Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 10 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Na szóval ha ezt ki tárgyaltátok akkor mért pont Millner? Sokat kéne érte fel menni és van hozzá hasonló CB még a drafton
több mint 10 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Kell Milliner,nincs mese.Kenny
Mért pont ő? ahogy nézegettem a prospecteket vannak hozzá hasonló CBAsura
Ebbe ne menny bele, mert kiosztanak!
Tapasztaltam. Sajnos néhány ember okosabb a többinél. Csak Superman a jó, ha ők mondják.zsozso79
Erre semmi szükség. Nincsen baj azzal, ha elmondod a véleményedet. Nincsen baj azzal, ha spekulálsz. Nincsen baj azzal se, ha makacs módon ragaszkodsz a gondolataidhoz. Mind azt tesszük.

DE.

Ha olyat látsz, hogy valaki teljesen mást mond, mint amit te kitaláltál, az miatt nem kell agyérgörcsöt kapni. Ez egy fórum, ez a lényege. Nyugodtan keresd fel a Gyűlölködjünk, Politika, OFF topikokat, ott sokkal csúnyábbakat fogsz kapni. Még egyszer mondom, nem bántásból, hanem mert van még itt rajtad kívül 5 ezer felhasználó.

Azt már nem is merem leírni se neked, se GFG-nek, hogy az írásjeleket és a nyelvtani szabályokat azért találták ki úgy, ahogy, hogy használni merjük őket. Rendkívül frusztráló lehet sokak számára, hogy egy ide hányt-vetett szöveghalmazt kínáltok fel elolvasásra, ami sokakból válthat ki negatív szimpátiát. Lehet, hogy tök jó az, amit írsz, írtok, de ha az egyszeri user a 2. magyartalan kifejezésnél felhúzza magát a formai minőségen, az nem biztos, hogy túl előnyös dolog.shawnka
Bocs a helyes írásom tényleg rossz ezért elnézést kérek nekem nem azzal van bajom hogy vitáztok hanem annak a módjával néha olyan mint ha nem tudnátok elfogadni a másik véleményét és egyből letámadjátok eddig amit írtam vagy kérdeztem hogy mi a véleményetek valamiről egyből leszóltad és ez igen nem éppen nyerte el a tetszésemet amúgy nagyon érdekesnek találom a véleményeteket nincs bajom senkivel se csak nem tetszik ahogy néha kimutatjátok a nem tetszéseteket pedig elméletileg egy csapatnak szurkolunk. Na de nem igazán szeretnék ezzel többet foglalkozni elnézést ha valamivel is megbántottalak inkább koncentráljunk arra amiért itt vagyunk a csapatra 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Kell Milliner,nincs mese.Kenny
Mért pont ő? ahogy nézegettem a prospecteket vannak hozzá hasonló CBAsura
Ebbe ne menny bele, mert kiosztanak!
Tapasztaltam. Sajnos néhány ember okosabb a többinél. Csak Superman a jó, ha ők mondják.zsozso79
Erre semmi szükség. Nincsen baj azzal, ha elmondod a véleményedet. Nincsen baj azzal, ha spekulálsz. Nincsen baj azzal se, ha makacs módon ragaszkodsz a gondolataidhoz. Mind azt tesszük.

DE.

Ha olyat látsz, hogy valaki teljesen mást mond, mint amit te kitaláltál, az miatt nem kell agyérgörcsöt kapni. Ez egy fórum, ez a lényege. Nyugodtan keresd fel a Gyűlölködjünk, Politika, OFF topikokat, ott sokkal csúnyábbakat fogsz kapni. Még egyszer mondom, nem bántásból, hanem mert van még itt rajtad kívül 5 ezer felhasználó.

