Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Julio inkább a sérülései miatt szar. Amúgy mi lesz hétvégén Helm?szaba
Szia Szaba!
Hmmm.
Lehet, de a helyes sorrend
Wr prospects 2011 NFL draft
1. AJ Green top 5 prospect
2. n.a.
3. n.a.
4. Julio Jones 1-2 round

üdv
HHelmut Zimmer
De azt te is tudod, hogy AJ Green kaliber az mondjuk jó, ha 10 évente jön egy. Megatron óta egyértelműen a legjobb, és a kövi évben sem nagyon látok hasonlót. Julio fel lett turbózva mert jó méretekkel bír, gyorsan futja a 40-et és nem rossz route runner. De Green azért elég meredek játékos, nem szabad hozzá mérni.

Már írtam, hogy AJ alighanem tiplizik év végén, szóval kezdhetsz örvendezni. 😛szaba
OFF
Az a baj, hogy AJ eltakarodik, de már nincs Brees, LT, nincs Tank, nincs JWilliams... nincs Merriman és főképpen nem azt a rettenetesen zsigeri focit játsza a csapat, amit szerettem. Én a Chargerst nem a meze, vagy LT fekete ellenzője miatt szerettem meg, hanem mert akkor ők voltak a liga ösztönlényei. Emléxel még, amikor 2005-ben a megállíthatatlan Coltsot 13-0-nál agyonverték?! Emléxel még arra, amikor Merrimannel találkozni maga volt a baleset! Na én azt az attitűdöt szerettem! Azóta sem találtam csapatot, ami annyira megfogott volna! Persza a Hox valami hasonló, de még ész nélkül, a Billst meg szeretem, mert a Bills nagyon szeretetreméltó! 😊
Menjen AJ, menjen Norv, jöjjön egy karizmatikus gárda!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Julio inkább a sérülései miatt szar. Amúgy mi lesz hétvégén Helm?szaba
Szia Szaba!
Hmmm.
Lehet, de a helyes sorrend
Wr prospects 2011 NFL draft
1. AJ Green top 5 prospect
2. n.a.
3. n.a.
4. Julio Jones 1-2 round

üdv
HHelmut Zimmer
De azt te is tudod, hogy AJ Green kaliber az mondjuk jó, ha 10 évente jön egy. Megatron óta egyértelműen a legjobb, és a kövi évben sem nagyon látok hasonlót. Julio fel lett turbózva mert jó méretekkel bír, gyorsan futja a 40-et és nem rossz route runner. De Green azért elég meredek játékos, nem szabad hozzá mérni.

Már írtam, hogy AJ alighanem tiplizik év végén, szóval kezdhetsz örvendezni. 😛
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Julio inkább a sérülései miatt szar. Amúgy mi lesz hétvégén Helm?szaba
Szia Szaba!
Hmmm.
Lehet, de a helyes sorrend
Wr prospects 2011 NFL draft
1. AJ Green top 5 prospect
2. n.a.
3. n.a.
4. Julio Jones 1-2 round

Azt várom, hogy AJ és Nix dumálnak egy jót...
-Emléxel Buddy 90-ben már a Billsnél is mekkora szarok voltunk.
-Ja, de Bill jól csinálta. Ad anyagot a hippinek, aki hagyja melózni, meg behúzta Manninget, a D-t összerakta Dungy. Mindenki azt hiszi, hogy mekkora király, pedig a felesége lottószámai alapján draftol évek óta!
- Jó de minket is hagynak dolgozni...
- Oké Buddy, de mióta leléptél SD-ből én is lottószámokat játszom meg a drafton, mégsem jönnek be.
- Ja a lottószámok nekem is működtek SD-ben, de mióta Buffaloba költöztünk az én feleségem már nem lottózik, régebbi szelvényeket játszottam meg ezért húztam be Spillert...!

...valami hasonlóan mélyet várok őlük!

2 nagyon rossz csapat találkozik, és meghasad a szívem, mert két olyan csapat, amelyet imádok! Pontosan tudod, hogy az én kicsi szívem addig nem nyugszik meg, amíg AJ a főnök!
Szerintem szívszorító kivéreztetős Chargers győzelem várható. Borzasztóan rossz meccs lesz!

