Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Jó lesz ez szerintem.berger90
legalább lesz egy nyugodt éve viszonylag nyomás nélkül hozzászokni az NFL-hez, aztán reméljük hasznos lesz a magassága az endzone-ban, ha jók a kezei 😊
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Jó lesz ez szerintem.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
legalább nem buta 😀
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
értem én hogy 203 centi és mókás a neve, de hát azért...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Jó kezei vannak,de nem vagyok kibékülve mikor bent van még williams és washington is.
De ők tudják.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
na jó ezt a TE picket kurvára nem értem
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
szóval akkor Malliciah Goodman. vélemények??
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
hát így hogy most nem vittük el Jesse-t 4/30-ra, akkor szerintem már nem is fogjuk később sem, úgy látszik, nem kell a vezetőségnek.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Roddy White: "I would absolutely take the honey badger best defensive player in the draft"
több mint 11 éve
Asura Atlanta Falcons 19
J W még a végén lecsúszik hozzánk, most már akár fel is mehetnénk érte
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
faszom Alex Okafor --> Cardinals!! akkor most már Jesse Williams jöjjön!!
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.thefalcoholic.com/2013/4/27/4273118/2013-nfl-draft-best-players-available-after-three-rounds

mocskos Kiel!!Sugar611
mocskos bírók.szánalmasan próbálták menteni a menthetőt az utolsó 2 kiállítással...Kenny
azt hittem agyfaszt kapok!!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
 www.thefalcoholic.com/2013/4/27/4273118/2013-nfl-draft-best-players-available-after-three-rounds

mocskos Kiel!!Sugar611
mocskos bírók.szánalmasan próbálták menteni a menthetőt az utolsó 2 kiállítással...

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.thefalcoholic.com/2013/4/27/4273118/2013-nfl-draft-best-players-available-after-three-rounds

mocskos Kiel!!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Így még kevésbé tetszik a Trufant feltrade. Ha benne van h 1-2. körben ugyanoda húzunk, akk ne dobjuk ki az ablakon a 3. körös pickünket, pláne úgy h Trufant-szerű CB-vel teli van a class...empty taxi
Ahogy már mondtam, Dimi akkor jó, ha kockáztat. Látott valami Trufantban, biztos volt olyan csapatnál viziten, akik 30-22 között húzott. Szerintem ha ő felment érte, akkor annak oka volt. Arra meg szerintem senki nem számított, hogy Jesse és Okafor idáig csúsznak, így az első kör végén védhető, hogy lemondott a 3. körről. Az, hogy a 2. kör végén akkor miért nem húzta be valamelyiket, az már más kérdés.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ha - tegyük fel - Abrahamet újraigazoljuk, akkor reálisan nézve körülbelül hanyadik helyre kéne feljönnünk ahhoz, hogy biztos megszerezhessük Williamset, és vajon mibe fájna ez nekünk?
És ha nem hozzuk vissza Abe-et, Okafor esetében ugyanez? egyáltalán mennyit csúszhatnak le még ők a 4. körben így, hogy van egy egész napjuk a csapatoknak áttekinteni a megmaradt játékosokat?kaszo
Egy jövő évi harmadik és egy idei ötödiknek elégnek kell lennie.(attól függ mennyire mozgunk előre,ha a negyedik kör első 5 hely valamelyikére akarunk mozogni,akkor kevés)Kenny
én is hasonlóképp gondoltam, köszi.
na és ha mondjuk megpróbálunk várni egy kicsit, de Jesse kimegy a negyedik kör elején, van még a classban használható NT, vagy "mindenképp" őt kéne választanunk?kaszo
Jesse-ben az a nagyon fasza, hogy NT mellett 5-techben is király, így a DL szinte bármelyik posztján bevethető. Lehet, hogy van még hozzá hasonló, de ilyen már nincsen szerintem.

