Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Gyurma! WillyMoval is hosszabbìtottunk ami A+++ 😛 ill. Abra annó szar volt 3-4ben. Baker és SJ esetében egyetértünk. A tavalyi év top3 , a liga valaha volt posztjának legjobb játékosával hosszabbìtani szintén nem akkora blődség a védelemtől függetlenül. Walker miatt nálam eddig A- a dolog ha már játszunk értékelőset 😊 aztán ha jönne osi v vmi csodabfolytán revis én is lehúzom az egészet a klotyón 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
hát nem tudom mit sütnek Atlantában de eddig nagyon meleg ez a pite 😀GoFalconsGo
Tuti másik tévét nézünk. Elkülditek a veterán 43-as DE Abrahamet (aki tavaly is 10 sacket csinált), és hajlandó volt épeszű áron maradni, majd üldözni kezditek az egyik legtöbbet kérő, szintén 43-as DE-t, a nagy 3-4 átállás keretében. Ez minden, csak nem meleg pite.

Baker újraigazolása A+, SJ A-, egyébként meg nagy C maximum, de inkább maradjunk annál, hogy harmatos. Gonzalez visszahozása szép dolog, de szerintem felesleges volt. Nem nagy cap hit, de fiatal TE jobb lett volna. Most vagy nagyon hisznek a SB runban (ami idén sokkal nehezebb lesz, NFC W és az AFC E az ellenfél, ráadásul a Panthers és a Saints is meg fogja találni magát, a TB-ben én még mindig nem hiszek, hogy súlyos lesz), vagy egyszerűen nem mondhatták azt, hogy ha Tony vissza akar jönni, hogy nem.Gyurma Pappa
Ezt egy Falcons fan sem tudta volna jobban megfogalmazni!

több mint 11 éve
zom_falcons Atlanta Falcons 19
hát nem tudom mit sütnek Atlantában de eddig nagyon meleg ez a pite 😀GoFalconsGo
Tuti másik tévét nézünk. Elkülditek a veterán 43-as DE Abrahamet (aki tavaly is 10 sacket csinált), és hajlandó volt épeszű áron maradni, majd üldözni kezditek az egyik legtöbbet kérő, szintén 43-as DE-t, a nagy 3-4 átállás keretében. Ez minden, csak nem meleg pite.

Baker újraigazolása A+, SJ A-, egyébként meg nagy C maximum, de inkább maradjunk annál, hogy harmatos. Gonzalez visszahozása szép dolog, de szerintem felesleges volt. Nem nagy cap hit, de fiatal TE jobb lett volna. Most vagy nagyon hisznek a SB runban (ami idén sokkal nehezebb lesz, NFC W és az AFC E az ellenfél, ráadásul a Panthers és a Saints is meg fogja találni magát, a TB-ben én még mindig nem hiszek, hogy súlyos lesz), vagy egyszerűen nem mondhatták azt, hogy ha Tony vissza akar jönni, hogy nem.Gyurma Pappa
Szerintem a "meleg a pite" azt jelenti, hogy eléggé necces a helyzet (legalábbis én még csak ilyen értelemben találkoztam vele), ami igaz is, hiszen nagyon nem látszik egyelőre, hogy hogy lesz ebből életképes védelem a szezonkezdetre.
De ha GoFalconsGo nem így értette, akkor majd kijavít. 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
hát nem tudom mit sütnek Atlantában de eddig nagyon meleg ez a pite 😀GoFalconsGo
Tuti másik tévét nézünk. Elkülditek a veterán 43-as DE Abrahamet (aki tavaly is 10 sacket csinált), és hajlandó volt épeszű áron maradni, majd üldözni kezditek az egyik legtöbbet kérő, szintén 43-as DE-t, a nagy 3-4 átállás keretében. Ez minden, csak nem meleg pite.

