Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Néztem a meccseteket és egyszerűen nem értettem mi történik. Egy olyan emberekből álló D-Line mint a tietek, lett tök simán leradírozva a pályáról. Nem akarok kívülről okoskodni, de itt komoly gondok vannak az edzői stábbal, hiszen a játékosok tudnak/tudtak játszani, már bizonyították korábban, hogy kiemelkedő képeeségűek, erre ekkora trágyadomb amit kitesznek a pályára.gabokocka
Szia Gabo,
senki sem értette a történteket! Óriási szakember gondok vannak:
 firechangailey.com/top15.php
A gond RWJr. aki rettenetes döntéseket hoz , mióta leépülőben van, tehát 20 éve!
Nem hoz jó döntéseket, nem hoz jó szakembereket. Ha elé állítasz 10 embert, akikből 9 jó szakember, 1 kutyaütő, de kedves fickó, akkor a kutyaütőt fogja választani!

Vicc, hogy évente installálunk új rendszert!
Vicc, hogy a már mindenütt elbukott Magnum a DC-nk, amikor ilyen Gus Bradley-k, meg Perry Fewellek vezetgetnek védelmeket. Apropó Fewell lehetett volna vezetőedző, vagy DC, de nem lett George Edwards lett, aki már nincs itt (rosszabb vele sem volt)!
Van kb egy jó Oline, meg egy jó WR edzőnk, oszt ennyi. K Will, Wilson, Byrd még Fewell találmányok!

Nix a legnagyobb dráma! "Remek" döntések:

- Dareus draft, (és bent volt JJ Watt!!!)


ennyi!Helmut Zimmer
ki nem húzta volna őt 1/3ra?

és még bent volt JJ Watt!!! (meg Green, Peterson, Julio, Aldon Smith, Kerrigan... 2 játékos kivételével az egész class)Amadeus91
Denver nem húzta be, úgy, hogy nem volt konkrétan épkézláb DT a rosteren (emléxem, Haromt mennyire készen volt a közvetítés alatt).
Dareust nem tartom Bustnak, csak sokkal nagyobb reményekkel indult, és félek, hogy nem lesz az a játékos, akit vártunk a személyében! Erről persze nem ő tehet, hanem az edzői kar!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nix a legnagyobb dráma! "Remek" döntések:
- Dareus draft, (és bent volt JJ Watt!!!)

ennyi!Helmut Zimmer
Sok hülyeséget, elsőre logikátlan dolgot lehet a draft előtt olvasni, de erre egy Watt top3-as pick idézetet szívesen látnék Bills szempontból.

Én csak ilyet találtam:

Szerintem Petersont fogja húzni Nix, ő a legjobb játékos idén,.... nem úgy, ahogy tavaly Spiller volt 😊
Nem szeretem Dareust(még), de én is örülnék, ha nálunk landolna.

Amúgy egyre kevésbé bánnám, ha nem hozzánk jönne Miller...
Nem az erejével kapcsolatos dolgok zavarnak, azt is elfogadom, hogy a "gyarapodással" veszíthet a sebességéből. Tényleg nagyon klassz játékos, és a zsigereiben van, és őstehetség, de engem akkor is zavar, hogy nagyon rátarti módon tud viselkedni, nyilatkozni.

Wishlist (nem így lesz)
1. Peterson/Dareus
😉Helmut Zimmer
Annyira örülök a Carolina húzásának, mondjuk még el tudjuk cseszni

És Von is out!!!!!!

Istenkém!

Nézz le ránk, ne húzzunk retteneteset, húzzuk Dareust, vagy PP-t!!!!!!Helmut Zimmer
IGEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Helmut Zimmer
Innen:

 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/buffalo_bills/248497
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/buffalo_bills/248488
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/buffalo_bills/248372

Ez is olyan lesz, mint Holmgren csibészes kacsintása és kézfogása, amivel átformázza a Browns corporate culture-t és egy évig még megtartja Manginit a rezsimváltás ellenére. Az egyetlen eredmény amit fel tud mutatni football czárként a rossz döntések sorozata pánik gombot csapkodva.DoM
Én bevállalalom, ha tévedtem! Ha a szakemberek, akik végignézik a játékosokat értékelés előtt, ekkorákat tévednének, akkor nem lenne ennyi bust! De mintha írtam volna, hogy "nem szeretem Dareust (még")
PP-nek jobba örültem volna,"Peterson/Dareus"! Ha még sokat olvasgatsz, akkor azt is látod, hogy jelentős bizodalmunk volt Fitz teljesítményében, miközben a D rettenetes volt, és levegőben lógott egy QB Draft (tán még emléxel milyen jól tudott együtt dolgozni Ponder és Gailey a senior bowlon). Ma már tudjuk, hogy mennyire gáz Fitz! -Akkor azonban mindenki benézett tehetségként kezelte!

