Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Döbbenetes!

Egyikünk sem nézte a meccset? 😀
Még egy év Gaileyvel és elhal a topic! ?) 😕Helmut Zimmer
Jelentem, néztem! Jelentem, a szezonnal mérsékelten elégedetlen vagyok!füligjimmy
Kemény vagy Brada! Akkor Te tudod, hogy min hőzöng Fitzpatrick! Ha tudod, akkor légy oly jó tedd közkinccsé! 😊

u.i.
Remélem a Ninerst megcsapjátok, Tőlünk meg úgyis kikaptok 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Döbbenetes!

Egyikünk sem nézte a meccset? 😀
Még egy év Gaileyvel és elhal a topic! ?) 😕Helmut Zimmer
Jelentem, néztem! Jelentem, a szezonnal mérsékelten elégedetlen vagyok!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Döbbenetes!

Egyikünk sem nézte a meccset? 😀
Még egy év Gaileyvel és elhal a topic! ?) 😕
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kis híján ismét elbukta a jól kezdő csapat a meccset, azért pacsi oda

több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Egy kis Bills galéria:  sportsbroadway.net/csapat.php?id=1076&sid=48&mid=61Sika
Köszi! Ez esküszöm jól esett!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egy kis Bills galéria:  sportsbroadway.net/csapat.php?id=1076&sid=48&mid=61
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Minden egyes rohadt nap beírom a googlebe, hogy Ralph Wilson Sells Buffalo Bills/ selling the team, és semmi! Semmi értelmeset nem dob a gép! MIÉRT NEM KÉPES AZ AZ AGYHALOTT ELADNI A CSAPATOT???!!!Helmut Zimmer
azért elég sokat tolt már bele a csapatba.Amadeus91
akkor most itt az ideje, hogy sokat is vegyen ki!!! 😊BillsFan
csak tudjátok úgy vagyok én ezzel a dologgal, hogy elég ideje van már a profi sportban az öreg ahhoz, hogy legalább a minimális tisztelet járjon neki. Még, ha nem is volt egy sikerszéria az utóbbi időszak Buffaloban.Amadeus91
Akiknek itt minimális tisztelet járna, azok a szurkolók, akik a csapat mellett állnak, és megtöltik a stadiont, annak ellenére, hogy a csapatuk másfél évtizede a liga leggyengébb csapatai közé tartozik! Ha tisztelne minket RW Jr. akkor belátná, hogy 30 éve sem volt fiatal, és valójában jó döntéseket 20-25 éve hozott!!!

Ennyi!
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
az utóbbi időszak az 20 év sajnos 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Minden egyes rohadt nap beírom a googlebe, hogy Ralph Wilson Sells Buffalo Bills/ selling the team, és semmi! Semmi értelmeset nem dob a gép! MIÉRT NEM KÉPES AZ AZ AGYHALOTT ELADNI A CSAPATOT???!!!Helmut Zimmer
azért elég sokat tolt már bele a csapatba.Amadeus91
akkor most itt az ideje, hogy sokat is vegyen ki!!! 😊BillsFan
csak tudjátok úgy vagyok én ezzel a dologgal, hogy elég ideje van már a profi sportban az öreg ahhoz, hogy legalább a minimális tisztelet járjon neki. Még, ha nem is volt egy sikerszéria az utóbbi időszak Buffaloban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Minden egyes rohadt nap beírom a googlebe, hogy Ralph Wilson Sells Buffalo Bills/ selling the team, és semmi! Semmi értelmeset nem dob a gép! MIÉRT NEM KÉPES AZ AZ AGYHALOTT ELADNI A CSAPATOT???!!!Helmut Zimmer
azért elég sokat tolt már bele a csapatba.Amadeus91
akkor most itt az ideje, hogy sokat is vegyen ki!!! 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Dockeryről pont valamelyik oldalon olvastam, hogy ő anno nem is akart elmenni Washingtonból, de az ügynöke megfűzte, hogy jöjjön Buffalóba ennyi pénzért, aztán majd 2-3 év után kihúzza innen. 😊Hungarian Bill
ezt igencsak szomorúnak tartom, kb. akkor tönkre is baszta az egész karrierjét; mert nagyon komoly potenciál volt benne, és amikor újból visszatért már nagyon nem volt a régi😕.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Minden egyes rohadt nap beírom a googlebe, hogy Ralph Wilson Sells Buffalo Bills/ selling the team, és semmi! Semmi értelmeset nem dob a gép! MIÉRT NEM KÉPES AZ AZ AGYHALOTT ELADNI A CSAPATOT???!!!Helmut Zimmer
azért elég sokat tolt már bele a csapatba.Amadeus91
Lehet, hogy sokat tolt bele a csapatba (bár a többi franchise-hoz képest ez sem feltétlen helytálló), csak a nagy lét mindig rossz embernek adta (Dockery, Kelsay, Fitzpatrick, és még sorolhatnám). Dockeryről pont valamelyik oldalon olvastam, hogy ő anno nem is akart elmenni Washingtonból, de az ügynöke megfűzte, hogy jöjjön Buffalóba ennyi pénzért, aztán majd 2-3 év után kihúzza innen. 😊
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Minden egyes rohadt nap beírom a googlebe, hogy Ralph Wilson Sells Buffalo Bills/ selling the team, és semmi! Semmi értelmeset nem dob a gép! MIÉRT NEM KÉPES AZ AZ AGYHALOTT ELADNI A CSAPATOT???!!!Helmut Zimmer
azért elég sokat tolt már bele a csapatba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Buffalo has placed CB Terrence McGee and OT Erik Pears on Injured Reserve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Minden egyes rohadt nap beírom a googlebe, hogy Ralph Wilson Sells Buffalo Bills/ selling the team, és semmi! Semmi értelmeset nem dob a gép! MIÉRT NEM KÉPES AZ AZ AGYHALOTT ELADNI A CSAPATOT???!!!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Azok a régi szépidők, amikor nem tudtunk TD-t csinálni. Na ennyit Gaileyről a támadó fenoménről! Jó fej csapat a Texans, nem hiába vagyok egyre nagyobb fanjuk, nem aláztak meg minket! Az eredmény nem mond el mindent arról, hogy mennyire nem voltunk képben!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Fitz elfumblizza megint a végén, nem is tudom, miért nézek még mindig Bills-meccseket, nem tudom egész egyszerűen, miben reménykedem vasárnap esténként, amikor sokkal tartalmasabban is eltölthetném az estém, mégis ilyen idióta vagyok. Persze a HC állása biztonságban, Nix maajd draftol egy franchise QB-t, és szerinte a védelem a szar. Ami mondjuk igaz is, csak most a támadók is azok voltak.

