Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
A Vikes hajlandó letradelni... Nem tudom, milen ellenértéket kérnének, de lehet, hogy fontolóra kéne venni, és behúzni Kalilt 1/3-nak. Kérdés, hogy megér-e ennyit egy OT, vagy nincs annyira szignifikáns különbség közte, és mondjuk Reiff közt? Mondjuk azt nem tudom, hogy Kalil amolyan csodagyerek-e a posztján, mint anno Long volt?
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
előszezon-menetrend:

Redskins (augusztus 9-13.)
@ Vikings (aug. 16-20.)
Steelers (aug. 23-26.)
@ Lions (aug. 29-30.)

érdekesség, hogy a Lions-szal sorozatban 11. alkalommal mérkőzünk meg előszezon-meccsen, valamint az, hogy idén (és valószínűleg a jövőben sem) nem lesz előszezon-meccsünk Torontóban.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Parrish -> Chargers
Bell -> Eagles

Mindkettejük eléggé üveg volt, de jó szolgálatot tettek a csapatnak, sok sikert nekik új állomásukon!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Lehet Bell-t megnézzük mi isJanek
De hát nektek ott van Jason "milliókatérek" Peters!Hungarian Bill
De legalább megszolgálta az árát.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Lehet Bell-t megnézzük mi isJanek
De hát nektek ott van Jason "milliókatérek" Peters!Hungarian Bill
9-12 hónapos kihagyással, Achilles sérülés miatt. Bell ma nálunk vizitál, és éjszakára is marad. Jó eséllyel szerződtetjük is 2 napon belül legkésőbb.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Lehet Bell-t megnézzük mi isJanek
De hát nektek ott van Jason "milliókatérek" Peters!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet Bell-t megnézzük mi is

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Eddig úgy néz ki, hogy 10 darab választási lehetőségünk lesz majd a szűk egy hónap múlva megrendezendő drafton, ma kaptunk egy 7. körös kompenzációs picket.

1st round – #10
2nd round – #41 (9th in round)
3rd round – #72 (8th in round)
4th round – #105 & #124 (10th and 29th in round – 2nd via Evans trade with Balt.)
5th round – #144 & #147 (9th and 12th in round – 2nd via Lynch trade with Sea.)
6th round – #178 (8th in round)
7th round – #217 & #251 (10th and 44th in round – 2nd via compensatory)

Szvsz a jelen állás szerinti 10 pickből azért már be lehet néhány lyukat tömni.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Tashard Choice marad a csapatnál.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
OK köszi. Én is így gondoltam, csak nem voltam 100 %-an biztos benne.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bocsi nem akarok értetlenkedni v. hülyeségeket kérdezni, de az ugye lehetséges, hogy jobb ajánlatot kapnak, a csapat nem übereli és akkor elvihető a játékos ha RFA. Mint most jelen esetben Urbik v. Leinhart.
Jól látom v. nem?danyly
Egészen pontosan kapnak egy ajánlatot, amit nem überelni kell a csapatának, hanem azt megadni, ilyen esetben marad. Ha nem adják meg neki azt a pénzt, akkor a tenderben meghatározott draftpickért cserébe a másik csapaté a játékos, ahogyan írtad is 😊
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocsi nem akarok értetlenkedni v. hülyeségeket kérdezni, de az ugye lehetséges, hogy jobb ajánlatot kapnak, a csapat nem übereli és akkor elvihető a játékos ha RFA. Mint most jelen esetben Urbik v. Leinhart.
Jól látom v. nem?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Urbik-Leinhart párossal mi a helyzet nálatok?
Van valami előre lépés velük kapcsolatban FA piacon?danyly
Mindketten RFA-k, 3. körös tendert kaptak a csapattól.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Urbik-Leinhart párossal mi a helyzet nálatok?
Van valami előre lépés velük kapcsolatban FA piacon?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én hülye vagyok!

1. LT/WR
2. WR/OLB (kőbutazúzógépBrown)
3. valami OLB

Nem akarok több 1. kört dobni a védelembe!!! Inkább legyen nálunk a laszti, és támadjunk. Még mindig nincs elég playmaker az O oldalonHelmut Zimmer
Ő mindenképp első körös lesz. Max a vége. LT, WR, OLB sorrend lenne talán a legjobb. LT az első körben lesz még nagyon jó. Komoly képességű WR a második körben is bőven, OLB meg vagy az első körben vagy a második elején. A többiek inkább 3. körösek.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Én hülye vagyok!