Holmi, nekem a legnagyobb csalódás 😛
Akkor is mit írtam? Azt, hogy nem fogja kirúgni EM-t, ha nem lát rá okot, és nem rúgta ki! Valóban sok értelme lett volna előbb idehozni a remek Shurmurt! (jó neketek jobb lett volna, mert nem kaptok ki 😊 )
Amúgy nyugtával dicsérd a napot, mert a Browns meccs óta én elég sokat gondolkoztam a Cleveland sorsán. Totális depresszióból kirángatni egy csapatot más, mint negatív szezonokat tákolni mákolni!
Ha csak az edzői kart nézed meg, lényegesen egészségesebb az építkezés, mint nálunk.
Ha meg nem érted a corp culture lényegét, sorry! 😊
Amúgy nem kevés időd van? Gyerekeid mit szólnak hozzá ? 😊 😊 😊
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Néztem a meccseteket és egyszerűen nem értettem mi történik. Egy olyan emberekből álló D-Line mint a tietek, lett tök simán leradírozva a pályáról. Nem akarok kívülről okoskodni, de itt komoly gondok vannak az edzői stábbal, hiszen a játékosok tudnak/tudtak játszani, már bizonyították korábban, hogy kiemelkedő képeeségűek, erre ekkora trágyadomb amit kitesznek a pályára.gabokocka
Szia Gabo,
senki sem értette a történteket! Óriási szakember gondok vannak:
 firechangailey.com/top15.php
A gond RWJr. aki rettenetes döntéseket hoz , mióta leépülőben van, tehát 20 éve!
Nem hoz jó döntéseket, nem hoz jó szakembereket. Ha elé állítasz 10 embert, akikből 9 jó szakember, 1 kutyaütő, de kedves fickó, akkor a kutyaütőt fogja választani!

Vicc, hogy évente installálunk új rendszert!
Vicc, hogy a már mindenütt elbukott Magnum a DC-nk, amikor ilyen Gus Bradley-k, meg Perry Fewellek vezetgetnek védelmeket. Apropó Fewell lehetett volna vezetőedző, vagy DC, de nem lett George Edwards lett, aki már nincs itt (rosszabb vele sem volt)!
Van kb egy jó Oline, meg egy jó WR edzőnk, oszt ennyi. K Will, Wilson, Byrd még Fewell találmányok!

Nix a legnagyobb dráma! "Remek" döntések:

- Dareus draft, (és bent volt JJ Watt!!!)


ennyi!Helmut Zimmer
ki nem húzta volna őt 1/3ra?

és még bent volt JJ Watt!!! (meg Green, Peterson, Julio, Aldon Smith, Kerrigan... 2 játékos kivételével az egész class)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
A mai meccsre áttérve, én egyáltalán nem várom, de hát ezt a meccset is le kell játszani, én meg úgyis meg fogom nézni 😊 Bár a jó szórakozás egyáltalán nem garantált, a Candlestick Park mostanában egy erődítményre hasonlít, amit lehetetlen bevenni nálunk jobb csapatoknak is. Az sem könnyíti a dolgunkat, hogy a hétközben O-Lineman is sérült volt (Hairston és Rinehart), de mindketten valószínűleg játszanak, mint ahogy Chandler is, akit Spikes taglózott le elég csúnyán a Pats elleni meccs végén, szerencsére átment az ilyenkor szokásos concussion-teszteken. Ez a 49ers védelem nagyon, de nagyon kemény dió lesz, valószínűleg nem fog ellenük menni a futás ezzel a toldozott-foltozott támadófallal, pláne, hogy a két futónk se 100-as még, így valószínűleg a passzjátékhoz fordulunk majd ismét, és bízunk abban, hogy Fitz kifog végre egy olyan napot, ahol nem dobja rendszeresen alul az embereit. A védelemben a DL-től javulást várok mindenképpen, nem érdekel, hogy az ellen támadófala a liga egyik legjobbja, papíron a mi védőfalunk is a liga egyik legjobbja, úgyhogy tessék villantani valamit, főleg Mariónak, és nemolyan közhelyeket belepofázni az éterbe, hogy "a szurkolóknak minden joguk megvan arra, hogy dühösek legyenek". Én bízom abban, hogy felnőnek ismét a feladathoz majd, és Wannstedt is, aki végre talán a meccsre eljut a playbookban a "blitz" című fejezethez is, mert a 4-man-rush kevés lesz. A secondary is sokkal jobb, ha kellő nyomás alatt van az ellenfél.

