Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Na Jones sem jön ki a draftra. Ha van eszünk, és a feltrade RG III-ért nem játszik, akkor WR-t, vagy valami gyilkos kis pass rushert húzhatunk! Floydot nagyon istenítik odakinn, és mivel Blackmoon már valószínűleg nem lesz benn, ő jöhet szóba nálunk mint top WR.

Egyesek pedig azt csiripelik, hogy lesz még egy Manning a Nagy Almában, csak Peyton a Jetshez kerülhet. Na akkor irgalmazzon nekünk a Jóisten :mad:
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Tanulságos:
Doug on the rise!
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825b843b/article/opportunities-present-themselves-for-hot-gm-candidates?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
OFF:
Helm!

Olvastam, amit írtál, köszi hasonló jókat jövőre is a Ducksnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Figyi Bill!

Nem tudom, milyen tehetségek vannak nálunk!, ugye Magnum nálunk csak az ILB-ket edzette, illetve az utolsó pár hétben az OLB-ket!

Igen dobnék, DE én 1. két körben QB-t, és WR-t szeretnék a drafton húzzni! Fitz alkalmatlan a szerepre, meg utálom az elvarázsolt fasz nyilatkozatait, a szakálát, meg mindazt amit képvisel!! Mondjuk ettől függetlenül szerintem jövőre még próbálkozik, és Gaileyvel együtt megy majd jövőre! Flynn nem esélyes, Bowet sem tudjuk szerintem megszerezni!

Szóval, ha az 1., vagy az 1,2. kör O playmakert húzunk ,és visszaállnánk 4-3 ra, akkor érdemes lenne behúzni Mathist!
Mellé kéne draftolnánk egy projekt DE-et a 3. körben! Bőven jó lenne. Dareus, Kwill, DT páros, egy Mathissel már nem olyan rossz, mögöttük Barnett, Shepp, okésak! Kell találni egy LOLB-t Aaron Williamssel jó lehet a Sec.

Ha viszont D heggesztés és 4-3, akkor is kell Mathis, és 1. körben ott lesz Coples, ráadásul nekünk bőven elérhető! Akkor nincs vita, be kell húzni, és hirtelen nagyon más lenne ez a D, ez a front! Ezzel a D pár évre letudva.

Mindegy ez most csak speki, közben lerágom a körmöm! 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Helm!

Egy kérdés; ugye korábban azt mondtad, hogy a drafton egy cetlit nem dobnál Edwards védelmébe. Most, hogy Wanny lett a DC, az övébe dobnál-e mondjuk rögtön első körben? Ha valóban áttérünk 4-3-ra, Mathis jó lenne, de ne legyenek illúzióink, Merrimanre bízzuk megint a pass rusht úgyis.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
😛

Most valahogy jobban érdekel a ducks! 😊
Nem vezetünk... náluk a labda, a veresben, aggaszt, dehát jó az ellenfél
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
OFF

pont reklám volt a Ducks meccsen mi? 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Döbbenetes, hogy a legnagyobb nemezisünk lett a DC!
Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy Magnumnak vannak preferenciái. Ő egy keményvonalas 4-3-as edző! Persze biztos vágja a 3-4 et is, de ő akkor is a 3-4 et szereti, és az igazi passrusher DE-ket!
Nézzük csak Robert Mathis FA lesz!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
George Edwards kirúgva, Wannstedt lett az új DC!

Érvényesült a papírforma. És újabb vérátömlesztés várható holnap.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Na!
Lehet, hogy érdemes sietnie, ennek a derék embernek.

Jim Irsay cleaned the house, megtörtént, amire kevesen tippeltek volna! Bill Polian szabad. Bill Polian ezer éve RWJr. barátja, és az örök mérce mindenkinek-kivétel természetesen Levy!
A súlyos, az, hogy 10 perces a hír, de az összes Bills forum tele is van vele!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Jó, azért örülök, hogy Mr. Wilson befért a naptárába!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Azért nem eszik olyan forrón a kását, ma se Gaileyvel, se RW Jr.-al nem talizik; Íme az eheti időbeosztása:

Monday – speak individually with players
Tuesday – meet with the coaches and individually with Chan Gailey
Wednesday – personnel meetings (Pro and college personnel staffs)
Thursday – personnel meetings (Pro and college personnel staffs)
Friday – annual season wrap up meeting with Mr. Wilson
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Kihagytam egy negyedik lehetőséget, mégpedig azt, hogy nem történik semmi.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Nix ma tartott egy sajtótájékoztatót. A szezon első felével elégedett, de nincs magyarázat, és kifogás zsinórban 7 vereségre. Ma találkozik Gaileyvel és RW Jr.-ral. Ez valószínűsíti, hogy lesznek változások a Front Office-ban, legközelebb jövő hétfőn találkozik a média képviselőivel.

