Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Meglehetett volna a "csoda", az utolsó driveban a Steve drop és a Fitz pontatlan passz (Pool hibája után) nagyon sokba került, egész pontosan egy győzelembe. 😕

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én is reménykedtem, hogy 1-2 meccselőnnyel megyünk a Jetshez. :/

Sok mindenben nem reménykedem, lehetőleg ne kapjunk ki nagyon, de persze a csodát nem zárom ki, még nincs veszve semmi.

GO BILLS!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Gameday!

A lehető legrosszabb időpontban megyünk a Jets-hez. Hiába kaptak ki múlt héten Denverben, de mi sorozatban 3 zakón vagyunk túl, és nem úgy néz ki, hogy megfordítjuk a szezonunkat, és újabb győzelmet kasszírozunk be. Sajnos Gailey bevallotta, hogy ő sem tudja, hogy mi van, mi történt, a csapat minden egységben összeomlani látszik, és kérdéses, hogy ki ellen fogunk tudni még egyáltalán győzni. Rengeteg a hiányzónk, erre még jön az is, hogy Roosevelt és Wilson sem játszanak ma. A center Urbik lesz, Levitre végre visszakerül RG-be, Urbik helyén pedig Rinehart kezd majd a falban. Roosevelt helyett a PS-ből felhozott Aiken, vagy Ruvell Martin játszhat majd. Wilson helyett pedig Searcy kezd majd, aki nem volt annyira rossz a Miami ellen, bár egyelőre még nem olyan szint, mint George. Jó lenne, ha tudnánk kontrollálni az időt, a D# is felmutatna végre pár 3&outot. Nem mondom, hogy ez a Jets verhetetlen, de borzasztó fizikális futballt játszanak a labda mindkét oldalán, ami nekünk nem fog ízleni 😕 Egy tisztes helytállásban reménykedem.

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
13-an már az IR-en, ebből a 8. kezdő 😕

csak qrva nagy mákkal nyerhetünk meccset még idén... :/



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Injury Bug, minősíthetetlen!
Áll még Fitz, St J, Levitre, Bell,
Barnett, Shepp, Byrd, Wilson, Dareus.

Ez ennyi, bízhatunk az ellenfelek irgalmában, pedig milyen szépen indult. Nem volt Offseason, erről ennyit!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Jackson határozatlan időre kidőlt 😕

Csak hogy a futójátékunknak is nyekk legyen... 😕Hungarian Bill
IR-re is tettétek:
http://blogs.buffalonews.com/billboard/2011/11/fred-jackson-may-be-lost-for-year.html

pedig jól indult nektek a szezon, már-már abban is reménykedtem h megnyeritek a divíziót...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Jackson határozatlan időre kidőlt 😕

Csak hogy a futójátékunknak is nyekk legyen... 😕
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Schefter: "Bills claimed former Redskins running back Tashard Choice on waivers today."
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Kamar Aiken és Derek Hagan jöttek a megtépázott WR-sorba. Aiken jól mozgott az előszezonban, és a 4.45 másodperces 40-yardos sebessével el is tud szakadni majd remélhetőleg a DB-ktől.

Andre Reed és Steve Tasker elődöntősök a HoF-választáson, remélem, hogy Andre-nak sikerül végre bejutni a Hírességek Csarnokába!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Donald Jones IR. Arra lennék még kiváncsi, hogy mi a helyzet jelenleg Easleyvel...

Marcus Easley answered that he wanted to "keep matters private and remain optimistic" when queried about the heart ailment that sent him to injured reserve in September.
"As far as I'm concerned I'm still on the team and I'm welcomed to attend meetings and work out if I'd like to," Easley said. "With the things that were going on, I really couldn't do too much but right now I'm just taking things day-by-day and hoping for the best."

