Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Buffalo released DL Dwan Edwards.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Megnyugodtam. Várom már a meccseket. Nem értek túlságosan az internethez, majd idővel örömmel venném az infókat, hogy hol és hogyan lehet megnézni a csapat összecsapásait. Előre is kösz.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Ez a sorozat nem sikerült túl jól. Milyen konzekvenciákat lehet levonni?Buffalo Bill
Semmit, volt már, hogy 0-4-el végzett egy csapat előszezonban, és Super Bowlt játszott utána. Az előszezon -ahogy Helmut is mondta- éles edzésre való, valamint ebben az időszakban harcolnak a cserék azért, hogy bekerüljenek a végleges keretbe, amit majd ma fognak leszűkíteni 53 főre.

Egyébként a kezdő offense drive-ot érdemes megnézni annak, aki nem látta, nagyon jól megtervezett sorozat volt!Hungarian Bill
Nekem is ez tetszett leginkább. Erre kell alapozni. Mindenki ott volt ahol kellett, Fitz 5/5 S.Johnson 2 rec, TD. Talán ez volt az első komoly cucc amit megmutatott a csapat a repertoárból. Én legalábbis szeretnék így gondolni rá.Shawn84
És Spiller is egész jól futott a nem pehelysúlyú Lions DL ellen.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ez a sorozat nem sikerült túl jól. Milyen konzekvenciákat lehet levonni?Buffalo Bill
Semmit, volt már, hogy 0-4-el végzett egy csapat előszezonban, és Super Bowlt játszott utána. Az előszezon -ahogy Helmut is mondta- éles edzésre való, valamint ebben az időszakban harcolnak a cserék azért, hogy bekerüljenek a végleges keretbe, amit majd ma fognak leszűkíteni 53 főre.

Egyébként a kezdő offense drive-ot érdemes megnézni annak, aki nem látta, nagyon jól megtervezett sorozat volt!Hungarian Bill
Nekem is ez tetszett leginkább. Erre kell alapozni. Mindenki ott volt ahol kellett, Fitz 5/5 S.Johnson 2 rec, TD. Talán ez volt az első komoly cucc amit megmutatott a csapat a repertoárból. Én legalábbis szeretnék így gondolni rá.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Ez a sorozat nem sikerült túl jól. Milyen konzekvenciákat lehet levonni?Buffalo Bill
Semmit, volt már, hogy 0-4-el végzett egy csapat előszezonban, és Super Bowlt játszott utána. Az előszezon -ahogy Helmut is mondta- éles edzésre való, valamint ebben az időszakban harcolnak a cserék azért, hogy bekerüljenek a végleges keretbe, amit majd ma fognak leszűkíteni 53 főre.

Egyébként a kezdő offense drive-ot érdemes megnézni annak, aki nem látta, nagyon jól megtervezett sorozat volt!
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Ez a sorozat nem sikerült túl jól. Milyen konzekvenciákat lehet levonni?
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Előszezon-finálé a Lions ellen a Ford Fielden hajnal 1-től! A kezdők körülbelül 10 play-t fognak játszani, utána elkezdődik a cserék között a harc a roster-helyekért. Épp ezért nem várok sokat a kezdőktől, megmutatják magukat, nem sérülnek meg, és ők már készülhetnek is a jövő heti New York-i szezonnyitóra. Kis összegzés, hogy mely posztokon kik versenyeznek:

4. DE: Eddins, Gilbert, Kyle Moore
Linebacker: McKillop, Tank Carder, Morrison, Chris White
4. Safety: Delano Howell, Nick Saenz
4. OT: Zebrie Sanders, Sam Young

A QB-k közül ma Thigpen fog a legtöbbet játszani, ez az utolsó sansza, hogy megmutassa, mit is tud. T-Jax csak a végefelé áll majd be.