Azt már nem is merem leírni se neked, se GFG-nek, hogy az írásjeleket és a nyelvtani szabályokat azért találták ki úgy, ahogy, hogy használni merjük őket. Rendkívül frusztráló lehet sokak számára, hogy egy ide hányt-vetett szöveghalmazt kínáltok fel elolvasásra, ami sokakból válthat ki negatív szimpátiát. Lehet, hogy tök jó az, amit írsz, írtok, de ha az egyszeri user a 2. magyartalan kifejezésnél felhúzza magát a formai minőségen, az nem biztos, hogy túl előnyös dolog.
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Egyre több csapat aggódik (állítólag) Milliner sérült válla miatt. Azért kétlem, hogy ez veszélyeztetné azt, hogy első CB-ként kiválasszák, mindenesetre ahhoz túl kockázatos lenne, hogy érte menjünk fel. Szóval szerintem ezt lassan lehúzhatjuk a listáról.
Amúgy pedig senki nem azért jár ide, hogy sértegessen másokat. Vitázunk, lehet kulturáltan vitatkozni és szerintem erre szükség is van. Eltérő vélemények vannak, amiket megosztunk másokkal és esetleg tanulunk is egymástól valamit. Szerintem ez a fórum erre is való. Ha valaki nem ért egyet a másikkal, és meg is mondja, még nem kell senkinek megsértődni.
RISE UP!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
1 : nem kell mindenen besérülni

2: hagyjuk már rá h belekötünk mindenért a másikba....

Régen itt a falcons topikban soha nem volt szokás egymás baszogatása...igaz h szaporodtunk az elmúlt időben de próbáljunk már meg elférni egymás mellett és kultúrált eszmecserét folytatni



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Ugye mondtam!
Okostolyások mindenhol vannak. Csak az a jó amit ők mondonak, vagy tesznek!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Kell Milliner,nincs mese.Kenny
Mért pont ő? ahogy nézegettem a prospecteket vannak hozzá hasonló CBAsura
Ebbe ne menny bele, mert kiosztanak!
Tapasztaltam. Sajnos néhány ember okosabb a többinél. Csak Superman a jó, ha ők mondják.zsozso79

