Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
Roddy vs. Colston - értelmetlen vita, mindketten a poszt legjobbjai közt vannak. Elfogultságból adódóan itt mindenki csapata játékosát tartja jobbnak. Szerencsére évente kétszer hozzá járulhatnak, hogy az egymás elleni meccsen mutassák meg ki a jobb. pont.

Draft - Trade - várjuk meg a draftot és utána lehet okádni az epét. Senki nem tudja kit fogunk draftolni, kiért megyünk fel, mennyit megyünk fel?! Csak Dimi, de az ő fejébe senki se lát bele, semelyik SZAKÉRTŐ, sőt kb egyik GM fejébe se.
Ami tény: Offense OK, Deffense NEM OK! én remélem ennek értelmében fogunk okoskodni a többit szerintem nyugodtan rájuk bízhatom 😀

Szóval GO FALCONS! RISE UP!

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Te is utána nézhetsz, hogy nálatok kit használ többet Brees TD elkapással a redzonon belül mondjuk meg nálunk kit Ryan.
Nálatok Colston a "nagy ember", nálunk meg Gonzalez. Abban viszont igazad van, hogy ha megnézzük kit melyik körben draftoltak, akkor Colson kiemelkedőbbet nyújt.
Ja és ő nem is csinál annyi droppot talán mint Rody mostanában.zsozso79
Most akkor mi van? Eddig yardokról volt szó. Egyébként pedig Tony TE. Szándékosan nem kevertem ide Grahamet, aki a legtöbb passzt kapta el az elmúlt két évben.
Egyébként Roddynak tavalyelőtt volt kimondottan sok dropja, tavaly Colston messze "felette" teljesített.

több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
DoM igazat adok, épp valamelyik nap írtam, hogy ez az Escobar szerintem rohadt jó és ő még blokkolni is tud.
sőt nézd meg őt :-Philip Lutzenkirchen, elkapások és rout futások terén a legjobb és ő is tud blokkolni
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
eifertért a mi helyzetünkben feltradelni nagyobb baromság mint puntert húzni a top70ben. esélytelen, ekkora degenerált még gene smith sem volt. dimmy meg minden csak nem az előbbi. az, hogy te nem látsz mást az nem baj, a lényeg, hogy ők lássák... 😉peach
Hát remélem Dimi tényleg látja!
De az is benne van, hogy ezt csak te látod degenerált dolognak, mert mindenhol leírták SZAKÉRTŐK, hogy a CB első 10 felhozatala kb. egyforma. Azzal meg, hogy leigazolták Osit, a DE is úgy-ahogy rendben van.
Szóval necces.
Olvass el néhány külföldi hírportált, szakértői véleményt és mindjárt nem olyan degenerált dolog ez!!!!zsozso79
oké, feladom. akkor feltrade eifertét mert az nekünk jó!peach
nem azt mondtam, hogy ez nekünk jó, sőt szerintem is baromság,csak mostanában erről írnak mindenhol.
egyébként szerintem nem kelleni tradelni egyáltalán, mert akik nekünk kellenek, azokon a posztokon játszók között nincs nagy különbség.
pláne egy 30. és egy 15-20. pozició között.+ezzel még vesztünk néhány picket
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
eifertért a mi helyzetünkben feltradelni nagyobb baromság mint puntert húzni a top70ben. esélytelen, ekkora degenerált még gene smith sem volt. dimmy meg minden csak nem az előbbi. az, hogy te nem látsz mást az nem baj, a lényeg, hogy ők lássák... 😉peach
Hát remélem Dimi tényleg látja!
De az is benne van, hogy ezt csak te látod degenerált dolognak, mert mindenhol leírták SZAKÉRTŐK, hogy a CB első 10 felhozatala kb. egyforma. Azzal meg, hogy leigazolták Osit, a DE is úgy-ahogy rendben van.
Szóval necces.
Olvass el néhány külföldi hírportált, szakértői véleményt és mindjárt nem olyan degenerált dolog ez!!!!zsozso79
Eifert és Escobar között sincs nagy különbség. Egyáltalán nem reális, hogy Eifertért fel kell trade-elni az első körben. Sőt. Kicsit túlértékelt lett az elmúlt időszakban az egysíkú, passz elkapó tight end szerepe. Elég megnézni, hogy Fleener mit csinált tavaly a ligában akár a szintén újonc csapattársához (Dwayne Allen) akár a passzjáték impact játékosaihoz képest. Nem sokat.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
eifertért a mi helyzetünkben feltradelni nagyobb baromság mint puntert húzni a top70ben. esélytelen, ekkora degenerált még gene smith sem volt. dimmy meg minden csak nem az előbbi. az, hogy te nem látsz mást az nem baj, a lényeg, hogy ők lássák... 😉peach
Hát remélem Dimi tényleg látja!
De az is benne van, hogy ezt csak te látod degenerált dolognak, mert mindenhol leírták SZAKÉRTŐK, hogy a CB első 10 felhozatala kb. egyforma. Azzal meg, hogy leigazolták Osit, a DE is úgy-ahogy rendben van.
Szóval necces.
Olvass el néhány külföldi hírportált, szakértői véleményt és mindjárt nem olyan degenerált dolog ez!!!!zsozso79
oké, feladom. akkor feltrade eifertét mert az nekünk jó!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
eifertért a mi helyzetünkben feltradelni nagyobb baromság mint puntert húzni a top70ben. esélytelen, ekkora degenerált még gene smith sem volt. dimmy meg minden csak nem az előbbi. az, hogy te nem látsz mást az nem baj, a lényeg, hogy ők lássák... 😉peach
Hát remélem Dimi tényleg látja!
De az is benne van, hogy ezt csak te látod degenerált dolognak, mert mindenhol leírták SZAKÉRTŐK, hogy a CB első 10 felhozatala kb. egyforma. Azzal meg, hogy leigazolták Osit, a DE is úgy-ahogy rendben van.
Szóval necces.
Olvass el néhány külföldi hírportált, szakértői véleményt és mindjárt nem olyan degenerált dolog ez!!!!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
De tudjátok mit, pontosítok: ahhoz képest, hogy Colston egy 7. körös elkapó, és White egy 1. körös, Colston jobban teljesít. Gyurma Pappa
oké, ez így teljesen korrekt, adom 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
eifertért a mi helyzetünkben feltradelni nagyobb baromság mint puntert húzni a top70ben. esélytelen, ekkora degenerált még gene smith sem volt. dimmy meg minden csak nem az előbbi. az, hogy te nem látsz mást az nem baj, a lényeg, hogy ők lássák... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Sajnos ezzel a draft tradel kapcsolatban van egy olyan érzésem, hogy Dimi rá akar menni Eifertre az 1 körben. Talán tegnap nyilatkozta, hogy akit ő meg akar szerezni, azt megszerzi. Én mást nem látok akire ennyire rá lenne "izgulva".
Bár Werner-t én is elnézném nálunk. Viszont szerintem CB -ért nem fog tradelni, mivel CB-t akár még a 2.-3. körben is húzhat jót.
Vélemény?
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Ez egy érdekes kérdés. Én már többször leírtam, szerintem Roddy nélkül Ryan nem lenne sehol, tény, hogy Brees kiváló irányító volt Colston nélkül is (más kérdés, hogy a Chargersben LT "mögött" játszott). De tudjátok mit, pontosítok: ahhoz képest, hogy Colston egy 7. körös elkapó, és White egy 1. körös, Colston jobban teljesít.

