Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A legjobb lenne,ha érezne magában Bulger még gy kis motivációt a folytatásra.
Persze igazad van és nem megyünk az idénynek veterán QB nélkül,de jobban el tudok képzelni mást.kátrány
Én maradtam le, vagy csak még nem hivatalos, hogy Bulger visszavonul?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ennek megfelelően az érzelmi válaszom,nekem is az,hogy inkább a rookie QB legyen a backup.kátrány
Érzelmek alapján ok, meg hát a rookie-nk szimpatikus, mozgékony, meg ilyesmi, de nem fogunk veteran QB nélkül
nekivágni a szezonnak... sose tettük, ha jól emlékszem.
Bár a dolog viszonylag egyszerű... a piacon kint levő emberekből még leginkább Krojl jöhetne... ha nem várunk a QB
kérdéssel még egy kicsit, megnézve, hogy honnan ki esik még ki...

Esetleg Sorgi(??)Collapo
A legjobb lenne,ha érezne magában Bulger még gy kis motivációt a folytatásra.
Persze igazad van és nem megyünk az idénynek veterán QB nélkül,de jobban el tudok képzelni mást.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Dixon azt mondta, olyan csapatban akar játszani, ahol van esélye versenyezni a kezdő QB pozíciójáért. Ki tudja, lehet, hogy ide tradeljük...vassadi
Hehheh... 😂

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Dixon azt mondta, olyan csapatban akar játszani, ahol van esélye versenyezni a kezdő QB pozíciójáért. Ki tudja, lehet, hogy ide tradeljük...vassadi
😂 😛 😂 😛 😂 😛 😂 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Dixon azt mondta, olyan csapatban akar játszani, ahol van esélye versenyezni a kezdő QB pozíciójáért. Ki tudja, lehet, hogy ide tradeljük...
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ennek megfelelően az érzelmi válaszom,nekem is az,hogy inkább a rookie QB legyen a backup.kátrány
Érzelmek alapján ok, meg hát a rookie-nk szimpatikus, mozgékony, meg ilyesmi, de nem fogunk veteran QB nélkül
nekivágni a szezonnak... sose tettük, ha jól emlékszem.
Bár a dolog viszonylag egyszerű... a piacon kint levő emberekből még leginkább Krojl jöhetne... ha nem várunk a QB
kérdéssel még egy kicsit, megnézve, hogy honnan ki esik még ki...

Esetleg Sorgi(??)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A Ravens állítólag érdeklődik Brodie Croyle QB iránt halványan. Chiefs back up QB volt mát Huard alatt is. Mit mondjak róla jót? Végre elment.
A Bamának volt középszerű irányítója, még ott lehet megnézni régebbi felvételeken, az talán szórakoztató is.ulpianus
Backup QB kell,csak nagy kérdés,hogy ki a megfelelő,aki,ha be kell ugrani,mindenki a fejét fogja és semmi jót nem vár tőle,vagy az,akiben lehetőséget látnak,mint pl.egy rookie,mint Taylor.
Persze a kócsok érzelemmentesen döntenek,a szurkoló dolga emocionálisan megközelíteni,hiszen minden szurkolás érzelmi töltet és kisülés vagy felsülés 😛 .
Nem rég olvastam ,hogy gyakoribb a családon belüli erőszak ,ha az apa szurkoló és a csapata gyenge vagy még inkább,ha a csapata betlizik egy presztízs csatában.
Sajnos a frusztrációt a gyengébben töltik ki.

Elkalandoztam,szimpátiám a KC-é,ami persze szimbolikussá silányult,mert már jó csapatotok van és már a pozícióharcban a Ravens riválisai vagytok.De szeretek tudni róla,mi történik KC-ben.Croyle-ról és az évekig tartó QB pokoljárásotokat is figyeltem.

