NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Tashard Choice nem jó back up RB szerepkörre?ThundersNFL
jónak jó, darabra megvagyunk vele
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Tashard Choice nem jó back up RB szerepkörre?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Jacksonra legalább 3 hétig nem számíthatunk, kukázni kell egy backup RB-t, mert Spiller nem all-down futó.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/09/10/fred-jackson-to-miss-a-month-or-more/
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Easley készülhet.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Megerősítették Nelson ACL-szakadását, idén már nem lép pályára.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Valakit vissza kéne hozni a nagy korszakból. Igaz hogy 3 vereség volt super bowlon, de csak ott voltunk. Van még közülük olyan aki él és edzőként dolgozik? Vagy minimum GM lenne?Shawn84
4 volt!Helmut Zimmer
ja tényleg. A Giants elleni első kiment a fejemből.Shawn84
Én ezért is drukkolok ennek a "pechvogel" csapatnak. Ezt csinálja utánunk valaki!!!Buffalo Bill
Én is. Ha akkor ismerem meg ezt a sportot most nem elsősorban Eagles hanem Bills drukker lennék. Így viszont a második kedvenc csapatom a Bills. Egy Super Bowlt a 2 csapattal már meg néznék egyszer 😀
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Valakit vissza kéne hozni a nagy korszakból. Igaz hogy 3 vereség volt super bowlon, de csak ott voltunk. Van még közülük olyan aki él és edzőként dolgozik? Vagy minimum GM lenne?Shawn84
4 volt!Helmut Zimmer
ja tényleg. A Giants elleni első kiment a fejemből.Shawn84
Én ezért is drukkolok ennek a "pechvogel" csapatnak. Ezt csinálja utánunk valaki!!!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ez a meccs tipikusan az volt, ahol az egyik félnek minden sikerült, a másiknak meg semmi. A Bills nem olyan rossz csapat, ahogy azt tegnap mutatta és csak remélni tudom, hogy a Jets nem sokkal rosszabb annál, amit láthattunk 😊
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
nekünk nem megy ki soha 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Valakit vissza kéne hozni a nagy korszakból. Igaz hogy 3 vereség volt super bowlon, de csak ott voltunk. Van még közülük olyan aki él és edzőként dolgozik? Vagy minimum GM lenne?Shawn84
4 volt!Helmut Zimmer
ja tényleg. A Giants elleni első kiment a fejemből.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Fred Jacksonról van már valami hír? Mennyire komoly a sérülése?ThundersNFL
Egyelőre nem tudni. Viszonylag jó hírnek tekinthető, hogy saját lábán hagyta el a pályát és nem is bicegett. A sérülésnél azt hittem, hogy nagyon súlyos lesz, de szerencsére nem tűnik annak.Beki
Azt mondták, hogy Jackson sérülése nem tűnik annyira súlyosnak, mint Nelsoné, ma lesznek MRI-eredmények.

Meg nem erősített infók szerint David Nelson ACL-szakadást szenvedett, úgyhogy az ő szezonja kuka 😕
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Spiller nagyszerűen helyettesítette, de remélem én is h IR-re nem fog kerülni.

Mellesleg Dareusés Mario Williams nagyon gyenge napot fogott ki tegnap. :/
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Jó lenne ha nem kerülne IR-re kapásból mert a Billsnek - mondjuk Spiller jól tolta - szerintem szüksége van rá... mellesleg 2 fantasy csapatomban is bent van szóval nehéz lenne pótolni...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Fred Jacksonról van már valami hír? Mennyire komoly a sérülése?ThundersNFL
Egyelőre nem tudni. Viszonylag jó hírnek tekinthető, hogy saját lábán hagyta el a pályát és nem is bicegett. A sérülésnél azt hittem, hogy nagyon súlyos lesz, de szerencsére nem tűnik annak.
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Fred Jacksonról van már valami hír? Mennyire komoly a sérülése?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Ennyit az előzetes számítgatásokról. Na majd a Chief ellen!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Valakit vissza kéne hozni a nagy korszakból. Igaz hogy 3 vereség volt super bowlon, de csak ott voltunk. Van még közülük olyan aki él és edzőként dolgozik? Vagy minimum GM lenne?Shawn84
4 volt!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Valakit vissza kéne hozni a nagy korszakból. Igaz hogy 3 vereség volt super bowlon, de csak ott voltunk. Van még közülük olyan aki él és edzőként dolgozik? Vagy minimum GM lenne?Shawn84
Itt nem az edzőkben van a hiba, hanem abban, aki idehozta őket, fejétől bűzlik a hal. Sajnos én is inkább kezdek arra hajlani, hogy Wilson bácsival van a probléma, függetlenül attól, hogy idén talán pénzt is hajlandó volt beleölni a védelembe. Nem lettünk volna anno ott a 4 super bowlon, ha nincs mellette egy Bill Polian.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Valakit vissza kéne hozni a nagy korszakból. Igaz hogy 3 vereség volt super bowlon, de csak ott voltunk. Van még közülük olyan aki él és edzőként dolgozik? Vagy minimum GM lenne?
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Persze hozzá kell azt tenni, hogy a playhívás is elég gáz volt defense oldalon, blitz szinte alig-alig, azt hittük, majd a front 4 elintézi a pass rusht (egyébként én is ezt hittem). Ugyanolyan gyengék voltunk, mint az előszezonban.

