Baltimore Ravens
47 feliratkozó
több mint 13 éve
jjncaaA köszönet tőlünk szurkolóktól is jár, Reméljük majd valahogy megoldjuk, hogy tőlünk vonuljon vissza.
Egyébként tavaly Ő volt a legtöbb pénzbírságot kapott játékos,csak egymaga 126K-t fizetett, amivel a 11. lenne egyedül az összes csapatot figyelembe véve 😀 Ennek tükrében nem meglepő, hogy csapatként mi fizettük a legtöbbet 237K megelőzve 12K-val a Patset. Harmadik messze lemaradva tőlünk a Vikings (180K).
több mint 13 éve

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Vagy ha már nem otthon, akkor egy gyors schedule módosítás és az Eagles ellen kezdünk idegenben...
több mint 13 éve
😀 a superbowlig a po-ban otthon játszunk és egál 😀

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Persze illene, meg ki járna ahogy az elmúlt xx évben is kijárt az aktuális bajnoknak, de ez legyen a legnagyobb problémánk. Idiótaság meg persze virágzik, ez nem új dolog...Azért nem kell ezt túlreagálni, idegenben kezdünk, na bumm.... Majd a 2. meccsen lesz nagy ünneplés hazai pályán, ennyi 😊BaltimoreDefenseHát, azért illene.. pláne ha egy 16 meccses szezonnál ezt általában meg tudják oldani.
Én mindkét sportot kedvelem, a lényeg hogy Selig/Angelos igazából csak több zsetont akarnak, Goodell meg ököllel akarta megoldani ezt is természetesen... van az a dollár, amiért átszerveznének 3*3 meccses szériát A, B és C csapat között, hidd el.
Az hogy előbb jön a naptár, az meg nem nagy kunszt.. mert korábban kezdődik a szezon 😛
Szerintem megoldják úgyis, de az arra jó példa, hogy odakint is vannak idióták...Igor
több mint 13 éve
Azért nem kell ezt túlreagálni, idegenben kezdünk, na bumm.... Majd a 2. meccsen lesz nagy ünneplés hazai pályán, ennyi 😊BaltimoreDefenseHát, azért illene.. pláne ha egy 16 meccses szezonnál ezt általában meg tudják oldani.
Én mindkét sportot kedvelem, a lényeg hogy Selig/Angelos igazából csak több zsetont akarnak, Goodell meg ököllel akarta megoldani ezt is természetesen... van az a dollár, amiért átszerveznének 3*3 meccses szériát A, B és C csapat között, hidd el.
Az hogy előbb jön a naptár, az meg nem nagy kunszt.. mert korábban kezdődik a szezon 😛
Szerintem megoldják úgyis, de az arra jó példa, hogy odakint is vannak idióták...
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Azért nem kell ezt túlreagálni, idegenben kezdünk, na bumm.... Majd a 2. meccsen lesz nagy ünneplés hazai pályán, ennyi 😊
több mint 13 éve
Nem ismerem a baseballt, fogalmam sincs a naptáratokról. Csak annyit, tudok, hogy van egy szokás az nfl-ben, hogy a bajnok - történetesen mi - otthon nyitjuk az évet. Ehelyett megyünk idegenbe mert egy kevésbé népszerűbb sportág, kevésbé népszerűbb csapata lejátssza a 80 (?) hazai meccse közül az egyiket. Mi játszunk 8 hazai meccset ami közül a legnagyobb ünnep ez lehetett volna. Ehelyett elzúgunk mondjuk Chicagoba ahol kb pont lefogja szarni a közönség a fejünket vagy mondjuk elmegyünk a vasashoz ahol még nagyobb hurrá ováció fogja köszönteni a regnáló bajnokot az idény nyitón.Ahogy a linkelt cikkben is írják, ranttal Angeloshoz és Selighez kell fordulni. Erről legkevésbé a játékosok vagy a szurkolók tehetnek, nagyobb pályán mennek a piszkos kis játékok. Ráadásul az O's szurkolók szerinted nem öltöznek hétvégékre narancsból lilába? Ez velük is ugyanakkora kicseszés 😉
A pénzről meg annyit, hogy nem egy nem két tweet szólt arról, hogy Bisciotti hajlandó lett volna kompenzációt fizetni.Blaise
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 13 éve
Nem ismerem a baseballt, fogalmam sincs a naptáratokról. Csak annyit, tudok, hogy van egy szokás az nfl-ben, hogy a bajnok - történetesen mi - otthon nyitjuk az évet. Ehelyett megyünk idegenbe mert egy kevésbé népszerűbb sportág, kevésbé népszerűbb csapata lejátssza a 80 (?) hazai meccse közül az egyiket. Mi játszunk 8 hazai meccset ami közül a legnagyobb ünnep ez lehetett volna. Ehelyett elzúgunk mondjuk Chicagoba ahol kb pont lefogja szarni a közönség a fejünket vagy mondjuk elmegyünk a vasashoz ahol még nagyobb hurrá ováció fogja köszönteni a regnáló bajnokot az idény nyitón.Egy otthoni vasas elleni meccs lett volna az igazi, de hála a rugalmas Oriolesnak mehetünk idegenbe. Csesszék meg. Az tuti, hogy nem most fogom megszeretni a baseballt.BlaiseAz O's schedule tudható hónapok óta. Reméljük szeptember 5-én ugyanúgy tétre menő meccset fogunk játszani, mint tavaly. A ChiSox is és az O's is utazik előtte, ezért nem tudják átpakolni másik napra akár doubledaynek. Azt meg kérdezd meg Peter Angelostól, hogy mi a különbség egy esti és egy nappali meccs bevétele között. De itt van bővebben: bit.ly/YhBr4jrobiroboter
