Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Adam Schefter @AdamSchefter

Buffalo has met most of the conditions for a deal for Texans free agent LB Mario Williams and is "close to a deal." Answer "real soon."
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Manningham iránt is érdeklődünk, de a kalapban benne van még a 49ers és a Dolphins is. Mivel a delfinek tegnap trédelték el Marshallt, nekik van talán a legnagyobb sanszuk arra, hogy elvigyék #1 WR-nek, itt ugye Stevie mögött csak második lenne, többek között ezért nem jött Meachem se, noha az ajánlatunk gyakorlatilag megegyezett a Chargersével.

Bell pedig a Cardsnál volt viziten, őt szerintem el fogjuk veszteni. Ha Marióval összejönne a gigaszerződés, akkor a drafton inkább egy Tackle húzása lenne ésszerű, kérdés, hogy van-e olyan, aki megéri az 1/10-et.Hungarian Bill
Reiff pl. simán, de Martin se lenne nagy reach, Kalil meg vlaszeg korábban kimegy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mario Williams has left 1 Bills Drive for the evening. He plans to stay in Buffalo for the evening and return to 1 Bills Drive in the am.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Manningham iránt is érdeklődünk, de a kalapban benne van még a 49ers és a Dolphins is. Mivel a delfinek tegnap trédelték el Marshallt, nekik van talán a legnagyobb sanszuk arra, hogy elvigyék #1 WR-nek, itt ugye Stevie mögött csak második lenne, többek között ezért nem jött Meachem se, noha az ajánlatunk gyakorlatilag megegyezett a Chargersével.

Bell pedig a Cardsnál volt viziten, őt szerintem el fogjuk veszteni. Ha Marióval összejönne a gigaszerződés, akkor a drafton inkább egy Tackle húzása lenne ésszerű, kérdés, hogy van-e olyan, aki megéri az 1/10-et.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Meachem éppen most San Diegóba írt alá 4 évre, Williams pedig egyelőre szerződés nélkül jött el Buffaloból. Túl szép volt, hogy igaz legyen....iktriad
Annyival azért kijavítanálak, hogy a legfrissebb hírek szerint Mario még mindig Buffalóban van, de egy másik csapat meglátogatása is képben van nála.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A league source tells WGR 550 Buffalo the Bills "fully expect" to sign free agents Mario Williams and Robert Meachem within the next 24 hours.
Nem gondoltam volna,hogy a Bills ennyire rámozdul a piacra.undisputedly
Ezt a "liga szorszot" meg tökönrúgták. Pffff, mennyit lehet keresni ilyen szorszoskodással vajon? Mario Williams Magnum keze alatt, ilyen védőfalban, hát nem lenne rossz. Drafton pedig jöhet elkapó.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meachem éppen most San Diegóba írt alá 4 évre, Williams pedig egyelőre szerződés nélkül jött el Buffaloból. Túl szép volt, hogy igaz legyen....
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
A league source tells WGR 550 Buffalo the Bills "fully expect" to sign free agents Mario Williams and Robert Meachem within the next 24 hours.
Nem gondoltam volna,hogy a Bills ennyire rámozdul a piacra.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Eléggé szűkmarkúak vagytok Mario Williams kapcsán.
Állítólag a legjobban fizetett Def playerré szeretnétek tenni, 91.5m+ total money és 42+ garantált 6 évre elvileg az offeretek.fetomy
Te jó Isten! Azt a szűkmarkú k*rva eget ránk! 😂

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Eléggé szűkmarkúak vagytok Mario Williams kapcsán.
Állítólag a legjobban fizetett Def playerré szeretnétek tenni, 91.5m+ total money és 42+ garantált 6 évre elvileg az offeretek.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Maradhatna is, hamár eljön... 😊Newman
Szerintem odadobjuk neki a nagy lét, és maradni is fog.Hungarian Bill
Ha összejönne, akkor elhinném, hogy történik vmi!
Mi ezeket a liciteket nem szoktuk nyerni, sajnos!Helmut Zimmer
Én is Bills-szurkolóhoz hűen eléggé pesszimistán állok ehhez, sokkal inkább tartok valószínűnek egy Mincey-igazolást, vagy esetleg megvárjuk, míg Freeneyt kivágja a Colts. Azért Meachem is jól jönne ebbe a támadógépezetbe.

