Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én örülök Gilmore-nak, bár Reiffnek talán még jobban örültem volna. WR-t nem akartam semmiképp, mert Easleyben még mindig bízok eléggé, ha nem sérül le, szvsz nagy játékos lehet belőle.Newman
Reiffnek én is jobban örültem volna, de alapvetően ki vagyok békülve ezzel a pickkel. 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Én örülök Gilmore-nak, bár Reiffnek talán még jobban örültem volna. WR-t nem akartam semmiképp, mert Easleyben még mindig bízok eléggé, ha nem sérül le, szvsz nagy játékos lehet belőle.Newman
Orange bowlt néztem, és egyből eszembe jutottál! 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én örülök Gilmore-nak, bár Reiffnek talán még jobban örültem volna. WR-t nem akartam semmiképp, mert Easleyben még mindig bízok eléggé, ha nem sérül le, szvsz nagy játékos lehet belőle.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szétpofázzuk a topicot, nem lehet veletek bírni!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Összességében nem örülök a picknek, de szerintem remek kis játékost húztunk.
Éreztem, hogy T t nem húzunk, azt majd valahogy megoldjuk.
Floydnak nagyon örültem volna 😕 Rajnának viszont igaza van, mély a merítés!
Mindenesetre a D késznek nyílvánítható!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
évek alatt a sokadik CB húzás, hátha bejön 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Szvsz a D-Line ha valóban ilyen félelmetes lesz, a secondarybe, sőt, a védelembe felesleges volt egy első körös picket dobni, sokkalta inkább vérzik most a támadósor, és egy igazi #2 WR hiányzik Stevie mellé. Na meg persze OT is kéne...

Persze hozzátenném a dolgokhoz, hogy se Florence, se McGee nem lesz fiatalabb, és idővel biztosan fajintosan fog kinézni Gilmore Aaron Williams másik oldalán, de én akkor sem a védelembe húztam volna most...
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Maradjunk annyiban, hogy benn volt Floyd, de mi nem őt húztuk... Szerintem CB-t húzhattunk volna későbbi körben is.Hungarian Bill
WR-t méginkább, elég mély a class.

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Maradjunk annyiban, hogy benn volt Floyd, de mi nem őt húztuk... Szerintem CB-t húzhattunk volna későbbi körben is.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
OT picket remélek, WR ráérne később is....BillsFan
Dehát a Vikings fejedzője megmondta, hogy a T nem playmaker!
😂 😂 😂
(nem hiszem, hogy tényleg mondott ilyet)
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
OT picket remélek, WR ráérne később is....



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Na, hát hajnal 2-kor elkezdődik a draft.

Igazából az utóbbi idők talán legérdekesebb draftja elé nézünk, mert tényleg nem tudni, hogy mit csinálunk a pickkel. Elképzelhető, hogy feltradelünk, elképzelhető, hogy hátrébb megyünk, de még mindig a legvalószíűbb, hogy ott húzunk, ahol vagyunk. Ezesetben az OT/WR pick lenne a legcélszerűbb, de mivel a FO többször is tett utalást arra, hogy idén a WR-class nagyon bőséges, ha Reiff bennvan, szerintem őt üdvözölhetjük majd Bills-mezben a mai napon! Viszont van egy sleeper pickem, Kuechly 😊

Meglátjuk, miként alakul a hajnal, az biztos, hogy érdemes fennmaradni!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Megvan a pontos sorsolás a 2012-es alapszakaszra, íme:

1. @ Jets (szeptember 9., 19:00)
2. vs. Chiefs (szeptember 16., 19:00)
3. @ Browns (szeptember 23., 19:00)
4. vs. Patriots (szeptember 30., 19:00)
5. @ 49ers (október 7., 22:25)
6. @ Cardinals (október 14., 22:05)
7. vs. Titans (október 21., 19:00)
8. Bye
9. @ Texans (november 4., 19:00)
10. @ Patriots (november 11., 19:00)
11. vs. Dolphins (november 16., 2:20)
12. @ Colts (november 25., 19:00)
13. vs. Jaguars (december 2., 19:00)
14. vs. Rams (december 9., 19:00)
15. vs. Seahawks (december 16., 22:05)
16. @ Dolphins (december 23., 19:00)
17. vs. Jets (december 30., 19:00)

Egy primetime meccsünk lesz, jó kis csütörtök hajnali football a Dolphins ellen. A Seahawks elleni meccset Torontóban játsszuk majd. Összességében egy elég kellemes kis sorsolás, pozitívum, hogy az utolsó 5 meccsünkből 3 és felet otthon játszunk, remélhetőleg még harcban a playoffért.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Köszönöm 😊 A CBket főleg azért húztam, mert jó érték/arányt láttam ott.tenorx
1/10 egyre erősebb a gyanum, hogy ha floydot nem húzzuk, akkor eladjuk! 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Köszönöm 😊 A CBket főleg azért húztam, mert jó érték/arányt láttam ott.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Helmut ha már itt vagy mondj vmit a draftomra 😛tenorx
Imádnám! De komolyan! Mondjuk az LB sort nem látom még!
CB-t nem húznék, tavaly dobtunk bele cetlit!
Brutálisan megerősödött a Passrush, és szerintem a liga talán legbivalyabb S párosa játszik nálunk. Meg kell oldaniuk valahogy!!!
Szerintem sajnos Floydot bent hagyjuk (bár ne így lenne!!!) és húzunk valami szokásosan balfaszt, vagy mondjuk egy Tacklet. Az OL pozíciós edzőink jók, tehát nem lenne kidobott cetli! de a WR pozíciós edzőink is jók.
Parrisht elengedtük , viszont Slotban nem láttam olyan teljesítményt, ami megnyugtatott volna. lehet, hogy a 3-4. kör tájánm keresünk egy csiszolatlan gyémántot.

