Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Nem katasztrófa ez, csak ilyen!
Ez Buffalo, ilyen Bills szurkolónak lenni 😊

Kurvára értelmetlen bármi is!

Van egy használhatatlan qb franchise irányító árban,
Van egy idióta receiverünk, aki... Idióta!
Van egy edzői stábunk, amely nem képes embert embert faragni az idiótájából!
Amúgy is fos az FO, ,illetve a szakmai munka!

Nem akarom megfejteni, mert csak a sztereotípiákká silányult alapvető igazságokat tudom visszhangozni...

Akinek belefér keressen másik csapatot, vagy csak jegelje a témát addig, amíg valami alapvető változás nem következik be, pl RWJr. el nem adja a csapatot. Szánalmas végjáték áll még előttünk!
Gaileyt sajnálom!
Igazi koordinátor, akárcsak DJ volt! Mekkora páros lettek volna DJ, és Gailey egy jó vezetőedző alatt. Sajnos mind a ketten rossz szerepet kaptak!
Ez van!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Inkább erre nem írok semmit. Már megint vicc, amit 21-0 után csináltunk. Egyszerűen elképesztő, hogy egy NFL franchise 3 negyed alatt be tud szopni majd félszáz pontot... Katasztrófa. 😕
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
21-0-ás előnyt így elpazarolni, nevetséges... De a 49 pont is az, tevékenyen kivette ebből mindenki a részét. Ki tudja, mi lett volna, ha SJ bennmarad, és nem hozza le Gailey, de ezen már kár rágódni. Az biztos, hogy ha ez volt az utolsó meccse Stevienek, akkor elég szégyenteljesre sikeredett. Nem értem, miért kellett megint így celebrálni a TD-t, akkor töltsön fel egy videóüzenetet a youtube-ra, vagy valami! Ő tett egy ígéretet, hogy nincs több excessive celebration a Jets elleni meccsből tanulva, ezt megszegte, Gailey meg leültette, nem tudom emiatt kritizálni az öreget, de a playhívás miatt már annál inkább. Futni nem akarunk egyszerűen! Értelmes elkapó pedig nem volt, aki Fitz passzait leszedte volna...

DC-t pedig nincs mese, nézni kell, mert a New England úgy jött át rajtunk a drive-ok 70%-ában, mint kés a vajon. Persze, nem lehet őket teljesen kinyírni, de az a baj, hogy mi a NE-nél gyengébb offensek ellen is így szoptuk a yardokat. Valószínű Wannstedt lesz a DC, és visszatérünk a 4-3-ra.

Csúnya véget ért ez a szezon, a jó kezdésnél nem 6-10-re számítottam, de jelenleg úgy tűnik, hogy továbbra is egy helyben toporgunk, és semmi fejlődés nincs. Márpedig jövőre valamit Gaileynek dobbantani kell, mert ha nincs pozitív mérleg, neki agyő lesz.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
GAMEDAY!!!

Utolsó meccsünk ebben a szezonban, a Patriotshoz látogatunk. Emlékszem, még a szezon elején az 5-2-es start után mennyire reménykedtem benne, hogy ez a meccs lesz primetime... De hát nem lett, a NE megint lazán söpört mindenkit a csoportból rajtunk kivül. Sőt, ami azt illeti, megvan a sanszunk, hogy 1999 után ismét söpörjük a New Englandet! Szerintem ez egy elég nagy motiváció a játékosoknak, de az ellenkező oldalon a No. 1 seed talán még nagyobb Bradyéknek. Lássuk, mi a helyzet a sérültekkel; Urbik kidőlt, Colin Brown lesz a center, első kezdő meccsén nem akárkivel, hanem egyből Wilforkkal találja majd magát szemben szegény. Múlt héten egyébként egész jó volt, beugrása után pár rossz snap után nem volt vele semmi probléma. Brad Smith is kihagyja a finálét, ő a héten nem edzett, így nem játszik ma. Helyén valószínűleg David Nelson lesz a Z. Bell helyett pedig Hairston lesz majd LT. Rayner pedig IR-re ment, ahogy azt már korábban BillsFan kolléga is megírta, Coutu lesz helyette a kicker. Dave-nél csak jobb lehet...

