Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Florence cut

sajnálom, de CB-k terén szerencsére jól állunk, és már ő se lesz fiatalabb.Hungarian Bill
Én annyira nem ,tavaly már nem volt top formában és ezért sok volt a zászló rajta :/



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Florence cut

sajnálom, de CB-k terén szerencsére jól állunk, és már ő se lesz fiatalabb.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Vic-et kérdezték a packers.com-on, hogy melyik csapaté lett a játékosokat szerinte:

I haven’t had a chance to closely examine each team’s draft class – I’ll do that today – but one team’s draft jumps out at me: Buffalo’s. Stephon Gilmore is exactly what they need to make Mario Williams effective. Cordy Glenn is one of my favorite players in the draft. T.J. Graham is a speed receiver with big-time kick-return potential. Nigel Bradham has major upside. Tank Carder is a hitter Tony Pauline loves. But the pick of all picks for Buffalo is Zebrie Sanders. How did he fall all the way to the fifth round? The Bills have critical need up front and Sanders and Glenn address it in a big way. I sense a changing of the guard in the AFC East.

Kíváncsi leszek erre az idényre nagyon 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Vince Young nálunk van workouton.Hungarian Bill
😀
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Vince Young nálunk van workouton.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
10 UDFA-val sikerült megegyezni, ők pedig:

Aaron Corp, QB, Richmond
Chris Douglas, RB, Missouri State
Chris Hill, CB, Virginia Tech
Delano Howell, SS, Stanford
Paul Madsen, OT, Colorado State
Shaun Powell, P, Florida State
David Snow, OG, Texas
Nick Sukay, FS, Penn State
Ian Wild, S/LS, Mercyhurst
Garrick Williams, ILB, Texas A&M
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Nem piszkálásként, de én olyan jót röhögtem rajta h gondoltam megosztom veletek is.
Amúgy Salander linkelte a Giants topikba.

http://www.youtube.com/watch?v=cV448r5f2qISzsziszka
Jézusom, és ez tényleg ő 😀

Még azért így is sikerül röhögni rajta, hogy most már a mi fiunk, és nem fog bealudni a meccseken. De ha a jó oldalát nézzük: valószínűleg nála nem kell majd számolni false start büntetésekkel 😊
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nem piszkálásként, de én olyan jót röhögtem rajta h gondoltam megosztom veletek is.
Amúgy Salander linkelte a Giants topikba.

http://www.youtube.com/watch?v=cV448r5f2qI
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Az általunk leigazolt UDFA-k névsorát a hét folyamán fogják bejelenteni.

Olvasgatva az elemzéseket, sehol sem kaptunk B-nél rosszabb minősítést, sőt, Lombardinak a mi draftunk tetszett a legjobban. Sokan meglepődtek, hogy Glenn bennmaradt még a második körben, illetve azon, hogy Sanders csak az ötödik körben kelt el, de Nix azt mondta, hogy minden bizonnyal a Senior Bowl-on nyújtott teljesítménye miatt van mindez. Most már a Gilmore-pickkel is kibékültem, olvastam, hogy ugyan nem zárt annyira kimagasló utolsó évet, de azért a számok alapján még így is igencsak jó statokat mutatott. Ránkfért az erősítés CB-poszton, és reméljük, hogy nem egy újabb McKelvint üdvözölhetünk majd benne! A secondary-edzőnk jó, szóval minden adott, hogy egy immediate impact playával gazdagodjunk!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Vége a draftnak, összegezném a választottjainkat:

1st round – #10 Stephon Gilmore, CB, South Carolina
2nd round – #41 Cordy Glenn, OG, Georgia
3rd round – #69 T.J. Graham, WR, North Carolina State
4th round – #105 & #124 Nigel Bradham, OLB, Florida State, ill. Ron Brooks, CB, LSU
5th round – #144 & #147 Zebrie Sanders, OT, FSU, ill. Tank Carder, ILB, TCU
6th round – #178 Mark Asper, OG, Oregon
7th round – #251 John Potter, K, Western Michigan