Baker újraigazolása A+, SJ A-, egyébként meg nagy C maximum, de inkább maradjunk annál, hogy harmatos. Gonzalez visszahozása szép dolog, de szerintem felesleges volt. Nem nagy cap hit, de fiatal TE jobb lett volna. Most vagy nagyon hisznek a SB runban (ami idén sokkal nehezebb lesz, NFC W és az AFC E az ellenfél, ráadásul a Panthers és a Saints is meg fogja találni magát, a TB-ben én még mindig nem hiszek, hogy súlyos lesz), vagy egyszerűen nem mondhatták azt, hogy ha Tony vissza akar jönni, hogy nem.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ja igen Dumervil mennyibe kerülhet?GoFalconsGo
8 misi lett volna a bére a paycut után Denverben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Ja igen Dumervil mennyibe kerülhet?
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
hát nem tudom mit sütnek Atlantában de eddig nagyon meleg ez a pite 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Ennek tényleg nem sok értelme van. Ráadásul tuti többe kerül, mint amit Abrahammel nyertetek.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 www.nationalfootballpost.com/Report-Osi-Umenyiora-visits-Falcons.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed

Umenyiora jön vizitre, ink hozzuk vissza Abrahamet ha kérhetem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Nem tudhatjuk lehet hogy csak nézték hogy válna be és majd gyakorolják még csak tavaly jött és a már meglévő játék hívásokat használták. Hát ha az idén mutatnak valami újat ha sikerül valami ismeretlent mutatni ami be is válik akkor még nagyobb esély van az SB - reGoFalconsGo
Húú, ez ennél sokkal, de sokkal bonyolultabb.

Egy meccsre felkészülni fel lehet, gyakorlatilag bármikor. Most nézzük a Denver elleni meccset. Egy félidő alatt, szétkaptátok denveri támadósort, de így is, egy drive-val tudtatok nyerni. Nolan nagyon jól kihasználta Manning játékstílusát, de ezt sem lehetett nem hogy egész meccsen, de egész idényben meg főleg. Az, hogy "gyakorolják még" egy tényleg kedves gondolat, de ezek az emberek 18-20 éve tolják ezt a sportot, nagy újdonságot nem fognak már tanulni. És nem, nem azért játszottak más meccseken mást, mert nem csinálták meg rendesen a házifeladatot a játékosok, egyszerűen azért, mert az a D csak Manning és a Denver ellen működött.

Védelmet építeni nem könnyű móka, főleg hogy most az NFL-ben több trend, játékstílus megy egymás mellett. Hogy ne menjünk messzebb: a Saints elleni első meccsen gyakorlatilag azzal kaptatok ki, hogy teljesen reménytelen volt a run D. Ezt a gondolatot folytatva, a védelmeknél a legnagyobb gond, hogy kis túlzással mindig fel kell áldozni valamit. Ha nagyon hátrahúzódik a LB sor, akkor feladja a 5-7 yardos területet, és szépen felmorzsolnak, de ha nagyon beállnak, egy jobb QB bedobálja a 12-15-os yardos szélső zónahatárokat. Persze ezek leegyszerűsítések. Most ha eltekintünk a fizetési sapkától, akkor elmondható, hogy a O-nál nem kell ilyen áldozatokat hozni: az hogy van egy jó futó játékod nem nehezíti, hogy jó passz játékod legyen. Nyilván fordítva már nem igaz, szar futójáték hátráltatja a jó passzjátékot (egy dimenzióssá teszi a támadást), de ez nagyon erős O-val áthidalható, míg egy védelemnél ez sokkal bonyolultabb.

Hogy jobban topikba vágjak: szerintem Gonzalez visszahozása (ha nem lesznek még pay cutok stb.) egy nagyon rossz lépés volt a csapat egészét tekintve. Jelenleg a D nem egyszerűen lyukas, hanem alapvető funkciók hiányoznak: nincs NT, nincs megfelelő passrusher, a Nr.1. CB finoman szólva is túl van az ideális koron, Nr.2 meg nincs is igazán.