:/ Remélem vissza tud még térni a pályára, szvsz nagyon jó kis WR lehetne belőle.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kiszivárgott, hogy Fitz két bordája eltört a Redskins elleni meccsen! (Amikor Fletcher lezúzta).
Ha ez igaz, akkor azért elég sok dolgot megmagyráz, többek között azt is, hogy mekkora a bizalom mondjuk Thigpen iránt.
😕
Természetesen a csapat nem erősítette meg a hírt.Helmut Zimmer
Érdekes, de Rivers pocsék játékára is hasonló nem hivatalos hír látott napvilágot (úgy egy hónapja olvastam), azóta sem erősítette meg senki.ulpianus
Amíg nem megy el a PO matematikai esélye (amúgy persze tudjuk, hogy egyik csapatnak sincs erre valós esélye) és Rivers, illetve Fitz kezd, addig senki sem fogja bevallani. Ha cseréled akár Riverst, akár Fitzet, akkor feladtad a szezont. Mindenesetre tényleg beszédes, hogy mennyire elpárologtak a hosszú passzok, meg egyáltalán azok, a játékok, amelyeknél bele kell fordulni a dobómozdulatba. Mindegy attól még lehet a hír kacsa, csak nem hiszem, hogy valaki ennyire elfelejtene játszani.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Kiszivárgott, hogy Fitz két bordája eltört a Redskins elleni meccsen! (Amikor Fletcher lezúzta).
Ha ez igaz, akkor azért elég sok dolgot megmagyráz, többek között azt is, hogy mekkora a bizalom mondjuk Thigpen iránt.
😕
Természetesen a csapat nem erősítette meg a hírt.Helmut Zimmer
Érdekes, de Rivers pocsék játékára is hasonló nem hivatalos hír látott napvilágot (úgy egy hónapja olvastam), azóta sem erősítette meg senki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kiszivárgott, hogy Fitz két bordája eltört a Redskins elleni meccsen! (Amikor Fletcher lezúzta).
Ha ez igaz, akkor azért elég sok dolgot megmagyráz, többek között azt is, hogy mekkora a bizalom mondjuk Thigpen iránt.
😕
Természetesen a csapat nem erősítette meg a hírt.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Az én véleményem!

Szerintem az az igazság, hogy a Támadósor nem nyeri meg a meccseket, viszont a védelem elveszti. Miután gyenge a támadójáték, kb. a Bengals meccs óta, ezért nem kontrolláljuk a lasztit, az időt, a meccset. A D viszont nem tudja lezavarni az ellenfelet a pályáról. Első félidőben Nincs 3& out!!! Egy korszerű D igenis akkor jó, ha kulcs szitukban le tudja zavarni az ellenfél támadósorát. Persze legyünk reálisak, nem 3&out nincs, hanem megállított támadás sincs.

Edwardsot sokan el akarják küldeni, szívemmel én is, eszemmel... nem tudom. Nem küldeném el, csak azért, mert sok szurkolónak összetörtek az álmai, és egy halmozott hard landing keretein belül nézhetjük végig, mennyire nem jó ez a D.
Azért küldeném el, mert kb Shepp, Barnett, Kelsay és MD érti, hogy mi történik a pályán! Ebből 2 rookie, és ha még esélyt akarunk arra, hogy jó játékosok legyenek, akkor át kell adni a stafétát olyan szakembereknek, akik biztosítják, hogy ezek a srácok (franchise játékos Dareus, és szerintem Shepp nagyon nagyon jó lehet) fejlődjenek!
Azért küldeném el, mert totális a fejetlenség a DB sorban!
Elküldeném, mert nem sikerült játékosokat kinevelnie!

De nem küldeném el, mert egy ennyire új rendszert nagyon nehéz installálni. Ha pl. rám hallgatott volna Schneider, akkor Gus Bradleyt már 5x kitette volna. Nem tette, beért a munkája, az eredmény önmagáért beszél, a Seahox D ellen menni fáj, Seattleben 3&out D épül, most borítékolom, hogy jövőre ez lesz az NFL csoda D-je!
Szóval szakmai munka közepén nem kirakni egy koordinátort nem etikus, és nem is célravezető. És mégis úgy érzem, mennie kell, mivel Bradley D-je már tavaly, és Mora előtt is nyert meccseket, ez a Bills D nagyon hosszú ideje csak eldob meccseket, két hete 1 negyed alatt!

