NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Hali mindenkinek! Ássátok i magatokat a hóból, és válaszoljatok légyszi provokatív kérdésemre: Izgul itt még valaki egyáltalán a csapatért?Buffalo Bill
Ha láttad a mai meccset, akkor azt hiszem, hogy rájöhettél, hogy ez a csapat még azt se érdemli meg, hogy izguljon miatta az ember... Wood kidőlt, a falunknak annyi, ezenfelül továbbra sincs irányítónk, a védelmünk pedig a kulcspillanatokban mond csődöt. Ezek mind-mind mentális tényezők, de én nem ismétlem magam feleslegesen, nincs egy igazi vezére ennek a csapatnak, ez ma is abszolút kiderült. Borzasztó, már várom a szezon végét!

Ja, és a legnagyobb poén az az, hogy a Steelers és a Bengals is kikaptak, szóval közelebb tudtunk volna hozzájuk kerülni! De nem, mert jobb januárban már pihenni, biztos kivették a fiúk a szabit előre...
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Hát ez már röhej...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nem lesz jó idő:  www.nationalfootballpost.com/Two-games-where-weather-could-be-a-major-factor.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Hali mindenkinek! Ássátok i magatokat a hóból, és válaszoljatok légyszi provokatív kérdésemre: Izgul itt még valaki egyáltalán a csapatért?Buffalo Bill
Igen. Hogy hol fog draftolni jövőre 😀
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Hali mindenkinek! Ássátok i magatokat a hóból, és válaszoljatok légyszi provokatív kérdésemre: Izgul itt még valaki egyáltalán a csapatért?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
The #Bills have placed OL Chris Hairston on Injured Reserve and signed OL Chris Scott
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Úristen, mennyi pihentagyú ember van kerek e világon 😊 Mondjuk igaza van 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ezen szakadok 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
#Bills have placed DE Chris Kelsay on Injured Reseve

CB T.J. Heath and OL Keith Williams have been promoted from the Practice Squad to the 53-man roste