Kik nem játszanak: Anderson, Pears, McGee (akinek ismét kiújult a sérülése, sanszos nála az IR, vagy a cut 😕 )
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Tarvaris Jackson's reworked contract w/BUF has $1.75M base, $250K in roster bonuses, and $1M in incentives based on playing time/wins


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
TJax használható Backup! Tudja mozgatni a csapatot, endzoneban gyász! Jobb a karja, mint Fitznek, csakhát kicsit megölték benne a kezdőt, és nagyon sokat tököl!Helmut Zimmer
És tegyük hozzá, hogy ütésálló! Amit a hóksz O-line mögött kapott az idény első felében azt nem sokan hordták volna ki lábon. Igazából amikor nyomás alatt kellett játszania - félidő záró két pecek - volt nagyon gyászos.
A csapattársak egyértelműen tisztelték.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
TJax használható Backup! Tudja mozgatni a csapatot, endzoneban gyász! Jobb a karja, mint Fitznek, csakhát kicsit megölték benne a kezdőt, és nagyon sokat tököl!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Kész a deal, T-Jax Schefter szerint egy 7. körös conditional pickért jön. Végülis az olyan, mintha ingyér hoztuk volna. Kíváncsi leszek, mennyit sikerült lefaragni az évi 4 millás fizujából.

3 milla lesz a fizuja, és a szerződése lejár majd szezon végén. A 7. körös conditional pedig átalakul 6. körössé, ha aktív lesz 6 meccsen, szóval kvázi 6. körösért hoztuk el.

Fejvakargatós ügylet... Na mindegy, valószínű csütörtökön Detroitban szinte csak ő lesz fenn.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Bills released QB Vince Young.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
úgy néz ki TJack Bill leszpetey
VY-nak máris reszeltek?Amadeus91
Lehet, hogy ez a trade már inkább Fitznek szól...

De persze VY így lapát
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
úgy néz ki TJack Bill leszpetey
VY-nak máris reszeltek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
8 embert raktunk ki, valamint a TE Caussint PUP-listára tettük, így 75 játékos maradt a rosteren. Akiktől megváltunk:

LB Danny Batten
WR David Clowney
DE Sean Ferguson
CB Prince Miller
TE Fendi Onobun
DT Jay Ross
WR Derek Session
DB Nick Sukay
OG Jake Vermiglio

A Batten-cuttal egy újabb 2010-es draftszerzeményt tettünk ki. Nix első draftja nem volt túl jó, ez tény.
több mint 11 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Sikerült szereznem egy Bruce Smith mezt. A dolog szépséghibája, hogy nekem XXL kellene, ez pedig csak L-es. Feszül rajtam, mint virslin a héja. Érdekel esetleg valakit?Buffalo Bill
Nem lehet kiradírozni két Malcolmot?





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sikerült szereznem egy Bruce Smith mezt. A dolog szépséghibája, hogy nekem XXL kellene, ez pedig csak L-es. Feszül rajtam, mint virslin a héja. Érdekel esetleg valakit?
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Másfél évi vergődés után végre ismét be tudtam lépni! Ne gondoljátok, hogy hűtlen lettem, minden bejegyzést elolvastam. Igaz ami igaz, én nem értek annyira a játékhoz, mint egyesek, csak szimplán szeretem a Billst, a világ legpechesebb csapatát. Kicsit olyanok, mint mi, magyarok. A nagy lehetőségek valahogy mindig kimaradnak. No mindegy, bízom benne, hogy végre sikerül bejutnunk a po-ba.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Hát Fitznek két értelmes dobása volt körülbelül a meccsen... Kommunikációs problémái vannak a receiverekkel, St. Johnson nem futja meg rendesen a route-jait (pedig őrá aztán ez nem jellemző). Nem lenne ezzel gond, ha az első pre-meccsen járnánk, de könyörgöm, ez már a harmadik! És az utolsó meccsen kb csak a mezt fogják a kezdők kitenni a pályára Detroitban. Az a baj, hogy backup se nagyon van, mert Young is gyenge volt. Így nagyon nehéz szezon lesz az offense-nek. Bízom benne, hogy Gailey elővarázsol a kalapból valamit.

