hozzánk és hasznos jó játékosok. ez inkább valószínű és reális. Ahogy nézegetem, elég mély az idei draft az olyan játékosokból amilyenek nekünk kellenek, szóval jól kell, hogy elsüljön. Nem kell TE, deffense pick kell...Buga
Ez így van de aki nem hisz a csodákban azzal nem is fog teljesülni 😀 És én hiszem hogy jövőre megnyerjük az SB-t ha szar a védelmünk hanem xD kicsit fanatikusnak tűnhetek de nem baj. Ja és szerintem sok védö fog le csuszni a drafton mert általában elöbb a támadokat építik a csapatok ahogy nézegetem eddig a draftokatGoFalconsGo
ha Super Bowlt nyerünk az nem csoda lesz, hanem kőkemény munka eredménye! 😊Buga
az igaz a csodát arra írtam hogy találnak egy esetleg két jó játékost a 7 körben 😉
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
én nem állok hozzá negatívan, de hülyeség lenne ilyesmire alapozni a jövőt vagy akár csak a jövő évet(bárcsak bejönne). Most viszont nagy önbizalomra nem ad okot a védelem jelenlegi helyzete 😊
de ez nagyon gyorsan változhat egy jó első két körrel a drafton.
én inkább valami olyasmiben bízom, mint 2009-ben Moore vagy a tavalyi Koncz húzásnál, ők nagy szerencsével lecsúsztak hozzánk és hasznos jó játékosok. ez inkább valószínű és reális. Ahogy nézegetem, elég mély az idei draft az olyan játékosokból amilyenek nekünk kellenek, szóval jól kell, hogy elsüljön. Nem kell TE, deffense pick kell...Buga
Ez így van de aki nem hisz a csodákban azzal nem is fog teljesülni 😀 És én hiszem hogy jövőre megnyerjük az SB-t ha szar a védelmünk hanem xD kicsit fanatikusnak tűnhetek de nem baj. Ja és szerintem sok védö fog le csuszni a drafton mert általában elöbb a támadokat építik a csapatok ahogy nézegetem eddig a draftokatGoFalconsGo
ha Super Bowlt nyerünk az nem csoda lesz, hanem kőkemény munka eredménye! 😊

több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
én nem állok hozzá negatívan, de hülyeség lenne ilyesmire alapozni a jövőt vagy akár csak a jövő évet(bárcsak bejönne). Most viszont nagy önbizalomra nem ad okot a védelem jelenlegi helyzete 😊
de ez nagyon gyorsan változhat egy jó első két körrel a drafton.
én inkább valami olyasmiben bízom, mint 2009-ben Moore vagy a tavalyi Koncz húzásnál, ők nagy szerencsével lecsúsztak hozzánk és hasznos jó játékosok. ez inkább valószínű és reális. Ahogy nézegetem, elég mély az idei draft az olyan játékosokból amilyenek nekünk kellenek, szóval jól kell, hogy elsüljön. Nem kell TE, deffense pick kell...Buga
Ez így van de aki nem hisz a csodákban azzal nem is fog teljesülni 😀 És én hiszem hogy jövőre megnyerjük az SB-t ha szar a védelmünk hanem xD kicsit fanatikusnak tűnhetek de nem baj. Ja és szerintem sok védö fog le csuszni a drafton mert általában elöbb a támadokat építik a csapatok ahogy nézegetem eddig a draftokat
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
én nem állok hozzá negatívan, de hülyeség lenne ilyesmire alapozni a jövőt vagy akár csak a jövő évet(bárcsak bejönne). Most viszont nagy önbizalomra nem ad okot a védelem jelenlegi helyzete 😊
de ez nagyon gyorsan változhat egy jó első két körrel a drafton.
én inkább valami olyasmiben bízom, mint 2009-ben Moore vagy a tavalyi Koncz húzásnál, ők nagy szerencsével lecsúsztak hozzánk és hasznos jó játékosok. ez inkább valószínű és reális. Ahogy nézegetem, elég mély az idei draft az olyan játékosokból amilyenek nekünk kellenek, szóval jól kell, hogy elsüljön. Nem kell TE, deffense pick kell...

több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
A 4 kompenzációs pick amit kaptunk mennyire segítheti a védelem építését? Tudom hogy csak a 7 dik körben lehet elhasználni de gondoljunk csak Harrison-ra igaz az kivételes eset volt de azért meg eshet nem?GoFalconsGo
na ez az amit rohadtul nem lehet tudni... fel lehet sorolni x ilyen esetet, hogy ott húzták és mekkora játékos lett, de ezt előre nem lehet tudni max. sejteni. 😊 a sok hátsó körös pick sztem csak egy kis cserélgetésre lehet jó 😊Buga
Ha jól tudom elcserélni nem lehet őket. De most azért nekünk is lehet 1x szerencsék a lehetőséget nem kell kizárni hogy esetleg vak tyúk is talál szemet. De amúgy meg mért kell mindenhez ilyen negatívan hozzá állni??? Ismeritek a mondást egy profi harcos a legjobbra számít de a legrosszabbra készül!!!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
A 4 kompenzációs pick amit kaptunk mennyire segítheti a védelem építését? Tudom hogy csak a 7 dik körben lehet elhasználni de gondoljunk csak Harrison-ra igaz az kivételes eset volt de azért meg eshet nem?GoFalconsGo
na ez az amit rohadtul nem lehet tudni... fel lehet sorolni x ilyen esetet, hogy ott húzták és mekkora játékos lett, de ezt előre nem lehet tudni max. sejteni. 😊 a sok hátsó körös pick sztem csak egy kis cserélgetésre lehet jó 😊Buga
Tökre egyetértünk. Nincs minden évben egy Harrison vagy egy Colston a 7. körben. Inkább arra jó, hogy olyan injury prone-kat, mint nálunk Ivory vagy Pierre Thomas olcsón leszedjenek a piacról UDFA időszak előtt, de nagyrészük a PS-t sem éri meg.

