Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A T-vel kellene valamit kezdeni,Frozell Adams...kátrány
Különösen, ha tud olyan szezont hozni, mint tavaly a vasalósoknál...
Hm... amúgy capbe mennyi hely van még? Gondolom Evans is visz belőle, még ha nem
is túl nagyot...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Evans jó húzás sztem is... McPhee-nek volt egy szerzett fumbija is... ez is bíztató... JimmySmithy ügynök meg nem játszott... van még tartalék a csapatban, de az OL azért necces... mégha Birk érkezik oda, akkor is... T poszton még nincs rend... Cousins meg pocsék... kár, mert nagy lehetőséget láttak benne, de az, pocsék... na, majd az első 7re összállunk, mint a g*cis bugyi és elgyepáljuk a Vasalósokat 😀😀Collapo
McPhee fumble-nál éppen elindult a QB keze,de odaért és ez pozitív.
Kruger pedig a lepattanó labdánál,csak kipörögte,mikor Webb felvette a labdát.

Jimmy Smith-nek volt egy jó futás elleni védekezése,nem tudták megblokkolni és befelé tolni,ő levált és az RB-t kiszorította,szép volt.Remélem idény közepétől belejön.

A T-vel kellene valamit kezdeni,Frozell Adams...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Evans jó húzás sztem is... McPhee-nek volt egy szerzett fumbija is... ez is bíztató... JimmySmithy ügynök meg nem játszott... van még tartalék a csapatban, de az OL azért necces... mégha Birk érkezik oda, akkor is... T poszton még nincs rend... Cousins meg pocsék... kár, mert nagy lehetőséget láttak benne, de az, pocsék... na, majd az első 7re összállunk, mint a g*cis bugyi és elgyepáljuk a Vasalósokat 😀😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
AdamSchefter Adam Schefter
by jamisonhensley
Filed to ESPN: Buffalo has traded WR Lee Evans traded to Baltimore.

Kiváncsi vagyok milyen picket adtunk, de elsőre nem tűnik rossz húzásnak. 😊s.gergo
2012-es 4. körgsn
Ez jó biznisz,főleg,ha kompenzációs picket is kapunk az elmenőkért.
Örülök,mert elég súlytalan volt a WR szekció.Doss az király volt,de kérdés lehetne e terhelni folyamatos 2. WR-ként.
Evans tavaly ellenünk nagyon jó volt,remélem a lilától megvadul és mindig azt hozza,mint akkor az M&T-ben. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Megnéztem az első félidőt és maga volt a gyötrelem.
Az első csapat vs. Eagles első csapat az gyenge volt.A D-t könnyedén átjátszották,a cornereink egész 1.félidőben gyengék voltak.Magyarázza meg nekem valaki,miért Carrnak,miért nem Wilsonnak fizettünk 15M-ót. 😕
Az LB-k harmatgyengék voltak passz ellen,és Brown is mindig tudott futni pár yardot.Ellerbe kritikán aluli és feltűnő a sok missed tackle.Megvan az TFL akció és támadó fut tovább,mert lecsúszik a védő keze.Volt egy támadásban 2 MT és 10 yardot futott utána RB.

Az O ugyanolyan fogalmatlan,mint tavaly.Boldin nem kapott passzt,a 2. WR T.Smith nem kapott passzt.Az OL ugyanolyan szar,mint ahol tavaly abbahagytuk.Cousins teljesen homály,Oher majdnem teljesen.
Volt néhány jó kis futás,az nem volt rossz,de semmi különös.
Szerintem hiba volt mindkét komfort célpontját elengedni Flacconak és az OL-t nem megerősíteni.RT-ben Reid még nem kész,Cousins talán sosem lesz kész.

Akik tetszettek,az Pitta,nagyon jó volt,szabad és biztoskezű.
Doss ,szintén , sok örömünk lesz benne.

A D-ből,Pollard,sack PD-k ,T-k.Mintha itt játszana évek óta.
Kruger végig akcióközelben volt,most nem a "semmi nincs mögötte" hype van körülötte,tényleg jó,mindig a LOS mögött garázdálkodott és zavart .
Kindle szintén ,jó volt látni együtt élt a játékkal,LOS mögött , futás ellen.Ő is mindig ott volt ahol az ég zeng.
Feltűnő volt McPhee önbizalommal teli játéka,nekem tetszett,megilletődöttség nélkül játszott.kátrány
Na Te még kritikusabb voltál, mint én 😊 Azért ennyire mély következtetéseket sztem még ne vonj le ebből, de tény h nem volt egy nagy durranás ez a meccs a részetekről. (másik megközelítése a dolgoknak, h az Eagles vszínű tényleg nagyon erős lesz idén 😕 )Szesze
Nem temetek csak a tavalyi hibákat látom,főleg az O részéről.
Passz védelem az a tavalyi,mintha nem telt volna el fél év.Nem látszik mit akarunk játszani,valahogy összehozunk valamit.
A D az szerintem oké lesz,a cornerekben vagyok bizonytalan.A D-Line Ngatával jó lesz,Kruger és Kindle aktiválásával és jó teljesítményével stabil lesz a front7.
Reed és Pollard/Zibi pedig szintén jó lesz.
Az LB szekció Rayel szintén jó lesz.

