Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Adam Schefter @AdamSchefter

Mark Anderson's four-year deal with Buffalo is worth $27.5 million, including $8 million guaranteed.

Nem is volt olyan drága 😊Shawn84
:o :o :o :o

Sikerült belőle 34 szituációs rushert csinálni, előtte egy csapatnál, melyet most nem áll szándékomban megnevezni, egy jó éve volt nickel rusherként. Aztán minél több snapet kapott, annál szarabb lett. Nyilván hat év alatt két jó év az megért 28 millió dollárt. Meh, jöhet WR, vagy LT draft.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Kezdek bizakodóbb lenni, az idei sorsolásunk valamivel könnyebbnek tűnik, mint a tavalyi, most már tényleg oda kellene érni egy wild card helyre minimum!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Aztamindenit, hát mit akarunk mi az ellenfél irányítóival csinálni? 😊

Bryan Scottal is sikerült hosszabbítani! Safety poszton, és 4-3 OLB-ként is bevethető.

Home opponents
Kansas City, Jacksonville, Tennessee, Seattle, St. Louis, Miami, New England, NY Jets

Away opponents
Cleveland, Houston, Indianapolis, Arizona, San Francisco, Miami, New England, NY Jets

Ez az idei sorsolásunk amúgy.Hungarian Bill
Csak örülni tudok, hogy mi tavaly letudtuk ellenetek a meccsünket.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Adam Schefter @AdamSchefter

Mark Anderson's four-year deal with Buffalo is worth $27.5 million, including $8 million guaranteed.

Nem is volt olyan drága 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Aztamindenit, hát mit akarunk mi az ellenfél irányítóival csinálni? 😊

Bryan Scottal is sikerült hosszabbítani! Safety poszton, és 4-3 OLB-ként is bevethető.

Home opponents
Kansas City, Jacksonville, Tennessee, Seattle, St. Louis, Miami, New England, NY Jets

Away opponents
Cleveland, Houston, Indianapolis, Arizona, San Francisco, Miami, New England, NY Jets

Ez az idei sorsolásunk amúgy.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 358
Azért így elég jó lesz ez a védőfal. Jó ez a Bills, sztem a WC reális cél lehet. A csoportban előrébb álltok a Jetsnél és a Phinsnél is. Mondjuk nem tudom milyen kemény lesz a sorsolás.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Mark Anderson jön vizitre.

Nem tartom valószínűnek, hogy ide írna alá, de ha mégis, annak örülök, mert ahogy DB-d nem lehet elég, D-Linemaned sem 😊Hungarian Bill
Pedig ide írt alá, négy éves szerződést kötött a csapattal.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Mark Anderson jön vizitre.

Nem tartom valószínűnek, hogy ide írna alá, de ha mégis, annak örülök, mert ahogy DB-d nem lehet elég, D-Linemaned sem 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Én alapból nem kedvelem a csávót, mert a swamp-ból jön 😊

Lehet hogy jól járnánk vele, de backupnak drága és nem fog idejönni...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Szerintem a "bátorkodtam"felesleges kör volt! 😉
A legnagyobb tisztelet hangján feleltem! 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Most, hogy Manning Denverben landolt, sok forrásban olvastam azt, hogy hozzánk kerülhet Tebow egy trade keretében. Mik a vélemények? Ti örülnétek neki? Chan használható QB-t tudna faragni belőle?Hungarian Bill
A kérdés inkább az, hogy ki Fitz Backupja?!
Na a semminél Tebow is jobb.
Borzalmas adobótechnikája, de ösztönös vezér!
Összességében, igen örülnék neki, és nagyon sok munkával, lehetne ő jó irányító!
A munkától pedig ő sohasem félt!Helmut Zimmer
Azért bátorkodtam megkérdezni, hogy Tebowért megéri-e draftcetlit bedobni, netán McKelvint a Mile High-raa költöztetni 😊 Thigpen szerintem veszett ügy.

Én úgy gondolom, hogy Tebowban lenne lehetőség. Gailey amúgyse félt előhúzni a wildcatet Smith-szel, de azért az option Tebow-val igencsak faszányos lehetne, és így van, a munkamorálja pont passzol egy ilyen blue-collar csapatba. 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Most, hogy Manning Denverben landolt, sok forrásban olvastam azt, hogy hozzánk kerülhet Tebow egy trade keretében. Mik a vélemények? Ti örülnétek neki? Chan használható QB-t tudna faragni belőle?Hungarian Bill
A kérdés inkább az, hogy ki Fitz Backupja?!
Na a semminél Tebow is jobb.
Borzalmas adobótechnikája, de ösztönös vezér!
Összességében, igen örülnék neki, és nagyon sok munkával, lehetne ő jó irányító!
A munkától pedig ő sohasem félt!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Most, hogy Manning Denverben landolt, sok forrásban olvastam azt, hogy hozzánk kerülhet Tebow egy trade keretében. Mik a vélemények? Ti örülnétek neki? Chan használható QB-t tudna faragni belőle?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Úgy fest be is fejeztük az FA piacon az érdemi munkát...

Az első körben régen húztunk LT-t de az bejött legalább, második körre ha bentmarad Jeffery esetleg Hill az jól jönne 😊

de való igaz, sok OLB prospect is elérhető lesz még!BillsFan
szerintem 1. kör LT
2. kör OLB, és az Wildchild lesz (Brown), fú de nagyon imádnám a picket!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Úgy fest be is fejeztük az FA piacon az érdemi munkát...