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
A 4 kompenzációs pick amit kaptunk mennyire segítheti a védelem építését? Tudom hogy csak a 7 dik körben lehet elhasználni de gondoljunk csak Harrison-ra igaz az kivételes eset volt de azért meg eshet nem?GoFalconsGo
na ez az amit rohadtul nem lehet tudni... fel lehet sorolni x ilyen esetet, hogy ott húzták és mekkora játékos lett, de ezt előre nem lehet tudni max. sejteni. 😊 a sok hátsó körös pick sztem csak egy kis cserélgetésre lehet jó 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Meg, de nem velünk 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
A 4 kompenzációs pick amit kaptunk mennyire segítheti a védelem építését? Tudom hogy csak a 7 dik körben lehet elhasználni de gondoljunk csak Harrison-ra igaz az kivételes eset volt de azért meg eshet nem?
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
hát nem tudom mit sütnek Atlantában de eddig nagyon meleg ez a pite 😀GoFalconsGo
Tuti másik tévét nézünk. Elkülditek a veterán 43-as DE Abrahamet (aki tavaly is 10 sacket csinált), és hajlandó volt épeszű áron maradni, majd üldözni kezditek az egyik legtöbbet kérő, szintén 43-as DE-t, a nagy 3-4 átállás keretében. Ez minden, csak nem meleg pite.

Baker újraigazolása A+, SJ A-, egyébként meg nagy C maximum, de inkább maradjunk annál, hogy harmatos. Gonzalez visszahozása szép dolog, de szerintem felesleges volt. Nem nagy cap hit, de fiatal TE jobb lett volna. Most vagy nagyon hisznek a SB runban (ami idén sokkal nehezebb lesz, NFC W és az AFC E az ellenfél, ráadásul a Panthers és a Saints is meg fogja találni magát, a TB-ben én még mindig nem hiszek, hogy súlyos lesz), vagy egyszerűen nem mondhatták azt, hogy ha Tony vissza akar jönni, hogy nem.Gyurma Pappa
Szerintem a "meleg a pite" azt jelenti, hogy eléggé necces a helyzet (legalábbis én még csak ilyen értelemben találkoztam vele), ami igaz is, hiszen nagyon nem látszik egyelőre, hogy hogy lesz ebből életképes védelem a szezonkezdetre.
De ha GoFalconsGo nem így értette, akkor majd kijavít. 😊zom_falcons
Igen így gondoltam 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Gyurma! WillyMoval is hosszabbìtottunk ami A+++ 😛 ill. Abra annó szar volt 3-4ben. Baker és SJ esetében egyetértünk. A tavalyi év top3 , a liga valaha volt posztjának legjobb játékosával hosszabbìtani szintén nem akkora blődség a védelemtől függetlenül. Walker miatt nálam eddig A- a dolog ha már játszunk értékelőset 😊 aztán ha jönne osi v vmi csodabfolytán revis én is lehúzom az egészet a klotyón 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
hát nem tudom mit sütnek Atlantában de eddig nagyon meleg ez a pite 😀GoFalconsGo
Tuti másik tévét nézünk. Elkülditek a veterán 43-as DE Abrahamet (aki tavaly is 10 sacket csinált), és hajlandó volt épeszű áron maradni, majd üldözni kezditek az egyik legtöbbet kérő, szintén 43-as DE-t, a nagy 3-4 átállás keretében. Ez minden, csak nem meleg pite.

Baker újraigazolása A+, SJ A-, egyébként meg nagy C maximum, de inkább maradjunk annál, hogy harmatos. Gonzalez visszahozása szép dolog, de szerintem felesleges volt. Nem nagy cap hit, de fiatal TE jobb lett volna. Most vagy nagyon hisznek a SB runban (ami idén sokkal nehezebb lesz, NFC W és az AFC E az ellenfél, ráadásul a Panthers és a Saints is meg fogja találni magát, a TB-ben én még mindig nem hiszek, hogy súlyos lesz), vagy egyszerűen nem mondhatták azt, hogy ha Tony vissza akar jönni, hogy nem.Gyurma Pappa
Ezt egy Falcons fan sem tudta volna jobban megfogalmazni!