Újra sötét időszak elé nézünk...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Elolvastam a beharangozót, le vagyunk írva. Akár el se utazzunk, bár Houstonban biztos jobb az idő. Azt nem értem, ha ennyire nyilvánvaló, hogy sok pénzt dobáltunk ki az ablakon, akkor miért nem történik semmi? Avagy minek kell történnie ahhoz, hogy legyen végre egy jó irányítónk, a védelemhez felnőtt edző, és egy tökös vezetőedző, akinek a tarsolyában van néhány meglepetés?Buffalo Bill
Halálesetnek?
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Elolvastam a beharangozót, le vagyunk írva. Akár el se utazzunk, bár Houstonban biztos jobb az idő. Azt nem értem, ha ennyire nyilvánvaló, hogy sok pénzt dobáltunk ki az ablakon, akkor miért nem történik semmi? Avagy minek kell történnie ahhoz, hogy legyen végre egy jó irányítónk, a védelemhez felnőtt edző, és egy tökös vezetőedző, akinek a tarsolyában van néhány meglepetés?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Chip nem jön, és ... nálam nagyobb tisztelője nincs! Kb a bokájáig se érek, és ha én sejtem, akkor ő valószínűleg tudja, hogy az a nagy O csoda, amit az NCAA-ben még el tud adni (majd ha leveri a top SEC D-ket, akkor), az az NFL számottevően gyorsabb védelmeivel szemben valószínűleg már nem működiik... 😕
Kelly O built for NCAA!
Én azt hiszem év végén end of another era! Örülnék Gus Bradleynek, bár ő annyira még nem érett, és kérdés, hogy Pete Carroll zsenije nélkül mire megy! Falcons OC szintén eladó sorban lesz!

De én mégis úgy gondolom, hogy belülről érkezik az előléptetés, és a két legesélyesebb HC jelölt Joe D'Alessandris, és meg is érdemelné, minden edzőnk közül ő végezte a legjobb munkát!Helmut Zimmer
Majd jön Andy Reid, ha nálunk netán leégne 😛 De azért várjunk még ezzel.

Tegnap Bills Yearbookokat néztem. Az 1990-91-92-t. Azért valahogy sokkal nagyobb elszántságot lehetett látni azokon a játékosokon és Levyn.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Chip nem jön, és ... nálam nagyobb tisztelője nincs! Kb a bokájáig se érek, és ha én sejtem, akkor ő valószínűleg tudja, hogy az a nagy O csoda, amit az NCAA-ben még el tud adni (majd ha leveri a top SEC D-ket, akkor), az az NFL számottevően gyorsabb védelmeivel szemben valószínűleg már nem működiik... 😕
Kelly O built for NCAA!
Én azt hiszem év végén end of another era! Örülnék Gus Bradleynek, bár ő annyira még nem érett, és kérdés, hogy Pete Carroll zsenije nélkül mire megy! Falcons OC szintén eladó sorban lesz!

De én mégis úgy gondolom, hogy belülről érkezik az előléptetés, és a két legesélyesebb HC jelölt Joe D'Alessandris, és meg is érdemelné, minden edzőnk közül ő végezte a legjobb munkát!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Elvégezték Marión a beavatkozást, jövő héten már edzhet.Hungarian Bill
Sok vizet nem zavar.

Edzőt szerintem az egyetemen lehet komolyabban nézegetni. Már ha lesz egyáltalán váltás.
Irányítók között lesz választék, főleg ha elöl draftol a csapat. De mivel Fitznek szép szerződése van ugye, (tudja tököm miért) ezért első körös Qb csak akkor várható ha új rezsim kezdődik. Én mindenképpen egy offense gurut hoznék egyébként. Chip Kellyt szerintem idén már meg lehet győzni, de én azért Art Brilest szívesen megnézném Buffaloban.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Elvégezték Marión a beavatkozást, jövő héten már edzhet.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/p1sryojgrhohymukjlge
Buffalo Bills' Mario Williams undergoes wrist surgery
Defensive end Mario Williams has just 3.5 sacks this season after signing a lucrative free-agent contract with the Buffalo Bills. A wrist injury might be the reason for the slow start.