A futójátékra kellene helyezni a hangsúlyt, sokszor Spiller kezébe nyomni a labdát, ezzel is Bradyéket az oldalvonal mellett tudnánk tartani. Persze Gaileyt ismerve, ahogy 3 pontos hátrányban leszünk, feladja majd a futást, és passz passz hátán lesz majd, amiből úgyis kisül minimum 2 pick, de ne legyen igazam 😕 A defense a múlt héten bebizonyította, hogy igenis képes jó játékra, bár a denveri offense, Tebow segédletével borzasztó napot fogott ki. Most lehet bizonyítani a Pats ligaelit támadósora ellen.

Jó lenne meglepetést okozni, és ismét spoilerré válni, de az eszem azt mondatja, hogy itt Pats-örömjáték lesz, és még a tisztes helytállás se fog összejönni, így 6-10 lesz az év végi mérleg.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Kicsiny szurkolótáborunk minden tagjának Boldog Új Évet kívánok! Remélem, hogy 2012-ben egy jó FA-val, drafttal, valamint egy új DC-vel megtörik a playoff-átok, és sikerül bejutni!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825838ad/article/bills-wr-johnson-i-dont-think-ill-be-somewhere-else-next-year?module=HP11_headline_stack

Nagyon jó lenne, ha Stevie maradna! Ő legalábbis szeretne! 7,5 millát kér egy évre állítólag. Egy Reggie Wayne-igazolással máris használható lenne az elkapóbrigád!

http://www.buffalobills.com/media-center/videos/Sound-FX-Marcell-Dareus/384fd28d-a9d0-4388-8873-7507295f9241

Dareus pedig már most vezéregyéniséggé növi ki magát! Nem lenne menthetetlen egyébként ez a védelem, ebben a szezonban jöttek a turnoverek is szép számmal. Tekintve azt, hogy mennyire nincs pass rush, interception-téren jól állunk, a secondaryben van potenciál, Aaron Williams mindenképp biztató jeleket mutat, és Rogersből is jó kis nickel CB lehet, a visszahordásairól nem is beszélve. McGee nem hiszem, hogy már nálunk kezdi a következő szezont, Florence helyére mondjuk jó lenne valakit hozni FA-piacról, vagy draftról. Barnett-Sheppard is jók ILB-ként, Sheppard nagyon sokat fejlődött coverben az utóbbi időben! A Wilson-Byrd páros pedig egy jóideig még biztos betölti a safety-pozíciót, és Bryan Scott is jó kiegészítő ember. Én ezért próbálnék meg a drafton inkább egy gyilkos pass rusher-re rámenni első körben (Merrimanben már én sem hiszek), ebből a puzzle-ből csak ez hiányzik szerintem, meg egy igazi #1 CB és akkor ha nem is egy klasszikus 3&out védelem épülne Buffalóban, de egy olyan, amely nem vesztené el rendszeresen a meccseket! Mert azt látni, hogy ezekben a srácokban van hit, és akarat, és méginkább potenciál.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
=Jones gyengébb prospect mint te 😀Wyatt
jaj... 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
=Jones gyengébb prospect mint te 😀

