Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 10 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Este majd kiderül kinek lesz igaza xD a végén felmegyünk top 4 re és behuzzuk Geno Smith xDDDDDD aszem mindenki hápogna és kapnánk egy seahawks satyit xD
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Egy összefoglaló az eheti pletykákról, még így a draft előtt kb fél nappal:

Judge (CBS) - Egy általam megbízhatónak tartott forrásból tudom, hogy az Atlanta a két top CB (Milliner, Rhodes) közül akar valamelyikért feltradelni.

Pauline - Csak megerősíteni tudom, hogy a legvalószínűbb pick a 30. helyen Jamar Taylor/CB/Boise State

Walterfootball - Saját forrásunk szerint Milliner vagy Jordan az Atlanta célpontja, ha feltradel, de ez nem amolyan JJ-féle őrült üzlet lesz.

Peter King - A Falcons Sheldon Richardsont veszi célba az első körben egy feltrade keretén belül.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
A PFT legutolsó mock draftja nagyon komoly CB rush-t vár előttünk, így a 4 legjobb corner ugrik. Viszont, a 30. helyen a Falcons választottja: Bjoern Werner. Tudnám értékelni. 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/04/24/pft-final-mock-draft/deadmike
Imádom az embert,neki örülnék a legjobban.

több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A PFT legutolsó mock draftja nagyon komoly CB rush-t vár előttünk, így a 4 legjobb corner ugrik. Viszont, a 30. helyen a Falcons választottja: Bjoern Werner. Tudnám értékelni. 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/04/24/pft-final-mock-draft/
több mint 10 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Már csak 17 óra xD
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Az első két napot tuti végignézem. 😀 A harmadikra már kevésbé leszek lelkes.
több mint 10 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Hogy a viharba ne erre várok már az SB óta xD
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Van aki még élőben fogja követni az első nap eseményeit rajtam kívül holnap?Kenny
ne viccelj, lesz külön bowl.hu draft show is. ott eléggé pörögni fog várhatóan az eredménykövetés.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Van aki még élőben fogja követni az első nap eseményeit rajtam kívül holnap?

több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
elvileg ezek a csapatok mozgolódnak nagyon letrade ügyben: PHIL, DET, CLEV, BUFF, MIA

várhatóan közülük fogunk partnert találni.shawnka
Ez viszont nagyon is kedvező, hiszen ha ennyien akarnak kijönni top12-ből, akkor nagyon komoly alkuba lehet őket belekényszeríteni. Idén "vevői" piac lesz, vagyis akik fel akarnak tradelni, fogják diktálni az "árakat". Szóval így lehet, hogy nem is kéne olyan túlzottan sok áldozatot hozni egy magasabb pickért.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
pont akartam írni, hogy ha egy JPP (de szerettem vna annó hozzánk) v aldon smith szintű állatért kell pár picket beáldozni hót nem fog érdekelni.... am. mathieuért én sem ugrálok, sztem sem kell ide egy ilyen idióta. úgyis a sitten végzi...

cb ügyben meg továbbra is ott van még franks, aki annyira szar volt eddig mint annó grimes mielőtt hirtelen elit cb lett belőle... (igaz franks legalább nem kezdőként csinálja a borzalmat) 😀 de ha van passrush akkor a bobby-asante duóval simán belemennék a szezonba, 3-4. körös nickel/depth cb-kel a padon....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Igen, csak itt nem az van, mint JJ esetében. Mivel az idei draftolásra váró játékosok nagyon közel állnak egymáshoz tudásban és szerintem is ezért hülyeség a trade. Bár ha találunk egy új JJ Watt v. Ray Lewis v. Derel Ravist, akkor üsse kő.
több mint 10 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Elgondolkodtató ez a trade ügy mert ha arra gondolok hogy mennyi mindent adunk érte annyira nem örülök de ja azt nézem hogy a legutobbi ilyen akciónkkal kit is szereztünk akkor már optimistában látom a dolgot igaz egy rakat pikkünk és egy plazma tv-k bánta de megérte 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
elvileg ezek a csapatok mozgolódnak nagyon letrade ügyben: PHIL, DET, CLEV, BUFF, MIA

várhatóan közülük fogunk partnert találni.
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
kenny
Plusz nincs szükség egy olyan emberre aki lerombolja a csapat morálját,amit évek alatt felépítettek.
Ez viszont igaz!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Az, hogy drogos Mathieu, semmit sem jelent, mert ezen az alapon a fél NFL-t ki lehetne ba..ni a kukába. Nálunk is voltak rossz fiúk és mégis jól teljesítettek. Lehet, hogy az NFL szigor kicsit helyre rakná a fejét/ edző GM, tulaj.../.
Az viszont egyértelmű, hogy sokan inkább a tutit választják és nem kockáztatnak. Aztán marad 5.-6.7. körre a srác, valaki behúzza, aztán meg évekig siratja a liga többi csapata, hogy mekkora állat volt mert nem vitte el.zsozso79
Abba gondolj bele,hogy egyetemen mennyi pénze volt a srácnak,és mennyi lesz egy NFL szerződés után. Ha utánna nézel az életútjának akkor,egyet kijelenthetünk,nem fog pozitiv irányba mozdulni az élete azután miután aláir egy több millió dolláros szerződést. Plusz nincs szükség egy olyan emberre aki lerombolja a csapat morálját,amit évek alatt felépítettek.