üdv
H
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
ha nyernénk a meccseket többet írnék, de így nincs sok kedvem hozzá :/BillsFan
De mégis, Te hogy látod?
Legegyszerűbb kérdés! Te megadnád -az általában illendő- 3 évet ennek a rezsimnek, vagy nem?!?Helmut Zimmer
nem váltanék még csak DEF oldalon, amíg RW a tulaj csodát nem tudunk tenni 😛

bár kevés pénzből majdnem csodát tettek idén, de a sérülések és a DEF balfasz irányitása megakadályozta ezt...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Julio inkább a sérülései miatt szar. Amúgy mi lesz hétvégén Helm?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Vannak Jefferyvel kapcsolatban fenntartásaid? 😊Newman
???Helmut Zimmer
csak írtad, hogy a Floyd, Blackmon kettősből vársz valakit, ebből arra következtetek, hogy vagy fenntartásaid vannak vele kapcsolatban vagy úgy gondolod, hogy kimegy előttünk (mostanában sokat csúszik Jeffery, főleg a SC tragikus pass O#-e és az inkonzisztens játéka miatt)Newman
Courtney Upshaw!!! ROLLTIDE!!! Kurvára félelmetes OLB/DE akármi. Félelmetes, bár a statjai nem ezt mondják, félelmetes, bár a mért eredményei ezt mutatják, félelmetes, mert Alabama játékos!
Rolando, Dareus, Julio, Carp-Enter-egyikük semjó közel sem annyira, amennyire azt korábban várták az elemzők!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kb hasonlóan ondolkozom, azzal a különbséggel, hogy a Blackmon Floyd kettősből várok valakit 1. körben.
Upshawval kapcsolatban vannak félelmeim, de amúgy rettenetesen jó játékosnak tartom 😊

Írhatnál többet Spori, bár mondjuk nagyon nincs miről, az is igaz!Helmut Zimmer
Vannak Jefferyvel kapcsolatban fenntartásaid? 😊Newman
???Helmut Zimmer
csak írtad, hogy a Floyd, Blackmon kettősből vársz valakit, ebből arra következtetek, hogy vagy fenntartásaid vannak vele kapcsolatban vagy úgy gondolod, hogy kimegy előttünk (mostanában sokat csúszik Jeffery, főleg a SC tragikus pass O#-e és az inkonzisztens játéka miatt)

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
ha nyernénk a meccseket többet írnék, de így nincs sok kedvem hozzá :/BillsFan
De mégis, Te hogy látod?
Legegyszerűbb kérdés! Te megadnád -az általában illendő- 3 évet ennek a rezsimnek, vagy nem?!?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
kedvencek még nincsenek, de akinek örülnék az első körben az OLB lenne, és mivel a várhatóan előttünk draftolóknak nincs nagy needjük pass rusher-re, ezért el lehet hozni a legjobbak közül pl Upshaw-t, Brandon Jenkinst vagy Jarvis Jones-t (ha kijön) 😉

A legjobb elkapókat hamar elviszik, de Blackmon,Floyd,Jeffery hármasból szívesen látnék valakit Bills mezben....
de legkésőbb a 2. körben WR-t akarok!!! (ha Easley mégis felépülne akkorpedig CB kellene)BillsFan
Kb hasonlóan ondolkozom, azzal a különbséggel, hogy a Blackmon Floyd kettősből várok valakit 1. körben.
Upshawval kapcsolatban vannak félelmeim, de amúgy rettenetesen jó játékosnak tartom 😊

Írhatnál többet Spori, bár mondjuk nagyon nincs miről, az is igaz!Helmut Zimmer
Vannak Jefferyvel kapcsolatban fenntartásaid? 😊Newman
???
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kedvencek még nincsenek, de akinek örülnék az első körben az OLB lenne, és mivel a várhatóan előttünk draftolóknak nincs nagy needjük pass rusher-re, ezért el lehet hozni a legjobbak közül pl Upshaw-t, Brandon Jenkinst vagy Jarvis Jones-t (ha kijön) 😉

A legjobb elkapókat hamar elviszik, de Blackmon,Floyd,Jeffery hármasból szívesen látnék valakit Bills mezben....
de legkésőbb a 2. körben WR-t akarok!!! (ha Easley mégis felépülne akkorpedig CB kellene)BillsFan
Kb hasonlóan ondolkozom, azzal a különbséggel, hogy a Blackmon Floyd kettősből várok valakit 1. körben.
Upshawval kapcsolatban vannak félelmeim, de amúgy rettenetesen jó játékosnak tartom 😊

Írhatnál többet Spori, bár mondjuk nagyon nincs miről, az is igaz!Helmut Zimmer
Vannak Jefferyvel kapcsolatban fenntartásaid? 😊

több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
ha nyernénk a meccseket többet írnék, de így nincs sok kedvem hozzá :/