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jones nálam gyengébb prospect, mint Bradford volt, ugye ő sem pro-style offenseből jött. Az én szemszögemből mondjuk Bradford újonc kampánya sem volt oly nagyszerű, mint az sokan mondták. Talán DoM írta, hogy egy jó game manager irányába indult el első évében, nem egy franchise QB irányába és én ezzel teljesen tudok azonosulni.
Mivel én Jonest nem tartom olyan jónak, mint Bradfordot, így nem szeretném itt látni, úgy meg egész biztosan nem, hogy első évében kezdő legyen, mert szerintem nem lennénk vele előrébb vele, mint a mostani Fitz-cel. 1-2 év padozás után persze teljesen más tészta, csak ugye azonnal bevethető irányítóról beszéltünk, így ő szerintem ebben a szerepkörben nem tudna azonnali javulást hozni a csapatnak.Newman
Nálad ki nem 😀 Amúgy igaz, nem is lesz 1/1, de lehetőség van benne bőven 😊
Jó is lesz ő 1/10 körül valakinek 😊Wyatt
Kire mondtam még ezt? 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jones nálam gyengébb prospect, mint Bradford volt, ugye ő sem pro-style offenseből jött. Az én szemszögemből mondjuk Bradford újonc kampánya sem volt oly nagyszerű, mint az sokan mondták. Talán DoM írta, hogy egy jó game manager irányába indult el első évében, nem egy franchise QB irányába és én ezzel teljesen tudok azonosulni.
Mivel én Jonest nem tartom olyan jónak, mint Bradfordot, így nem szeretném itt látni, úgy meg egész biztosan nem, hogy első évében kezdő legyen, mert szerintem nem lennénk vele előrébb vele, mint a mostani Fitz-cel. 1-2 év padozás után persze teljesen más tészta, csak ugye azonnal bevethető irányítóról beszéltünk, így ő szerintem ebben a szerepkörben nem tudna azonnali javulást hozni a csapatnak.Newman
Nálad ki nem 😀 Amúgy igaz, nem is lesz 1/1, de lehetőség van benne bőven 😊
Jó is lesz ő 1/10 körül valakinek 😊

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jones nálam gyengébb prospect, mint Bradford volt, ugye ő sem pro-style offenseből jött. Az én szemszögemből mondjuk Bradford újonc kampánya sem volt oly nagyszerű, mint az sokan mondták. Talán DoM írta, hogy egy jó game manager irányába indult el első évében, nem egy franchise QB irányába és én ezzel teljesen tudok azonosulni.
Mivel én Jonest nem tartom olyan jónak, mint Bradfordot, így nem szeretném itt látni, úgy meg egész biztosan nem, hogy első évében kezdő legyen, mert szerintem nem lennénk vele előrébb vele, mint a mostani Fitz-cel. 1-2 év padozás után persze teljesen más tészta, csak ugye azonnal bevethető irányítóról beszéltünk, így ő szerintem ebben a szerepkörben nem tudna azonnali javulást hozni a csapatnak.

több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Rayner is IR 😊

de jön Coutu a Dawgstól, anno 2008-ban ő volt a legjobb college kicker!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Jones jó prospect. Szépen, pontosan dob, és főként bivaly erősen. Jól lát a pályán, jó döntéseket hoz. Ellenben ahogy én néztem pro styleban leginkább futnak. Bár azért van tapasztalata, átt tudja venni a labdát, meg persze dob is centeres labdákat, csak nekem ez tűnt fel. Lehet csak az OL miatt van. Most ninsc időm semmi, mert megyek, de ami miatt nem kezdő szint, az egyedül az, hogy a drop lelépése nulla közeli minőség számomra, és nem ismeri ugye a (nem tudjuk melyik csapat) playbookot. Meg a szokásos sebességkülönbség a két liga közt. De én be merném tenni kezdőbe azonnal, rosszabbak is mentek már be bőven, idén is. Pedig idén az Off season rövid volt. Szal nem anyira tisztán Shot gun QB, mint Weeden például, vagy Tebow volt, vagy nemtom ki az akit mindenki ismer, mint példát.

Mindenesetre Jones ha a Chiefsbe jön, én boldog lennék állat mód. Ennyire jónak tartom.ulpianus
+1 Teljesen egyetértek!

Srácok!
Mi vagyunk az egyetlen 3-4 es védelem, amely sokkal jobb 4-3-ban, legalábbis játékokat ebben a sémában tudunk csinálni! 😊 De jó lenne végre elfelejteni a 3-4 es védelmet, nekünk az nem megy! 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jones jó prospect. Szépen, pontosan dob, és főként bivaly erősen. Jól lát a pályán, jó döntéseket hoz. Ellenben ahogy én néztem pro styleban leginkább futnak. Bár azért van tapasztalata, átt tudja venni a labdát, meg persze dob is centeres labdákat, csak nekem ez tűnt fel. Lehet csak az OL miatt van. Most ninsc időm semmi, mert megyek, de ami miatt nem kezdő szint, az egyedül az, hogy a drop lelépése nulla közeli minőség számomra, és nem ismeri ugye a (nem tudjuk melyik csapat) playbookot. Meg a szokásos sebességkülönbség a két liga közt. De én be merném tenni kezdőbe azonnal, rosszabbak is mentek már be bőven, idén is. Pedig idén az Off season rövid volt. Szal nem anyira tisztán Shot gun QB, mint Weeden például, vagy Tebow volt, vagy nemtom ki az akit mindenki ismer, mint példát.