Három lehetséges forgatókönyvet tudok elképzelni: 1. Buddy lelép, Whaley az új GM. Ezesetben Helm elmondhatná a lottószámokat nekünk 😊
2. Edwards fired, új DC.
3. A kettő egyszerre.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Szvsz Edwardstól megszabadulunk, de senki ne várjon Spagnuolo-féléket a helyére, megoldjuk házon belül, bajusz lesz a DC. Ennek nem tudom, hogy örüljek-e, mert neki is szerepe van szerintem abban, hogy ilyen pocsék a defense, még akkoris, ha nem feltétlen ő hívta a playeket, hanem fentről, a fülkéből nézte a meccseket.

Esetleg még ha San Diegóban nagytakarítás lesz, idehozhatjuk Manuskyt.Hungarian Bill
+1Manuszkának én is örvendenék, remek kis szakember.
Spangli állítólag Filibe megy!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Szvsz Edwardstól megszabadulunk, de senki ne várjon Spagnuolo-féléket a helyére, megoldjuk házon belül, bajusz lesz a DC. Ennek nem tudom, hogy örüljek-e, mert neki is szerepe van szerintem abban, hogy ilyen pocsék a defense, még akkoris, ha nem feltétlen ő hívta a playeket, hanem fentről, a fülkéből nézte a meccseket. Bár ILB-edzőként viszont nem végzett rossz munkát, Sheppard fejlődik szépen, Barnett pedig idén a legjobb volt szerintem a védelemben. Csak hát itt sincs depth.

Esetleg még ha San Diegóban nagytakarítás lesz, idehozhatjuk Manuskyt.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Na vártok bármilyen változást az edzői stábban, esetleg az FO ban?

Én nem nagyon, talán Edwards helye inoghat, de azt sem hiszem!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Stevie mit csinált? Mackó mezben pont jól mutatna, illene a sorba. Tehetséges, aztán elhülyül.füligjimmy
A Jets ellen túlzott ünneplésért megbüntették. Ezt követően letette a nagyesküt, hogy ilyen hülyeséget többet nem csinál. A Pats meccsig bírta, amikor nagyon kellett happy new year feliratot lobogtatni a mez alatt.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Ezt csinálta.

Jövő évi sorsolás:

Home opponents
Kansas City, Jacksonville, Tennessee, Seattle, St. Louis, Miami, New England, NY Jets

Away opponents
Cleveland, Houston, Indianapolis, Arizona, San Francisco, Miami, New England, NY Jets

Így első blikkre nem tűnik olyan nehéznek, mint az elmúlt éveké, de ki tudja, hogy szeptemberre mi lesz...
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Stevie mit csinált? Mackó mezben pont jól mutatna, illene a sorba. Tehetséges, aztán elhülyül.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Stevie az ilyen hülyeségek után nem kap nagy szerződést sehol sem! Maradni fog, de lényegesen kevesebb pénzért, mint, amire gondolt! Legalábbbis szerintem!

Ulpi!

Azt a KC-t még én is nagyon szerettem!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
nem sokat láttam a meccsből, de talán jobb is 😊

amikor szakáll megdobta az első picket ki is kapcsoltam....

új edző tuti nem lesz és PO sem!

nagyon vékony a depth, ha vki lesérül a kezdők közül máris baj van( a kezdőknél sem mindenki az a szint)!

Stevie lehet hogy kijátszotta magát a csapatból a tegnapi hülyeségével,Bell-t elküldik szerintem,McGee és Parrish pedig alig volt pályán az utóbbi két évben nem beszélve Merriman-ről.
Ha Chandler,Scott és Davis-t sikerül megtartani, akkor már csak kezdő szintű OLB,WR,CB és OT kellene 😛
Ez van, szarból nem lehet várat építeni de kevés pénzből sem 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gaileyt én is sajnálom kicsit, nekem is kedvencem. Anno mikor Herminatorral tolták az volt nagy (underrated) páros. Herm DC és HC és draft scout egyben. Draftolt olyan játékosokat a Chiefshez, hogy azóta abból élünk. Kell egy ilyen ember minden kezdethez szvsz. (Herm halála az volt hogy nyugdíjba vonult az álom OL, azt építsen csapatot nulláról, mert a Defensere nem költöttünk az offense miatt addig)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Rámijesztett a Bills a meccs elején, de valahogy ez a meccs olyan volt nektek, mint az egész szezon: meseszerű kezdés, aztán... Mondjuk ilyet is csak az NFL "storygyártói" tudnak kitalálni, mind a két csapat 21 pontos hátrányból fordított, szinte hihetetlen.
Nekem még mindig a Bills a legszimpatikusabb csapat a csoportunkban az ellenfelek közül, szóval egy Rex Ryan típusú edzőt ne gyűjtsetek be, nem akarom a Billst is megutálni.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Így, hogy a K.C. nyert, a 10. helyen draftolunk majd április végén.