Gyurmának meg annyi, hogy nálatok Colston kb. olyan volt és még ma is olyan, mint anno Manningnél Wayn v. előtte Harrison, csak neki passzolt szinte, mert nem volt más. Így azért valjuk be lehet teljesíteni a jardokat.zsozso79
Aha, igen. Köszönöm, hogy rávilágítottál, hogy az egészséges csapatban az első számú elkapó azért az első számú mert ő kapja a legtöbb labdát. Meachem és Henderson, illetve Moore is Colston dropjaiból élt évekig. A Saintsnél 80-60 elkapása van mind a négy WR-nek, a tavalyi év kivétel, nem volt igazán 3. WR.

És most hogy mondod, Ryannak annyi célpontja van, hogy Roddynak könyörögnie kell a labdáért, mert kapkodják körülötte. Igaz, hogy évente átlagosan 20-25-tel több elkapással dolgozik, mint Colston. A Falconsnál (tavalyig) csak Roddynak volt átlagosan 80 felett, és tavaly is, a 3. WR 38 labdát kapott el, de JJ is 79-et kapott el.


Javaslom, hogy hülyeségek helyett nézz utána, hogy mit beszélsz.Gyurma Pappa
Te is utána nézhetsz, hogy nálatok kit használ többet Brees TD elkapással a redzonon belül mondjuk meg nálunk kit Ryan.
Nálatok Colston a "nagy ember", nálunk meg Gonzalez. Abban viszont igazad van, hogy ha megnézzük kit melyik körben draftoltak, akkor Colson kiemelkedőbbet nyújt.
Ja és ő nem is csinál annyi droppot talán mint Rody mostanában.
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Nézz utánna! Azt hiszem 2. évében kb.: 4 meccset játszott, aztán rotyi lett a bokája.zsozso79
2009 ben 16/14 meccsen játszott. azóta nem hagyott ki. 😉 szóval ezt nemtom honnan szülted 😀peach
16/13, de tök mindegy
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Ez egy érdekes kérdés. Én már többször leírtam, szerintem Roddy nélkül Ryan nem lenne sehol, tény, hogy Brees kiváló irányító volt Colston nélkül is (más kérdés, hogy a Chargersben LT "mögött" játszott). De tudjátok mit, pontosítok: ahhoz képest, hogy Colston egy 7. körös elkapó, és White egy 1. körös, Colston jobban teljesít.