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
kedvencek még nincsenek, de akinek örülnék az első körben az OLB lenne, és mivel a várhatóan előttünk draftolóknak nincs nagy needjük pass rusher-re, ezért el lehet hozni a legjobbak közül pl Upshaw-t, Brandon Jenkinst vagy Jarvis Jones-t (ha kijön) 😉

A legjobb elkapókat hamar elviszik, de Blackmon,Floyd,Jeffery hármasból szívesen látnék valakit Bills mezben....
de legkésőbb a 2. körben WR-t akarok!!! (ha Easley mégis felépülne akkorpedig CB kellene)BillsFan
Kb hasonlóan ondolkozom, azzal a különbséggel, hogy a Blackmon Floyd kettősből várok valakit 1. körben.
Upshawval kapcsolatban vannak félelmeim, de amúgy rettenetesen jó játékosnak tartom 😊

Írhatnál többet Spori, bár mondjuk nagyon nincs miről, az is igaz!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
kedvencek még nincsenek, de akinek örülnék az első körben az OLB lenne, és mivel a várhatóan előttünk draftolóknak nincs nagy needjük pass rusher-re, ezért el lehet hozni a legjobbak közül pl Upshaw-t, Brandon Jenkinst vagy Jarvis Jones-t (ha kijön) 😉

A legjobb elkapókat hamar elviszik, de Blackmon,Floyd,Jeffery hármasból szívesen látnék valakit Bills mezben....
de legkésőbb a 2. körben WR-t akarok!!! (ha Easley mégis felépülne akkorpedig CB kellene)



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Na én 1 negyed után úgy döntöttem, hogy nem nézek addig bills meccset, amíg valami tisztességes edző nem kezd el a Dvel foglalkozni. Még Dareus sem jó, de mindegy is, mert, ha Von Millert húztuk volna, nálunk ő is gyenge lenne!
Edwards kritikán aluli munkát végzett 2 év alatt, nincs helye az NFL-ben, ....és a félreértések elkerülése végett Magnumnak sincs!

Gailey is egy barom 4. és 3 ra behívott megint egy 4 fly routot, köszönjük Chan!

üdv HHelmut Zimmer
Szavamat ne feledjem inkább csendbe' maradok. 😀füligjimmy
Na jól mondjad meg, amit érzel 😊

Srácok!
Amúgy komolyan érdekelne, hogy kiket látnátok náunk szívesen a lassan lassan alakulgató draft classból!
Vannak kedvencek?!
Mondjuk tavaly ilyenkor éppen a meglepetés győzelmek okota sokkal foglalkoztunk, de szerintem valahogy ilyenkor indul mindig a téma?

Szóval kedvencek?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem tudom mennyira igaz, mennyire vágyakozás, de elképzelhető, hogy Doug Whaley ideje hamarabb jön el, mint gondoltuk...Meglátjuk!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Megint egy szívbemarkoló vereség... Most mondanám, hogy 5-2-ről 5-7-re módosítani a mérleget bravúr, de tudjuk, hogy kórházzá alakultunk szezon közben. Most már késő próbálkozni a visszakapaszkodással. Én azért az 5-2-es szezonkezdés után is úgy voltam vele, hogy már egy 8-8-nak is örülnék, de most már ez is elérhetetlennek tűnik sajna, ismét negatív mérleggel végzünk majd úgyis.

Az Offense amit tehetett, azt megtette, mondjuk a playhívás megint nem volt éppenséggel a legjobb, ez pedig nem más, mint derék főedzőnk hibája. A Defense az első félidőben nem tetszett, a másodikban már összekapták magukat, de akkor már késő volt kapaszkodni, nem kellett volna bealudni a meccs elején.

Helm: abban egyetértünk, hogy se Edwards, se Wannstedt nem valóak DC-nek, de jobb, ha belenyugszunk a tudatba, hogy ha Edwards repül év végén, akkor Magnum lesz az utódja. A házon belüli megoldások közel állnak ehhez a FO-hoz, ennek alátámasztásához példákkal pedig Dunát lehetne rekeszteni.

Így eljött az ideje, hogy foglalkozzunk mi is az offseasonnal, meg a drafttal. Lyukakat bőven kell tömködni.Hungarian Bill
Drága Barátom!