Én a Saints topikban is írtam már, itt is mondom: túl van misztifikálva, ez az egész átállás történet. Nolan sokat hozott ennek a védelemnek, tavaly közepesnél semmivel sem jobb emberanyaggal közel hozta a SB-t, ráadásul már tavaly is hibrid védelem volt (a Saint ugye Williams idejében hasonló D-t játszott, csak tavaly erőltettük a klasszikus 4-3-at), így olyan komoly elmozdulást nem kell várni D felfogásban, talán annyit, hogy egy fix, jó NT és két 5-ös DE stabilizálni fogja a D-t, kiegyensúlyozza azt, hogy hasonlóan agresszív elgondolás mentén haladjon minden.

több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Jó kérdés hogy mért nem csinálták ezt már csak Nolenék tudják
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ok, de ha működött és bevált a szezon 3. meccsén akkor miért hagytuk rá, pláne hogy sb-ért mentünk? Valljuk be ez sántìt ìgy... de m1 is, legyen igazad és akkor majd örömködhetünk 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Nem tudhatjuk lehet hogy csak nézték hogy válna be és majd gyakorolják még csak tavaly jött és a már meglévő játék hívásokat használták. Hát ha az idén mutatnak valami újat ha sikerül valami ismeretlent mutatni ami be is válik akkor még nagyobb esély van az SB - re
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Lehet h nem volt könnyű, de ha egyszer megbìrták csinálni akkor megbìrták volna többször is. Nem esküdnék meg rá h ez akkor teljesen tudatos volt 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Én is ezt akartan írni hogy Nolen elméletileg 3-4 guru. Arra lennék kiváncsi hogy ezt a " no huddel" D# meg tudnák e egész évben csinálni mert végeredményben arra hasonlit és elég újnak hatna nem biztos hogy az első évben megtanulnának ellene játszani. Inentől már csak ötlet de mi van ha ez a taktika nem igazán volt könnyű 4-3 mal ezért áltak át 3-4 re és ezt fogják gyakorolni végül is egy elég kemény támadó egységgel tudnák ezt kiprobálni gyakorlás szinten főleg hogy élet képesebb lehet a futo játékunk az idén.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Tavaly baker helyett LT-t játszott, egész jól méghozzá. RT nem volt emlékeom szerint...peach
Jaja Clabo utoljára 2007-ben volt sérült (kopp-kopp), így másnak esélytelen az RT poszt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Igazábòl tavaly az elő 8-10 meccsen nagyon karcolt a D, igaz sok yardot kaptunk, de rengeteg volt a TO. aztán kiismerték nolan rendszerét és jött a szopóállarc. Ha ezzel a váltással egy egész szezonos konstans legalább közepes D-t össze tudunk rakni az már elég lehet. + nolan elvileg 3-4 guru. Pont ezt szokták legnagyobb hibájának emlìteni,hogy ha kiismerik nem tud újìtani. És ez sztem sajnos az Ora is igaz, szal az edzői stábnak is van miben fejlődnie....peach
Amit a Denver ellen művelt a védelem, az valami zseniális volt. A cornerek és a secondary nem állt fel a helyére, így nem lehetett olvasni a játékot. Persze ehhez gyorsaság kell és megfelelő játékintelligencia. Úgy voltam vele, ha ezt végig tudják tartani, egészen kiváló szezont futhatnak. Se előtt, se utána meccseken nem láttam ezt a védelemtől. Nem is értettem, hogy ezt most miért.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Igazábòl tavaly az elő 8-10 meccsen nagyon karcolt a D, igaz sok yardot kaptunk, de rengeteg volt a TO. aztán kiismerték nolan rendszerét és jött a szopóállarc. Ha ezzel a váltással egy egész szezonos konstans legalább közepes D-t össze tudunk rakni az már elég lehet. + nolan elvileg 3-4 guru. Pont ezt szokták legnagyobb hibájának emlìteni,hogy ha kiismerik nem tud újìtani. És ez sztem sajnos az Ora is igaz, szal az edzői stábnak is van miben fejlődnie....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A proféta szóljon belöled 😀 FA- n van még olyan CB akit érdemes lenne behuzni és még olcsó is ?
Chris Gamble (CAR), Terrence McGee (BUF), Antoine Winfield (MIN), Sheldon Brown (CLE), Chris Carr (SD), Quentin Jammer (SD), Rashean Mathis (JAX), Marcus Trufant (SEA)
Csak pár lehetséges név, mindenféle elemzés nélkül. Hogy ki olcsó és ki nem, azt nem tudom, nevek alapján ezek még a szódával elmennek kategória, szigorúan nevek alapján.