Ennek megfelelően az érzelmi válaszom,nekem is az,hogy inkább a rookie QB legyen a backup.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A Ravens állítólag érdeklődik Brodie Croyle QB iránt halványan. Chiefs back up QB volt mát Huard alatt is. Mit mondjak róla jót? Végre elment.
A Bamának volt középszerű irányítója, még ott lehet megnézni régebbi felvételeken, az talán szórakoztató is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... Ricky még jól is jöhet, így már tényleg nagyon izmos a futás, Rice ugye elkapni is tud, gyanítom lehet így majd néhány két RB, FB felállás, viszont kicsit zavar, hogy nincs hír Ngata szerződéséről, valamint hogy bár érdeklődünk Kocseri iránt, s ma jön ugye hozzánk, de ott se látok túl sok mozgást... legalábbis nincs hír... azon gondolkoztam, hogy Hush-nak lehetne tolni valami minimális szerződést, ha Kocseri se jön össze... jut eszembe, beférne az még a kalap alá?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mától újra edz ,Morgan Cox a long snapper,aki a Browns ellen megsérült.ACL szakadás,de végigjátszotta a meccset egy lábbal.
Kemény gyerek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Érkezett Ricky Williams,backup RB-nek.
Jó kis tandemet alkothatnak Rice-al.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Valamint hamár Floyd nem sikerült, sztetek mennyi esélye van Kácserire?Collapo
"Jamison Hensley says the Ravens have been in contact with Jerricho Cotchery's agent, but don't appear to be aggressively pursuing him. The Ravens are believe to be one of four teams interested." Meglátjuk.....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Namost tudunk valamit Ngata szerződéséről? Ott kellene valami nagyot dobbantani...
Valamint hamár Floyd nem sikerült, sztetek mennyi esélye van Kácserire?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
ha maradnak az isten sem strukturálta volna át
a helyzet az, hogy Kugler(OLCoach) tavaly kezdett, s az eddigi túlfizetett óriások bambán nézik cimű műsorhoz képest elég jó belépője volt - Punci, Legu, J.Scott, Foster bedobása a mélyvizbe - és nem mondom, hogy tökéletes, ilyen félkemény - de nekem megteszi, BB meg a saját esküvőjét is túlélte 😂 akkor eltekereg simán azzal az ötven zsákjával. Ha a D-t kezdték volna szórni tényleg boldogtalan lennék, még egy év a DERALTÉVAL, meglássuk. Noséh Kuglihoz visszatérve - a futásunk javult, sén további javulást várok.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
restruktúra van - BigBang, Harrison, Vugyli. - Aa.Smith még várható - s ráfordulnánk a Pola szerződésre. Állitólag sapka alatt van mindenki, akkor mi is? No LT kezdők a kukkerbe - Flo+Starks - s még egy pár vagy még több kivágás várható.
Ami a fostalicska, hogy az eddig bepotenciált LT-k közül mindenki befalcolt- mármint Gilbert és immár J.Scott is úgyhogy ultraegészséges Tony Hills percetsemjátsztam élesben 😂
nemtom már hol fejtettem ki a North WRcorps-szainak rettentő megfiatalodását a napokban, persze nálunk ugye... - erre Ward PUPos, Sanders lesérül, a Svéd valszeg beverte az utsó szöget a BustWagonjába, BarnaTóni hullámvasút prodüksön úgyhogy jelenleg kinéz egy eddig i fix PSes Grisham (akit imádnék) meg két rúki 😂 s a legtapasztaltabb kezdőnk Valasz fiam lesz, a leggyorsabbvalasz 😉sutianap
Ez így elég érdekes lesz akkor.
Mi most megyünk át a nagypapás védelemből,agresszív védelembe,megy mindenki blitz-re.Ha kevésbé szerencsések vagytok,még az első meccsen IR-re rakjuk BB-t
A T-ken spóroltok?Na persze ki vagyok én,hogy bíráljak.
Szóval ez csak megállapítás.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
restruktúra van - BigBang, Harrison, Vugyli. - Aa.Smith még várható - s ráfordulnánk a Pola szerződésre. Állitólag sapka alatt van mindenki, akkor mi is? No LT kezdők a kukkerbe - Flo+Starks - s még egy pár vagy még több kivágás várható.
Ami a fostalicska, hogy az eddig bepotenciált LT-k közül mindenki befalcolt- mármint Gilbert és immár J.Scott is úgyhogy ultraegészséges Tony Hills percetsemjátsztam élesben 😂
nemtom már hol fejtettem ki a North WRcorps-szainak rettentő megfiatalodását a napokban, persze nálunk ugye... - erre Ward PUPos, Sanders lesérül, a Svéd valszeg beverte az utsó szöget a BustWagonjába, BarnaTóni hullámvasút prodüksön úgyhogy jelenleg kinéz egy eddig i fix PSes Grisham (akit imádnék) meg két rúki 😂 s a legtapasztaltabb kezdőnk Valasz fiam lesz, a leggyorsabbvalasz 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Teljesen egyetértek 😕Phoseidon
Mindkét komfort célpontját elengedtük.Most már csak abban bízok,hogy fejlődött annyit Joe,hogy áthidalja a nehézségeket.
Előfordul olyan,amikor valakit(bárki) felelősséggel ruházzák fel,hirtelen,bumm a mélyvízbe és az illető megfelel.Ez lehet egy munkahelyi átszervezés,több felelősséggel,váratlan gyász .
Most elengedtek két régi célpontját,most újakat kell keresnie és ezzel a kereséssel fejlődik majd Joe.
Boldin ott van neki ,mint top WR,mindenki másnak ő a tapasztalt vezéregyéniség,akire felnézhetnek.
Szerintem ez megint egy fejlődési pályára állítja.
Ettől függetlenül ez fikció,amit most mondok,a tény az,hogy sem Mase sem Heap.kátrány
aranyozhatjuk ezt de sajna attúl még.....
meglássuk mint kompenzál a futássutianap
Még most bárki bármit mond,fikció, 😊 majd élesben kiderül.
Én ,természetesen bízok Flaccoban.