Sokan blowoutot várnak, ha az eszemre hallgatok, akkor én is, de mivel szurkoló vagyok, az a minimum, hogy egy férfias, kemény küzdelemre késztetjük őket. Sokan azt rebesgetik, hogy mégegy kiadós vereség, és Gailey végleg elveszti a tekintélyét a csapatnál.

22:25-kor lesz majd a kickoff.

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nix a legnagyobb dráma! "Remek" döntések:
- Dareus draft, (és bent volt JJ Watt!!!)

ennyi!Helmut Zimmer
Sok hülyeséget, elsőre logikátlan dolgot lehet a draft előtt olvasni, de erre egy Watt top3-as pick idézetet szívesen látnék Bills szempontból.

Én csak ilyet találtam:

Szerintem Petersont fogja húzni Nix, ő a legjobb játékos idén,.... nem úgy, ahogy tavaly Spiller volt 😊
Nem szeretem Dareust(még), de én is örülnék, ha nálunk landolna.

Amúgy egyre kevésbé bánnám, ha nem hozzánk jönne Miller...
Nem az erejével kapcsolatos dolgok zavarnak, azt is elfogadom, hogy a "gyarapodással" veszíthet a sebességéből. Tényleg nagyon klassz játékos, és a zsigereiben van, és őstehetség, de engem akkor is zavar, hogy nagyon rátarti módon tud viselkedni, nyilatkozni.

Wishlist (nem így lesz)
1. Peterson/Dareus
😉Helmut Zimmer
Annyira örülök a Carolina húzásának, mondjuk még el tudjuk cseszni

És Von is out!!!!!!

Istenkém!

Nézz le ránk, ne húzzunk retteneteset, húzzuk Dareust, vagy PP-t!!!!!!Helmut Zimmer
IGEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Helmut Zimmer
Innen:

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Buffalo Bills - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Buffalo Bills - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Buffalo Bills - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Ez is olyan lesz, mint Holmgren csibészes kacsintása és kézfogása, amivel átformázza a Browns corporate culture-t és egy évig még megtartja Manginit a rezsimváltás ellenére. Az egyetlen eredmény amit fel tud mutatni football czárként a rossz döntések sorozata pánik gombot csapkodva.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Engedjétek meg, hogy ennyivel meccs után reagáljak, de egyszerűen képtelen voltam hamarabb időt szakítani 😊
Értem én, hogy csalódottak vagytok a DL miatt, de azt, hogy középszar OL, meg UDFA vette volna le 😊 Azért Solder és Vollmer bőven átlag feletti OT-k, előbbi már tavaly is lekapta kb a legjobb edge rushert a pályáról (Wake), utóbbinak, meg ha nem fáj a háta, megint elég korrekt szintet hoz évek óta, szal a két endet épp, hogy a két nagyon jó OT elég szépen leszedte, hogy a belsők miért nem mentek semmire a tényleg ergyább belső résszel (Mankins sem volt), az már más kérdés
Én gyakorlatilag 2 és egy negyed negyedig csak szentségeltem a meccset látva, úgy tűnt, hogy minden hibánkat kihasználjátok, mi meg semmit, rossz hívások sokasága, ott simán benne volt, hogy kapunk egy nagy pofont megint, de szerencsére utána fordult a kocka (ez már nem tartozik ide, csak az elejére akartam azért reagálni, mert túlzásokat láttam)Wyatt
Tök mindegy!
Kurva nagy outcoach volt, ennek sok köze nincs a fal játékosok egyenkénti képességéhez! Ennek Gailyhez, és Magnumhoz van köze! Miért van az, hogy bizonyos csapatok tuttira, óramű pontossággal verik a Patriotsot, mi meg nem?! Edző kérdés! Gaileynek 3 év alatt sikerült leabálnia a GT-t is! Ennyi, nem több!
Szerintem már mi mndannyian kurvára beleuntunk abba, hogy 10éve mindig van valami a D-linevel! Ez alatt a 10 év alatt kb azon a 7 meccsen volt jó, amelyet Fewell vezetett! Azelőtt, azóta szanaszét fut minket akárki, Aaron visszavonulása óta nincs passzrushunk. Hülyébbnél hülyébb edzők készítik fel a csapatot.
Szerintem sem rossz annyira a Pats fal, ahogy ezt sokan hangoztatják, bár ezt igazán a Frisco és a Hox ellen látjuk majd meg! Szóval inkább annyi van, hogy BB jó edző!
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nix a legnagyobb dráma! "Remek" döntések:
(...)
- Spiller draft,
(...)
Helmut Zimmer
A PFF szerint van, amiben Spiller a legjobb a ligában (kb. a nagy játék esélye).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engedjétek meg, hogy ennyivel meccs után reagáljak, de egyszerűen képtelen voltam hamarabb időt szakítani 😊
Értem én, hogy csalódottak vagytok a DL miatt, de azt, hogy középszar OL, meg UDFA vette volna le 😊 Azért Solder és Vollmer bőven átlag feletti OT-k, előbbi már tavaly is lekapta kb a legjobb edge rushert a pályáról (Wake), utóbbinak, meg ha nem fáj a háta, megint elég korrekt szintet hoz évek óta, szal a két endet épp, hogy a két nagyon jó OT elég szépen leszedte, hogy a belsők miért nem mentek semmire a tényleg ergyább belső résszel (Mankins sem volt), az már más kérdés
Én gyakorlatilag 2 és egy negyed negyedig csak szentségeltem a meccset látva, úgy tűnt, hogy minden hibánkat kihasználjátok, mi meg semmit, rossz hívások sokasága, ott simán benne volt, hogy kapunk egy nagy pofont megint, de szerencsére utána fordult a kocka (ez már nem tartozik ide, csak az elejére akartam azért reagálni, mert túlzásokat láttam)

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Néztem a meccseteket és egyszerűen nem értettem mi történik. Egy olyan emberekből álló D-Line mint a tietek, lett tök simán leradírozva a pályáról. Nem akarok kívülről okoskodni, de itt komoly gondok vannak az edzői stábbal, hiszen a játékosok tudnak/tudtak játszani, már bizonyították korábban, hogy kiemelkedő képeeségűek, erre ekkora trágyadomb amit kitesznek a pályára.gabokocka
Szia Gabo,
senki sem értette a történteket! Óriási szakember gondok vannak:
 firechangailey.com/top15.php
A gond RWJr. aki rettenetes döntéseket hoz , mióta leépülőben van, tehát 20 éve!
Nem hoz jó döntéseket, nem hoz jó szakembereket. Ha elé állítasz 10 embert, akikből 9 jó szakember, 1 kutyaütő, de kedves fickó, akkor a kutyaütőt fogja választani!

Vicc, hogy évente installálunk új rendszert!
Vicc, hogy a már mindenütt elbukott Magnum a DC-nk, amikor ilyen Gus Bradley-k, meg Perry Fewellek vezetgetnek védelmeket. Apropó Fewell lehetett volna vezetőedző, vagy DC, de nem lett George Edwards lett, aki már nincs itt (rosszabb vele sem volt)!
Van kb egy jó Oline, meg egy jó WR edzőnk, oszt ennyi. K Will, Wilson, Byrd még Fewell találmányok!

Nix a legnagyobb dráma! "Remek" döntések:
- Fewell elküldése,
- Gailey szerződtetése,
- áttérés 3-4-re
- Edwards szerződtetése,
- Lynch a Hoxban,
- Spiller draft,
- Dareus draft, (és bent volt JJ Watt!!!)
- Aaron Williams draft,
- Fitztragic gigaszerződés,
- Magnum szerződtetése,
- visszatérés 4-3- ra