Viszont a legjobban annak örülnék, ha a saját fiunkat sikerülne visszaédesgetni, McClaint. Jobb lenne, mint akármelyik veterán.
Igazából majd draft után lesznek még komolyabb kivágások és ott lehet majd halászni esetleg valami tutit.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A legfőbb kérdés szerintem leginkább az lesz, hogy a 3-4 D hogy válik be, valamint, hogy mennyire sikerül a spread offense ellen megtalálni az ellenszert. Ne feledjük, idén játszunk a Panthers ellen (2x), Tampa (2x) - bár ők kevésbé prototipikusak, Seattle, Washington, San Fran. És ha ez még nem lenne lég fejfájós, lesz NE és GB elleni meccs is, utóbbi idegenben, plusz a Saints sem valószínű, hogy betlizik még egy évet.
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Akármennyire szeretem Gonzot,de elég nagy homálynak érzem ezt az újraszerződtetést,mind anyagilag mind csapatfejlődés szempontból.Remélem nem nekem lesz igazam.Kenny
Itt nem ez a gond, a támadó sor nem lett gyengébb a tavalyihoz képest, talán egy hajszállal erősebb is Jackson érkeztével. Ha Gonzo közel olyan hasznos tud lenni, mint az előző szezonban akkor teljesen megérte az újraszerződtetés és ugye láttuk, hogy nem nagyon tud öregedni, képes egy-egy szezonra korát meghazudtolva felpörögni. Szóval én nem sajnálom rá a pénzt. A csapat ezen részének nem kell hatalmas fejlődés.
A probléma a védelem, ami hiába volt tavaly is néha kiugróan jó egy-egy meccs erejéig, azért a playoffban sikerült nekik leolvasztani egy 20, majd 17-0-ás előnyt... Ott a támadók felrakták ezeket a pontokat, rajtuk nem múlt és ha a védők nem hozzák őket olyan helyzetbe ahol már nem mi vezetünk és kapkodni kell a pontért, akkor SB résztvevők lettünk volna... Verhetetlen védelem nincs, de a mienk jelen állás szerint csak gyengül és gyengül a tavalyihoz képest...Buga
Pont ezért lett volna talán helyesebb az,hogy elengedni Gonzot és helyrepofozni a védelmet.Vagy legalábbis megpróbálni.De ők jobban tudják,biztos van valami tervük és nem újoncokkal akarják telerakni a védelmet.Kenny
Vagy ki tudja lehet hogy az idei újoncok olyan jók hogy velük lesz tele a védelem. Szerintetek ha Eifert vagy a másik TE akiket emlegetnek bent lesz még mikor mi jövünk behuzzák vagy védőt fognak igazolni? Szerintem védővel jobban járnánk de ez egyéni vèleményGoFalconsGo
Az a kérdés, hogy valaki "beleszeretett-e" az egyik vagy másik szuper újonc TE játékába. Ha igen, nem kérdés a 30. pick sorsa. Viszont, ha nincs ilyen egyértelmű nagy rajongás, akkor (és szerintem ez lenne a logikus lépés) a védelmet fogják erősíteni. Amire én most számítok, hogy az első körökben jönnek pass rusherek (3-4 NT, 3-4 DE, OLB), a hátsóbb körökben a depth mélyítésére szolgáló játékosok (C/G, TE, CB, talán WR/KR) és FA piacról egy veterán, de még vállalható corner, kevés pénzért, egy évre. Ekkor sem mondanám azt, hogy fasza a védelem, de valóban, arra talán elég lehet a megújuló futójátékkal, hogy 17-0-ról csak 17-14-re engedjük feljönni az ellenfelet.deadmike
A proféta szóljon belöled 😀 FA- n van még olyan CB akit érdemes lenne behuzni és még olcsó is ?
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Akármennyire szeretem Gonzot,de elég nagy homálynak érzem ezt az újraszerződtetést,mind anyagilag mind csapatfejlődés szempontból.Remélem nem nekem lesz igazam.Kenny
Itt nem ez a gond, a támadó sor nem lett gyengébb a tavalyihoz képest, talán egy hajszállal erősebb is Jackson érkeztével. Ha Gonzo közel olyan hasznos tud lenni, mint az előző szezonban akkor teljesen megérte az újraszerződtetés és ugye láttuk, hogy nem nagyon tud öregedni, képes egy-egy szezonra korát meghazudtolva felpörögni. Szóval én nem sajnálom rá a pénzt. A csapat ezen részének nem kell hatalmas fejlődés.
A probléma a védelem, ami hiába volt tavaly is néha kiugróan jó egy-egy meccs erejéig, azért a playoffban sikerült nekik leolvasztani egy 20, majd 17-0-ás előnyt... Ott a támadók felrakták ezeket a pontokat, rajtuk nem múlt és ha a védők nem hozzák őket olyan helyzetbe ahol már nem mi vezetünk és kapkodni kell a pontért, akkor SB résztvevők lettünk volna... Verhetetlen védelem nincs, de a mienk jelen állás szerint csak gyengül és gyengül a tavalyihoz képest...Buga