Nagyon tetszik a draftod!!! 😊 csepp a tengerben, de tőlem +1
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Helmut ha már itt vagy mondj vmit a draftomra 😛
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Az utóbbi draftok értékelése:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/04/10/draft-grader-buffalo-bills/
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Az az igazság, hogy nagyon sok hiányposztunk van, szóval aki kizárólag a részünkre készít egy mock draftot, annak hálás feladata van 😊

Egyébként WR-nek, vagy OT-nek örülnék a legjobban első körben személy szerint én is, de lehet a letrade is jó opció lenne, nem tudom...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Én húzigáltam nektek a Mock draft játékon, mivel előtte 1 órával tudtam meg, hogy én leszek a Bills GM bevallom nem voltam teljesen felkészülve, de megpróbáltam a legjobbat kihozni a szituációból:

1/10 Buffalo Bills: Michael Floyd, WR (Notre Dame)
2/41 Buffalo Bills: Bobby Massie, OT (Mississippi)
3/71 Buffalo Bills: Casey Hayward, CB (Vanderbilt)
4/105 Buffalo Bills: Tyrone Crawford, DE (Boise State)
4/124 Buffalo Bills (a Baltimore-tól😕 Josh Kaddu, OLB (Oregon)
5/144 Buffalo Bills: Trevin Wade, CB (Arizona)
5/147 Buffalo Bills (a Seattle-től😕 Russell Wilson, QB (Wisconsin)
6/178 Buffalo Bills: DeVier Posey, WR (Ohio State)
7/217 Buffalo Bills: Rhett Ellison, TE (USC)
7/251* Buffalo Bills: Tyrdeke Powell, DT (North Carolina)

Véleményeket szívesen várom 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
A Vikes hajlandó letradelni... Nem tudom, milen ellenértéket kérnének, de lehet, hogy fontolóra kéne venni, és behúzni Kalilt 1/3-nak. Kérdés, hogy megér-e ennyit egy OT, vagy nincs annyira szignifikáns különbség közte, és mondjuk Reiff közt? Mondjuk azt nem tudom, hogy Kalil amolyan csodagyerek-e a posztján, mint anno Long volt?Hungarian Bill
Nem, nem kéne!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Azért azt ne feledjük, hogy RG III-ért nagy volt a licitháború, viszont szerintem itt nem lenne olyan nagy Kalilért, ergo azért a fél jövőt nem kellene odaadni érte. De ha nem sokkal jobb, mint Reiff, akkor valóban nem éri meg feltradelni érte.Hungarian Bill
7 helyet kéne felmenni érte az első körben. Szerinted ezért mennyit kéne adni a Vikesnak?Shawn84
Attól függ, mekkora a konkurencia. Ha csak minket érdekelne a dolog, akkor szerintem egy idei első, harmadik, és egy jövő évi első körös pick is megtenné. Meg még hozzácsapjuk McKelvint, abban a secondaryben sztár lenne 😊Hungarian Bill
Kb. De szerintem ez baszottul sok. Messze nem éri meg a dolog. Kalil nem akkora zseni, hogy ennyit kéne fizetni érte. Kalil talán jobb játékos valamivel, de szerintem a különbség elhanyagolható. Ráadásul még rajtuk kívül is van 1-2 igen jó képességű tackle. Reiff tökéletes lesz a Bills falba.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Azért azt ne feledjük, hogy RG III-ért nagy volt a licitháború, viszont szerintem itt nem lenne olyan nagy Kalilért, ergo azért a fél jövőt nem kellene odaadni érte. De ha nem sokkal jobb, mint Reiff, akkor valóban nem éri meg feltradelni érte.Hungarian Bill
7 helyet kéne felmenni érte az első körben. Szerinted ezért mennyit kéne adni a Vikesnak?Shawn84
Attól függ, mekkora a konkurencia. Ha csak minket érdekelne a dolog, akkor szerintem egy idei első, harmadik, még talán egy negyedk kör -ott úgyis kétszer draftolunk- és egy jövő évi első körös pick is megtenné. Meg még hozzácsapjuk McKelvint, abban a secondaryben sztár lenne 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Azért azt ne feledjük, hogy RG III-ért nagy volt a licitháború, viszont szerintem itt nem lenne olyan nagy Kalilért, ergo azért a fél jövőt nem kellene odaadni érte. De ha nem sokkal jobb, mint Reiff, akkor valóban nem éri meg feltradelni érte.Hungarian Bill
7 helyet kéne felmenni érte az első körben. Szerinted ezért mennyit kéne adni a Vikesnak?
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Azért azt ne feledjük, hogy RG III-ért nagy volt a licitháború, viszont szerintem itt nem lenne olyan nagy Kalilért, ergo azért a fél jövőt nem kellene odaadni érte. De ha nem sokkal jobb, mint Reiff, akkor valóban nem éri meg feltradelni érte.