Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 505
Ugyan 2-2-vel állunk, mint további három csapat a csoportban, és aggodalomra semmi ok (papíron persze), de reálisan nézve itt csak edzőváltás jöhet szóba. A főedzőnk azt mondta, hogy "nem fogja engedni", hogy lógjanak a fejek egész héten. Igen, ő az a főedző, aki az eddigi 36 meccséből 12-t, tehát meccseinek a harmadát (!) vesztette el kiütéssel Bills-színekben. Nem igazán tűnik úgy, hogy kezelni tudja konstansan az ilyen helyzeteket...

Fitzet "megjavították" rendesen a holtszezonban, most már azokat a passzokat se képes kivitelezni, amiket korábban. Stevie Johnson feladja a meccset és a földet veri mérgében, hogy az irányítója akkor se találja el, amikor végre egyszer tisztára tudja játszani magát.

És Mario Millions pedig elkapta a Haynesworth-betegséget. A statisztika alapján a pali dropback-passzoknál 25-ször volt 1 az 1-ben a 29-ből, és 2 QB siettetés jött neki össze. Futásban sem jobb a helyzet, 7 yardos átlaggal futottak az ő oldalán. Az egész meccsen 2 szerelést mutatott be, és ennyi. Persze a kövér csekket felvette a meccs után.

Na mindegy, most megint elagyabugyálnak majd minket, aztán a Cardinals védelme még a maradék szart is kiveri ebből az offenseből, és követelhetjük Chip Kelly idehozatalát 😊 Persze úgyse jönne, miért hagyná ott az Oregont egy ilyen balfasz csapatért?Hungarian Bill
Kelly nem biztos, hogy a legmegfelelőbb ember lenn. Én Cowhert szorgalmaznám Buffaloba. Kellyt meg OC-nek 😀

Tudom hogy nem jönne el, de azért álmodni lehet.
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Magyarázzák a bizonyítványukat...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Néztem a meccseteket és egyszerűen nem értettem mi történik. Egy olyan emberekből álló D-Line mint a tietek, lett tök simán leradírozva a pályáról. Nem akarok kívülről okoskodni, de itt komoly gondok vannak az edzői stábbal, hiszen a játékosok tudnak/tudtak játszani, már bizonyították korábban, hogy kiemelkedő képeeségűek, erre ekkora trágyadomb amit kitesznek a pályára.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ugyan 2-2-vel állunk, mint további három csapat a csoportban, és aggodalomra semmi ok (papíron persze), de reálisan nézve itt csak edzőváltás jöhet szóba. A főedzőnk azt mondta, hogy "nem fogja engedni", hogy lógjanak a fejek egész héten. Igen, ő az a főedző, aki az eddigi 36 meccséből 12-t, tehát meccseinek a harmadát (!) vesztette el kiütéssel Bills-színekben. Nem igazán tűnik úgy, hogy kezelni tudja konstansan az ilyen helyzeteket...

Fitzet "megjavították" rendesen a holtszezonban, most már azokat a passzokat se képes kivitelezni, amiket korábban. Stevie Johnson feladja a meccset és a földet veri mérgében, hogy az irányítója akkor se találja el, amikor végre egyszer tisztára tudja játszani magát.

És Mario Millions pedig elkapta a Haynesworth-betegséget. A statisztika alapján a pali dropback-passzoknál 25-ször volt 1 az 1-ben a 29-ből, és 2 QB siettetés jött neki össze. Futásban sem jobb a helyzet, 7 yardos átlaggal futottak az ő oldalán. Az egész meccsen 2 szerelést mutatott be, és ennyi. Persze a kövér csekket felvette a meccs után.

Na mindegy, most megint elagyabugyálnak majd minket, aztán a Cardinals védelme még a maradék szart is kiveri ebből az offenseből, és követelhetjük Chip Kelly idehozatalát 😊 Persze úgyse jönne, miért hagyná ott az Oregont egy ilyen balfasz csapatért?Hungarian Bill
Annyira igaz, amit mondasz! +100
Chip nem hagyja ott az Oregont, legalábbis remélem! Sorry néha önzőnek kell lenni! Elképesztő nagy rendet vágna. 😊 Akkor sem örülnék 😊 😊 😊
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Ugyan 2-2-vel állunk, mint további három csapat a csoportban, és aggodalomra semmi ok (papíron persze), de reálisan nézve itt csak edzőváltás jöhet szóba. A főedzőnk azt mondta, hogy "nem fogja engedni", hogy lógjanak a fejek egész héten. Igen, ő az a főedző, aki az eddigi 36 meccséből 12-t, tehát meccseinek a harmadát (!) vesztette el kiütéssel Bills-színekben. Nem igazán tűnik úgy, hogy kezelni tudja konstansan az ilyen helyzeteket...