A pénzről meg annyit, hogy nem egy nem két tweet szólt arról, hogy Bisciotti hajlandó lett volna kompenzációt fizetni.
több mint 13 éve
Egy otthoni vasas elleni meccs lett volna az igazi, de hála a rugalmas Oriolesnak mehetünk idegenbe. Csesszék meg. Az tuti, hogy nem most fogom megszeretni a baseballt.BlaiseAz O's schedule tudható hónapok óta. Reméljük szeptember 5-én ugyanúgy tétre menő meccset fogunk játszani, mint tavaly. A ChiSox is és az O's is utazik előtte, ezért nem tudják átpakolni másik napra akár doubledaynek. Azt meg kérdezd meg Peter Angelostól, hogy mi a különbség egy esti és egy nappali meccs bevétele között. De itt van bővebben: bit.ly/YhBr4j
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 13 éve
Egy otthoni vasas elleni meccs lett volna az igazi, de hála a rugalmas Oriolesnak mehetünk idegenbe. Csesszék meg. Az tuti, hogy nem most fogom megszeretni a baseballt.Baltimore Ravens @Ravens 4 percBears, Steelers vagy a Broncos lehet az ellenfél.BaltimoreDefense
The #Ravens are going to open the 2013 season on the road on Thursday, Sept. 5 because of a scheduling conflict with the Orioles.
Szuper...Blaise
több mint 13 éve
Baltimore Ravens @Ravens 4 percBears, Steelers vagy a Broncos lehet az ellenfél.
The #Ravens are going to open the 2013 season on the road on Thursday, Sept. 5 because of a scheduling conflict with the Orioles.
Szuper...Blaise
több mint 13 éve
Baltimore Ravens @Ravens 4 percThe #Ravens are going to open the 2013 season on the road on Thursday, Sept. 5 because of a scheduling conflict with the Orioles.
Szuper...
több mint 13 éve
Gyönyörű költői kép 😊Az csak a kezdet volt,mint egy szerelem,amikor valamivel kezdődött,pillantás,poén,D kosaras melltartó ,aztán terebélyesedik... 😊kátrányIgen Ő azért más kategória egy igazi ikon, de nem ért váratlanul, számítani lehetett rá, hogy nem tér vissza idén. Sajnálom, hogy Ray után távozott a 2.számú vezér is, az összes csapattárs nagyon-nagyra tartotta és a fiatalok fejlődésében és motivációjában kulcsfigura volt Ő. Kíváncsian várom hogy fogja átvenni a leader szerepet Suggs.Reed Houston-ba költözik.BaltimoreDefense😕 Legalább szimpatikus,jó csapathoz kerül.Ennyi vigasztal.
Nem tudom elképzelni más mezben.
Eddig azért nem tudtam, igazán átérezni,mit érez 1-1 szurkoló,mikor az emblematikus játékos más mezt ölt.Azt hittem,olyan érzés,mint pl.egy másik kedvencnél,Heap-nél vagy Gregg-nél.
Most azért rosszabb...kátrány
Idén mindkét játékos elhagyta a csapatot, akik miatt annó Ravens drukker lettem.BaltimoreDefense
Valóban. Meg kell mondanom az őszintét: Hihetetlen puffogtam az elmúlt napokban, vérzett a szívem a játékosokért. De mostanra ez már kezdett elhülni. Ami fáj az mindig fájni fog, ami hiányzik az mindig hiányozni fog. De ez a múltunk. A Bajnokcsapat. Ezt senki nem veheti el tőlünk. Innentől viszont már előre kell nézni!
Sokkal jobb ezeket a nagyszerű játékosokat - akikért beleszerettünk ebbe a csapatba- BAJNOKKÉNT (még leírni is gyönyörű!!) elengedni, mint a gyűrű nélkül. De ez dolog - a hasonlatotokkal élve - egy Igaz Szerelem, az ember a szívével választ csapatot és jóban, rosszban, magasban, mélyben ki is tart mellette akárhogy változnak a körülmények, akárhogy változik is a játékosállomány. 😊
több mint 13 éve
nem olcsó megoldás, de az nfl shopban van a cusotmize it mez... onnan lehet....Esélyes... (bár kicsit lelombozott hogy így nem SB -os mez lesz de, legalább fekete)
ha rendelnél onnan, esetleg pm, lehet társulnék a szállítási költség miatt...Collapo
még megpróbálom megfejteni a méretet (csak régi Reebok mezem van így az nem sokat segít), ha sikerült írok.
elnézést az offért
több mint 13 éve
nem olcsó megoldás, de az nfl shopban van a cusotmize it mez... onnan lehet....ha rendelnél onnan, esetleg pm, lehet társulnék a szállítási költség miatt...