Nincs értelme lyukakat tömködni. Nincsenek lyukak, rossz szakemberek vannak, akik nem igazán tudnak a tehetségekből játékosokat nevelni... a D oldalon legalábbis... Maybin nem Bust, az edzői gárda a bust, Maybin szörnyeteg a jetsben! Ennyire benézni nem lehet!!!

Ami az Ot illeti, nagyon furcsa a helyzet.
Mindenek előtt, én nem szeretem a Gailey féle O-t. Nem szeretem, mert szerintem nem életképes, jelen formájában. UFO!!!
De, ha az a játékod, hogy folyamatosan kiteríti a szárnyát a sárkány, tehát minimum 4, sokszor 5 célponttal állsz fel backfield nélkül, akkor te ne draftolj 1. Körben se futót, se d linemant, te draftolj olinemant, de méginkább elit wr-t.
Dez Bryant, és AJ greent hagytunk bent. Fitznek tényleg eltört 2 bordája, Vick ezzel konkrétan nem játszik. St kivételével nincs elit célpontja. Hol lennénk egy AJ Greennel. És a vicc, és erre emlékszünk jól hogy Gailey AJ-t akarta, Nix akarta Dareust. (Dareus is kegyetlen jó lenne, ha egy tisztességes mentora, de nincs.)

Szóval kell egy új mentor a védelemhez! Meggyőződésem, hogy ki fog derülni vannak remek játékosok a D-ben! Végre gailey is csinálhatná, amit akar.

Aftermath:
Maybin üggyel pedig Nix leszerepelt, mint a nagy játékos felfedező, mint GM!

Üdv H
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na én 1 negyed után úgy döntöttem, hogy nem nézek addig bills meccset, amíg valami tisztességes edző nem kezd el a Dvel foglalkozni. Még Dareus sem jó, de mindegy is, mert, ha Von Millert húztuk volna, nálunk ő is gyenge lenne!
Edwards kritikán aluli munkát végzett 2 év alatt, nincs helye az NFL-ben, ....és a félreértések elkerülése végett Magnumnak sincs!

Gailey is egy barom 4. és 3 ra behívott megint egy 4 fly routot, köszönjük Chan!

üdv HHelmut Zimmer
Szavamat ne feledjem inkább csendbe' maradok. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Megint egy szívbemarkoló vereség... Most mondanám, hogy 5-2-ről 5-7-re módosítani a mérleget bravúr, de tudjuk, hogy kórházzá alakultunk szezon közben. Most már késő próbálkozni a visszakapaszkodással. Én azért az 5-2-es szezonkezdés után is úgy voltam vele, hogy már egy 8-8-nak is örülnék, de most már ez is elérhetetlennek tűnik sajna, ismét negatív mérleggel végzünk majd úgyis.

Az Offense amit tehetett, azt megtette, mondjuk a playhívás megint nem volt éppenséggel a legjobb, ez pedig nem más, mint derék főedzőnk hibája. A Defense az első félidőben nem tetszett, a másodikban már összekapták magukat, de akkor már késő volt kapaszkodni, nem kellett volna bealudni a meccs elején.

Helm: abban egyetértünk, hogy se Edwards, se Wannstedt nem valóak DC-nek, de jobb, ha belenyugszunk a tudatba, hogy ha Edwards repül év végén, akkor Magnum lesz az utódja. A házon belüli megoldások közel állnak ehhez a FO-hoz, ennek alátámasztásához példákkal pedig Dunát lehetne rekeszteni.

Így eljött az ideje, hogy foglalkozzunk mi is az offseasonnal, meg a drafttal. Lyukakat bőven kell tömködni.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Na én 1 negyed után úgy döntöttem, hogy nem nézek addig bills meccset, amíg valami tisztességes edző nem kezd el a Dvel foglalkozni. Még Dareus sem jó, de mindegy is, mert, ha Von Millert húztuk volna, nálunk ő is gyenge lenne!
Edwards kritikán aluli munkát végzett 2 év alatt, nincs helye az NFL-ben, ....és a félreértések elkerülése végett Magnumnak sincs!

Gailey is egy barom 4. és 3 ra behívott megint egy 4 fly routot, köszönjük Chan!

üdv H
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Gameday!!!