ennyi!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Cowher annyira nem jönne el Buffalóba, nemcsak lekoptatott minket, hanem állítólag ő küldte ránk Gaileyt, mert Chan nagyon jó edző szerinte 😊Hungarian Bill
Pedig ő aztán rendet vágna az öltözőben. A lényeg, hogy a védelmi felállást már ne bolygassák minden évben.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Cowher annyira nem jönne el Buffalóba, nemcsak lekoptatott minket, hanem állítólag ő küldte ránk Gaileyt, mert Chan nagyon jó edző szerinte 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ugyan 2-2-vel állunk, mint további három csapat a csoportban, és aggodalomra semmi ok (papíron persze), de reálisan nézve itt csak edzőváltás jöhet szóba. A főedzőnk azt mondta, hogy "nem fogja engedni", hogy lógjanak a fejek egész héten. Igen, ő az a főedző, aki az eddigi 36 meccséből 12-t, tehát meccseinek a harmadát (!) vesztette el kiütéssel Bills-színekben. Nem igazán tűnik úgy, hogy kezelni tudja konstansan az ilyen helyzeteket...

Fitzet "megjavították" rendesen a holtszezonban, most már azokat a passzokat se képes kivitelezni, amiket korábban. Stevie Johnson feladja a meccset és a földet veri mérgében, hogy az irányítója akkor se találja el, amikor végre egyszer tisztára tudja játszani magát.

És Mario Millions pedig elkapta a Haynesworth-betegséget. A statisztika alapján a pali dropback-passzoknál 25-ször volt 1 az 1-ben a 29-ből, és 2 QB siettetés jött neki össze. Futásban sem jobb a helyzet, 7 yardos átlaggal futottak az ő oldalán. Az egész meccsen 2 szerelést mutatott be, és ennyi. Persze a kövér csekket felvette a meccs után.

Na mindegy, most megint elagyabugyálnak majd minket, aztán a Cardinals védelme még a maradék szart is kiveri ebből az offenseből, és követelhetjük Chip Kelly idehozatalát 😊 Persze úgyse jönne, miért hagyná ott az Oregont egy ilyen balfasz csapatért?Hungarian Bill
Kelly nem biztos, hogy a legmegfelelőbb ember lenn. Én Cowhert szorgalmaznám Buffaloba. Kellyt meg OC-nek 😀

Tudom hogy nem jönne el, de azért álmodni lehet.
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Magyarázzák a bizonyítványukat...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Néztem a meccseteket és egyszerűen nem értettem mi történik. Egy olyan emberekből álló D-Line mint a tietek, lett tök simán leradírozva a pályáról. Nem akarok kívülről okoskodni, de itt komoly gondok vannak az edzői stábbal, hiszen a játékosok tudnak/tudtak játszani, már bizonyították korábban, hogy kiemelkedő képeeségűek, erre ekkora trágyadomb amit kitesznek a pályára.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ugyan 2-2-vel állunk, mint további három csapat a csoportban, és aggodalomra semmi ok (papíron persze), de reálisan nézve itt csak edzőváltás jöhet szóba. A főedzőnk azt mondta, hogy "nem fogja engedni", hogy lógjanak a fejek egész héten. Igen, ő az a főedző, aki az eddigi 36 meccséből 12-t, tehát meccseinek a harmadát (!) vesztette el kiütéssel Bills-színekben. Nem igazán tűnik úgy, hogy kezelni tudja konstansan az ilyen helyzeteket...

Fitzet "megjavították" rendesen a holtszezonban, most már azokat a passzokat se képes kivitelezni, amiket korábban. Stevie Johnson feladja a meccset és a földet veri mérgében, hogy az irányítója akkor se találja el, amikor végre egyszer tisztára tudja játszani magát.

És Mario Millions pedig elkapta a Haynesworth-betegséget. A statisztika alapján a pali dropback-passzoknál 25-ször volt 1 az 1-ben a 29-ből, és 2 QB siettetés jött neki össze. Futásban sem jobb a helyzet, 7 yardos átlaggal futottak az ő oldalán. Az egész meccsen 2 szerelést mutatott be, és ennyi. Persze a kövér csekket felvette a meccs után.