Összességében nem tűnik ez annyira rossz draftnak, sikerült betömködni a lyukakat, a kinti vélemények szerint igazából csak Graham tűnik reach-nek, akit a stáb a sebessége miatt nem slotban képzel el, hanem kívül. Én úgy gondolom, hogy Easley kap még egy utolsó lehetőséget, csak ha nem válik be, akkor viszont elég véknyan leszünk WR-fronton...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Sanders picknek nagyon örültem. Bradham bejöhet, bár ott vannak félelmeim.
Asper szerintem meglepetés lehet.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Evans klón a 3. Körben,nem egy nagyobb wr-t akartunk? Ezt most nem értem..BillsFan
Inkább slot lesz , Parrish helyett!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
A ké hetedik körös pickünket adtuk a Washingtonnak, hogy feltradeljünk T.J. Grahamért. Egy nagyon gyors WR-t húztunk aki ráadásul nem is fakezű, szóval eddig elégedett vagyok, bár lehet, hogy reach vót.Hungarian Bill
Én csak egyet látok...apeszos
Bocsi, valóban csak egy 7. köröst kaptatok, a 217.-et.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A ké hetedik körös pickünket adtuk a Washingtonnak, hogy feltradeljünk T.J. Grahamért. Egy nagyon gyors WR-t húztunk aki ráadásul nem is fakezű, szóval eddig elégedett vagyok, bár lehet, hogy reach vót.Hungarian Bill
Én csak egyet látok...
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Evans klón a 3. Körben,nem egy nagyobb wr-t akartunk? Ezt most nem értem..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
A ké hetedik körös pickünket adtuk a Washingtonnak, hogy feltradeljünk T.J. Grahamért. Egy nagyon gyors WR-t húztunk aki ráadásul nem is fakezű, szóval eddig elégedett vagyok, bár lehet, hogy reach vót.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Persze igazad van, azt akartam írni csak késő van már😊
De sztem nem depthnek jön lehet hogy LT faragnak belőle..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Na ennek örülök, Glenn kezdő szint inkább tackle de guardnak is jó!Harcban lesz az LT posztért szerintem!BillsFan
Fordítva, alapvetően guard, de jobb oldali tackle-ként is vállalható. LT-ként már necces.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Na ennek örülök, Glenn kezdő szint inkább tackle de guardnak is jó!Harcban lesz az LT posztért szerintem!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Glenn jó játékos, OG és RT poszton elit szintre fejlődhet szvsz, de bent volt még Martin...Mégis Hairston lesz a LT?Newman
Azt mondják benne van az is, hogy Glenn LT lesz, de mondjuk egy Levitre-Wood-Glenn belső fal nem hangzana rosszul 😊 Viszont még mindig nincs aki védje Fitz vakoldalát, Hairston szerintem inkább RT.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Glenn jó játékos, OG és RT poszton elit szintre fejlődhet szvsz, de bent volt még Martin...Mégis Hairston lesz a LT?

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Mertem remélni, hogy nem csinálunk hülyeséget. BillsFan, mit várhatunk Cordy Glenntől?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
OT, Easley nem focsista, szóval wr, de ez túl egyszerű lenne, szóval olb és mondjuk center, vagy guard 😀
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Folyt. köv. a második, illetve harmadik körrel hajnalban.

Elvileg ma kétszer húzunk, szeretnék most már OT-t végre, szerencsére maradtak még benn jó játékosok.

Ti mit vártok?
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én örülök Gilmore-nak, bár Reiffnek talán még jobban örültem volna. WR-t nem akartam semmiképp, mert Easleyben még mindig bízok eléggé, ha nem sérül le, szvsz nagy játékos lehet belőle.Newman
Orange bowlt néztem, és egyből eszembe jutottál! 😀Helmut Zimmer
Életem legnagyobb élménye volt, főleg, ha hozzáveszem Swinney nyilatkozatát. 😂