Az O elfogyott! Ennyi!
Lynch! Tudom kiröhögtök, szerintem Lynch az NFL egyik legjobb munkalova. Imádom Fredet, Fred a legsokoldalúbb játékos, de Lynch egy Futó, egy RUNNING BACK, aki megy, mint egy bolond, és időnként seggre fejel, vagy csak simán hintába tesz mindenféle korszakos LB-ket. Mai napig nem értem, hogy miért trédeltük el. Nem jobb játékos, mint Fred, jobb futó, mint Fred, együtt elképesztőek lennének. Amúgy, amikor trédeltük, szerintem Sporival éppen arról dumáltunk, hogy ő a legjobb formában lévő futónk!

Spiller! Spiller nem NFL játékos, soha nem is lesz az! Gyanítom, hogy arra a sokoldalú playmaker szerepkörre húzták, amelyet Fred tölt be. Semmit nem láttunk tőle, helyette húzhattunk volna korszakos WR-t. Bent volt Bryant, bent volt Bryant!
Most pedig iszonyúan hiányzik egy igazi őstehetség elkapó! St nem rossz elkapó, de egyedül kevés. Parrish jó elkapó, csak éppen nem játszik. Easley ugyanez!. Nincs kohézió közte, és Fitz között. Valójában, amilyen ütemben hullnak az elkapók, nem tud kohézó-t kiépíteni a többiekkel.
Nate nem tud hosszú routet futni (Easley tudott, ez a nagy különbség), Jones fakezű, és ő is kiemelkedően nyers. Legyünk őszinték kukáztunk mindenkit a wr sorban Azért sajnálom Fitzet, mert elfogyott a tölténye, és láthatóan az önbizalma is.

Filozófia! Már rég nem játszunk Spreadet (a kategória így explicit sohasem létezett nálunk). Rég nincs annyi, és olyan célpontunk, hogy azt a Spreadet alapú játékot játsszuk, amiért megszerettük Gaileyt, Fitzet! Valójában a legordasabb, wco alapokat kezdtük el játszani. Nem lehet Spreadet játszani egy olyan Roosevelttel, akit a jamben, már kibillentenek, és ütemet téveszt, tehát nem ér oda az üres területre. Nem lehet spreadet játszani egy olyan Donald Jonessal, aki semmiféle elszakadásra sem képes míg kimondod azt, hogy 1 mississippi, 2 mississippi, és amúgy meg elejti. A gond csak az, hogy WC-t nem lehet egy olyan fallal játszani, amely a vezére nélkül összedől bullrushra. Korlátozottak a lehetőségek, borzasztóan kiismerhető a playhívás.
A csapat morálisan elfogyott. ST balekolások mindig a legjobb fokmérői egy csapat morális pusztulásának!

Jövő év Offseason Challenge:
1. számú elkapó+
2. passrusher, igazi!!!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
és össze is omlott a passzjáték....

az amúgy sem nagy nevekből Evans trade, Easley IR, Parrish IR, Jones vszeg IR,Stevie és Nelson pedig sérüléssel küzd.

Az O-line teljesen megkeveredett a kezdő center kiválásával, Fitz pedig pontatlan de mégis kockáztat a saját red-zone ban is és jönnek is a pickek 😕

A DEF elvesztette több vezérét is ,a 0 pass rush mellett még szarok a cornerek is, mit is várjunk ?

sok jóra nem számítok 1-2 meccs nyerhető még de nem a csoportunkban, igy úszik a PO, ez van :/



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan

Nem szeretek negatív lenni, de félek, hogy szépen le a lejtőn, pedig annyira jól indult a szezon...
A Jets sincs jó formában, de ilyen játékkal még akár a Miami is megelőzhet bennünket... :/

Majd ha valaki tud, mondjon valami pozitívat is. :/

El vagyok keseredve.Vrijbloed
Annó Trent Edwards is nyert hatból öt meccset, a történet végét mindenki ismeri.

A védelemről nem nagyon írok, mert felesleges, de az ilyen Torrel Troup v. Terrence Cody (hm... nagyon nehéz kérdés) döntések miatt nem nagyon kell csodálkozni,hogy itt tart a csapat, sérülésektől függetlenül.