Pont ezért lett volna talán helyesebb az,hogy elengedni Gonzot és helyrepofozni a védelmet.Vagy legalábbis megpróbálni.De ők jobban tudják,biztos van valami tervük és nem újoncokkal akarják telerakni a védelmet.Kenny
Vagy ki tudja lehet hogy az idei újoncok olyan jók hogy velük lesz tele a védelem. Szerintetek ha Eifert vagy a másik TE akiket emlegetnek bent lesz még mikor mi jövünk behuzzák vagy védőt fognak igazolni? Szerintem védővel jobban járnánk de ez egyéni vèleményGoFalconsGo
Az a kérdés, hogy valaki "beleszeretett-e" az egyik vagy másik szuper újonc TE játékába. Ha igen, nem kérdés a 30. pick sorsa. Viszont, ha nincs ilyen egyértelmű nagy rajongás, akkor (és szerintem ez lenne a logikus lépés) a védelmet fogják erősíteni. Amire én most számítok, hogy az első körökben jönnek pass rusherek (3-4 NT, 3-4 DE, OLB), a hátsóbb körökben a depth mélyítésére szolgáló játékosok (C/G, TE, CB, talán WR/KR) és FA piacról egy veterán, de még vállalható corner, kevés pénzért, egy évre. Ekkor sem mondanám azt, hogy fasza a védelem, de valóban, arra talán elég lehet a megújuló futójátékkal, hogy 17-0-ról csak 17-14-re engedjük feljönni az ellenfelet.
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Akármennyire szeretem Gonzot,de elég nagy homálynak érzem ezt az újraszerződtetést,mind anyagilag mind csapatfejlődés szempontból.Remélem nem nekem lesz igazam.Kenny
Itt nem ez a gond, a támadó sor nem lett gyengébb a tavalyihoz képest, talán egy hajszállal erősebb is Jackson érkeztével. Ha Gonzo közel olyan hasznos tud lenni, mint az előző szezonban akkor teljesen megérte az újraszerződtetés és ugye láttuk, hogy nem nagyon tud öregedni, képes egy-egy szezonra korát meghazudtolva felpörögni. Szóval én nem sajnálom rá a pénzt. A csapat ezen részének nem kell hatalmas fejlődés.
A probléma a védelem, ami hiába volt tavaly is néha kiugróan jó egy-egy meccs erejéig, azért a playoffban sikerült nekik leolvasztani egy 20, majd 17-0-ás előnyt... Ott a támadók felrakták ezeket a pontokat, rajtuk nem múlt és ha a védők nem hozzák őket olyan helyzetbe ahol már nem mi vezetünk és kapkodni kell a pontért, akkor SB résztvevők lettünk volna... Verhetetlen védelem nincs, de a mienk jelen állás szerint csak gyengül és gyengül a tavalyihoz képest...Buga
Pont ezért lett volna talán helyesebb az,hogy elengedni Gonzot és helyrepofozni a védelmet.Vagy legalábbis megpróbálni.De ők jobban tudják,biztos van valami tervük és nem újoncokkal akarják telerakni a védelmet.Kenny
Vagy ki tudja lehet hogy az idei újoncok olyan jók hogy velük lesz tele a védelem. Szerintetek ha Eifert vagy a másik TE akiket emlegetnek bent lesz még mikor mi jövünk behuzzák vagy védőt fognak igazolni? Szerintem védővel jobban járnánk de ez egyéni vèlemény
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Akármennyire szeretem Gonzot,de elég nagy homálynak érzem ezt az újraszerződtetést,mind anyagilag mind csapatfejlődés szempontból.Remélem nem nekem lesz igazam.Kenny
Itt nem ez a gond, a támadó sor nem lett gyengébb a tavalyihoz képest, talán egy hajszállal erősebb is Jackson érkeztével. Ha Gonzo közel olyan hasznos tud lenni, mint az előző szezonban akkor teljesen megérte az újraszerződtetés és ugye láttuk, hogy nem nagyon tud öregedni, képes egy-egy szezonra korát meghazudtolva felpörögni. Szóval én nem sajnálom rá a pénzt. A csapat ezen részének nem kell hatalmas fejlődés.
A probléma a védelem, ami hiába volt tavaly is néha kiugróan jó egy-egy meccs erejéig, azért a playoffban sikerült nekik leolvasztani egy 20, majd 17-0-ás előnyt... Ott a támadók felrakták ezeket a pontokat, rajtuk nem múlt és ha a védők nem hozzák őket olyan helyzetbe ahol már nem mi vezetünk és kapkodni kell a pontért, akkor SB résztvevők lettünk volna... Verhetetlen védelem nincs, de a mienk jelen állás szerint csak gyengül és gyengül a tavalyihoz képest...Buga
Pont ezért lett volna talán helyesebb az,hogy elengedni Gonzot és helyrepofozni a védelmet.Vagy legalábbis megpróbálni.De ők jobban tudják,biztos van valami tervük és nem újoncokkal akarják telerakni a védelmet.