Na mindegy, most megint elagyabugyálnak majd minket, aztán a Cardinals védelme még a maradék szart is kiveri ebből az offenseből, és követelhetjük Chip Kelly idehozatalát 😊 Persze úgyse jönne, miért hagyná ott az Oregont egy ilyen balfasz csapatért?Hungarian Bill
Annyira igaz, amit mondasz! +100
Chip nem hagyja ott az Oregont, legalábbis remélem! Sorry néha önzőnek kell lenni! Elképesztő nagy rendet vágna. 😊 Akkor sem örülnék 😊 😊 😊
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Ugyan 2-2-vel állunk, mint további három csapat a csoportban, és aggodalomra semmi ok (papíron persze), de reálisan nézve itt csak edzőváltás jöhet szóba. A főedzőnk azt mondta, hogy "nem fogja engedni", hogy lógjanak a fejek egész héten. Igen, ő az a főedző, aki az eddigi 36 meccséből 12-t, tehát meccseinek a harmadát (!) vesztette el kiütéssel Bills-színekben. Nem igazán tűnik úgy, hogy kezelni tudja konstansan az ilyen helyzeteket...

Fitzet "megjavították" rendesen a holtszezonban, most már azokat a passzokat se képes kivitelezni, amiket korábban. Stevie Johnson feladja a meccset és a földet veri mérgében, hogy az irányítója akkor se találja el, amikor végre egyszer tisztára tudja játszani magát.

És Mario Millions pedig elkapta a Haynesworth-betegséget. A statisztika alapján a pali dropback-passzoknál 25-ször volt 1 az 1-ben a 29-ből, és 2 QB siettetés jött neki össze. Futásban sem jobb a helyzet, 7 yardos átlaggal futottak az ő oldalán. Az egész meccsen 2 szerelést mutatott be, és ennyi. Persze a kövér csekket felvette a meccs után.

Na mindegy, most megint elagyabugyálnak majd minket, aztán a Cardinals védelme még a maradék szart is kiveri ebből az offenseből, és követelhetjük Chip Kelly idehozatalát 😊 Persze úgyse jönne, miért hagyná ott az Oregont egy ilyen balfasz csapatért?
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
örök klasszikus a boldog békeidőből! 😊 😕

több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Glenn és Urbik is "egy időre" kidőltek. Amit jövő héten a 49ers védői művelni fognak szakállal, ahhoz ki kell majd tenni a 18-as karikát!
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
szégyen...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Minden Doom metálos borulátó hozzászólást meglájkoltam!
600 yardot kapott a D!!!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Egyszerűen nem tudom, hogy a Patriots ellen hogy tudunk sorozatban másodszor leadni ekkora előnyt? Valakinek, valami ötlet? Mert nekem semmi. Szánalmas volt az a fumbli a goal line-nál, bevihettük volna a végső ütést, erre nem, feltámasztottuk őket. Ezt így nem lehet csinálni.

Gilmore-ral most mondjuk pont nem volt baj, ő volt a legjobbunk Byrd mellett a védelemben, bár egy olyan védelmet, amely 45 pontot kap KEVESEBB, mint két negyed alatt, azt inkább ne dicsérjük, ássa el szépen magát az összes játékosunk.

Egyre inkább úgy érzem, hogy kollektíve át lettünk b*szva, mint szurkolók, és az Helm mellé állok, aki az özönvizet várja. Kezdjük újra ezt az egész csapatformálást, 14-15 éven belül már kb hatodszorra, de végre olyan emberekkel, akik értenek is az újjáépítéshez, és nemcsak 2 falat építenek meg rendesen, a másik kettőt meg elhanyagolják.

Baromira csalódott vagyok, és a jövő héten is kinéz jó messze nyugaton egy blowout.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Super Mario levezet!Helmut Zimmer
néztem a meccset +előzőeket is követtem valamennyire, de nekem is volt egy ilyen érzésem, legalábbis én ennél sokkal többet várnék el tőle; sőt... szerintem konkrétan a Bills is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ez elég ronda lett így a végére, pedig mindent megtettem.(gondoltam mivel amíg nem néztem a meccset addig jól ment, ezért kinyomtam, de nem jött össze a jinx)
A 200 millás falunkat legyalázta egy UDFA meg egy középszar O-line, elég elkeserítő.
Durva takarítás lesz év végén!

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mondom hogy lesz!
Nix cut!
Gailey OC!
Gus Bradley for HC!!!

Stephon Gilmore a legordasbb bustunk! Mondjuk Dareus sem semmi! Super Mario levezet! Barnett kivételével nincs LB sor!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
0-2 otthon a csoport ellenfelekkel, pápá PO 😕BillsFan
14 pont pluszról ekkora zakóba belefutni. A védelem teljesen szétesett. A támadók meg.. inkább nem mondok semmit. Szar volt na.