OL Adam Grant and OL J.B. Shugarts have been signed to the Practice Squad
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Wood: MCL-szakadás, szegény nem tud már egy szezont végigjátszani egészségesen... 😕
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sziasztok😊pár éve követem az NFL-t, Vikings + Bills szurkolónak tartom magam. Érdekesnek találom Fitzpatrick "előéletét". Harvardról "nem sok" NFL irányító jött ki eddig,és nyilatkozata alapján,mint Harvard tanuló(48 pont), simán dolgozhatna a Wall Street-en komolyabb beosztásban. Nagyon szimpatikus játékosnak tartom,de szerintetek van összefüggés a Wonderlic teszt és az NFL teljesítmény között?Pl. Gabbert 42 pontja, McElroy 43 pontja,de ellenpélda mondjuk Claiborne 4 pontja, vagy Vick v Vince Young nagyon kevés pontja között?kolaroVikings
én a múltkor csináltam meg egy Wonderlic tesztet, talán ez lehet kiindulópont. Igaz nem vagyok NFL játékos, sem QB, csak egy mezei átlagos ember. Wonderlicen 28pontot értem el, főleg a számolgatós feladatoknál időztem sokat, aki fejben gyorsan számol az simán tud +10-15pontot elérni hozzám képest is. Sokan mondják, hogy van köze az IQ teszthez. Nos, nekem a legutolsó (kb 3éve) kitöltött IQ tesztjeim 140+-os eredményeket hoztak (több is), tehát mondhatni átlagtól nagyobb IQ-val rendelkezem. Wonderlic-en viszont nem tudtam hozni szintben ugyanezt az eredményt. Az meg, hogy mennyire hasznos amerikai fociban a magas Wonderlic eredmény...egyetérthetünk, hogy nem nagyon (lssd Fitz rosszabb napjai). Sportbeli hasonlatot szerény személyem csak sima mezei foci (soccerből) tudok meríteni, ott irányító középpályásként megye2ben az átlagtól nagyobb foci-kreativitás jellemzett az edzőm és a szurkolók szerint, én voltam a csapat "karmestere"...de ez is pár éve volt, és lehet, hogy semmi köze nincs a magas IQ-hoz.MarioAna
Akárhányszor felmerült ez a téma, mindig igyekeztem felhívni a figyelmet, hogy a Wonderlic nem intelligencia teszt. (Hívjunk egyébként bármit is intelligenciának.) A Wonderlic sokkal inkább egy problémamegoldó-képességet, döntéshozatalt, stressztűrést mérő eszköz. (nagy időnyomás alatt hogyan vagy képes viszonylag egyszerű problémákat megoldani, döntéseket hozni.)
kolaroVikings, ha így tekintesz rá és mondjuk posztonként nézed az eredményeket, akkor némi összefüggés felfedezhető. Ahol jellemzően magasabb eredményű játékosok vannak, azokon a posztokon általában sokkal több problémát kell elemezni, sokkal több döntési elágazást kell jól kibogozni egy play alatt. Vick és V. Young esetében arra kell az edzői stábnak odafigyelnie, hogy ne egy (túl) bonyolult rendszert építsenek ki, mert abban hajlamosak lehetnek elveszni. Lásd Mr. sapka gondolatmenetét. (Btw érdekes, hogy a stresszt, a nyomást egyikük se (volt) képes megfelelően kezelni pályán vagy a pályán kívül.)
A Wonderlic korlátait viszont nagyon jól mutatja, hogy Fitz fő gyengesége irányítóként pont a gyakori rossz döntéshozatal. Mint minden pszichológiai mérőeszköz, konkrét esetekben komolyat hibázhat. Önmagában ennek alapján szerintem egyetlen edzői stáb sem dönt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
igazából a wonderlicből nem következik a football IQ, annyit számíthat a magas-alacsony ráta, hogy milyen mélységű és mennyiségű feladatokat bíznak/bízhatnak az egyes játékosokra. Pl. Fitz mostani rendszerét nem biztos, hogy egy McNabb képességű játékos tudná futtatni; vagy pl. Manning és az audible rendszere. Feladatfüggő minden. De akkor még nem esett szó az ösztönösségről, az biztos, hogy nehezen megfogható téma.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Sziasztok😊pár éve követem az NFL-t, Vikings + Bills szurkolónak tartom magam. Érdekesnek találom Fitzpatrick "előéletét". Harvardról "nem sok" NFL irányító jött ki eddig,és nyilatkozata alapján,mint Harvard tanuló(48 pont), simán dolgozhatna a Wall Street-en komolyabb beosztásban. Nagyon szimpatikus játékosnak tartom,de szerintetek van összefüggés a Wonderlic teszt és az NFL teljesítmény között?Pl. Gabbert 42 pontja, McElroy 43 pontja,de ellenpélda mondjuk Claiborne 4 pontja, vagy Vick v Vince Young nagyon kevés pontja között?kolaroVikings
én a múltkor csináltam meg egy Wonderlic tesztet, talán ez lehet kiindulópont. Igaz nem vagyok NFL játékos, sem QB, csak egy mezei átlagos ember. Wonderlicen 28pontot értem el, főleg a számolgatós feladatoknál időztem sokat, aki fejben gyorsan számol az simán tud +10-15pontot elérni hozzám képest is. Sokan mondják, hogy van köze az IQ teszthez. Nos, nekem a legutolsó (kb 3éve) kitöltött IQ tesztjeim 140+-os eredményeket hoztak (több is), tehát mondhatni átlagtól nagyobb IQ-val rendelkezem. Wonderlic-en viszont nem tudtam hozni szintben ugyanezt az eredményt. Az meg, hogy mennyire hasznos amerikai fociban a magas Wonderlic eredmény...egyetérthetünk, hogy nem nagyon (lssd Fitz rosszabb napjai). Sportbeli hasonlatot szerény személyem csak sima mezei foci (soccerből) tudok meríteni, ott irányító középpályásként megye2ben az átlagtól nagyobb foci-kreativitás jellemzett az edzőm és a szurkolók szerint, én voltam a csapat "karmestere"...de ez is pár éve volt, és lehet, hogy semmi köze nincs a magas IQ-hoz.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Sziasztok😊pár éve követem az NFL-t, Vikings + Bills szurkolónak tartom magam. Érdekesnek találom Fitzpatrick "előéletét". Harvardról "nem sok" NFL irányító jött ki eddig,és nyilatkozata alapján,mint Harvard tanuló(48 pont), simán dolgozhatna a Wall Street-en komolyabb beosztásban. Nagyon szimpatikus játékosnak tartom,de szerintetek van összefüggés a Wonderlic teszt és az NFL teljesítmény között?Pl. Gabbert 42 pontja, McElroy 43 pontja,de ellenpélda mondjuk Claiborne 4 pontja, vagy Vick v Vince Young nagyon kevés pontja között?kolaroVikings
Szia, üdv kicsiny táborunkban! 😊 Nem gondoltam volna, hogy vannak még ilyen mazochisták a törzstagokon kívül 😊