Defense végre harapott, bár ehhez kellett a csöppet sem acélos Steelers OL is, de jó volt látni K-Willt így visszatérni, folyamatosan akcióközelben volt. Barnettel voltam még nagyon megelégedve, jól játszott ő is. Az, hogy a félidő végén beszoptuk azt a TD-t, törvényszerű volt, mert fáradt volt már az egység az offense folyamatos 3&outj-aitól.

ST is nagyon tetszett, azért ők is kellettek a D# jó játékához, folyamatosan a saját 10 yardján belül indulhattak Big Benék.

Vannak bíztató jelek, de az offense nekem aggodalomra ad okot, és szerintem nem csak nekem. VY már nem olyan biztos a backup poszton, ez egy nagy ziccer volt, amit elpuskázott.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ezzel a D#-zel bárki ellen van esélyünk (a 2.félidő utolsó drive-ját leszámítva), viszont Fitz miatt aggódom. Nem igazán van formában, sorozatosan dobálja fölé az elkapókat, így azért lesznek problémák az offense-zel, főleg, hogy még a fal sem állt teljesen össze. Az legalább jó hír, hogy Wood jól érzi magát a tavalyi ACL műtétje után.
A cserék viszont csúnyán lelettek alázva, VY is elég gyenge volt most, kiváncsi vagyok, hogy a mai meccs után még mindig olyan biztos-e a no2 poszt számára, hamarosan kiderül.

több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Hajnal 1-től pre-season meccs a Steelers ellen. A kezdők most fognak a legtöbbet játszani, megközelítőleg 30 snap erejéig lesznek majd fenn. Múlt héten sikerült végre az első TD-t összehozni a kezdő offensenek, de ezen a meccsen többet akarnak, ahogy Fitz mondta, mindig a harmadik előszezonbeli meccsen készülnek a leginkább az alapszakaszra a csapatok. VY ismét a második sorral fog majd dolgozni. Glennt kinevezték kezdő LT-nek a szezonra a héten, Pears még mindig nincs rendben, Hairston lesz az LT. Wood pedig egyre több terhelést kap, ez pedig mindenképpen jó hír. Defense oldalon szerencsére nincs nagyobb gond, McGee és Rogers is pályára léphet először idén, egyedül Andersonra nem lehet majd számítani, ez némileg gyengíti majd a pass rusht.

Legutóbb három éve játszottunk a Pittsburgh ellen előszezonban, akkor lenulláztak minket a Heinz Fielden, remélhetőleg most ez nem fog megtörténni.

Mivel a kezdők most lesznek fenn a legtöbbet, és úgy készülünk erre a meccsre, ahogy az előszezonbeliekre is fogunk, lesz gameplan is. Mindenképp jó teljesítményt várok a fiúktól, ha akarunk valamit majd élesben is!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Troup már IR-en... Óriási melléfogás volt sajnos 😕
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Na a shortcutot csak leszedtem 😊
Ami látszik hogy van QB pressure és a CB-k is a pályán vannak, de képesek még mindig beszopni nagy playeket... LB sorban egyenlőre fejetlenség 😕
Az OFF falnak össze kéne szokni, Graham pedig jó kis Evans utód lehet!

Roosevelt megérdemelne egy helyet, Haganből és Ruvell Martinból nem sokat látni idáig.

bye,bye Merriman



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Bills officially announced they have released LB Shawne Merriman.
tenorx
Messiásként jött, de a hátsó ajtón távozik... Sajnálom, eddig tartott a FO türelme felé 😕 Pedig ha csak meg is tudta volna közelíteni a 2008 előtti formáját, páratlan élmény lett volna őket nézni Super Marióval!
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bills officially announced they have released LB Shawne Merriman.