Gyurmának meg annyi, hogy nálatok Colston kb. olyan volt és még ma is olyan, mint anno Manningnél Wayn v. előtte Harrison, csak neki passzolt szinte, mert nem volt más. Így azért valjuk be lehet teljesíteni a jardokat.zsozso79
Aha, igen. Köszönöm, hogy rávilágítottál, hogy az egészséges csapatban az első számú elkapó azért az első számú mert ő kapja a legtöbb labdát. Meachem és Henderson, illetve Moore is Colston dropjaiból élt évekig. A Saintsnél 80-60 elkapása van mind a négy WR-nek, a tavalyi év kivétel, nem volt igazán 3. WR.

És most hogy mondod, Ryannak annyi célpontja van, hogy Roddynak könyörögnie kell a labdáért, mert kapkodják körülötte. Igaz, hogy évente átlagosan 20-25-tel több elkapással dolgozik, mint Colston. A Falconsnál (tavalyig) csak Roddynak volt átlagosan 80 felett, és tavaly is, a 3. WR 38 labdát kapott el, de JJ is 79-et kapott el.

Javaslom, hogy hülyeségek helyett nézz utána, hogy mit beszélsz.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nézz utánna! Azt hiszem 2. évében kb.: 4 meccset játszott, aztán rotyi lett a bokája.zsozso79
2009 ben 16/14 meccsen játszott. azóta nem hagyott ki. 😉 szóval ezt nemtom honnan szülted 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Gyurmának meg annyi, hogy nálatok Colston kb. olyan volt és még ma is olyan, mint anno Manningnél Wayn v. előtte Harrison, csak neki passzolt szinte, mert nem volt más. Így azért valjuk be lehet teljesíteni a jardokat.
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Nézz utánna! Azt hiszem 2. évében kb.: 4 meccset játszott, aztán rotyi lett a bokája.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ja igen és Coltson mögött volt irányító végig.
Nálunk meg Ryan sérülése ideján ne beszéljünk QB-ról, mert azok akik játszottak még cserének is silányak.zsozso79
őőő ryan volt huzamosabb ideig sérült? sztem még teljes meccset sem hagyott ki, vagy talán az első v második évében 1-2-t :/ 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Ja igen és Coltson mögött volt irányító végig.
Nálunk meg Ryan sérülése ideján ne beszéljünk QB-ról, mert azok akik játszottak még cserének is silányak.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
továbbra sem hiszek a statokban teljes mértékben. colstonnak breese volt, whitenak meg csak a 4. évében jött a rookie ryan... + két évet tolt már le egy másik domináns elkapó mellet. ezek a dolgok döntően befolyásolják az ilyen statokat szvsz. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
a colston meg jobb mint white címűbe meg nem megyek belepeach
Én sem megyek bele, egyrészt mert azzal is fair voltam, hogy kiírtam "ha egészséges", de 7 évéből egy sem volt 100%-os. Időarányosan így is 34 yard/év (Colston 1056, Roddy 1090) a különbség köztük, Colston azon kevés WR-ek egyike, aki az első 6 évében átlépte a 6000 yardot. Ha nincs Colston 760 yardos, 11 meccses idénye, akkor jobb számokat is mutatna. Marques 58 TD-t csinál 7 év alatt, Roddy 52-t 8 év alatt. Ahogy mondtam: ha egészséges, Colston jobb. És nem mentem bele mélyebben 😊

Ja igen, és Marquesnak van gyűrűje 😛

a wr corpot úgy értettem, hogy a kezdők mögött nem nagyon van depth. a lewis watson butler trióból, max butlerben érzem azt, hogy nagy erősítés lehet. aztán legyen is igazam 😀 peach
Butler csak szeretne magának olyan jó szezont, mint amilyen Lewis-nak kijött tavaly.atapapa
Pontosan, Lewis tavaly az egyik legjobb CB volt a ligában.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
New Orleans Saints - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
a wr corpot úgy értettem, hogy a kezdők mögött nem nagyon van depth. a lewis watson butler trióból, max butlerben érzem azt, hogy nagy erősítés lehet. aztán legyen is igazam 😀 peach
Butler csak szeretne magának olyan jó szezont, mint amilyen Lewis-nak kijött tavaly.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
saints sztem összesen paytonnal erősödöttpeach
Lewis, Watson és Butler nevében ezt kikérném magamnak 😀

A "WR corp nincs" pedig azért erős, mert ennyi erővel nektek sincs, mivel a két kezdő szint nálunk is meg van (Colston és Moore messze megüti ezt a mércét, Colston ha egészséges jobb is tud lenni, mint White, persze Moore meg messze nem JJ), 3. WR nálatok sincs igazán. Ja igen: Toon még egy percet sem játszott éles NFL meccsen, őt azért ne temessük előre.