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Az, hogy drogos Mathieu, semmit sem jelent, mert ezen az alapon a fél NFL-t ki lehetne ba..ni a kukába. Nálunk is voltak rossz fiúk és mégis jól teljesítettek. Lehet, hogy az NFL szigor kicsit helyre rakná a fejét/ edző GM, tulaj.../.
Az viszont egyértelmű, hogy sokan inkább a tutit választják és nem kockáztatnak. Aztán marad 5.-6.7. körre a srác, valaki behúzza, aztán meg évekig siratja a liga többi csapata, hogy mekkora állat volt mert nem vitte el.
több mint 10 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Ahogy néztem van elég CB hogy lehessen vállogatni és a második körig nem hiszem hogy mindegyik kimenne. De azért kiváncsi vagyok már hogy mi járhat Dimiék fejében, remélem trad nem lesz elég sok védő játékos van és nem is olyan rosszak hogy bárkié fel keljen menni a legtöbbjükben ott a potenciál és persze akár melyik lehet kudarc is mindegy hol draftolják
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Kb. minden második topikban Mathieu-ról álmodoznak, de továbbra is: ő egy drogos hülyegyerek, aki ha bekerül a sok pénzbe, csak rosszabb lesz. Rajta kívül legalább 10 olyan CB van, aki képes hasonló dolgokra, vagy nem is, de legalább megbízható kezdővé válhat.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ezzel egyet értek peach, hogy jó volna, csak azt se felejtsd el, nekünk jelenleg 1 db kezdő CB-k van.
Szóval szerintem ezért lesz 1. vagy 2. körben CB húzva. Aztán még legalább 1 CB-t várok későbbi pick ként-mondjuk egy Tyrann Mathieu-t.zsozso79
az az egy az kettő. Asante mellett ott van Bobby is.

Mathieu nem kell ide, semmi szükség egy ilyen karakterre Atlantában. Tudom, hogy oltári playmaker a srác, és Montgomery sem az a tipikus tökéletes elhivatottsággal rendelkező karakter, de a kettő közül inkább a buta állatot választanám, mint a drogost.
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Ezzel egyet értek peach, hogy jó volna, csak azt se felejtsd el, nekünk jelenleg 1 db kezdő CB-k van.
Szóval szerintem ezért lesz 1. vagy 2. körben CB húzva. Aztán még legalább 1 CB-t várok későbbi pick ként-mondjuk egy Tyrann Mathieu-t.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
1 30 Atlanta: Jesse Williams, NT (Alabama)
Ezzel egyetértenék!
2 30 Atlanta: Sam Montgomery, DE (LSU) itt viszont már tuti CB jönne.zsozso79
sonka elmélete szerint nem feltétlen. mivel nem követem az ncaa-t én hiszek neki, h középső körökben is lehet kezdő kaliberű cornert draftolni. ha így nézzük akkor 2. kör végén montgomery k*rva jó pick volna...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Én már megkaptam a legjobb hírt a tavaszra, most hivatalossá vált, hogy leigazoltuk Götzét! Nyáron jön!
Remélem ma elkenjük a Barca száját, a hétvégén meg le draftoljuk a legjobb embereket -posztra és már boldogabb nem is lehetnék!!!!
Go Falcons-Go Bayern!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/04/22/jerry-jones-would-like-to-trade-down/?utm_source=feedly

Ugye-ugye.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Na szóval ha ezt ki tárgyaltátok akkor mért pont Millner? Sokat kéne érte fel menni és van hozzá hasonló CB még a draftonAsura
Eddig két draft szimulációt csináltam 2 hét alatt. Az egyik az itteni 7 körös mock volt, a másik tegnap a GM játék draftja. Viszonylag jól is ismerem már az összes prospectet. Millinerért teljesen felesleges felmenni. Ha az idei börze valamiben erős, akkor az a CB poszt. Tele van a poszt olyan prospectekkel, akik a 3-4-5. körökben is simán elhozhatóak lesznek, és én nyugodt szívvel kezdetném is őket. Az más kérdés, hogy szerintem az 1-2. körben akkora CB-run lesz, hogy azt nem fogja senki sem elhinni.shawnka
Hol csinálsz draft szimulációt ??? vagy hogy csinálod?Asura
De ha teljesen gépiesített draftszimulációt akarsz, ahol kb. az összes bemenetet a saját ízlésedre igazíthatod akk látogass el ide:  drafttek.com/new%20simulator/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...