Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Ez így nem igazán lesz jó... Jó, hogy pre-seasonban nincs igazán gameplan, de mi valamit vagy nagyon rejtegetünk, vagy tényleg csak ennyit tudunk! Nagyon remélem, hogy az előbbi. A TD szép volt, Jones szépen megcsinálta a tutit. Grahamnek is örülök, nemcsak slotban lehet jó, akár mélységi opció is lehet! DL hozta magát a két sackkel az elején, aztán annyi, pihenőt fújtak nekik, kár, hogy a pályán pihentek... LB-sor valóban katasztrófa, Moatsot SLB-ként játszatni hiba, ahogy Bryan Scott sem linebacker. Barnett egyedül nem fog tudni dolgozni 2 másik ember helyett. Backup-QB harc: VY most előzte meg Thigpent.

Jövő héten vasárnap hajnalban jön a Steelers.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Első negyedben olyan nagyon jó sem volt az offense. Ahogy rémlik volt total net yard 6 azaz hat, igaz ebből a futás mínusz 1 átlaggal ment. Csak a második negyedben indult be a szekér támadásban, de ott már a Vikings második sora védekezett, ami valljuk be, nem túl veretes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Nagyon kéne csinálni vmit az LB sorral, mert ez így nem fog működni, hiába is bármi.
Fitz nem vot szar, backup poszt szerintem elfog hamarosan dőlni.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Magyar idő szerint szombat hajnal 2-kor jön az újabb előszezon-meccs, a Vikings otthonába látogatunk majd. Még a Vikingek sincsenek teljesen készen, van pár sérültjük, különösen Peterson hiánya lehet nekik problémás, bár ő pre-seasonban amúgyse játszott volna sokat, egészségesen se. Ez egy olyan meccs, ahol Fitz is önbizalmat nyerhet, a Vikes secondary ugyanis nem túl acélos. Több futást is várok a mai meccsen, bár a múlt hetihez képest nem lesz nehéz felülmúlni a kezdőknek a futások számát, de hogy sikeresek leszünk-e a Minny kezdő front 7-je ellen, az kérdés... Most nem Thigpen, hanem Young lesz fenn a második sorral, a főnök így döntött, állítólag VY a nyerő a backup posztért jelenleg. A védelemmel szerintem nem lesznek problémák, a Vikings támadófala közel sem elit, talán Pondert sikerül egyszer-kétszer hibás döntésre kényszeríteni.

A kezdők most egy kicsivel többet fognak játszani, jó lenne, ha megmutatnák, hogy van bennük elképzelés, különösen az offense!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
BillsFan kérése nyitott fülekre talált... nálam! 😀

Én még az Eagles meccsét se láttam nemhogy a Billst. Túl sok a munkám most, kevesebbet tudok foglalkozni a dolgokkal. Ami időm meg van azt a blogra kerülő cikkekre kell vagy kéne fordítanom, szóval a meccsről nem tudok írni. Viszont a szezonban majd követem a gárdát, meg írni is fogok a topikba természetesen. Remélhetőleg többször is mint eddig.
Na akkor kis várakozások tőlem: Én minden téren előrelépést várok. A védelemnek jobban fog feküdni a 4-3, ráadásul sikerült Marioval meg Gilmoreal is komolyan (?) erősíteni. Támadó falba is érkezett végre ember a drafton. Ráadásul egy tehetséges srác. Igaz Bell meg távozott, de mivel sokat volt sérült talán nem lesz akkora faktor. A WR csapat nekem tetszett tavaly is, meg még hozzájuk is érkeztek. Graham jó kis slot lehet, meg visszahordásoknál is használható. tank Carder meg az egyik kedvencem volt a drafton, örültem volna ha Eagle lett volna, de így se voltam boldogtalan. Majd apríthat rendesen, még ha csak csereként is. Nálam Fitzpatrick a legnagyobb kérdőjel. Ha hozza a tavaly év elejit akkor Po esélyes lesz a csapat, ha kicsit rosszabb, még szerintem akkor is oda lehet érni, de ha szarul játszik akkor esélytelen. Youngról meg inkább nem is mondok semmit. tavaly elég volt belőle Phillyben bőven. Futójátékkal remélem nem lesz gond. Freddy-J hozza magát mint mindig, és talán nem is sérül le. Spiller ha most nem mutat valamit akkor elbaszott egy pick volt kihúzni. Bár mikor választották is annak tűnt. Choice viszont szerintem nagyon jó lehet. Meg fogja oldani ha oda kerül. Még a TE pozíció sovány nekem, kéne ide hozni még valakit, és szerintem rendben is lenne a dolog. A védelem szerintem fogja hozni a tőle elvárt jó teljesítményt, és a többi meg csak Fitzen múlik. Wild Cardra várom a csapatot.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Erre nem jár a bandwagon