Azt kell mondjam, hiányzik DJ védelme, amely gyakran az utolsó negyedig meccsben tartotta a csapatot addig, amíg Trent el nem baltázta a dolgokat 😕Hungarian Bill
Nem hittem volna, hogy vissza fogjuk sírni DJ-t, de amúgy tök jogos, az a D még egész jó volt!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Persze hozzá kell azt tenni, hogy a playhívás is elég gáz volt defense oldalon, blitz szinte alig-alig, azt hittük, majd a front 4 elintézi a pass rusht (egyébként én is ezt hittem). Ugyanolyan gyengék voltunk, mint az előszezonban.

Azt kell mondjam, hiányzik DJ védelme, amely gyakran az utolsó negyedig meccsben tartotta a csapatot addig, amíg Trent el nem baltázta a dolgokat 😕
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Ez a pofon azt hiszem a lehető legjobbkor jött... Igazából mindhárom csapatrészünk teljesítménye jelenleg a nullához konvergál. Fitztől édeskevés, hogy garbage timeban dobál TD-ket, mikor akkor, amikor számítana, eladja a labdát... Rengetegszer adtuk át a labdát a Jetsnek, ők meg könyörtelenül kihasználták ezeket az ajándékokat. A secondary romokban, DL semmi nyomást nem helyezett Sanchezre, Mariót is lejátszotta egy UDFA a pályáról, egy tackle össz-vissz. Ez a Jets fal talán még neki is túl fizikális? ST is benyelt egy visszahordást, úgyhogy itt kollektíven kell rendet tenni a fejekben. Remélem, hogy Freddy nem egyből IR 😕

Jövő héten jön a Chiefs, őket meg kellene verni, főleg hazai pályán!Hungarian Bill
Nem láttam a meccset de azt látszik hogy Fitz hasonló pontossággal dolgozik mint géppuska a nyugdíjas kezében. Azon meglepődtem hogy egy darab sacket se tudtak összehozni. Egy szar szezon után lesz edzőcsere?Shawn84
Lesz! De a D is dráma volt! O line dícsérhető! 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Ez a pofon azt hiszem a lehető legjobbkor jött... Igazából mindhárom csapatrészünk teljesítménye jelenleg a nullához konvergál. Fitztől édeskevés, hogy garbage timeban dobál TD-ket, mikor akkor, amikor számítana, eladja a labdát... Rengetegszer adtuk át a labdát a Jetsnek, ők meg könyörtelenül kihasználták ezeket az ajándékokat. A secondary romokban, DL semmi nyomást nem helyezett Sanchezre, Mariót is lejátszotta egy UDFA a pályáról, egy tackle össz-vissz. Ez a Jets fal talán még neki is túl fizikális? ST is benyelt egy visszahordást, úgyhogy itt kollektíven kell rendet tenni a fejekben. Remélem, hogy Freddy nem egyből IR 😕

Jövő héten jön a Chiefs, őket meg kellene verni, főleg hazai pályán!Hungarian Bill
Nem láttam a meccset de azt látszik hogy Fitz hasonló pontossággal dolgozik mint géppuska a nyugdíjas kezében. Azon meglepődtem hogy egy darab sacket se tudtak összehozni. Egy szar szezon után lesz edzőcsere?
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Ez a pofon azt hiszem a lehető legjobbkor jött... Igazából mindhárom csapatrészünk teljesítménye jelenleg a nullához konvergál. Fitztől édeskevés, hogy garbage timeban dobál TD-ket, mikor akkor, amikor számítana, eladja a labdát... Rengetegszer adtuk át a labdát a Jetsnek, ők meg könyörtelenül kihasználták ezeket az ajándékokat. A secondary romokban, DL semmi nyomást nem helyezett Sanchezre, Mariót is lejátszotta egy UDFA a pályáról, egy tackle össz-vissz. Ez a Jets fal talán még neki is túl fizikális? ST is benyelt egy visszahordást, úgyhogy itt kollektíven kell rendet tenni a fejekben. Remélem, hogy Freddy nem egyből IR 😕

Jövő héten jön a Chiefs, őket meg kellene verni, főleg hazai pályán!