Ti hogy mentetek cap alá?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Részünkről ez"több,mint bűn,hiba" 😕kátrány
Teljesen egyetértek 😕Phoseidon
Mindkét komfort célpontját elengedtük.Most már csak abban bízok,hogy fejlődött annyit Joe,hogy áthidalja a nehézségeket.
Előfordul olyan,amikor valakit(bárki) felelősséggel ruházzák fel,hirtelen,bumm a mélyvízbe és az illető megfelel.Ez lehet egy munkahelyi átszervezés,több felelősséggel,váratlan gyász .
Most elengedtek két régi célpontját,most újakat kell keresnie és ezzel a kereséssel fejlődik majd Joe.
Boldin ott van neki ,mint top WR,mindenki másnak ő a tapasztalt vezéregyéniség,akire felnézhetnek.
Szerintem ez megint egy fejlődési pályára állítja.
Ettől függetlenül ez fikció,amit most mondok,a tény az,hogy sem Mase sem Heap.kátrány
aranyozhatjuk ezt de sajna attúl még.....
meglássuk mint kompenzál a futás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mason a Jets mellett döntött.Phoseidon
Részünkről ez"több,mint bűn,hiba" 😕kátrány
Teljesen egyetértek 😕Phoseidon
Mindkét komfort célpontját elengedtük.Most már csak abban bízok,hogy fejlődött annyit Joe,hogy áthidalja a nehézségeket.
Előfordul olyan,amikor valakit(bárki) felelősséggel ruházzák fel,hirtelen,bumm a mélyvízbe és az illető megfelel.Ez lehet egy munkahelyi átszervezés,több felelősséggel,váratlan gyász .
Most elengedtek két régi célpontját,most újakat kell keresnie és ezzel a kereséssel fejlődik majd Joe.
Boldin ott van neki ,mint top WR,mindenki másnak ő a tapasztalt vezéregyéniség,akire felnézhetnek.
Szerintem ez megint egy fejlődési pályára állítja.
Ettől függetlenül ez fikció,amit most mondok,a tény az,hogy sem Mase sem Heap.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Mason a Jets mellett döntött.Phoseidon
Részünkről ez"több,mint bűn,hiba" 😕kátrány
Teljesen egyetértek 😕