Az első körben régen húztunk LT-t de az bejött legalább, második körre ha bentmarad Jeffery esetleg Hill az jól jönne 😊

de való igaz, sok OLB prospect is elérhető lesz még!

a nap vicce hogy Schobel visszatér a 4-3 ba 😛



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Sarastro, ne mond már meg légy oly jó hogy mire gondoltam!Helmut Zimmer
Igenis! Értettem!

Csak azért vettem a bátorságot a találgatásra, mert az a "más..." jelző, amit odavetettél, elég megfoghatatlan.sarastro
Semmi gond! Szerintem leírtam, hogy miben más, ha ezután is megfoghatatlan, akkor, sorry!
Érdemes megnézni, hogy kik az egyebként remek Trent Cole játszótársai. Ilyen Babinek, meg hasonlók...
Bébé kiemelte az atlanta elleni meccset. Én a niners ellenire emlékszem,ahol a negyedik negyedig, tehát amíg nem jött a sérülés szegény Trent köpni nyelni nem tudott! Ami nekünk fontosabb Pats elleni meccs, lehet, hogy a sérülés utóhatása, de Colet dominálták! Nekünk évente kétszer kell megütköznünk a Patsel, és kétszer a fájóan fizikális Jets O linevel.

Jó ez így Nektek is , nekünk is!
több mint 12 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Sarastro, ne mond már meg légy oly jó hogy mire gondoltam!Helmut Zimmer
Igenis! Értettem!

Csak azért vettem a bátorságot a találgatásra, mert az a "más..." jelző, amit odavetettél, elég megfoghatatlan.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Cole valóban remek játékos, de azért Mario Williams más...
Helmut Zimmer
Már miben is más? Gondolom arra gondolsz, hogy Williams jobb. Korban nyilván, de hogy képességben nem, az fix. Pass rushban jobb Mario egy hangyabokányival, de futás ellen összehasonlíthatatlan a két faszi.
Én szeretem Williamst, de ez a szerződés az 1/1-nek is szólt.sarastro
Szerintem futás ellen is elég bitangos Mario, na mind1. Majd Helmut elmondja.szaba
Sarastro, ne mond már meg légy oly jó hogy mire gondoltam!
Pont arra gondoltam, hogy más!
Cole más rendszerben játszik, más társakkal, más ellenfelek ellen, merőben más technikai repertoárral!

Fordítsuk meg, indokoljátok Ti a T Cole jobb játékos dolgot, ezzel kapcsolatos kérdésem ott a phily topikon!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Cole valóban remek játékos, de azért Mario Williams más...
Helmut Zimmer
Már miben is más? Gondolom arra gondolsz, hogy Williams jobb. Korban nyilván, de hogy képességben nem, az fix. Pass rushban jobb Mario egy hangyabokányival, de futás ellen összehasonlíthatatlan a két faszi.
Én szeretem Williamst, de ez a szerződés az 1/1-nek is szólt.sarastro
Szerintem futás ellen is elég bitangos Mario, na mind1. Majd Helmut elmondja.
több mint 12 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Cole valóban remek játékos, de azért Mario Williams más...
Helmut Zimmer
Már miben is más? Gondolom arra gondolsz, hogy Williams jobb. Korban nyilván, de hogy képességben nem, az fix. Pass rushban jobb Mario egy hangyabokányival, de futás ellen összehasonlíthatatlan a két faszi.
Én szeretem Williamst, de ez a szerződés az 1/1-nek is szólt.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Hol van ilyenkor a jó öreg Helmut? 😊

szaba
Jelen!

Nem nagyon hiszek a sztárigazolásokban, általában! Csak katonák, csak nevek, jó edző nélkül nem ér semmit az egész!
Ez viszont nagyon kellett! Kellett a reputáció miatt, kellet, hogy elhiggye mindenki, hogy komolyan gondolja a csapat.
Igen Trent Cole számottevően kevesebbért írt alá.
Cole valóban remek játékos, de azért Mario Williams más...
A másik, hogy sajnos van egy felára annak, hogy a Bills nem volt sikeres az utóbbi pár évben. Viszont mint említettem ez fontos lépés volt.

Draftról szerintem még jön DE prospect
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
2. Körben jöhetne egy jó OLB prospect, kicsit keskenyek vagyunk ezen a fronton
1. Tackle lesz 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezzel az igazolással már tényleg a Bills a második csapatom. A kérdésem annyi, hogy így visszaállva 4-3ra mennyire megfelelő ez az LB állomány?Shawn84
OLB-re szükség lenne, belül rendben vagyunk!BillsFan
Én is erre gondoltam. Fasza lesz ez a D# az már biztos.Shawn84
Nyugi, már dolgozunk Sancho helyettesítésének beszerzésén, mert az OL-ünk nem változik és sajna a Dareus-Williams duó összetöri őt. 😕
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Nagyon jó! Nem is tudom melyiknek örüljek jobban, hogy Luckot békén fogja hagyni, vagy hogy Bradyt fogja elrendezni :rolleyes: 😀 😀

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sosem adtunk még egy szabadügynöknek se ennyi lóvét a franchise történetében. Sztem RW Jr. rossz gyógyszert vett be reggel 😊Hungarian Bill
Ezzel az igazolással már tényleg a Bills a második csapatom. A kérdésem annyi, hogy így visszaállva 4-3ra mennyire megfelelő ez az LB állomány?Shawn84
OLB-re szükség lenne, belül rendben vagyunk!BillsFan
Én is erre gondoltam. Fasza lesz ez a D# az már biztos.