Fitzet "megjavították" rendesen a holtszezonban, most már azokat a passzokat se képes kivitelezni, amiket korábban. Stevie Johnson feladja a meccset és a földet veri mérgében, hogy az irányítója akkor se találja el, amikor végre egyszer tisztára tudja játszani magát.

És Mario Millions pedig elkapta a Haynesworth-betegséget. A statisztika alapján a pali dropback-passzoknál 25-ször volt 1 az 1-ben a 29-ből, és 2 QB siettetés jött neki össze. Futásban sem jobb a helyzet, 7 yardos átlaggal futottak az ő oldalán. Az egész meccsen 2 szerelést mutatott be, és ennyi. Persze a kövér csekket felvette a meccs után.

Na mindegy, most megint elagyabugyálnak majd minket, aztán a Cardinals védelme még a maradék szart is kiveri ebből az offenseből, és követelhetjük Chip Kelly idehozatalát 😊 Persze úgyse jönne, miért hagyná ott az Oregont egy ilyen balfasz csapatért?
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
örök klasszikus a boldog békeidőből! 😊 😕

több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Glenn és Urbik is "egy időre" kidőltek. Amit jövő héten a 49ers védői művelni fognak szakállal, ahhoz ki kell majd tenni a 18-as karikát!
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
szégyen...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Minden Doom metálos borulátó hozzászólást meglájkoltam!
600 yardot kapott a D!!!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Egyszerűen nem tudom, hogy a Patriots ellen hogy tudunk sorozatban másodszor leadni ekkora előnyt? Valakinek, valami ötlet? Mert nekem semmi. Szánalmas volt az a fumbli a goal line-nál, bevihettük volna a végső ütést, erre nem, feltámasztottuk őket. Ezt így nem lehet csinálni.

Gilmore-ral most mondjuk pont nem volt baj, ő volt a legjobbunk Byrd mellett a védelemben, bár egy olyan védelmet, amely 45 pontot kap KEVESEBB, mint két negyed alatt, azt inkább ne dicsérjük, ássa el szépen magát az összes játékosunk.

Egyre inkább úgy érzem, hogy kollektíve át lettünk b*szva, mint szurkolók, és az Helm mellé állok, aki az özönvizet várja. Kezdjük újra ezt az egész csapatformálást, 14-15 éven belül már kb hatodszorra, de végre olyan emberekkel, akik értenek is az újjáépítéshez, és nemcsak 2 falat építenek meg rendesen, a másik kettőt meg elhanyagolják.

Baromira csalódott vagyok, és a jövő héten is kinéz jó messze nyugaton egy blowout.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Super Mario levezet!Helmut Zimmer
néztem a meccset +előzőeket is követtem valamennyire, de nekem is volt egy ilyen érzésem, legalábbis én ennél sokkal többet várnék el tőle; sőt... szerintem konkrétan a Bills is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ez elég ronda lett így a végére, pedig mindent megtettem.(gondoltam mivel amíg nem néztem a meccset addig jól ment, ezért kinyomtam, de nem jött össze a jinx)
A 200 millás falunkat legyalázta egy UDFA meg egy középszar O-line, elég elkeserítő.
Durva takarítás lesz év végén!

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mondom hogy lesz!
Nix cut!
Gailey OC!
Gus Bradley for HC!!!

Stephon Gilmore a legordasbb bustunk! Mondjuk Dareus sem semmi! Super Mario levezet! Barnett kivételével nincs LB sor!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 505
0-2 otthon a csoport ellenfelekkel, pápá PO 😕BillsFan
14 pont pluszról ekkora zakóba belefutni. A védelem teljesen szétesett. A támadók meg.. inkább nem mondok semmit. Szar volt na.
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
0-2 otthon a csoport ellenfelekkel, pápá PO 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Köszi a tippet! Szét izgulom az agyam!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Hogyan lehet nézni a meccset?Buffalo Bill
Ez évek óta kérdés. De most elég jól megy a csapatnak.

Eredménykövetőben próbálkozz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Hogyan lehet nézni a meccset?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Összességében egy nagyon jó meccset várok ma, fogalmam sincs mi lesz, de szerintem igazából a Patriots-drukkereknek sem 😊Hungarian Bill
Ez nagyon igaz!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Újabb meccsnapra ébredtünk, és egy újabb csoportmeccsre. Nem azt mondom, hogy mi vagyunk a meccs esélyesei, de azért azt kicsit furának találom, hogy rengetegen itt Patriots blowoutot jósolnak. Biztos vagyok benne, hogy sebzett vadként fognak a Ralph Wilsonba jönni, és nagyon összekapják magukat, mert ha jól tudom, Brady és BB még sosem vesztettek el zsinórban három meccset egymás után. Persze nem ezért fognak küzdeni, hanem az 1-3 elkerüléséért, mert ha ma is kikapnak, akkor utána Denver, és az se egy biztos meccs.