de azért elképzelni egy védőfalban a két Williamset, és Dareust... Inkább kiveszem a kezem a biliből
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Mario Williams jön majd vizitre.Hungarian Bill
Maradhatna is, hamár eljön... 😊Newman
Szerintem odadobjuk neki a nagy lét, és maradni is fog.Hungarian Bill
Ha összejönne, akkor elhinném, hogy történik vmi!
Mi ezeket a liciteket nem szoktuk nyerni, sajnos!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Mario Williams jön majd vizitre.Hungarian Bill
Maradhatna is, hamár eljön... 😊Newman
Szerintem odadobjuk neki a nagy lét, és maradni is fog.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Meachem is jön. - vizitre of korz.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mario Williams jön majd vizitre.Hungarian Bill
Maradhatna is, hamár eljön... 😊

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Mario Williams jön majd vizitre.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Este 10-kor megnyílik a szabadügynök-piac. Nix nyilatkozott, két nagynevű spílert szeretnénk péntekig a sorainkban tudni.

23 millió della cap space van, ehhez hozzájön még a Redskins-Cowboys duó büntetéséből szétosztott 1,6 milla.

V-Jaxet Merriman és Stevie is nagyon-nagyon csábítgatja, nekem ő lenne az egyik tippem, akire nagyon is rá fogunk hajtani ma.Hungarian Bill
21 órakor nyit magyar idő szerint, mert óra átállítás volt amerikában. 😉Proxi
Hát akkor mire vége a Bayern meccsének, egy BL-továbbjutás mellett addigra már lehet örülni V-Jax leigazolásának 😊
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Este 10-kor megnyílik a szabadügynök-piac. Nix nyilatkozott, két nagynevű spílert szeretnénk péntekig a sorainkban tudni.

23 millió della cap space van, ehhez hozzájön még a Redskins-Cowboys duó büntetéséből szétosztott 1,6 milla.

V-Jaxet Merriman és Stevie is nagyon-nagyon csábítgatja, nekem ő lenne az egyik tippem, akire nagyon is rá fogunk hajtani ma.Hungarian Bill
21 órakor nyit magyar idő szerint, mert óra átállítás volt amerikában. 😉

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Este 10-kor megnyílik a szabadügynök-piac. Nix nyilatkozott, két nagynevű spílert szeretnénk péntekig a sorainkban tudni.

23 millió della cap space van, ehhez hozzájön még a Redskins-Cowboys duó büntetéséből szétosztott 1,6 milla.

V-Jaxet Merriman és Stevie is nagyon-nagyon csábítgatja, nekem ő lenne az egyik tippem, akire nagyon is rá fogunk hajtani ma.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kirk Morrison LB újabb két évre aláírt


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Hosszabbítottunk Chandlerrel is!

Egyelőre jól alakul az offseason-unk.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Garcon ennél többre tartotta magát ugye...

több mint 12 éve
gsn 3 548
Ha hozzámérjük ehhez a tavalyi Santonio Holmes szerződést, akkor elég egyértelmű milyen jó szerződés ez, mármint a csapatnak. 😊

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Pedig volt a piacon aki ennél több pénzre is nemet mondott pedig nem biztos,hogy jobbak nála szóval jó üzlet volt ez mindkét félnek.Janek
de csak ezért jöhetett létre 😉

Én azért örülök, hogy végre alapembert nem bukunk az FA piacon :cool:



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig volt a piacon aki ennél több pénzre is nemet mondott pedig nem biztos,hogy jobbak nála szóval jó üzlet volt ez mindkét félnek.