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
Akármennyire szeretem Gonzot,de elég nagy homálynak érzem ezt az újraszerződtetést,mind anyagilag mind csapatfejlődés szempontból.Remélem nem nekem lesz igazam.Kenny
Itt nem ez a gond, a támadó sor nem lett gyengébb a tavalyihoz képest, talán egy hajszállal erősebb is Jackson érkeztével. Ha Gonzo közel olyan hasznos tud lenni, mint az előző szezonban akkor teljesen megérte az újraszerződtetés és ugye láttuk, hogy nem nagyon tud öregedni, képes egy-egy szezonra korát meghazudtolva felpörögni. Szóval én nem sajnálom rá a pénzt. A csapat ezen részének nem kell hatalmas fejlődés.
A probléma a védelem, ami hiába volt tavaly is néha kiugróan jó egy-egy meccs erejéig, azért a playoffban sikerült nekik leolvasztani egy 20, majd 17-0-ás előnyt... Ott a támadók felrakták ezeket a pontokat, rajtuk nem múlt és ha a védők nem hozzák őket olyan helyzetbe ahol már nem mi vezetünk és kapkodni kell a pontért, akkor SB résztvevők lettünk volna... Verhetetlen védelem nincs, de a mienk jelen állás szerint csak gyengül és gyengül a tavalyihoz képest...