Mi persze saját magunkra figyelünk, és arra, hogy 3-1-es mérleggel zárjuk ezt a hetet. Underdog-szerepben tetszelegni nekünk jól áll, nincs nyomás a fiúkon. A támadó oldalon a hét kérdése az volt, hogy össze tud-e állni ismét a Jackson-Spiller tandem? Ez még mindig jó kérdés, mindkettő játéka kérdéses még, csak a meccs előtt fog eldőlni, játszanak-e. Jó lenne, ha mindketten hadra foghatóak lennének, mert a Pats hetedik a futás ellen, a Love-Wilfork duó középen nagyon jól be tudja tömni a lyukakat, bár most már ki merem jelenteni, egy ligaelit támadófallal állnak szemben szerencsére 😊 Nem ismerem a gameplant, de szerintem Gailey ezúttal a passzra fogja majd helyezni a hangsúlyt, és akkor viszont Fitz nagyon kell majd, hogy jó napot fogjon ki az elkapókkal együtt!

Ami a labda másik oldalát illeti, sok fog múlni a védőfalon, és szerintem itt fog eldőlni a meccs. Ha Brady egész nap kényelmesen elmozog a zsebben, és 6-7 másodpercei lesznek arra, hogy a megfelelő ember kezébe juttassa a labdát, akkor végünk is van, egy újabb vadnyugati szétlövést szerintem biztos nem bírnánk, főleg nem egy 7-21-es félidővel, mint tavaly. Nagyon nagy meccset várok a DL-től, biztos fel lesznek majd pörögve! Akiken sok múlhat majd, az a secondary. Az első három meccs után nem hiszem, hogy most táltosodnának meg, úgyhogy itt a falon és a linebackereken van a hangsúly, tőlük mindenképp 110% kell majd!

És a harmadik legnagyobb tényező a közönség, mondjuk bennük nem kell majd csalódni, tavaly is felrobbant a stadion minden egyes TD-nél, aztán ahogy visszajöttünk a meccsbe, egyre félelmetesebbek voltak a szurkolók 😊

Összességében egy nagyon jó meccset várok ma, fogalmam sincs mi lesz, de szerintem igazából a Patriots-drukkereknek sem 😊

Este 7-kor minden Bills-fan ragadjon a streamre! LET'S GO BUFFALO!!! :cool:
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 505
Mai napon ismét élőben nézhetem a Billst, aminek nagyon örülök. Az Eagles éjszakázását meg holnap meglessük. Mi várható a Pats ellen? Spiller tud játszani?

Remélem, mert futójáték nélkül nem fog menni a dolog. Fitzben nem bízok nagyon, annak ellenére hogy a Pats sec még mindig nem a legjobb. A védelem ismét sokat lendíthetne a dolgon, ha Bradyt párszor le tudnák nyomni. Mario remélem ma jobb lábbal kel fel és tarthatatlan lesz, de a mi secondarynktől is jó teljesítmény kell majd. Gilmore nem tudom, hogy kezdeni fog e, de jó lenne ha az elején 1-2 passzt el tudna ütni. A folytatásra fontos lenne az önbizalma miatt. Ha az meg van akkor jöhet inti is. És persze McKelvin is szereti lehúzni Brady passzait. Szerintem 1 TD lesz a két csapat javára. Remélem az is ide.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 505
Szerintem a Browns Ravens elleni játéka kicsit felértékeli a győzelmünket. Vagy tévedek?Buffalo Bill
Az Eagles elleni nem? 😛Shawn84
Bocsika, megsérteni senkit sem akartam, csak arra a meccsre még nem figyeltem.Buffalo Bill
Nincs szó sértődésről, csak azért írtam mert mi megvertük a Ravenst. A lényeg ugyan az. A Browns sokkal jobb csapat annál mint amit az eredmények mutatnak.
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Szerintem a Browns Ravens elleni játéka kicsit felértékeli a győzelmünket. Vagy tévedek?Buffalo Bill
Az Eagles elleni nem? 😛Shawn84
Bocsika, megsérteni senkit sem akartam, csak arra a meccsre még nem figyeltem.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 505
Szerintem a Browns Ravens elleni játéka kicsit felértékeli a győzelmünket. Vagy tévedek?Buffalo Bill
Az Eagles elleni nem? 😛
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Szerintem a Browns Ravens elleni játéka kicsit felértékeli a győzelmünket. Vagy tévedek?