Talán az utolsó utáni esélyünk, hogy életben maradjunk a wild card helyért, de nyilván már nem kizárólag rajtunk múlik a sorsunk. Végre visszatérünk az Orchard Parkba, más kérdés, hogy a meccs blackout lett, tehát telt hát nem lesz... A közönség lelkesedése is kicsit megcsappant... 😕 Pedig egész jónak ígérkezik a Tennessee elleni meccs, ők 6-5-tel, mi 5-6-al állunk, mindenképpen nyerni kellene! Offense oldalon véleményem szerint a passz-hívások lesznek túlsúlyban, Spillerre nem lehet egy konstansan jó futójátékot építeni, még akkor sem, hogyha múlt héten egész jól teljesített. Szerencsére Fitz is elkapta valamennyire a fonalat, az utóbbi hetekhez képest jó volt, remélhetőleg sikerül Stevie-vel kicsit szétszedni a Titans secondaryt. Sajna CJ2K úgy tűnik, hogy visszanyerte a formáját, jó kis teszt lesz ez a run D#-nek, amelyik egész jól áll a rangsorban, 21-ik. Nem extraklasszis szinten játszanak, de azért valamelyest stabilabbak lettünk ezen a téren. Sajna Wilson még mindig nem játszik, pedig ő nagyon kéne!

És mint írtam, egy győzelem is mindenképp kéne, legalább az illúzió maradjon meg...

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Akit talán még meg kéne említeni, az Stevie:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8248d31c/article/bills-gailey-upset-over-johnsons-td-dance-and-told-him-so

Ezzel az ünnepléssel nemcsak -15 yardot hozott a csapatnak, hanem tiszteletlen is volt Plaxicóval szemben. Kicsit megkomolyodhatna, mert az egy dolog, hogy bizonyos TD-ünneplései viccesre sikerednek, de ez nemcsak nem volt az, hanem a csapatot is szar helyzetbe hozta, valamint utána meg kulcsfontosságú pillanatban ejt el labdákat, a New York-iak meg röhögnek a markukban.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
srácok egyáltalán érdemes letölteni ezt a meccset?BillsFan
Ha nem akarsz bosszankodni a D-n, és a Stevie dropjain, akkor ne!
Amúgy voltak nagyon nagyon szép O jelenetek... Fitznek tényleg eltört a borbája 4 hete 😉
Fitz jó volt...egy jó Wood, és egy jó Jackson hiányzott a győzelemhez, meg egy használható PassRusher, mondjuk Maybin!!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕 😕 😕
És ezért mondom, hogy az egész Def coachning Staff takarodjon!!!!

Amúgy Tezsvérem morális gondjaim vannak! Nem érdemel meg minket ez a balfasz csapat. Mondjuk sosem voltunk a halálra túlpofázós topic, de rendesen el is némultunk! Mondjuk same ole situation, szóval megértem!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
srácok egyáltalán érdemes letölteni ezt a meccset?



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Legalább most már tudjuk, hogy mi az 1. két kör
1.kör WR
2.kör OLB

Én így húznám!
Persze az is igaz, hogy 0 nyomást tudunk az ellenfélre.

Mindegy is Offseasonban KELL 2db passrusher, meg valami tisztességes LB edző, aki nem Magnum!!!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Igen, valami ilyesmiben reménykedtem tisztes helytállás címén. Persze elhozhattuk volna a győzelmet is, de Stevie másodszorra dropol kulcsfontosságú szituban, egyből a tavalyi Steelers elleni hosszabbítás ugrott be 😕 Sajnos ezzel úgy tűnik nagyon, hogy vége a dalnak, noha Titans-Chargers-Dolphins-Broncos-Patriots meccsek jönnek, ebből a Titans, Dolphins, Broncos otthon, és a Chargers se túl acélos ebben a szezonban. Nem tudom, én még mindig reménykedem a csodában, és abban, hogy esetleg egy 9-7 még jó lehet egy wild cardra ebben a főcsoportban. De inkább nem táplálok hiú ábrándokat, mikor veszélybe került a 8-8 is.

Egyébként a védelem most tetszett (annak ellenére, hogy feleannyit volt kb a pályán, mint a Jetsé, mégis 28 pontot engedett), persze voltak buta elváltások, pass rush igaz most se nagyon volt, meg a futást azért nehézkesen sikerült megállítani.

Fitzpatrick-ék is végre felébredtek, le a kalappal, amit ezzel a szedett-vetett támadósorral produkáltunk!

Csalódott vagyok, mert megint elszalasztottunk egy nagy lehetőséget, majdnem dupla annyit birtokoltuk a labdát, nekünk állt a zászló, de a végén Plax és Holmes bebizonyította, hogy clutch mindkettő, és Sanchez is észnél van sorsdöntő pillanatokban.

😕😕😕