több mint 10 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Kell Milliner,nincs mese.Kenny
Mért pont ő? ahogy nézegettem a prospecteket vannak hozzá hasonló CBAsura
Ebbe ne menny bele, mert kiosztanak!
Tapasztaltam. Sajnos néhány ember okosabb a többinél. Csak Superman a jó, ha ők mondják.zsozso79
Ok
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Kell Milliner,nincs mese.Kenny
Mért pont ő? ahogy nézegettem a prospecteket vannak hozzá hasonló CBAsura
Ebbe ne menny bele, mert kiosztanak!
Tapasztaltam. Sajnos néhány ember okosabb a többinél. Csak Superman a jó, ha ők mondják.
több mint 10 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Kell Milliner,nincs mese.Kenny
Mért pont ő? ahogy nézegettem a prospecteket vannak hozzá hasonló CB
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Kell Milliner,nincs mese.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
ha már fel akarunk tradelni, a jets jó partnernek tűnhet, hátha megtartják jó szokásukat, hogy bagóért meg lehet egyezni velük, mert szvsz revisért annyit kértek.... 😀peach
Sok needjük van és kevés cap space, úgyh van benne fantázia, kell nekik a pick.
Mondjuk az 1/13-ra ugrás is (ami a későbbi pickjük) az is kb. a jövő évi 1. körösünkbe fájna szvsz.empty taxi
1. A Jetsről beszélünk 😊
2. Szerintem idei pickek kellenek nekik, így nem biztos, hogy Ti vagytok a megfelelő partner. Ha a 49ers tényleg fel akar tradelni, ők már sokkal inkább. (1/31 és 2/2 elég jónak tűnik)
3. Szerintem a Boys/Giants/Bears hármasból lesz valaki a partner, ha feltradeltek és nem akarjátok megint két évre feláldozni minden picket. Ha igen, akkor akár az Eagles is szóba jöhet, ők mondjuk partnerek lehetnek egy jövő évi 1. pickre is, bár szerintem a top10-ből majdnem mindenki kb. Talán a nagy OT needes csapatok nem.Gyurma Pappa
1. Persze Jets, de új GM van, mondjuk a Revis-trade az ő dolga volt, de egyébként csak egy 3. körös comp picket kapott volna érte, nem hinném h a lejáró szerződését be tudták volna faragni a cap alá jövőre.
2. Ez is az új GM-mel összefüggő történet, új projekt kezdődik, nem felt a jövőévben gondolkoznak, persze RR-t lehet kibasszák ha 1/1-et hoznak 2013-ban, úgyh nyilván annak jobban örülnének.
3. Ha feltradelünk akk én kb. a Colts elé látom értelmét, nekik vannak kísértetiesen hasonló needjeik a miénkhez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
ok, kicsit félreértettelek, bár szerintem ez a revis tradet olcsón megúszta a bucs... első meccsen meg lesérülhet tradelt játékos, 1/1 rookie vagy épp az adott évben horror pénzt kereső cb is 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
szerintem túl misztifikálod kicsit a draft pickek értékét. semmi nem garantálja h az első körös választásodból nem lesz bust. pláne h a tampa az első kör közepén jött volna nem a top 5ben... szóval nehogy már egy játékos, aki posztjának kiemelkedően a legjobbja évek óta ne érjen meg egy első kör közepe + jövőre 3. vagy 4. körös pickeket... ilyen áron én simán bevállaltam volna. vagy bárkit aki ilyen kvalitású saját pozíciójában és szükségem van rá...peach
nem azt mondtam, hogy nem éri meg! csupán annyit jeleztem, hogy bagónak ne nevezzük. reális áron kelt el, nem többért, nem kevesebbért. az üzlettel mindenki jól járt.
szerk: és még valami, semmi sem garantálja, hogy a tradelt játékos nem sérül le a szezonra az első meccsen. Szóval ilyen bust dolgokkal ne dobálózzunk. Értékekről beszéltem, nem szerencsejátékról.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
szerintem túl misztifikálod kicsit a draft pickek értékét. semmi nem garantálja h az első körös választásodból nem lesz bust. pláne h a tampa az első kör közepén jött volna nem a top 5ben... szóval nehogy már egy játékos, aki posztjának kiemelkedően a legjobbja évek óta ne érjen meg egy első kör közepe + jövőre 3. vagy 4. körös pickeket... ilyen áron én simán bevállaltam volna. vagy bárkit aki ilyen kvalitású saját pozíciójában és szükségem van rá...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Szerk: Szerintem a trade nem egy előre elhatározott dolog lesz. Megvan az a 4-5 ember, akik közül valakit akarunk az első körben. Ha közülük már csak egy marad és egy olyan csapat jön, aki vinné, akkor fogunk ráugrani. Csak úgy, mert jó poén, nem fogunk feltradelni. Jelenleg pedig azért nagyon nagy pancsernak és vagy rossz stratégának kell lenni ahhoz, hogy a top15 pickben kimenjen minden kiszemeltünk és be kelljen ugorni érte.