A sok missed tackle az bántó volt.A Rex fémjelezte védelem védjegye volt a fájdalom és a kevés hiba.
Nagyon tetszett a rookie McPhee és a kvázi rookie Kindle és ez optimizmussal tölt el.

Vagy az Eagles lesz qrva jó vagy kevésbé jó és mi középszerűek... 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Megnéztem az első félidőt és maga volt a gyötrelem.
Az első csapat vs. Eagles első csapat az gyenge volt.A D-t könnyedén átjátszották,a cornereink egész 1.félidőben gyengék voltak.Magyarázza meg nekem valaki,miért Carrnak,miért nem Wilsonnak fizettünk 15M-ót. 😕
Az LB-k harmatgyengék voltak passz ellen,és Brown is mindig tudott futni pár yardot.Ellerbe kritikán aluli és feltűnő a sok missed tackle.Megvan az TFL akció és támadó fut tovább,mert lecsúszik a védő keze.Volt egy támadásban 2 MT és 10 yardot futott utána RB.

Az O ugyanolyan fogalmatlan,mint tavaly.Boldin nem kapott passzt,a 2. WR T.Smith nem kapott passzt.Az OL ugyanolyan szar,mint ahol tavaly abbahagytuk.Cousins teljesen homály,Oher majdnem teljesen.
Volt néhány jó kis futás,az nem volt rossz,de semmi különös.
Szerintem hiba volt mindkét komfort célpontját elengedni Flacconak és az OL-t nem megerősíteni.RT-ben Reid még nem kész,Cousins talán sosem lesz kész.

Akik tetszettek,az Pitta,nagyon jó volt,szabad és biztoskezű.
Doss ,szintén , sok örömünk lesz benne.

A D-ből,Pollard,sack PD-k ,T-k.Mintha itt játszana évek óta.
Kruger végig akcióközelben volt,most nem a "semmi nincs mögötte" hype van körülötte,tényleg jó,mindig a LOS mögött garázdálkodott és zavart .
Kindle szintén ,jó volt látni együtt élt a játékkal,LOS mögött , futás ellen.Ő is mindig ott volt ahol az ég zeng.
Feltűnő volt McPhee önbizalommal teli játéka,nekem tetszett,megilletődöttség nélkül játszott.kátrány
Na Te még kritikusabb voltál, mint én 😊 Azért ennyire mély következtetéseket sztem még ne vonj le ebből, de tény h nem volt egy nagy durranás ez a meccs a részetekről. (másik megközelítése a dolgoknak, h az Eagles vszínű tényleg nagyon erős lesz idén 😕 )
több mint 13 éve
gsn 3 548
AdamSchefter Adam Schefter
by jamisonhensley
Filed to ESPN: Buffalo has traded WR Lee Evans traded to Baltimore.

Kiváncsi vagyok milyen picket adtunk, de elsőre nem tűnik rossz húzásnak. 😊s.gergo
2012-es 4. kör

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
AdamSchefter Adam Schefter
by jamisonhensley
Filed to ESPN: Buffalo has traded WR Lee Evans traded to Baltimore.

Kiváncsi vagyok milyen picket adtunk, de elsőre nem tűnik rossz húzásnak. 😊 Már látom negyedik kör, tetszetős.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Megnéztem az első félidőt és maga volt a gyötrelem.
Az első csapat vs. Eagles első csapat az gyenge volt.A D-t könnyedén átjátszották,a cornereink egész 1.félidőben gyengék voltak.Magyarázza meg nekem valaki,miért Carrnak,miért nem Wilsonnak fizettünk 15M-ót. 😕
Az LB-k harmatgyengék voltak passz ellen,és Brown is mindig tudott futni pár yardot.Ellerbe kritikán aluli és feltűnő a sok missed tackle.Megvan az TFL akció és támadó fut tovább,mert lecsúszik a védő keze.Volt egy támadásban 2 MT és 10 yardot futott utána RB.

Az O ugyanolyan fogalmatlan,mint tavaly.Boldin nem kapott passzt,a 2. WR T.Smith nem kapott passzt.Az OL ugyanolyan szar,mint ahol tavaly abbahagytuk.Cousins teljesen homály,Oher majdnem teljesen.
Volt néhány jó kis futás,az nem volt rossz,de semmi különös.
Szerintem hiba volt mindkét komfort célpontját elengedni Flacconak és az OL-t nem megerősíteni.RT-ben Reid még nem kész,Cousins talán sosem lesz kész.