Igazából több tanulmány is van arra vonatkozólag, hogy a wonderlic mennyire releváns egy játékos megítélésében, abban viszont egyetért mindenki, hogy jóformán semennyire. Ugyanúgy árt, mint használ. Az egyik tanulmányból idézve az edzők azért nem szeretik, ha okosabb náluk egy játékos, mert így könnyen elveszthetik a domináns szerepüket az öltözőben. Múlt héten az volt a szitu, hogy pl Stevie Johnson megjegyezte, hogy hívhatná Fitz is a playeket. Ez Gaileynek tuti nem esett jól.

Egyébként számomra érdekes, hogy az OT-k jobb teszteket írnak, mint a centerek, és az irányítók.
több mint 11 éve
kolaroVikings Minnesota Vikings 27
Sziasztok😊pár éve követem az NFL-t, Vikings + Bills szurkolónak tartom magam. Érdekesnek találom Fitzpatrick "előéletét". Harvardról "nem sok" NFL irányító jött ki eddig,és nyilatkozata alapján,mint Harvard tanuló(48 pont), simán dolgozhatna a Wall Street-en komolyabb beosztásban. Nagyon szimpatikus játékosnak tartom,de szerintetek van összefüggés a Wonderlic teszt és az NFL teljesítmény között?Pl. Gabbert 42 pontja, McElroy 43 pontja,de ellenpélda mondjuk Claiborne 4 pontja, vagy Vick v Vince Young nagyon kevés pontja között?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
De én nem pechnek gondolom a Fitz fiaskót, hanem pont a hiányos önértékelésből eredő görcs eredményének.tomi-tomi
Nem tettem smiley-t, de ilyen értelemben szerepelt a pech a gondolatsor végén.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Köszi a gratulációt, nektek is sok sikert a hátralevő meccsekhez, és az offseasonhoz. Mularkey nem rossz HC, ezt nálunk is bebizonyította, csak higgyetek benne.

Egyébként a védelem végre összeállt, ennek kifejezetten örülhetünk. Végre a futójáték volt túlsúlyban, és lám meg is lett az eredménye, a liga egyik legjobb RB-tandemje a miénk, nem értem, miért nem használjuk gyakrabban őket. Hátha Gailey is már inkább az állásáért küzd, és nem akarja azt bebizonyítani, hogy Fitz igenis franchise QB.

Gratula a fiúknak, mondjuk én nem hiszek abban, hogy a hátralevő meccseinket mind megnyernénk, meg ha így is történne, ahhoz is nagyon a kezünkre kellene, hogy játsszon a sors, de amíg élünk, remélünk 😊

Jövő héten jön a Rams!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez. Ha netán fölöslegessé válik egy RB passzoljátok át nekünk. Előre is köszi. És sok sikert a hátralévő 4 meccsre.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Billsnél ráció azért volt Gailey támadószisztémája mögött, hogy spread alapokra helyezte a passzjátékot és az így nyert területen van helye Spillernek rombolni. Támadójátékvezérelte csapatot vizionált, amelyik gyakori pont/TD szerzéssel helyez nyomást a másik oldal támadóira, amivel éppen az elit 4-emberes pass rush kezére játszik. Csak nincs hozzá irányítója és a fene megette az egész rendszert. Kínos. Különösen, hogy azt hitte, hogy Fitz személyében már van QB-ja. Pech.
DoM
Nagyjából hasonlóan látjuk. Szerintem is inkább Off. prioritású csapatnak gondolták, fejlesztették a Bills-t. De én nem pechnek gondolom a Fitz fiaskót, hanem pont a hiányos önértékelésből eredő görcs eredményének. Nekünk szükségünk van egy franchise QB-ra a sikeres építkezéshez; Fitz-nek (az első arra járó annak tűnő irányítónak) annak kell lennie. Tankönyv hiba. S akkora a szakadék a valós és az elvárt képesség között, hogy ez már a Pygmalion-effektussal (G. B. Shaw) sem hidalható át.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A kezdők:
O: WR Johnson LT Glenn LG Levitre C Wood RG Urbik RT Hairston TE Chandler QB Fitzpatrick RB Spiller FB McIntyre WR Graham