Mindenesetre Jones ha a Chiefsbe jön, én boldog lennék állat mód. Ennyire jónak tartom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Én ezt nem tudom megítélni, szerintem Jones jó prospect, már, ha pocket qbt keresel! Nyílván nem azonnali kezdő lesz Fitz fizetése ismeretében!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én Landry Jonest semmiképp se hoznám ide, nem azonnali kezdő szint. Luck, RG III és ennyi az azonnal bevethetők névsora szerintem.
Visszatérve a Sheppard-Spiller-Williams trióra, én mindhármukban nagyon bízom! Szerintem Williams-szel lesz a legtöbb munka, kevesebb sérülést is kívánok neki, szerintem egy offseason elég mindhárom játékosra és jövőre villoghatnak. 😊

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
nemá Helm!

Bill végre egyszer scoutingol az NCAA-ben, te meg egyből lehurrogod! 😊BillsFan
Én mindigis scoutingoltam, már ha ezt annak lehet nevezni. Persze általában combine után kezdek el, de most valahogy hamarabb elkezdtem.

Vizsgázni is lassan el kéne már kezdeni... 😀
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Távol álljon tőlem, különben is megfogadtam, hogy no meccs, ameddig Edwards van.

bocs HB!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
nemá Helm!

Bill végre egyszer scoutingol az NCAA-ben, te meg egyből lehurrogod! 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Whaley mondja meg hogy mi van a drafton, pont! Benne bízik RW Jr. A mondás szeri kb. két hete átvette a hatalmat, vagy legalábbis megnőtt a hatóköre.
Miami elleni meccsen ő ment be dumálni a félidőben a játékosokkal!
Igen szoktam olvasni, olvastam, meg ennek az ellenkezőjét is, mert nix már mindent mondott.
Örülök, hogy legalább jones neve előkerült... 😊 ő azért nem rossz, jó kezekben lehetne ő jó irányító. Mondjuk nem top 10 szerintem, de attól még lehet!
Ha pedig nem qb, akkor wr, mert egy van, és az is sanszosan le fog lépni.

Én azért szeretném, ha jönneegy tehetséges irányító! 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Flynn megy a hoxba szerintem Schneider után!
Azért nem ennyi aqb class, Landry Jones elérhető lesz. Meg fel leht menni!Helmut Zimmer
Nix előbb fog felállni a GM-székből, mint feltradelni 😊Hungarian Bill
Mindegy is, hogy ő mit akar, mert a döntés Doug Whaley, és Gailey kezében van, ezt már tudjuk.
Te figyejmilyen sommásokat mi alapján mondasz? Dumáltok nixel?
Másik, hogy azmiaz, hogy RGIII után ennyi a qb klassz?????!Helmut Zimmer
Tavaly nyilatkozta, hogy ő egyáltalán nem híve a le-feltradelgetésnek, onnan draftolunk, ahova kerülünk, és punktum. Tudtommal szoktad te is nézni az interjúkat, bár lehet, hogy ez pont kimaradt.

A QB-classról: én nem nézek NCAA-t, nem is tervezek, és tudom, hogy az ember nem igazán lehet naprakész valami olyasmiből, amit maximum újságcikkekből ismer meg, de a Luck-Barkley-Jones-RGIII kvartetten kívül nem nagyon olvastam eddig másról, akit azonnal be lehetne dobni a mélyvízbe! Márpedig ha nem Fitzpatrick a jövő, akkor gondolom te se Thigpent szeretnéd kezdőnek a következő szezonra.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Akkor vagy odaadjuk a teljes jövő évi draftunkat Manningért, vagy semmi. Barkley nem jön ki a draftra, RGIII pedig már nem biztos, hogy bennlesz, mire mi draftolunk és körülbelül ennyi a QB-class, ahogy utánaolvasgattam. Arról nem is beszélve, hogy Chan még mindig vakon bízik Fitzben.