Akik tetszettek,az Pitta,nagyon jó volt,szabad és biztoskezű.
Doss ,szintén , sok örömünk lesz benne.

A D-ből,Pollard,sack PD-k ,T-k.Mintha itt játszana évek óta.
Kruger végig akcióközelben volt,most nem a "semmi nincs mögötte" hype van körülötte,tényleg jó,mindig a LOS mögött garázdálkodott és zavart .
Kindle szintén ,jó volt látni együtt élt a játékkal,LOS mögött , futás ellen.Ő is mindig ott volt ahol az ég zeng.
Feltűnő volt McPhee önbizalommal teli játéka,nekem tetszett,megilletődöttség nélkül játszott.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Nem voltatok túl meggyőzők nekem, az Eagles lényegesen jobbnak tűnt minden tekintetben. Ami főleg váratlan volt, h a védelmetek se tudott dominálni egyáltalán, sőt!. Rettentő rossz százalékban nyaltátok be a 3rd down-okat az egész meccsen. Fordított felállásnál is az Eagles dominált, nem nagyon tudtatok a pass-rushuk ellen megfelelően védekezni. Voltak persze jó teljesítmények is, nekem legjobban Pollard, Kruger és Nakamura tetszett. Messzemenő következtetéseket nem kell levonni persze, de én ennél kicsit többet vártam tőletek.
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Hm... aki nézte a meccset, homályosítson már fel, hogy az OL 6 sack-je milyen felállásban
jött?
Kezdőknél láttam legalább egy sacket, meg egy átengedett embert, Flacco feküdt is tőle.
De amúgy milyen volt a meccs összképe?
Összefoglaló alapján Zibit, és Harukit is csúnyán megszopatták, valamint a két int a két rookie
WR-nek szánt Tyrod passznál volt, de mik az első benyomásotok, mennyire volt összevisszaság a felállásokban?Collapo
Én a harmadik negyed közepéig néztem, aztán a stream-em elkezdett szaggatni és inkább feladtam. Nos, a kezdő OL elég szar volt, mind futás, mind passzblokkolásban, mondjuk fenn voltak kb 2 drive-ot utána elkezdték variálni az embereket ott is (pontos embereket nem tudok mondani, mert a stream-em minősége nem volt az igazi). Az a 6 sack csalóka, ugyanis Flacco 2 drive-nyit volt fenn csak, aztán jött Taylor és neki túl sok volt még ez a meccs, az eagles tudta, hogy rookie, volt blitz bőven ő meg nem tudta kezelni rendesen, megesik (azért voltak szép futásai). Pollard INT-je szép volt, a reciverek közül Pitta emelkedett ki igazán, jól játszott. Mást nemigen lehet kiemelni.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... aki nézte a meccset, homályosítson már fel, hogy az OL 6 sack-je milyen felállásban
jött?
Kezdőknél láttam legalább egy sacket, meg egy átengedett embert, Flacco feküdt is tőle.
De amúgy milyen volt a meccs összképe?
Összefoglaló alapján Zibit, és Harukit is csúnyán megszopatták, valamint a két int a két rookie
WR-nek szánt Tyrod passznál volt, de mik az első benyomásotok, mennyire volt összevisszaság a felállásokban?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nálunk elvileg kezdősor egy negyedet kap, de ugye se D-Jax, se Maclin, se az új Smith, tehát kezdősort fogjuk rá. De elvileg első negyedben lehet olyan felállás, amikor Aso-Asante és DRC is fenn van. Második negyedtől jön Young, majd szép sorban mindenki. A nagy kérdés nálunk a LB sor és O-Line működése, valamint a TC-harcos elkapók, akik 5-6. helyért küzdenek DC-n, mit mutatnak.

Illetve nyílt titok, hogy Castillo is most tanulja a játékhívások csínját-bínját, érdemes lesz erre is odalesni, lesz-e emiatt zűr.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
ó legyen már egy kis futás! basszameg 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kik lesznek nagyobb hiányzok ma tőletek, illetve kb. mennyit kaphat első csapat?Deny
Nem az első csapat fog játszani.
Ray,Reed,Ngata,Suggs keveset,talán egy negyedet sem fog játszani.
Flacco talán egy negyedet.
Jimmy Smith-nek ágyéksérülése van,ő sem valószínű.
Dickson sérült .
Taylornak kell villantania,hogy képes 2. QB lenni.
Foxy vizsgázik,milyen a térde.
Főleg a fiatalok fognak játszani és a kérdésesek.
A védelem is vanilla lesz.

Ilyesmire számíthattok,nálatok gondolom az FA-k csiszolódnak.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kik lesznek nagyobb hiányzok ma tőletek, illetve kb. mennyit kaphat első csapat?
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
És Kelly Gregg is. Fincsi fogásnak tűnik.