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mason a Jets mellett döntött.Phoseidon
Részünkről ez"több,mint bűn,hiba" 😕


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mana Silva megkapta Landry számát,a 26-ost.kátrány
Na reméljük megragad akkor a keretben 😊
Sacket jegyez Cody is,aki brutális,kérdés mennyit fog bírni meccsenként erőnlétileg.kátrány
Remélem a brutális nem a tömegére, zsírfeleslegére utal 😀 Van most valami sacc per kb infó, hogy nagyjából hány kiló?Wyatt
350 font körülre tippelték,de nem annyira ez a lényeg,hanem fittnek és sportosnak tűnik.
Télen 370-375 körül volt,most 350 alatt.
Megy egy súly és fittség megtartó úton,ami étrend és életmód változtatást jelentett számára.Tudatos és ez jó.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Mason a Jets mellett döntött.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mana Silva megkapta Landry számát,a 26-ost.kátrány
Na reméljük megragad akkor a keretben 😊
Sacket jegyez Cody is,aki brutális,kérdés mennyit fog bírni meccsenként erőnlétileg.kátrány
Remélem a brutális nem a tömegére, zsírfeleslegére utal 😀 Van most valami sacc per kb infó, hogy nagyjából hány kiló?

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most,míg Birk lábadozik és nincs senki más,Bryan Mattison állt be centerbe.Remélhetőleg megtalálják a posztját végre,mert G/T-nek nem egy szilárd kilátás.
Komoly dilemma,kit hozzunk ,mert Birk a kezdő,ki az,aki elfogadja a csere pozíciót,de jó is,ha Birk helyett be kell ugrani.

Most Cousins áll RT-ben,megadják a lehetőséget a versenyre mindkettőjüknek.Reid most pihen,kevesebb terhelést kap,elfáradt.Eddig kemény volt,mind JJ,mind Kindle,mind Kruger ellen.
De félő a keszon-betegség,óvatosan kell terhelni.

Pollard edz a csapattal,jól mozog,tele lelkesedéssel.Olyan,mintha LB játszana S -ként.Ilyen hard-hitternek sem Zibi,sem Nakamura nem alkalmas.Mana Silva megkapta Landry számát,a 26-ost.

Kindle tele energiával,erős és gyors a labda irányába.Megjelent a táborban McCrary ,a 2000-es Ravens D egyik sarokköve. Mondjuk azt hittem még a csapatnál van,mint passrush edző.Dicséri Kindlet,mondta,hogy ő a kedvence és,ha csiszolja a technikáját,akkor top passrusher lehet belőle.Ha látszana bármi is a sérüléséből nem emelné ki sem McCrary sem Peter King.

Sacket jegyez Arty Jones,aki vékonyabb,gyorsabb és erőszakosabb,mint tavaly.Egyenlőre a kezdőben edz,Redding kárára.
Sacket jegyez Cody is,aki brutális,kérdés mennyit fog bírni meccsenként erőnlétileg.

McPhee is feliratkozott,sackelt.Ezzel már az 50%-át hozta 😛 ,őt pedig Suggs dicsérte.

Úgy láttam,Kruger is vékonyabb,mint tavaly volt,amikor 275 környékére felvitte a súlyát,hogy 3-4 DE legyen.Most valószínűleg megy vissza eredeti pozíciójába,DE/OLB-nek .

Szerintem már nem hozunk premier passrushert,talán egy veterán belefér,de drágát nem hiszem.
C-re pénzt el kell különíteni ,ha Birk mégsem bírná és egy tapasztalt WR (Mason!!!!) vagy/és backup RB és egy veterán backup QB sem ártana.Nem kockáztatható,hogy Flacco vagy Rice lesérül és oda az idény.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related