Persze körül lehet nézni FA-piacon, Flynnre én is kíváncsi lennék, de mondjuk eddig neki is egy jó meccse volt, tavaly a Pats ellen, és ennyi, mondjuk Rodgers mellett sok lehetőséget nem kapott.Hungarian Bill
Flynn megy a hoxba szerintem Schneider után!
Azért nem ennyi aqb class, Landry Jones elérhető lesz. Meg fel leht menni!Helmut Zimmer
Nix előbb fog felállni a GM-székből, mint feltradelni 😊Hungarian Bill
Mindegy is, hogy ő mit akar, mert a döntés Doug Whaley, és Gailey kezében van, ezt már tudjuk.
Te figyejmilyen sommásokat mi alapján mondasz? Dumáltok nixel?
Másik, hogy azmiaz, hogy RGIII után ennyi a qb klassz?????!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Helmut, akkor most azért osztod az észt a párodnak, ugye? 😀szaba
Akkor neked még nem volt csajod! 😀
Nem nem osztom, mert imádom...Helmut Zimmer
Szaba magából indul ki, sokszor elverte az asszonyt egy egy SD vereség után 😀JC6
Hát most kezdhet elbújni, mert ennek jó vége nem lesz. 😀
ON
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Szerintem pedig nem, én még mindig nem bíznám Fitzre a csapatot!
OL fasza, Millernek momentuma nem volt, pedig zseni a pali.
Egy darab cetlit nem dobnék Edwards védelmébe!
Frachise qb hiányzik! Ez 1. Kör.Helmut Zimmer
Akkor vagy odaadjuk a teljes jövő évi draftunkat Manningért, vagy semmi. Barkley nem jön ki a draftra, RGIII pedig már nem biztos, hogy bennlesz, mire mi draftolunk és körülbelül ennyi a QB-class, ahogy utánaolvasgattam. Arról nem is beszélve, hogy Chan még mindig vakon bízik Fitzben.

Persze körül lehet nézni FA-piacon, Flynnre én is kíváncsi lennék, de mondjuk eddig neki is egy jó meccse volt, tavaly a Pats ellen, és ennyi, mondjuk Rodgers mellett sok lehetőséget nem kapott.Hungarian Bill
Flynn megy a hoxba szerintem Schneider után!
Azért nem ennyi aqb class, Landry Jones elérhető lesz. Meg fel leht menni!Helmut Zimmer
Nix előbb fog felállni a GM-székből, mint feltradelni 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Detto, egy igazi nasty OLB-re már régóta nagyon szüksége van a csapatnak! Persze sok need van, de talán ez a legnagyobb.

Egyébként kicsit előretekintve, jövőre az NFC West-ből kerülnek ki majd egyik oldalon a csoportellenfeleink, szezon elején talán jobban is vártam a 2012/13-as évet, mint az ideit, de az a csoport nagyon sokat fejlődött, a schedule nem lesz egyszerűbb 😕Hungarian Bill
Szerintem pedig nem, én még mindig nem bíznám Fitzre a csapatot!
OL fasza, Millernek momentuma nem volt, pedig zseni a pali.
Egy darab cetlit nem dobnék Edwards védelmébe!
Frachise qb hiányzik! Ez 1. Kör.Helmut Zimmer
Akkor vagy odaadjuk a teljes jövő évi draftunkat Manningért, vagy semmi. Barkley nem jön ki a draftra, RGIII pedig már nem biztos, hogy bennlesz, mire mi draftolunk és körülbelül ennyi a QB-class, ahogy utánaolvasgattam. Arról nem is beszélve, hogy Chan még mindig vakon bízik Fitzben.

Persze körül lehet nézni FA-piacon, Flynnre én is kíváncsi lennék, de mondjuk eddig neki is egy jó meccse volt, tavaly a Pats ellen, és ennyi, mondjuk Rodgers mellett sok lehetőséget nem kapott.Hungarian Bill
Flynn megy a hoxba szerintem Schneider után!
Azért nem ennyi aqb class, Landry Jones elérhető lesz. Meg fel leht menni!