Geathers viszont jöhetne majd.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Ha - tegyük fel - Abrahamet újraigazoljuk, akkor reálisan nézve körülbelül hanyadik helyre kéne feljönnünk ahhoz, hogy biztos megszerezhessük Williamset, és vajon mibe fájna ez nekünk?
És ha nem hozzuk vissza Abe-et, Okafor esetében ugyanez? egyáltalán mennyit csúszhatnak le még ők a 4. körben így, hogy van egy egész napjuk a csapatoknak áttekinteni a megmaradt játékosokat?kaszo
Egy jövő évi harmadik és egy idei ötödiknek elégnek kell lennie.(attól függ mennyire mozgunk előre,ha a negyedik kör első 5 hely valamelyikére akarunk mozogni,akkor kevés)Kenny
én is hasonlóképp gondoltam, köszi.
na és ha mondjuk megpróbálunk várni egy kicsit, de Jesse kimegy a negyedik kör elején, van még a classban használható NT, vagy "mindenképp" őt kéne választanunk?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Így még kevésbé tetszik a Trufant feltrade. Ha benne van h 1-2. körben ugyanoda húzunk, akk ne dobjuk ki az ablakon a 3. körös pickünket, pláne úgy h Trufant-szerű CB-vel teli van a class...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Ha - tegyük fel - Abrahamet újraigazoljuk, akkor reálisan nézve körülbelül hanyadik helyre kéne feljönnünk ahhoz, hogy biztos megszerezhessük Williamset, és vajon mibe fájna ez nekünk?
És ha nem hozzuk vissza Abe-et, Okafor esetében ugyanez? egyáltalán mennyit csúszhatnak le még ők a 4. körben így, hogy van egy egész napjuk a csapatoknak áttekinteni a megmaradt játékosokat?kaszo
Egy jövő évi harmadik és egy idei ötödiknek elégnek kell lennie.(attól függ mennyire mozgunk előre,ha a negyedik kör első 5 hely valamelyikére akarunk mozogni,akkor kevés)

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Ha - tegyük fel - Abrahamet újraigazoljuk, akkor reálisan nézve körülbelül hanyadik helyre kéne feljönnünk ahhoz, hogy biztos megszerezhessük Williamset, és vajon mibe fájna ez nekünk?
És ha nem hozzuk vissza Abe-et, Okafor esetében ugyanez? egyáltalán mennyit csúszhatnak le még ők a 4. körben így, hogy van egy egész napjuk a csapatoknak áttekinteni a megmaradt játékosokat?
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Azért azt tegyük hozzá,hogy nagyon bitang lesz a secondarynk.samu-decoud-moore-trufant.Mcclain,Alford. Nekem ez a névsor nagyon tetszik.
Viszont a trade-be mindenképpen be kell dobni egy jövő évi harmadik kört legalább,kérdés meddig csúsznak az előbb említett emberek.
 insider.espn.go.com/nfl/freeagency/?year=2013&position=31&status=1
itt vannak a még szabad endek,hát engem Abraham-en kivül senki nem győzött meg,és remélem a vezetőseg sem,szóval szerintem borítékolható egy harmadik körös feltrade.Hacsak nem lesz ma is olyan méretű csúszás mint tegnap.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Jól látom, hogy Okafor és Jesse Williams még bent van? ha így van valamelyiket jó lenne még behúzni. Így azért nekem elég íztelen ez a egész 😊Buga
az a baj, hogy szerintem mindenképp kéne trade, mert a 4. körben csak a 29. helyen választhatunk, addig meg szinte biztos, hogy nem fognak lecsúszni!!Sugar611
hátha, arra se sokan számítottak, hogy a 4. kör előtt még bent lesznek 😊Buga
GM játékban ők voltak az első és második körös pickjeim, nagyon durva ez a csúszás.
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Jól látom, hogy Okafor és Jesse Williams még bent van? ha így van valamelyiket jó lenne még behúzni. Így azért nekem elég íztelen ez a egész 😊Buga
az a baj, hogy szerintem mindenképp kéne trade, mert a 4. körben csak a 29. helyen választhatunk, addig meg szinte biztos, hogy nem fognak lecsúszni!!Sugar611
hátha, arra se sokan számítottak, hogy a 4. kör előtt még bent lesznek 😊

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Jól látom, hogy Okafor és Jesse Williams még bent van? ha így van valamelyiket jó lenne még behúzni. Így azért nekem elég íztelen ez a egész 😊Buga
az a baj, hogy szerintem mindenképp kéne trade, mert a 4. körben csak a 29. helyen választhatunk, addig meg szinte biztos, hogy nem fognak lecsúszni!!
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Jól látom, hogy Okafor és Jesse Williams még bent van? ha így van valamelyiket jó lenne még behúzni. Így azért nekem elég íztelen ez a egész 😊