Gaither egy nagy injury project. Ha nem válik be ,akkor lesz a tavaly a ligában a jobbak közé tartozó OL és kész. Majd megoldjuk drafton az OT kérdést, úgyse kel igazolni igazából mást.
Ha meg bejön, pénz van rá, amit úgyis el kellett költeni. Igazándiból ezért tetszik ez nekem annyira. Mert mi megtehetjük, hogy kipróbáljuk. A Raiders sztem nem tehette meg.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ricky Williams 2yr deal with Ravens, includes $50K bonus, $1M base in 2011 and $50K bonus and $1.5M base in 2012ulpianus
Amire nektek kell egy veterán játékos,azt Greggel megkaptátok.
Nagy tapasztalat,nagy tudás,még mindig jó amennyit bír fizikailag és marha jó fej.
Nekem nagyon nagy kedvencem,figyelni fogom nálatok is.

Gaitherrel tettünk volna egy próbát,ha lett volna rá pénz,kíváncsi leszek,mennyiért szerződtettétek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kansas City Patsravens 😀

Egyébként nagyon jól jártatok vele szerintem, egész pofásan építkezik a csapat!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
És Kelly Gregg is. Fincsi fogásnak tűnik.

Gaither egy nagy injury project. Ha nem válik be ,akkor lesz a tavaly a ligában a jobbak közé tartozó OL és kész. Majd megoldjuk drafton az OT kérdést, úgyse kel igazolni igazából mást.
Ha meg bejön, pénz van rá, amit úgyis el kellett költeni. Igazándiból ezért tetszik ez nekem annyira. Mert mi megtehetjük, hogy kipróbáljuk. A Raiders sztem nem tehette meg.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ricky Williams 2yr deal with Ravens, includes $50K bonus, $1M base in 2011 and $50K bonus and $1.5M base in 2012


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Gaithert 99.9% hogy leigazolta a Chiefs. Egyre több komoly forrás írja.ulpianus
Az én legutóbbi hírem róla,hogy nem ment át a Raiders -nél a fizikain.De lehet,hogy nem volt rá pénzük és rákenték a sz...dolgot.
Nektek van rá pénzetek és szerződtettétek.
Qrva jó játékos ő,kérdés,mennyire marad egészséges.Sok baja volt a bokájával,a nyakával,a hátával.
Az nem kérdéses,hogy motivált lesz az új csapatánál,tehát azzal nem lesz gond.
Nálunk a bizalom ingott meg irányába,nem bíztak benne,ha megkapja az LT fizetést,akkor a teljesítménye ,az harmonizál vele.
Vagy a BigAl szindróma,a nagy lóvé után elhízás,teljesítmény csökkenés.
Tavaly pl.valami 30 fonttal a versenysúlya alatt érkezett,teljesen edzetlenül.
Lehet,hogy nincs olyan jó LT Oher,mint Gaither,de ő versenysúllyal és edzetten érkezik az edzőtáborba, azonnal terhelhetően.
De,ha játszik,akkor vele is jól jártok,ahogy McClainnel is,aki nálunk azon kampányolt,hogy RB legyen,míg eligazol FB-nek.De megéri,mert qrva jó ő is.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Gaithert 99.9% hogy leigazolta a Chiefs. Egyre több komoly forrás írja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kocseriért nem küzdünk... szűkül azon elkapók létszáma akik még jöhetnének.
Őszintén megvallva a dolgot kétlem, hogy ne hoznánk még valakit...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Cutoltuk az RB Walter Sanderst ,aláírt az OL mekkából ,Iowából a G Kyle Calloway ,a PUP listáról aktiváltuk McKinney-t.

Tavares Gooden megint megsérült,most nyaki sérülést szenvedett.Pedig még szezon sincs,100000 farenheites hőfokkal.kátrány
Goodden sérülése nem jön jól... már csak a 'szokásos' Badedzsó (pedig én bírom nagyon) sérülés kell és megint vékony a középső MLB poszt...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A legjobb lenne,ha érezne magában Bulger még gy kis motivációt a folytatásra.
Persze igazad van és nem megyünk az idénynek veterán QB nélkül,de jobban el tudok képzelni mást.kátrány
Én maradtam le, vagy csak még nem hivatalos, hogy Bulger visszavonul?Collapo
Nekem az a legutóbbi infóm róla,hogy szögre akasztja a csukát.kátrány
Akkor "jó", nekem is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A legjobb lenne,ha érezne magában Bulger még gy kis motivációt a folytatásra.
Persze igazad van és nem megyünk az idénynek veterán QB nélkül,de jobban el tudok képzelni mást.kátrány
Én maradtam le, vagy csak még nem hivatalos, hogy Bulger visszavonul?Collapo
Nekem az a legutóbbi infóm róla,hogy szögre akasztja a csukát.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related