D: DE MWilliams DT Dareus DT KWilliams DE Moore LB Bradham MLB Sheppard LB Barnett CB McKelvin SS Wilson FS Byrd CB Gilmore
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Rookie WR T.J. Graham (@speedbi11s) will make his 1st career NFL start today

#Bills inactives: QB T Jackson, WR D Jones, CB A Williams, LB K Morrison, OL T Welch, DE C Kelsay, DE M Anderson
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ez kb. fél idényig tartotta magát 2011-ben és rájöttek, hogy vissza kell térni ahhoz, ami már 2009-2010-ben is sikert hozott. Csak közben sikerült úgy "építkezni", hogy domináns futójátékhoz nincs támadófal és nincs futó. A drasztikus kiigazításhoz meg nincs a fizetési sapiban mozgástér.DoM
Ugyan nem akarom ezzel teleoffolni a Bills topicot csak gyors kiegészítésnek:
Futó valóban nincs, de érdekes ha az OL alig-alig változott vmit az évek során és a futás blokkolás sem annyira jó. Ez elit futó nélkül vajon a jövőben sem fog változni? :/
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Téves önértékelés, hiányos önmeghatározás; miért is várnánk el, hogy a tehetség, a képesség, a kompetencia kivirágozzék. Ilyen földben nem fog.tomi-tomi
Az AFC eastben az utolsó ilyen határozott lépés, az a Dolphins wildcat volt, de nem tudták/merték végigvinni következetesen (Pat White draft = epic fail).

A Billsnél ráció azért volt Gailey támadószisztémája mögött, hogy spread alapokra helyezte a passzjátékot és az így nyert területen van helye Spillernek rombolni. Támadójátékvezérelte csapatot vizionált, amelyik gyakori pont/TD szerzéssel helyez nyomást a másik oldal támadóira, amivel éppen az elit 4-emberes pass rush kezére játszik. Csak nincs hozzá irányítója és a fene megette az egész rendszert. Kínos. Különösen, hogy azt hitte, hogy Fitz személyében már van QB-ja. Pech.

A példa kedvéért a Jets hibája okulásként. Két AFC döntő és Sanchez PO-ban olykor felbukkanó jó játéka miatt Ryanék azt hitték, itt az idő a passhappy módnak a lowscoring meccsek és a futójáték helyett (szerk.: egyik oka részben az lehetett, hogy Ryan érzékelte, hogy frissíteni kell a front7-t és ezt akarhatták így kibekkelni). Ez kb. fél idényig tartotta magát 2011-ben és rájöttek, hogy vissza kell térni ahhoz, ami már 2009-2010-ben is sikert hozott. Csak közben sikerült úgy "építkezni", hogy domináns futójátékhoz nincs támadófal és nincs futó. A drasztikus kiigazításhoz meg nincs a fizetési sapiban mozgástér.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Idén sokadszor van mondva, de ha valamikor van esélye a csapatnak, akkor most?
 www.buffalobills.com/news/article-1/AP-Jaguars-Bills-Preview/ab130752-9825-4575-bf5c-088734886bab
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De már idén sem működött az elv sem. Közben a Pats hatékonnyá tette ennek az ellenszerét, szétfutják a 4-2-5-ös nickel védelmeket.
Erről beszélek, mire megtalálnák az ellenszert, újat kell kitalálni.
Legyen bivaly 4 emberes pass rush, de ne azért, mert akkor TB bajban van, hanem mert ezt akarjuk csinálni - mindenki ellen. Feltérképezzük előnyeit-hátrányait stb. Koncepció legyen mögötte, mert így csak szegény védelem állt és nézett, hogy nem ezt vártuk a Pats-től. Miért nem akar TB passzolni, pedig olyan nyomást helyeznénk rá, hogy megemlegetné. Btw a Texans ugyanezt csinálta a Colts ellen éppen M. Williams-szel. Ki kellett várniuk a sikerhez, hogy Collins, Painter és Orlovsky irányítson PM helyett. Közben arra is rájöttek, hogy nem a csoda ellenszer a hatásos igazából. Persze nem ártott Phillips munkája sem. 😀
Támadó oldalon annyival vannak előrébb, hogy a Pats védelméből bohócot csinálnak rendre, de a maradék 14 meccsen jó esetben megközelítik ezt a teljesítményt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)