A támadóknál papíron nagyon jó ez a spread a gyors rövidpasszos játékkal, mert ha minden klappol lehetetlen levédekezni. Ezt pedig Fred Jackson jól ki tudja egészíteni a futásaival. Ez a filozófia a támadófal vállairól isl leveszi a terhet pass protection terén, mert kevesebb idő van arra, hogy előjöjjön a tehetség hiánya a két szélen. Viszont ha ez a passzjáték összeomlik (egy-két rossz passz, nincs meg a tempó, elejtett, el nem kapott passzok), akkor game over van. Fitzpatrickot nem kell bántani, az ő képességeinek ez a maximuma NFL pályán, és nem mintha túl sok segítséget kapna jó eséllyel a liga egyik, ha nem a leggyengébb elkapósorától.

Szerintem nem a mostani visszaesésen kell csodálkozni, hanem hogy annyira összejött minden az idény elején, a sok váratlan második félidei fordítással.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Utólag szerencsés módon megúsztam a meccset, mert egyidőben játszott a Ravens is. Az elmúlt 2 meccs botrányos játéka után bíztam, hogy azért a Miamit szoros meccsen megverjük, és ellépünk a Jetstől... De nem, sajnos itt nagyobb a baj... :/ Ilyen védelemmel, ha Fitz csúcsformában játszana se nyernénk meccset, így meg agyonvernek minket hétről-hétre. :/

Nem szeretek negatív lenni, de félek, hogy szépen le a lejtőn, pedig annyira jól indult a szezon...
A Jets sincs jó formában, de ilyen játékkal még akár a Miami is megelőzhet bennünket... :/

Majd ha valaki tud, mondjon valami pozitívat is. :/

El vagyok keseredve.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Williams/Williams ha keresnéd, hümm..........sutianap
???Helmut Zimmer
én nem ismerem annyira a csapatot, csak a menetrendet vágtam össze az injury/IR listával


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Williams/Williams ha keresnéd, hümm..........sutianap
???
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Williams/Williams ha keresnéd, hümm..........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Fórumokat érdemes olvasni...
D puccs! Összeesküvés elmélet szerintem, de döbbenetes a váltás a D játékban!
Ha mégis így lenne, az okát nem érteném!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
hogyne Helmut, még mit nem 😀Newman
Tréfát félre, ....fire gailey....
és szaba special edition.... Fire aj kovacsHelmut Zimmer
Előbb norv 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
hogyne Helmut, még mit nem 😀Newman
Tréfát félre, ....fire gailey....
és szaba special edition.... Fire aj kovacs
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Fire Gailey! 😊 Fire Gailey! Fire Gailey, fire, fire, fire!!! 😀Helmut Zimmer
Bring back Jauron!!!briareos
nemá, egész jó a D# Cle-ben 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Borzasztó nézni ezt a szenvedést már 3 hete... Ez a csapat jelenleg a szó szoros értelmében botrányos! Eltűnt a ragyogó szezonkezdő forma, persze kellettek hozzá a sérülések. Jones és McGee valószínűleg IR lesz, csak hogy tovább fokozódjon a fejfájás. Levitre szerintem több rossz snapet adott, mint jót, szegény, nem az ő hibája, hogy Hangartnert elküldtük a szezon előtt... Máig nem értem azt a döntést, de igazából sokmindent nem értek. Pl. azt, hogy George Edwards mi a faszt keres még a védelem koordinátoraként? Jöjjön Bajusz, csak hát vele meg vissza kéne állni 4-3-ra, amihez megint egy komplett draft kéne, hogy az emberanyagot összegyűjtsük. Fitzre inkább nem pazarlok szót, szabaduljon meg a szakállától, akkor talán jobban fog látni a pályán, a hosszabbítása óta Edwardsot idézi.

Borzasztóan csalódott vagyok, most ment el a szezonunk, ahelyett, hogy WC-helyre jók lennénk, lehúzhatjuk magunkat a WC-n.

Áááááá :mad: