Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
nálam OLB need az első helyen!!BillsFan
Detto, egy igazi nasty OLB-re már régóta nagyon szüksége van a csapatnak! Persze sok need van, de talán ez a legnagyobb.

Egyébként kicsit előretekintve, jövőre az NFC West-ből kerülnek ki majd egyik oldalon a csoportellenfeleink, szezon elején talán jobban is vártam a 2012/13-as évet, mint az ideit, de az a csoport nagyon sokat fejlődött, a schedule nem lesz egyszerűbb 😕Hungarian Bill
Szerintem pedig nem, én még mindig nem bíznám Fitzre a csapatot!
OL fasza, Millernek momentuma nem volt, pedig zseni a pali.
Egy darab cetlit nem dobnék Edwards védelmébe!
Frachise qb hiányzik! Ez 1. Kör.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Helmut, akkor most azért osztod az észt a párodnak, ugye? 😀szaba
Akkor neked még nem volt csajod! 😀
Nem nem osztom, mert imádom...Helmut Zimmer
Szaba magából indul ki, sokszor elverte az asszonyt egy egy SD vereség után 😀
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Helmut, akkor most azért osztod az észt a párodnak, ugye? 😀szaba
Akkor neked még nem volt csajod! 😀
Nem nem osztom, mert imádom...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
nálam OLB need az első helyen!!BillsFan
Detto, egy igazi nasty OLB-re már régóta nagyon szüksége van a csapatnak! Persze sok need van, de talán ez a legnagyobb.

Egyébként kicsit előretekintve, jövőre az NFC West-ből kerülnek ki majd egyik oldalon a csoportellenfeleink, szezon elején talán jobban is vártam a 2012/13-as évet, mint az ideit, de az a csoport nagyon sokat fejlődött, a schedule nem lesz egyszerűbb 😕
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Helmut, akkor most azért osztod az észt a párodnak, ugye? 😀
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Kelsay felett eljárt az idő... 1-2 meccsen alakít a többi közelít a nullához!

futás ellen lehet használni, de nem every down player már!(Schobel már rég visszavonult mellőle) 😊

nálam OLB need az első helyen!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Fitz megint szar volt, st johnson nélkül 0,0!
Stevienek megadnám a pénzt, amit kér, franchise játékos, kell qb-t hozni a drafton, esetleg kipróbálhatnánk flynnt!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
1, Írtam valahol, hogy a játékunk volt zseniális, én magára a végeredményre gondoltam, mert kicsit meglepődtem rajta.
2, Helmutnak igaza volt Kelsayvel kapcsolatban, de szerintem ezt én is leírtam. 😕
Mindenesetre, szép karácsonyi ajándék volt ez a Bills szurkolóinak. 😊

több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Köszönjük a srácoknak az ajándékot!!

ha ez a DEF így játszana egész évben, és nem csak 2-3 meccsen egy idényben, akkor lehetnének PO álmaink is akár..

1-2. körös CB-k és a két jó safety miért nem játszik így mindig?
azt hiszem nem elsősorban az ő hibájuk a gyenge passz védelem, hanem a 0 pass rush! megint rengeteg ideje volt Tebownak....

azért kiváncsi vagyok a véleményetekre hogy mit várjunk jövőre a Sheppard,Spiller,A. Williams triótól???



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Dareus ígéretére emlékeztek?Helmut Zimmer
Azért csak nem kell várni a Carolina elleni meccsig, hogy megint így játsszon 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Semi zseniális nem volt benne, borzasztóan rosszul játszott a Denver.
Kedvelem Tebowt, nekem egy nagyon szimpi srác, ma rettenetesen nem értette, mi folyik körülötte.

Kelsay, ugye őt évek óta védem, de idén nem jó. Ma jó volt, de az igazán jó Dareus volt! Folyton kettőzték 5 ösben, és így is ott lihegett, így nem volt Kelsaynak olyan nehéz dolga!

Dareus ígéretére emlékeztek?
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Köszönjük a gratulációt!

Ez egy nagyon szép karácsonyi ajándék volt a csapattól! Mindhárom csapatrészünk TD-t szerzett, bár a támadósorral még mindig nem teljesen vagyok elégedett, nem sokkal lépték túl az általam elvárt TD-mennyiséget 😊 Ez a védelem most nagyon-nagyon jó volt, bár azt azért hozzá kell tenni, hogy a Denver támadósora nyitott könyv, szóval meglepetés semmiképp sem szabadott, hogy érjen minket. Azt hiszem, Ulpianus elemezte még őket itt az egyik írásában, kis túlzással ha ő a DC, akkor is valami ilyesmi végkimenetele lett volna a meccsnek. Persze ez nem vonja el Magnumék érdemét, jó volt ez, az a lényeg. Dareus pedig bizony ilyen teljesítményre képes akkor, hogyha a playek több, mint felében nem kettőzik, hihetetlen, hogy hányszor tanyázott a denveri backfieldben!

Attól pedig, hogy Kelsay most tényleg god mode-ban volt, Helmutnak még igaza van 😊 Spiller pedig meccsről-meccsre egyre jobb, Fred Jacksont lehet megérné eltradelni...?

Boldog Karácsonyt mégegyszer, mindenkinek!

Szép volt fiúk! 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Boldog Karácsonyt! Zseniális... 😀
Megint kikaparjuk a gesztenyét a Chargersnek?
Ja igen, Kelsay válaszolt Helmutnak, idén eddig tényleg kuka volt, de most.... 😮 😊 Spiller meg nagy király... 😊

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Köszönjük! Több sikert legközelebb!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A Denver elleni meccsen sikerül beállítanunk a Blackout recordot- 24.000 üres szék!
Tapsoljuk meg ezt a szép teljesítményt! 😕 😂Helmut Zimmer
Lehet, hogy a nézők zavarták a fiúkat.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Köszi Bill nektek is hasonlókat, és külön köszönet azért hogy hétről-hétre tartod bennünk itt a lelket 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Gameday!

Utolsó hazai meccs a szezonban, 10 éve nem produkált nézőszámmal, ami negatív rekord. Így a végére teljesen elfogytunk, nemcsak a játékosaink, hanem a nézők is, bár ki is akarna karácsonykor meccsre menni, amikor már semmi tétje nincs? A Denvernek persze van, nem is kicsi, mi meg már csak a szép befejezésben reménykedhetünk. Végre lesz normális TE, Chandler probable a mai meccsre, ahogy Stevie is. Utóbbi egyébként lehurrogta a szurkolókat, hogy nem kéne kritizálni, mikor lágyéksérüléssel játszik már hetek óta, és azért nem tud minden playnél fennlenni, mert Gailey egyszerűen nem engedi fel. Én úgy tudom, hogy szeretnénk vele hosszabbítani, nem biztos, hogy a szurkolók részéről ez a legjobb módja annak, hogy Buffalóban tartsuk. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez ellen a denveri védelem ellen mit fogunk tudni produkálni, én azt is elképzelhetőnek tartom, hogy TD-t se szerzünk... A labda másik oldaláról szerencsére nincs újabb sérült, a mester annyit elmondott, hogy két kém lesz, és ez a két külső LB lesz majd, Tebow-ra így készülünk.

Jó lenne megnyerni az utolsó hazai meccset, de az eszem azt mondja, hogy mi most nagyon rossz passzban vagyunk, így a Denver óriási lépést tesz majd a csoportelsőség felé, nem fogjuk őket elütni a playofftól, mint 3 éve...

Továbbá szeretném itt megragadni az alkalmat, hogy Békés, Boldog Karácsonyt kívánjak a Buffalo Bills minden alkalmazottja, játékosa, és természetesen szurkolója számára! 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
A Denver elleni meccsen sikerül beállítanunk a Blackout recordot- 24.000 üres szék!
Tapsoljuk meg ezt a szép teljesítményt! 😕 😂Helmut Zimmer
Nyilván nem jönnek az emberek, hisz szar a Denver!!! 😂
Eléggé elkeserítő adat.... :/Newman
Én már azért sem akarok nagyon mélyen véleményezni , kitalálni, megoldani, mert minden legépelt gondolat pusztába kiáltott szó! Lehet hetente üvöltve követelni valaki kirugását. Mindenkit cseréltünk már, nem lett jobb a csapat. Egy dolgot nem cseréltünk, de őt nem is lehet. Míg RWJr. a főnök, addig változás nem lesz! Szeretném, ha eladná a csapatot, persze ettől nem fogja.
Csak akkor senki se hányja a szememre, hogy nem igazán akarom végignézni az agóniát.

Másik!
Kelsay nyilatkozata, hogy Edwards elleni támadás személyes ügy! Kedves Krisztofer, menj a pékbe, amíg volt melletted néhány korszakos játékos, addig a megfelelő ember voltál a posztodon, de korántsem kiemelkedő! Az idei teljesítményed annyira zéró, hogy inkább a fejeden egy kukával lapulj a hűtő mögött, ahelyett, hogy hülyeségeket beszélsz!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Denver elleni meccsen sikerül beállítanunk a Blackout recordot- 24.000 üres szék!
Tapsoljuk meg ezt a szép teljesítményt! 😕 😂Helmut Zimmer
Nyilván nem jönnek az emberek, hisz szar a Denver!!! 😂
Eléggé elkeserítő adat.... :/

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
A Denver elleni meccsen sikerül beállítanunk a Blackout recordot- 24.000 üres szék!
Tapsoljuk meg ezt a szép teljesítményt! 😕 😂
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Egy újabb érdektelen hét, amikor Buffaloban nem történt valójában semmi!
A fórumok üvöltenek, a bérletesek visszamondják, a főszponzorunk már mással tárgyal, de Buffaloban nem történik semmi.
Én gondolkoztam, hogy veszek egy új mezt, mert mikor utoljára feltörték a kecóm 3 éve, akkor az összeset elvitték- de inkább egy Earl Thomasra ruháztam be!
Buffalo a szeretet, és megbocsájtás városa!
Szeretlek Titeket 😀
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
In the two meetings between the teams, the Bills (5-9) went a combined 0 for 23 on third-down conversions.

ezt elnézve, sajna nem csak a d-be kell pénzt nyomni

több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
eljutottam oda, hogy már én sem nézem a meccseket... :/
csak bele-bele szagolok mint most is, mikor feljöttünk 9 pontra rögtön beszívtunk egy 76 yardos futást, siralmas 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Söpörtek minket a Delfinek is, igazán büszkék lehetünk a teljesítményünkre október novembertől kezdődően! Pozitívumot nem sokat találni a mai meccsből, talán annyit, hogy a védelem ahol lehetett, megállította a Dolphins támadósorát, bár a 30 bekapott pont és Bush 200+ yardos futóteljesítménye nem épp erről árulkodik. Fitz megint borzasztó volt az elején, rendszeresen túldobálta az embereit. Utána valamelyest javult, de hát mindez megint későn jött.

Megint szarok voltunk, és megint szopóágon vagyunk. De sebaj, javultunk tavalyhoz képest, gratuláció a csapatnak! *sarcasm*

Szégyellem ezt kimondani, de már alig várom a szezon végét, mert ezt az idényt így mégrosszabb végignézni, mint a tavalyit, ott legalább a végére javultunk fel, ami optimizmusra adhatott okot. 😕 😕Hungarian Bill
Nem néztem a meccset, mivel megfogadtam, hogy addig nem nézek Bills meccset, amíg valami tisztességes D szakember nem veszi kezébe a csapatot!
Láttam, hogy a Tresstájmban kemények voltunk, hogy előtte miért nem, azt nem akarom érteni.
Gaileyt sajnálom, nagyon!