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A meccsen az egyik szponzor (KIA MOTORS) írta le véleményét, ha az is megfelel. Egész pontosan megnevezte a három kulcsfontosságú tényezőt (key), a győzelemhez:
-Win ...
-But ...
-Who ...?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Na most hogy a törzsgárda leírta a véleményét, remélem a bandwagonon ülők is írnak valamit a szezon előtt!
Gondolok itt Vrijbloed,Newman,Shawn és a régebbiek közül Buffalo Bill és Hyundai26 -ra is, hátha nézegetik még a topikot 😛



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Egyébként Glenn egész jó volt LT-ben, rosszabbra számítottam tőle 😊Hungarian Bill
Hát majd meglátjuk.... de csak egy Dawgról van szó, aki az utolsó évében Murray védte a vak oldalon 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Na akkor mit is várok a szezontól:

Pozitív szezont szeretnék, a PO kis szerencsével összejöhet!

Alapvetően D oldalon várok előrelépést bár megint sémát váltunk és az nem lesz zökkenő mentes. Végre van depth ezért talán nem lesz összeomlás, az LB sor viszont nagy kérdőjel számomra. Szeretnék brutál pass rusht és pick parádét látni!!!

OFF oldalon Fitz játéka fogja eldönteni a szezonunkat, de ha kiesik nemtom hogy Young vagy Thigpen a szarabb backup 😊 Továbbra sincs #2 WR de laglább sokan próbálkoznak, viszont a TE játékot legalább erőltetjük, a fal széle gyenge lábakon áll,de tavaly még xarabb volt és mégis egész jól működött!
BillsFan

Ja LB sor szerintem is gány, de ezt már tovább nem ragozom.
Sok a fegyelmezetlenség.
Én nem hiszem, hogy sok Bills meccset nézek májd, mert a család miatt kevesebb az időm, és azt szeretem jó focival tölteni. Az 1. Meccs éles kísérlet volt, ahogy említettem gameplan nélkül, így konkrétan nem tudom megmondani, mit fogunk játszani, de az a sejtésem, hogy nem lesz nagy forradalom ahhoz képest, amit tavaly jtszottunk, azt meg utáltam! Nem zokognék hangosan, ha gailey végre elmenne a csapattól, és behúznánk Gus Bradleyt HC-nek 😊

Én általában a "tavaszt várom, és nem az özönvizet", de most az öznvizet
Tulajdonos csere,
FO csere,
Szakmai stáb csere,
korai draft, egy első körös QB
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Egyébként Glenn egész jó volt LT-ben, rosszabbra számítottam tőle 😊
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Na akkor mit is várok a szezontól:

Pozitív szezont szeretnék, a PO kis szerencsével összejöhet!

Alapvetően D oldalon várok előrelépést bár megint sémát váltunk és az nem lesz zökkenő mentes. Végre van depth ezért talán nem lesz összeomlás, az LB sor viszont nagy kérdőjel számomra. Szeretnék brutál pass rusht és pick parádét látni!!!

OFF oldalon Fitz játéka fogja eldönteni a szezonunkat, de ha kiesik nemtom hogy Young vagy Thigpen a szarabb backup 😊 Továbbra sincs #2 WR de laglább sokan próbálkoznak, viszont a TE játékot legalább erőltetjük, a fal széle gyenge lábakon áll,de tavaly még xarabb volt és mégis egész jól működött!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Ami ameccset illeti, szerintem nem teljesen reprezentatív minta!

Az O nem igazi gameplannel ment ki, nem volt futójáték, tesztelték az inside no huddlet, Gailey annyit nem mondott Fitz fülére, hogy fapapucs!

Nagyon fontos meccs volt, mert az igazi roster-harc most kezdődik. Most volt az első alkalom, hogy az "ellenfél visszaütött"!
Látszott persze, főleg a rutinosabbakon, illetve a biztos roster pozícióban lévőkön, hogy nem akartak megsérülni. Super Mario bele sem térdelt a Lineba, mondjuk Dareus sem, na Spencer Johnson ő igen!
Aggasztónak tartom az alábbiakat:
- Fitz: még mindig nem jó a mechanizmusa, és szerintem elvesztette a legnagyobb varázsát az önbizalmát (...nem vak ez a ló, csak)
- Ugye én nem szerettem az első körös húzásunkat, hiányzik St párja, mondjuk Floyd!
- Tényleg Moats a válasz SLB posztra? Baj lesz!
- Nem védekezzük a Los+10-15 yardot rendesen, szóval az LB sor még szokja, tanulgatja!