1. LT/WR
2. WR/OLB (kőbutazúzógépBrown)
3. valami OLB

Nem akarok több 1. kört dobni a védelembe!!! Inkább legyen nálunk a laszti, és támadjunk. Még mindig nincs elég playmaker az O oldalon
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
a másik oldalra kéne draftolni valami életveszélyt!Helmut Zimmer
Körökre bontva kb. milyen draftot képzelnél el optimálisnak?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
a másik oldalra kéne draftolni valami életveszélyt!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Mario egyébként kifejezett kérésére LDE-t fog játszani nálunk, a másik oldalon pedig fel-feltűnik majd Merriman, Anderson, Kelsay is. De jó lenne, ha Merriman is egészséges tudna maradni, azért láthattuk, hogy mire képes! Bears elleni pre-meccsen 7 snap a pályán, 2 sack, 1 TFL... Sikerült megérni, hogy Buffalóba szívesen jönnek a védőjátékosok mindenképp, Magnum keze alatt nagyon jó kis védelem lehet itt kialakulóban! Persze needek (OLB, min. 2 CB) továbbra is vannak.

A FO munkája eddig nagyon jó, drafton jöhet a Tackle, vagy Floyd első körben! Kicsit csinosítgatni kellene az elkapósort, normális TE is csak egy van, backup QB nincs, és a falba is kellene hozni depth-emberkéket. Ha ezeket sikerül a FO-nak orvosolni, akkor hosszú idő után elmondhatjuk, hogy tökéletes offseasont tudhat a háta mögött a csapat.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Kezdek bizakodóbb lenni, az idei sorsolásunk valamivel könnyebbnek tűnik, mint a tavalyi, most már tényleg oda kellene érni egy wild card helyre minimum!Hungarian Bill
Bizony nagyon jó lenne, én azért tartok az NFC West-től!
Ott nincs roszz D, a 9ersé, és a hoxé viszont elit!
Ktasztrófális lecke lehet az AFC Eastnek!
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Adam Schefter @AdamSchefter

Mark Anderson's four-year deal with Buffalo is worth $27.5 million, including $8 million guaranteed.

Nem is volt olyan drága 😊Shawn84
:o :o :o :o

Sikerült belőle 34 szituációs rushert csinálni, előtte egy csapatnál, melyet most nem áll szándékomban megnevezni, egy jó éve volt nickel rusherként. Aztán minél több snapet kapott, annál szarabb lett. Nyilván hat év alatt két jó év az megért 28 millió dollárt. Meh, jöhet WR, vagy LT draft.füligjimmy
Ez nekünk csak jó...szinte tuti, h nem húznak DE-t előttünk...örülök... 😀

Egyébiránt kíváncsian várom, h ez a fal mire lesz képes....drukkolok is a Billsnek, már megérdemelnének egy PO-t...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Adam Schefter @AdamSchefter

Mark Anderson's four-year deal with Buffalo is worth $27.5 million, including $8 million guaranteed.

Nem is volt olyan drága 😊Shawn84
:o :o :o :o

Sikerült belőle 34 szituációs rushert csinálni, előtte egy csapatnál, melyet most nem áll szándékomban megnevezni, egy jó éve volt nickel rusherként. Aztán minél több snapet kapott, annál szarabb lett. Nyilván hat év alatt két jó év az megért 28 millió dollárt. Meh, jöhet WR, vagy LT draft.füligjimmy
Soha a büdös életbe nem fogja tudni lehívni a 27.5 milát. 8 a garantált.szaba
Mindig a garantált a lényeges. Nálunk is Vick 100millás szerződést kapott, de ha 50 összejön neki mire kitesszük, még örülhet is.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Adam Schefter @AdamSchefter

Mark Anderson's four-year deal with Buffalo is worth $27.5 million, including $8 million guaranteed.

Nem is volt olyan drága 😊Shawn84
:o :o :o :o

Sikerült belőle 34 szituációs rushert csinálni, előtte egy csapatnál, melyet most nem áll szándékomban megnevezni, egy jó éve volt nickel rusherként. Aztán minél több snapet kapott, annál szarabb lett. Nyilván hat év alatt két jó év az megért 28 millió dollárt. Meh, jöhet WR, vagy LT draft.füligjimmy
Soha a büdös életbe nem fogja tudni lehívni a 27.5 milát. 8 a garantált.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Adam Schefter @AdamSchefter

Mark Anderson's four-year deal with Buffalo is worth $27.5 million, including $8 million guaranteed.

Nem is volt olyan drága 😊Shawn84
:o :o :o :o

Sikerült belőle 34 szituációs rushert csinálni, előtte egy csapatnál, melyet most nem áll szándékomban megnevezni, egy jó éve volt nickel rusherként. Aztán minél több snapet kapott, annál szarabb lett. Nyilván hat év alatt két jó év az megért 28 millió dollárt. Meh, jöhet WR, vagy LT draft.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Kezdek bizakodóbb lenni, az idei sorsolásunk valamivel könnyebbnek tűnik, mint a tavalyi, most már tényleg oda kellene érni egy wild card helyre minimum!