Az 1. és a jövő évi 3 v 4. kört nem nevezném bagónak. 😊
A jövő évi első köröst azért nem kéne odaadni. Az 1/6 JJ cserénél is a jövő évi 2. szerepelt csak a pakkban. Ez pedig "jóval értéktelenebb" pick, mármint az 1/13.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
ha már fel akarunk tradelni, a jets jó partnernek tűnhet, hátha megtartják jó szokásukat, hogy bagóért meg lehet egyezni velük, mert szvsz revisért annyit kértek.... 😀peach
Sok needjük van és kevés cap space, úgyh van benne fantázia, kell nekik a pick.
Mondjuk az 1/13-ra ugrás is (ami a későbbi pickjük) az is kb. a jövő évi 1. körösünkbe fájna szvsz.empty taxi
1. A Jetsről beszélünk 😊
2. Szerintem idei pickek kellenek nekik, így nem biztos, hogy Ti vagytok a megfelelő partner. Ha a 49ers tényleg fel akar tradelni, ők már sokkal inkább. (1/31 és 2/2 elég jónak tűnik)
3. Szerintem a Boys/Giants/Bears hármasból lesz valaki a partner, ha feltradeltek és nem akarjátok megint két évre feláldozni minden picket. Ha igen, akkor akár az Eagles is szóba jöhet, ők mondjuk partnerek lehetnek egy jövő évi 1. pickre is, bár szerintem a top10-ből majdnem mindenki kb. Talán a nagy OT needes csapatok nem.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
ha már fel akarunk tradelni, a jets jó partnernek tűnhet, hátha megtartják jó szokásukat, hogy bagóért meg lehet egyezni velük, mert szvsz revisért annyit kértek.... 😀peach
Sok needjük van és kevés cap space, úgyh van benne fantázia, kell nekik a pick.
Mondjuk az 1/13-ra ugrás is (ami a későbbi pickjük) az is kb. a jövő évi 1. körösünkbe fájna szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
ha már fel akarunk tradelni, a jets jó partnernek tűnhet, hátha megtartják jó szokásukat, hogy bagóért meg lehet egyezni velük, mert szvsz revisért annyit kértek.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Nem nagyon örülök neki,hogy Revis a Bucs-nál van,hogy az utolsó részleteket tisztázzák a trade-jével kapcsolatban..

több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
Besides being a home for the Falcons, the Atlanta stadium will be used for other sports, conventions and entertainment events. The 68,000-seat stadium may be expandable up to 80,000 seats for major events such as the Super Bowl.

The stadium is expected to be completed in time for the Falcons’ 2017 season. After it opens, the nearby Georgia Dome will be demolished.

A legfőbb infók: egy KC illetőségű cég, a 360 nevezetű nyerte a pályázatot egy elhúzható tetejű stadionra. 68 ezres befogadóképességgel, ami 80 ezresre is bővíthető. 2017-re készül el, és amint ez megtörténik, a Dome-t lerombolják. Látványterv hivatalosan még nem látott napvilágot.deadmike
dome 😥

több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Besides being a home for the Falcons, the Atlanta stadium will be used for other sports, conventions and entertainment events. The 68,000-seat stadium may be expandable up to 80,000 seats for major events such as the Super Bowl.

The stadium is expected to be completed in time for the Falcons’ 2017 season. After it opens, the nearby Georgia Dome will be demolished.

A legfőbb infók: egy KC illetőségű cég, a 360 nevezetű nyerte a pályázatot egy elhúzható tetejű stadionra. 68 ezres befogadóképességgel, ami 80 ezresre is bővíthető. 2017-re készül el, és amint ez megtörténik, a Dome-t lerombolják. Látványterv hivatalosan még nem látott napvilágot.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Üdv a fedélzeten!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Helló mindenki
több mint 10 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Néha nehéz eldöntenem, hogy tényleg ennyire hihetetlenül korlátolt néhány ember, vagy csak egyszerűen tényleg nem tanítják meg az iskolában, hogy a kommunikációnak számos formája van, a vitát pl. már az ókori görögök is művelték. Lehet arról beszélgetni, hogy köcsög Saints meg hajrá Falcons, csak ezt meg teheted kb. bárhol.

Azért az valahol kiábrándító, hogy egyeseket az zavar, hogy azon kívül is van téma, hogy Tony mekkora istencsászár vagy istenkirály esetleg csak simán isten, de bigottabbnak inkább csak titán vagy félisten max.

Sőt szerintem írjatok a fórumszervíznek, hogy tiltsák be a beszélgetést. Úgy általában.Gyurma Pappa
Félre értés ne esen nem azzal van baj hogy vitáznak hanem annak a formájával.