Ha azt írtad volna, hogy nincs igazán kezdő szintű LT, egy szót sem szóltam volna 😊

Még egyszer mondom: a tavalyi igazán szar évben, is verni tudtunk titeket a Superdome-ban, annál meg csak jobb csapat tud lenni a Saints.Gyurma Pappa
a wr corpot úgy értettem, hogy a kezdők mögött nem nagyon van depth. a lewis watson butler trióból, max butlerben érzem azt, hogy nagy erősítés lehet. aztán legyen is igazam 😀 az LT hiány egyértelmű szóval szót sem érdemel 😛 😀 , a colston meg jobb mint white címűbe meg nem megyek bele, mert nagyon fair volt, hogy gyorsan összehasonlítottad juliot is mooreal 😉 egyébként nálunk is van még sötét ló wr, davisből akár ki is jöhet a potenciál. mondjuk ez az egész tök8, payton visszatérésével sztem megint tényezők lesztek a ligában... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
saints sztem összesen paytonnal erősödöttpeach
Lewis, Watson és Butler nevében ezt kikérném magamnak 😀

A "WR corp nincs" pedig azért erős, mert ennyi erővel nektek sincs, mivel a két kezdő szint nálunk is meg van (Colston és Moore messze megüti ezt a mércét, Colston ha egészséges jobb is tud lenni, mint White, persze Moore meg messze nem JJ), 3. WR nálatok sincs igazán. Ja igen: Toon még egy percet sem játszott éles NFL meccsen, őt azért ne temessük előre.

Ha azt írtad volna, hogy nincs igazán kezdő szintű LT, egy szót sem szóltam volna 😊

Még egyszer mondom: a tavalyi igazán szar évben, is verni tudtunk titeket a Superdome-ban, annál meg csak jobb csapat tud lenni a Saints.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
2. Svitek a Patshez távozott, ha jól tudom
Az erősorrend pedig amcsi mánia, mutat valamit, de úgysem ez a lényeg. Arról nem is beszélve, hogy a sérülés faktorral meg soha nem lehet számolni. Majd a 10. héten már lehet számolgatni, hogy ki mit tudhat. Lutri az egész. Nem az ellenfeleket kell nézni, hanem azt, hogy a mi csapatunk milyen. Az offense fasza, a védelem fosti, de ha jól draftolunk, pánikra nincs ok. Nehéz lesz, minden évben nehéz. Az elsődleges cél az, hogy idén megtörjük az NFC South győztesének átkát (egymást követő években még soha nem nyerte meg ugyanaz a csapat a csoportot).
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Igazad van Peach, csak azóta a Jets , a Dolphins is erősödött, a Saints, packers, Pats, 49ers négyesről már ne is beszéljünk!
Velünk kapcsolatban pedig sajna eddig csak az jut eszembe, hogy nincs Abraham, Robinson, Greims, Clabo, Swittek, Owens....soroljam még?
És jött helyettük 2- azaz - kettő ember! Ez így sz.r!
Lehet pozitívabban hozzá állni, csak sajna a tények a relativitás talaján tartanak.
A drafton ezek alapján kellene minimum 2 CB, 1 DE, 1 OLB, 1 OT, és még a TE, WR, ...-zsozso79
1: jets na ne vicceljünk már. nincs futójáték, nincs passzjáték, qb meg sancho 😂 😀 dolphinstól sem vok elájulva, jól építkeznek de kel még nekik szvsz 1-2 év + tannehill 2. éves lesz mint tudjuk. saints sztem összesen paytonnal erősödött, wr corp nincs. velük jelenleg kb. egálban vagyunk. packers szopó, new england meg nemtom, gronk és hernandez is műtét után jön, kérdés milyenek lesznek a 4. héten.... jelenleg ezektől a csapatoktól nem vagyok beszarva 😊
2. svitekről nemtudom h elment volna, de lehet én vagyok lemaradva
3. az a 2 érkező az 3, gonzo, osi, jackson. ha ez jól sül el no para, ha szarok lesznek nincs miről beszélni... + elfelejted a tavalyi konz draftot + holmes is jó lesz sztem. a hiba forrásnak most reynoldsot gondolom az O falból.
4. olb + de nem kell egyszerre, elég az egyik attól függően h mi lesz az alap felállás 😉

de továbbra is nagy egyetértésben vagyok sonkával, várjuk meg a draftot meg a szeptembert. 😉

szerk: segítek kicsit, sonka az idei menetrendek erősségét másolta be 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...