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Nem tudja valaki honnan tudnék fekete Ed Reed mezt szerezni? (S vagy M-es méret főleg)Régi reebok mez is jó lenne de évek óta nem találtam feketéből csak youth mezt 😕
Ja és természetesen nem, nem akarok Houston mezt 😛
több mint 13 éve
Az csak a kezdet volt,mint egy szerelem,amikor valamivel kezdődött,pillantás,poén,D kosaras melltartó ,aztán terebélyesedik... 😊Igen Ő azért más kategória egy igazi ikon, de nem ért váratlanul, számítani lehetett rá, hogy nem tér vissza idén. Sajnálom, hogy Ray után távozott a 2.számú vezér is, az összes csapattárs nagyon-nagyra tartotta és a fiatalok fejlődésében és motivációjában kulcsfigura volt Ő. Kíváncsian várom hogy fogja átvenni a leader szerepet Suggs.Reed Houston-ba költözik.BaltimoreDefense😕 Legalább szimpatikus,jó csapathoz kerül.Ennyi vigasztal.
Nem tudom elképzelni más mezben.
Eddig azért nem tudtam, igazán átérezni,mit érez 1-1 szurkoló,mikor az emblematikus játékos más mezt ölt.Azt hittem,olyan érzés,mint pl.egy másik kedvencnél,Heap-nél vagy Gregg-nél.
Most azért rosszabb...kátrány
Idén mindkét játékos elhagyta a csapatot, akik miatt annó Ravens drukker lettem.BaltimoreDefense

"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Ennek a közelében nem volt az ajánlatunk...@JasonLaCanfora
Maximum value of Ed Reed's deal with the Texans is $16 million for 3 years. Very strong deal for an older safety, especially in this market.
több mint 13 éve
Igen Ő azért más kategória egy igazi ikon, de nem ért váratlanul, számítani lehetett rá, hogy nem tér vissza idén. Sajnálom, hogy Ray után távozott a 2.számú vezér is, az összes csapattárs nagyon-nagyra tartotta és a fiatalok fejlődésében és motivációjában kulcsfigura volt Ő. Kíváncsian várom hogy fogja átvenni a leader szerepet Suggs.Reed Houston-ba költözik.BaltimoreDefense😕 Legalább szimpatikus,jó csapathoz kerül.Ennyi vigasztal.
Nem tudom elképzelni más mezben.
Eddig azért nem tudtam, igazán átérezni,mit érez 1-1 szurkoló,mikor az emblematikus játékos más mezt ölt.Azt hittem,olyan érzés,mint pl.egy másik kedvencnél,Heap-nél vagy Gregg-nél.
Most azért rosszabb...kátrány
Idén mindkét játékos elhagyta a csapatot, akik miatt annó Ravens drukker lettem.
több mint 13 éve
Reed Houston-ba költözik.BaltimoreDefense😕 Legalább szimpatikus,jó csapathoz kerül.Ennyi vigasztal.
Nem tudom elképzelni más mezben.
Eddig azért nem tudtam, igazán átérezni,mit érez 1-1 szurkoló,mikor az emblematikus játékos más mezt ölt.Azt hittem,olyan érzés,mint pl.egy másik kedvencnél,Heap-nél vagy Gregg-nél.
Most azért rosszabb...

"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Reed Houston-ba költözik.
több mint 13 éve
Grat Colla!Reed állítólag ma dönt hol folytatja. Tex vagy mi. Állítólag nem nagyon kapartunk utána és a Tex is kevesebb pénzt kínált neki, mint amennyit szeretett volna ( 7milla). Talán 4 millió között fog kapni szerződést meglátjuk hol...
Boldin átment az orvosi vizsgálaton a Niners-nél, így hivatalosan lezárult a trade.
több mint 13 éve
Nah, mégegy diploma begyűjtve... végre van időm ide is írni 😀Gratulálok(lunk) 😊
Na nem most, mert most még fejvakarós a dolog, de amint van mit... izgi off-season lesz ez...Collapo
Kevésbé pörögnek az események,azért most is vannak történések.Abszolút változáson esik át a csapat,az a jó,hogy,mint egy tanulmány vagy esszé a kedvencedtől vagy a aki munkáját nagyon szereted,úgy lehet Ozzy és csapata munkáját figyelni,hogyan változnak a prioritások a csapaton belül.Ez is izgalmas .

"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.
http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related