üdv.H
több mint 11 éve
cyberfox Buffalo Bills 78
Én pedig nyaraltam de akkor le sem töltöm 😕

Összedobok hamarosan vmi előzetest de cyberfox véleményére is kiváncsi lennék addig 😉BillsFan
Én csak szeretem a focit nem értek hozzá!😊ezért szeretem ,hogy tőletek sok infót tudok gyűjteni...SZÓVAL ÍROGASSATOK CSAK SZORGALMASAN!jó szezont várok,főleg a Def-ben bízok+az RB-ben.és Stiviben,csak kapjon elég labdát.lelkem mélyén bízok a rájátszásban...már nagyon ránk férne...főleg Helmutra!😉
több mint 11 éve
cyberfox Buffalo Bills 78
Azért egyszer meg lehet nézni.Fitz tényleg elég gyengécske?futás meg nulla:::AZT HISZEM Fredd+CJ nem is kapott labdát!tetszett viszont a Grahem gyerek,meg a Chandler féle elkapás!remélem a védelem sokkal jobban felfogja szívni magát az éles meccsekre és kerülni fognak a sérülések!
várom érdeklődve a következő mérkőzést!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Én pedig nyaraltam de akkor le sem töltöm 😕 BillsFan
Sokkal jobban jársz, ha hátradőlsz a fotelban, és megiszol annyi sört, amennyi beléd fér 😊 Felesleges letölteni ezt a meccset, mert csak elkerekedik az ember szeme néhány dolgon.
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Én pedig nyaraltam de akkor le sem töltöm 😕

Összedobok hamarosan vmi előzetest de cyberfox véleményére is kiváncsi lennék addig 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
cyberfox Buffalo Bills 78
én is fent maradtam,megnéztem az első félidőt...lesz ez még jobb is!😊remélem....
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Hát ez elég gyenge volt, így egy félidő alapján is, amennyit láttam... A kezdő offense kb szart se csinált, büntetések hadát kaptuk, igaz nemcsak a kezdő offense, hanem a második sor is. Szokatlan ez a fegyelmezetlenség, de ezen még lehet persze csiszolni. Fitz viszont néha borzasztó homályokat dobott. Megértem, hogy új dolgokat kell kipróbálni, de ezt a no huddle dolgot felejtsük el Fitzcel, hívja inkább Gailey a playeket. Ja, és futni is kéne, egy darab futása nem volt a kezdősornak, mikor az egyik legjobb RB-tandemünk van a főcsoportban. A védelemmel nem volt nagyobb gond, bár RGIII azért így is lezavart egy hosszabb driveot, és azzal meg is nyerték a meccset. De ez nem az ő szégyenük, hanem inkább a mi támadóinké. Pár pozitív dolog azért a meccsről:

-Merriman
-Special Team, úgy en bloc (Lindell azért máskor ne hagyja ki 21 yardról az FG-t)
-K-Will és Dareus
-Ron Brooks

Ennyi, ettől csak jobb jöhet jövő szombat hajnalban a Vikings otthonában.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
sziasztok.lassan elkezdődik a szezon...ennek örömére lehetne egy hosszadalmasabb beharangozót írni,ki mit vár a szezontól,kik nyújthatnak kiemelkedőt,hová várjátok a csapatot a végelszámolásnál...stb.elsősorban Hungarian Bill,Helmut és BillsFan közreműködését várom...és köszönöm előre is!de természetesen bárki véleményét szívesen meghallgatnám.cyberfox
Szia,

Én nem sokat! Az elején pár bravúros meccset, aztán kórház, aztán összeomlás! Örülnék, ha nem lenne igazam. A legnagyobb problémám Fitz, és Gailey szisztémája!
kb. ennyi.

üdv. H
több mint 11 éve
cyberfox Buffalo Bills 78
 www.wiziwig.tv/competition.php?part=sports&discipline=americanfootballPetikievak01
Thx.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Azért annyira ne bántsátok RG3-t 😀

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 www.wiziwig.tv/competition.php?part=sports&discipline=americanfootball

több mint 11 éve
cyberfox Buffalo Bills 78
ja...és köszi a rövid összefoglalót!😊
több mint 11 éve
cyberfox Buffalo Bills 78
valami tipp,hol lehet nézni a meccset...vgay ti hol szoktátok?elkelne néhány tipp!Thx.